SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Daywalk3r op 08-01-2014 19:25:19 ]Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Witte LijstjesJust remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Mijn VFFs liggen in Chicago bij het vliegveld en daar komen ze even niet weg![]()
http://www3.illinois.gov/(...)ectID=2&RecNum=11839
http://chicago.cbslocal.c(...)wstorm-extreme-cold/
[ Bericht 22% gewijzigd door #ANONIEM op 06-01-2014 22:13:30 ]![]()
Ik weet heel goed dat augustus wel erg optimistisch is. (Maar het zou zo leuk zijn om die Vooroeverloop samen te kunnen lopen.quote:Op maandag 6 januari 2014 22:08 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dat is best doorstomen naar HM. Pas op je lichaam.) Voorlopig ga ik er vanuit dat de A7 loop de eerste wordt en als ook dat niet lukt doe ik hem gewoon op een later moment. Mijn lijf geeft gelukkig prima aan wat het wel en niet kan.
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Kloetloop, was ooit mijn een van mijn eerste loopjes, volgens mij hadden ze toen nog een 25km evenement.quote:Op maandag 6 januari 2014 22:06 schreef Nanook24 het volgende:
Mijn rondje zit er weer op voor vandaag. Ik had per ongeluk een les van volgende week voor staan en dus niet het juiste schema gelopen maar het liep stiekem wel lekker al was ik wel behoorlijk 'op' op het einde. Toch overmorgen maar weer braaf een les uit deze week lopen.
http://www.endomondo.com/workouts/283434738/13622849
Mijn eerste paar schoenen waren ongeveer de prijs die iedereen hier roept. Ik heb toen een maand of 2 gelopen en toen zijn ze in de kast beland. Toen ik ze 3 jaar later weer uit de kast haalde was de demping niet goed meer en kreeg ik er last van mijn enkel van. Dat paar verdween dus in de kliko en mijn nieuwe paar was ook weer rond de 130 Euro.
Mijn plannen voor dit jaar (mits blessure vrij enz.)
02-02 Duinloop AV Castricum - 4km
02-03 20 van Alphen - 5km
13-04 Kloetloop Grootebroek - 5km
18-05 Schutz marathon Hoorn - 10km
01-06 Run 4 Lady's Boskoop - 10km
22-06 Stoomtramloop Medemblik - 9,5km
??-08 Vooroeverloop - HM (mits voldoende kunnen trainen)
25-08 Hemmer omloop - 10km
??-09 Dam tot dam loop - 16,1km
13-09 Potato run Urk - 8EM
05-10 Agriport A7 Halve marathon - HM
Alleen de dik gedrukte loopjes staan vast de rest bekijk ik even per stuk.
En Hemmer Omloop, leuk lokaal loopje, rondjes door het dorp heen met volk langs de kant.
Misschien ook leuk in mijn herinnering omdat ik daar op die dag super liep..'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Looie lijst dan..?quote:Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
De 3 weekenden ervoor heb ik LDLs van respectievelijk 90, 100 en 110 minuten gepland staan. 110 min. is ca. 17km. Dat heb ik bij mijn vorige HM ook gelopen en dat vond ik eigenlijk wel genoeg voor een LDLquote:Op maandag 6 januari 2014 22:06 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Strak plan Levitas! Paar keer samen die 16-19km samen lopen vind ik leuk!![]()
![]()
Zo'n strak schema heb ik nog niet, maar één of twee keer kan ik dan wel meelopen.quote:Op maandag 6 januari 2014 22:14 schreef Levitas het volgende:
[..]
De 3 weekenden ervoor heb ik LDLs van respectievelijk 90, 100 en 110 minuten gepland staan. 110 min. is ca. 17km. Dat heb ik bij mijn vorige HM ook gelopen en dat vond ik eigenlijk wel genoeg voor een LDLZeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Achja, gewoon doen wat je kan en lekker opbouwen.quote:Op maandag 6 januari 2014 22:13 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Ik weet heel goed dat augustus wel erg optimistisch is. (Maar het zou zo leuk zijn om die Vooroeverloop samen te kunnen lopen.) Voorlopig ga ik er vanuit dat de A7 loop de eerste wordt en als ook dat niet lukt doe ik hem gewoon op een later moment. Mijn lijf geeft gelukkig prima aan wat het wel en niet kan.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Het meeste wat je nu kunt lopen met de Kloetloop is 10EM maar daar ben ik tegen die tijd echt nog niet aan toe.quote:Op maandag 6 januari 2014 22:13 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Kloetloop, was ooit mijn een van mijn eerste loopjes, volgens mij hadden ze toen nog een 25km evenement.
En Hemmer Omloop, leuk lokaal loopje, rondjes door het dorp heen met volk langs de kant.
Misschien ook leuk in mijn herinnering omdat ik daar op die dag super liep..
Voor de Hemmer Omloop moet ik nog even zien of we niet op vakantie zijn maar als we dat niet zijn is het te dichtbij om hem te laten schieten.
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Er loopt iets mis bij de TdF! Zoveel meer Nederlanders dan Belgen, tijd dat ik daar wat verandering in breng! Met een 13 km inschrijving wel, 25 km durf ik niet echt nu voor te tekenen, zou wel moeten lukken als blessure vrij... Nog even twijfelen en met het vriendje overleggen.
Verder staat er bij mij denk ik enkel de 10 miles in Antwerpen op het programma, ik wacht nog even op mijn volledige werkschema om dan mijn vrije weekends te gaan vullen, maar wil zeker 2-3 HM lopen dit jaar...
Vandaag ging ik een rustige 5 km lopen na mijn British Military Fitness, maar ik was een beetje dood nadien en vooral heel erg natgeregend en koud. maar wel meer dan 70 burpees gedaan onder andere en heel veel sprintjes. 5 km dan maar woensdag als het misschien wat minder lastig is, morgen werk.
Ik bijt!
(Zachtjes)![]()
Ook ik heb vandaag voor het eerst meegetraind bij OSS Volo en het was leuk!
Ik loop in een andere groep dan mossel; een groep waar mensen lopen die minimaal een half uur kunnen lopen en vooral trainen voor 10 km's en sommigen lopen ook 15 km's of halve marathons. Leuk groepje mensen en een leuke, hele relaxte trainer.
Mocht beginnen met buikspieroefeningen (yay, planken..) en toen even warmlopen. Wat loopoefeningen gedaan en het kernprogramma was 10 rondjes, waarbij je om en om een rondje op tempo moest lopen en een rondje rustig aan. Ik was nogal benauwd van een verkoudheid en heb het kernprogramma wat ingekort. De eerste kilometer liep de trainer met me mee, vroeg naar m'n normale kilometertijden en ik liep dus veel sneller. Daarna geprobeerd wat rustiger aan te doen, maar was m'n Garmin vergeten. Volgens mij lukte het wel aardig.
Kortom; voor herhaling vatbaar! Omdat ik nog aan het bijkomen ben van een griepje én waarschijnlijk lekker spierpijn ga hebben met de trainer afgesproken dat ik op donderdag de eerste twee/drie weken gewoon lekker voor mezelf loop en alleen op maandag mee train. Als dat lekker gaat haak ik ook op donderdag aan.![]()
![]()
Weer een wijziging in het schedule script. Er bleken mensen te zijn die het toch handiger vonden om hun totaal tot nu toe in te vullen in plaats van na elk loopje.
Nu kun je dus kiezen. Je kan bij "Hoeveel heb je vandaag gelopen?" een waarde invullen die dan automatisch wordt opgeteld bij je totaal. Óf je vult bij "Of vul je liever je totaal in tot nu toe?" een waarde in en die overschrijft dan je totaal![]()
quote:Op maandag 6 januari 2014 22:24 schreef Swetsenegger het volgende:
Weer een wijziging in het schedule script. Er bleken mensen te zijn die het toch handiger vonden om hun totaal tot nu toe in te vullen in plaats van na elk loopje.
Nu kun je dus kiezen. Je kan bij "Hoeveel heb je vandaag gelopen?" een waarde invullen die dan automatisch wordt opgeteld bij je totaal. Óf je vult bij "Of vul je liever je totaal in tot nu toe?" een waarde in en die overschrijft dan je totaal![]()
Dat vind ik nu leuk om te doen. Telkens kleine dingen aanpassen zodat het perfect wordt.![]()
Blij mee! Daarover gesproken, ik zal hem eens invullen.. Ik twijfelde tussen 700 en 750.. Maar het is een challenge he? Dus 750 it is..quote:Op maandag 6 januari 2014 22:24 schreef Swetsenegger het volgende:
Weer een wijziging in het schedule script. Er bleken mensen te zijn die het toch handiger vonden om hun totaal tot nu toe in te vullen in plaats van na elk loopje.
Nu kun je dus kiezen. Je kan bij "Hoeveel heb je vandaag gelopen?" een waarde invullen die dan automatisch wordt opgeteld bij je totaal. Óf je vult bij "Of vul je liever je totaal in tot nu toe?" een waarde in en die overschrijft dan je totaal![]()
![]()
mooie berichten Gogo!'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Tof dat je zo'n script hebt gemaakt voor de challenge, zal nu ook invullen hoe veel ik wil gaan lopen. Zal denk ik 500km worden.quote:Op maandag 6 januari 2014 22:24 schreef Swetsenegger het volgende:
Weer een wijziging in het schedule script. Er bleken mensen te zijn die het toch handiger vonden om hun totaal tot nu toe in te vullen in plaats van na elk loopje.
Nu kun je dus kiezen. Je kan bij "Hoeveel heb je vandaag gelopen?" een waarde invullen die dan automatisch wordt opgeteld bij je totaal. Óf je vult bij "Of vul je liever je totaal in tot nu toe?" een waarde in en die overschrijft dan je totaal
Waardoor komt het eigenlijk dat de tekst bij Challenge 2014 iets waziger is dan bij de verlopen challenges? Ik kan me herinneren dat wat eerst bij de huidige challenge (toen het 2013 was) ook duidelijker leesbaar was.![]()
Oja. Die kms invullen. Wil ook excel sheet bijhouden. Ik vergeet zoiets snel..Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
En om maar even in de sfeer van het topic te blijven. Mijn wensenlijstje voor 2014.. Vraagteken is nog niet zeker. En in april en juni moeten er nog loopjes bij. Misschien 10 km bij de Rotterdam marathon..quote:9 maart: CPC, 10 km
18 mei: Marikenloop, 10 km
25 mei: Vestingloop, 10 km
5 juli: Ekiden, 5 km (? ivm vakantie)
7 september: Tilburg Ten Miles, 10 km (?)
21 september: Dam tot damloop, 10 EM (?)
3 oktober: Ladiesrun Kustmarathon, 10 km
16 november: 7^^, 15 km (?)
7 december: Bruggenloop, 15 km (?)![]()
Jeetje als zo al die lijstjes bekijk wat iedereen van plan is voel ik mewel een beetje een luie flikker, tot nog toe slechts 3 geplanned. Komtng wel een 4de bij maar of het veel meer wordt.![]()
Dan zien we elkaar daar misschien!quote:...
Verder staat er bij mij denk ik enkel de 10 miles in Antwerpen op het programma, ik wacht nog even op mijn volledige werkschema om dan mijn vrije weekends te gaan vullen, maar wil zeker 2-3 HM lopen dit jaar...![]()
Leuke ambitieuze lijstjes. Heb zelf een viertal loopjes staan voor de komende maanden en moet het programma vanaf eind maart nog verzinnen.
Singelloop Leiden staat er beslist nog op, een halve marathon eveneens in Leiden, net als Amsterdam eind van het jaar en voor de rest lokale loopjes in de omgeving hier.
Als het goed is, is het voorlopige hoogtepunt de halve in Hengelo op 13 april als mijn pa tegen die tijd weer voldoende heeft getraind. Hij is net 70 geworden en mocht vanwege een oogoperatie even niet hardlopen maar vorig jaar liep hij nog heel relaxt drie keer in de week 15 km in anderhalf uurtjes.If at first you fail, re-define your objective.![]()
Sja, eens kijken of iedereen dit wel redt! Bij vlagen heerst er hier een hyperoptimismequote:Op maandag 6 januari 2014 23:05 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Jeetje als zo al die lijstjes bekijk wat iedereen van plan is voel ik mewel een beetje een luie flikker, tot nog toe slechts 3 geplanned. Komtng wel een 4de bij maar of het veel meer wordt.
(Ik ga - morgen, niet-mobiel - eens kijken wat er begin januari 2013 werd gepost)
Forum Opties Forumhop: Hop naar: