Dankjequote:Op zondag 5 januari 2014 23:35 schreef Elfletterig het volgende:
Ik wil dit topic alvast graag nomineren in de categorie "beste topic" voor de KLB-verkiezingen 2014.
Never forgetquote:Op zaterdag 18 juni 2011 14:33 schreef Adelante het volgende:
Een behoorlijke aanvulling en verandering binnen FOK!. Het volgende mag namelijk niet meer:
• Foto's en video's met schokkende, gewelddadige of seksuele inhoud
De reden waarom, kun je hier lezen: FB / Ik zie geen advertenties meer
En mochten jullie bovenstaande ergens zien, plaats dan even een TR.
Jullie medewerking wordt gewaardeerd!
Nee, maar welke user had het beste topic? Niet jij.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:36 schreef DonnieDarkno het volgende:
Een topic volkrijgen is niet zo boeiend, gewoon sc starten of iets controversieels zeggen. Derhalve correleert kwaliteit niet met het aantal posts in een topic
Nee, omdat google boos wordt van tetten.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:36 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Goh, de KLB en andere subfora (behalve KPD en KLD) moeten voor iedereen toegankelijk zijn. Daarom zijn tieten niet toegestaan.
FOK! gewoon verbieden voor onder de 18.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:36 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Goh, de KLB en andere subfora (behalve KPD en KLD) moeten voor iedereen toegankelijk zijn. Daarom zijn tieten niet toegestaan.
Kwalitatief gezien wel een interessant topic over een onderwerp dat wel speelt. Het feest van roadtrip en alle respect voor de beste man, maar dat spreekt mij niet zo aan. Ik heb geen affiniteit met hem, en woon zijn feesten niet bij. Een klacht die wat meer leeft bij de mensen of iets dat hedendaags is heeft gewoon meer kracht.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:36 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja.Jammer alleen dat er maar zo weinig users in dat topic kwamen en wij het voornamelijk volgepost hebben, samen met BlueMage.
Nee, omdat een of andere gore homofiel het nodig vond om te zaniken over een paar tietenquote:Op zondag 5 januari 2014 23:37 schreef deadprez het volgende:
[..]
Nee, omdat google boos wordt van tetten.
Ja en toen werd Google boos toch?quote:Op zondag 5 januari 2014 23:38 schreef Geralt het volgende:
[..]
Nee, omdat een of andere gore homofiel het nodig vond om te zaniken over een paar tieten![]()
Das toch niet meer dan.normaal, ga maar naar KPD of KLD.quote:
Doen alsof jij hier niet meer van weetquote:Op zondag 5 januari 2014 23:38 schreef Geralt het volgende:
[..]
Nee, omdat een of andere gore homofiel het nodig vond om te zaniken over een paar tieten![]()
Ik vond dat feesttopic van Roadtrip ook cool. Hij moet het gewoon houden bij één of twee pareltjes per jaar.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:37 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Kwalitatief gezien wel een interessant topic over een onderwerp dat wel speelt. Het feest van roadtrip en alle respect voor de beste man, maar dat spreekt mij niet zo aan. Ik heb geen affiniteit met hem, en woon zijn feesten niet bij. Een klacht die wat meer leeft bij de mensen of iets dat hedendaags is heeft gewoon meer kracht.
Ja en toen moest danny beloven geen tieten meer op zn forum.quote:
Een pareltje kan je niet forceren. Ook in de natuur is een echte goede parel erg, erg zeldzaam.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:39 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ik vond dat feesttopic van Roadtrip ook cool. Hij moet het gewoon houden bij één of twee pareltjes per jaar.
vond hij zelf ook jammer want danny houdt van tieten. met ze knarlkopquote:Op zondag 5 januari 2014 23:39 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja en toen moest danny beloven geen tieten meer op zn forum.
quote:Op zondag 5 januari 2014 23:39 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja en toen moest danny beloven geen tieten meer op zn forum.
Ja danny is wel een smeerpijp volgens mijquote:Op zondag 5 januari 2014 23:40 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
vond hij zelf ook jammer want danny houdt van tieten. met ze knarlkop
Wie houdt er nou niet van tieten. Ja behalve erno dus blijkbaar, maar die doet er niet toe.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:40 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
vond hij zelf ook jammer want danny houdt van tieten. met ze knarlkop
Ben 20, haha. Maar het is niet wenselijk om ineens naakte vrouwen op een berldscherm te krijgen als je daar niet om gevraagd heb.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:37 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
FOK! gewoon verbieden voor onder de 18.
Mooie post.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:40 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Een pareltje kan je niet forceren. Ook in de natuur is een echte goede parel erg, erg zeldzaam.
Zonde wel, misschien moeten we heel het forum naar KPD verplaatsenquote:Op zondag 5 januari 2014 23:40 schreef deadprez het volgende:
[..]
Wie houdt er nou niet van tieten. Ja behalve erno dus blijkbaar, maar die doet er niet toe.
the horrorquote:Op zondag 5 januari 2014 23:41 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ben 20, haha. Maar het is niet wenselijk om ineens naakte vrouwen op een berldscherm te krijgen als je daar niet om gevraagd heb.
Ik zou dat sowieso niet doen, want dan zie je die shit zelf ookquote:Op zondag 5 januari 2014 23:42 schreef DonnieDarkno het volgende:
zou ik een ban krijgen als ik 'm nu een goatse via dm stuur?
Als je nog zo jong bent zet je schouders dan eronder en bereik eens wat nuttigs dan hier ruzie zoeken en moddergooien daar kom je toch nooit vooruit mee. Doe wat met je leven.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:41 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ben 20, haha. Maar het is niet wenselijk om ineens naakte vrouwen op een berldscherm te krijgen als je daar niet om gevraagd heb.
Weet ik veel. Stuur er nog een meatspin en een tubgirl en een 2 girls 1 cup en een 1 guy met zn jampot achteraan en het moet zeker lukken zou ik zeggenquote:Op zondag 5 januari 2014 23:42 schreef DonnieDarkno het volgende:
zou ik een ban krijgen als ik 'm nu een goatse via dm stuur?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |