quote:Op zondag 5 januari 2014 18:09 schreef Soempie het volgende:
Al had ik M. pas naast me in bed met een boek, terwijl ik geen shirt meer aan had en J. aan de andere kant lag te drinken. Opeens zei M.: 'M. ook drinken bij mama' en hop, hij hapt zo aan de andere kant. Vervolgens deed hij er verder niks mee en keek hij een beetje omhoog zo van: waarom komt er nou niks?
In elk geval vond ik het wel heel vreemd om hem aan m'n borst te hebben zo.
quote:Op zondag 5 januari 2014 18:09 schreef Soempie het volgende:
[..]
+1
Al had ik M. pas naast me in bed met een boek, terwijl ik geen shirt meer aan had en J. aan de andere kant lag te drinken. Opeens zei M.: 'M. ook drinken bij mama' en hop, hij hapt zo aan de andere kant. Vervolgens deed hij er verder niks mee en keek hij een beetje omhoog zo van: waarom komt er nou niks?![]()
![]()
Hier precies hetzelfde! Ik heb ook nooit duidelijke hongersignalen gezien bij M. Smakken, sabbelen, allemaal niet. Ik voedde hem ook op de klok omdat hij zeld niet kwam, en dan dronk hij wel gretig, zoals Mineola ook al zegt, maar dat was echt op mij initiatief. Sterker nog, 9 vd 10 keer moest ik het bij huilen ook niet in mijn hoofd halen om hem aan te leggen, daar werd hij echt boos van.quote:Op zondag 5 januari 2014 14:16 schreef Mineola het volgende:
Dat ligt heel erg aan het kind hoor LB. Ik heb eigenlijk ook vooral op de klok gevoed, op de eerste periode na. We zaten vrij snel op een elke vier uur-ritme maar hij vroeg daar zelf nooit om, dat was omdat ik het aanbood. Hij dronk wel enthousiast hoor, danMaar gedrag zoals van E herken ik niet.
Hier loopt het een beetje op z'n einde denk ik. Kind hoeft vaak niet meer en als hij wel nog drinkt, dan niet meer dan een paar slokken voor hij zich weer van schoot af wurmt. 's Ochtends net uit bed of zeldzame nachtvoeding gaat nog het beste (als in, dan drinkt hij langer dan een halve minuut).
Bijna vijftien maanden, en het is mooi zo. Nooit gedacht dat ik zo lang zou voeden toen ik ermee begon, maar ik vond het fijn, en ik ben heel blij dat ik heb kunnen voeden zolang hij dat wilde.
Dank voor alle tips en adviezen! Ik heb niet zoveel gepost hier, maar wel veel info hiervandaan gehaald, bedankt daarvoor.
quote:Op zondag 5 januari 2014 21:50 schreef pessie het volgende:
Tij, hier hielp structureel in zijn kamer voeden en hem weer in zijn eigen bed leggen, maar toen was Nathan denk ik wel een half jaartje oid jonger.
Bedankt voor de reacties.quote:Op zondag 5 januari 2014 22:13 schreef Phaidra het volgende:
TJ, ik geef met 1,5 jaar ook nog (meestal) 1 nachtvoeding. Zoals pessie zegt, op zijn eigen kamer en daarna weer in zijn eigen bed slapen. Als hij nog een keer wakker wordt, zeg ik dat hij nu niet kan drinken, maar dat ik wel even met hem wil knuffelen en hij daarna weer lekker verder kan slapen. Dat wordt wel geaccepteerd (maar meestal slaapt hij langer als ik wel voedt...)
Oh damnquote:Op zondag 5 januari 2014 22:46 schreef TimeJumper het volgende:
Dus voor alle nieuwbakken moeders zou ik willen zeggen, trap niet in de valkuil om je baby in slaap te voeden.Soms gaat het achteraf goed, maar soms zoals hier zit je achteraf met de gebakken peren
![]()
quote:Op zondag 5 januari 2014 22:54 schreef Kyara het volgende:
Hier allen s nachts. Dwz, dan vallen ze tijdens de voeding in slaap en dan leg ik ze over in hun eigen bed.
Tj, uiteindelijk zal ie wel zelf stoppen toch
Wow dit maakt mij dus enorm pissig.quote:Op zondag 5 januari 2014 22:46 schreef TimeJumper het volgende:
Dus voor alle nieuwbakken moeders zou ik willen zeggen, trap niet in de valkuil om je baby in slaap te voeden. Soms gaat het achteraf goed, maar soms zoals hier zit je achteraf met de gebakken peren
quote:Op maandag 6 januari 2014 10:07 schreef WupWup het volgende:
Valkuil? Wtf? Het is niks meer dan je biologie. Misschien is het handiger als we elkaar eerlijke informatie geven over hoe baby's werken, ipv 'Wij Jonge Ouders' ideologieën van immer blije baby's die na een week doorslapen. #frustratiepunt
Nou nou rustig aanquote:Op maandag 6 januari 2014 10:12 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Wow dit maakt mij dus enorm pissig.
Wat wupwup zegt dus, die reactie had ik gemist!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |