weet je nog de vorige lift van ltc. Duurde even, toen ging 'ie van 2,40 door naar 40.quote:
Denk dat de meeste mensen het een beetje vermijden, voor mij is het t misschien weer waard om in te investeren als Midas er eindelijk is. (Als het ooit nog komt).quote:
Nee toen was ik er niet bij dus dat weet ik nietquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:01 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
weet je nog de vorige lift van ltc. Duurde even, toen ging 'ie van 2,40 door naar 40.
Wacht, BitPay hack? Heb je daar een linkje van want dat heb ik geloof ik helemaal gemist.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:00 schreef wfoes1989 het volgende:
https://blockchain.info/a(...)o8WVFnyai3e1Hcov9y8T
Adres wat is gebruikt voor de bitpay hack
Bijna 100.000 BTC?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:00 schreef wfoes1989 het volgende:
https://blockchain.info/a(...)o8WVFnyai3e1Hcov9y8T
Adres wat is gebruikt voor de bitpay hack
Ik zou niet te veel hopen op Midas en Gox gewoon rustig laten sterven.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:01 schreef Stryder het volgende:
[..]
Denk dat de meeste mensen het een beetje vermijden, voor mij is het t misschien weer waard om in te investeren als Midas er eindelijk is. (Als het ooit nog komt).
Maar denk dat het ondertussen niet veel impact meer gaat hebben op de markt als je kijkt naar de ontwikkelingen van andere exchanges.
http://thebitcoinnews.co.(...)rth-of-bitcoin-gone/quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:02 schreef Maxbet het volgende:
Wacht, BitPay hack? Heb je daar een linkje van want dat heb ik geloof ik helemaal gemist.
Trollbox only geruchtquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:02 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Wacht, BitPay hack? Heb je daar een linkje van want dat heb ik geloof ik helemaal gemist.
Hahaha is fake, zie twitter bitpay.quote:
Ja volgens mij was het volume op gox ook verschrikkelijk afgenomen de laatste tijd.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:02 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ik zou niet te veel hopen op Midas en Gox gewoon rustig laten sterven.
dat was oktober.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:01 schreef ulq het volgende:
[..]
Nee toen was ik er niet bij dus dat weet ik niet
Ik mag het hopen, duurt nu wel lang genoeg met die onzinquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:06 schreef Stryder het volgende:
[..]
Ja volgens mij was het volume op gox ook verschrikkelijk afgenomen de laatste tijd.
Die replica's schijnen ook nog vrij prijzig te zijn, als je een goede wil in ieder geval. Weet niet wat je uit wil geven maar aangezien je nog op school zit zou ik denk ik voor de poster gaan.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:32 schreef robin007bond het volgende:
Hé, even heel erg ongerelateerd. Ik wil heel graag "De schreeuw" in mijn kamer hebben. Echter heb ik geen geld om het schilderij van 120 miljoen te kopen (misschien als ik ooit rijk zou worden van EAC).
Wat doen jullie met schilderijen die jullie niet kunnen bekostigen? Kopen jullie er een poster van? Een nageschilderde replica?
Het origineel is te vinden in Noorwegen en dat vind ik iets te ver om er naar te kijken. Ik wil hem dagelijks kunnen zien.
Hmm, 50 euro zou echt wel mijn maximum zijn.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:34 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Die replica's schijnen ook nog vrij prijzig te zijn, als je een goede wil in ieder geval. Weet niet wat je uit wil geven maar aangezien je nog op school zit zou ik denk ik voor de poster gaan.
Tja dan moet je hem maar gewoon gaan stelen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:36 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Hmm, 50 euro zou echt wel mijn maximum zijn.
Bedankt voor de tip. Het is echt zonde. Het liefst wil ik ook de schilderijen van Gustav Klimmt hebben maar het is buiten mijn bereik.
Gelukkig heb je soms hele hoge resolutie-afbeeldingen van schilderijen. Zoals deze Johannes de Doper van Leonardo da Vinci:
https://upload.wikimedia.(...)_C2RMF_retouched.jpg
http://www.google.com/cul(...)eQFdRTFKDtVQ1A?hl=enquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:36 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Hmm, 50 euro zou echt wel mijn maximum zijn.
Bedankt voor de tip. Het is echt zonde. Het liefst wil ik ook de schilderijen van Gustav Klimmt hebben maar het is buiten mijn bereik.
Gelukkig heb je soms hele hoge resolutie-afbeeldingen van schilderijen. Zoals deze Johannes de Doper van Leonardo da Vinci:
https://upload.wikimedia.(...)_C2RMF_retouched.jpg
Bedankt man!quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:42 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
http://www.google.com/cul(...)eQFdRTFKDtVQ1A?hl=en
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:50 schreef daankes het volgende:
Die crash zal 's nachts toch wel nog komen? Ik wil een weekenddip!
Nope, we stomen komende week in één keer door naar de 1200 Dollar.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:50 schreef daankes het volgende:
Die crash zal 's nachts toch wel nog komen? Ik wil een weekenddip!
Mooi moment om Earth te dumpen, om alle altcoins te dumpen. Wat een crash wordt datquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:53 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Nope, we stomen komende week in één keer door naar de 1200 Dollar.
Gek genoeg gaan de alt-coins vaak mee met stijgingen van BTC.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Mooi moment om Earth te dumpen, om alle altcoins te dumpen. Wat een crash wordt dat
BTC/LTC is al 3 dagen aan het dalen...quote:Op zondag 5 januari 2014 00:02 schreef Stryder het volgende:
BTC/ALT paren zullen wel blijven stijgen, de andere valutaparen?? Beats me.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |