Inorite!quote:Op zaterdag 4 januari 2014 15:13 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ik ook
Maar goed, ik ben het wel waard
Maar dan kom je weer terug op "wat is een normale afstand"quote:Op zaterdag 4 januari 2014 15:12 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Zou ik bij normale afstanden nooit doen. Dan ken je het er allebei niet. Ga dan om en om in elkaars stad daten, dan kun je die ook laten zien.
Ik ben overigens een zeer luie eerste-dater. Kom maar naar mij, bitches.
Go Andro en Cocoquote:Op zaterdag 4 januari 2014 14:35 schreef Andromache het volgende:
alles helemaal goed, de kerstdagen bij de wederzijdse familie doorgebracht, oudjaarsavond knus met elkaar... still going strong![]()
![]()
![]()
![]()
Denk je?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:03 schreef Hungry_Joe het volgende:
Deze kans kun je niet laten liggen, DP!
Mwah..ik kan in ieder geval wel een middagje met iemand doorbrengen als ik op date ga, of het nou romantisch klikt of niet.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:07 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Whaha!. Als het een dusdanige afstand is (lees: meer dan een uur reistijd), dan spreken we halverwege af.. Ik heb al meerdere dates laten varen omdat ze perse wilde dat ik hun kant op kwam.. Been there, done that, didn't get the T-shirt
. Let wel, dit is alleen voor de eerste date, is de klik er, dan maakt het mij niet uit
.
Soms is het zelfs om te buigen dat ze hierheen komen.
Haha, dat is wel de sport inderdaad. Op dag 1 eisen ze dat je maar hun kant op komt, want 'dat is de taak van de man'. Uiteraard niet toegeven, beetje plagen, kutten, zeggen dat je niet kunt, 'dan ga je toch lekker met iemand uit je eigen stad daten', blablalba, en het binnen een paar dagen zo weten om te lullen dat ze in de trein gaan zitten naar jou toe.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:07 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Soms is het zelfs om te buigen dat ze hierheen komen.
Daar zou ik echt zo allergisch voor zijnquote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:22 schreef Silenus het volgende:
[..]
Haha, dat is wel de sport inderdaad. Op dag 1 eisen ze dat je maar hun kant op komt, want 'dat is de taak van de man'. Uiteraard niet toegeven, beetje plagen, kutten, zeggen dat je niet kunt, 'dan ga je toch lekker met iemand uit je eigen stad daten', blablalba, en het binnen een paar dagen zo weten om te lullen dat ze in de trein gaan zitten naar jou toe.
[ afbeelding ]
Lukt niet altijd uiteraard, maar toch.
Haha, meen je, ik pas er zelf voor om altijd maar de kant op te komen van de "date", het mag best van twee kanten komen. Halverwege is een goed compromis, en negen van de tien stemt daar ook mee in. Dus ik zie het probleem nietquote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:30 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Daar zou ik echt zo allergisch voor zijn
Ik ben sowieso meteen weg als iemand van die 'spelletjes' gaat zitten spelen
van 'aaah toe nou' naar 'durf je niet' tot 'nou dan niet' om maar te zorgen dat je precies doet wat die ander wil
wtf
Komt goed uit toch, ik ben allergisch voor die luie types die er maar gemakshalve vanuit gaan dat de kerel naar ze toe komt kruipen. Gaan wij mooi niet daten.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:30 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Daar zou ik echt zo allergisch voor zijn
Ik ben sowieso meteen weg als iemand van die 'spelletjes' gaat zitten spelen
van 'aaah toe nou' naar 'durf je niet' tot 'nou dan niet' om maar te zorgen dat je precies doet wat die ander wil
wtf
Ze had het over spelletjes spelen volgens mij.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:32 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Haha, meen je, ik pas er zelf voor om altijd maar de kant op te komen van de "date", het mag best van twee kanten komen. Halverwege is een goed compromis, en negen van de tien stemt daar ook mee in. Dus ik zie het probleem niet
Daar ga ik niet vanuit, het is wat ik wilquote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:33 schreef Silenus het volgende:
[..]
Komt goed uit toch, ik ben allergisch voor die luie types die er maar gemakshalve vanuit gaan dat de kerel naar ze toe komt kruipen. Gaan wij mooi niet daten.
Nee preciesquote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:35 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ze had het over spelletjes spelen volgens mij.
Als iemand het geen moeite vindt om mijn kant op te komen ga ik echt niet zeggen dat het eerlijker is in het midden hoor. Dan trakteer wel ofzo. Iets anders is ook prima, reis best wel graag.
Verstandig. Het is ook zeer doorzichtig allemaal. Een beetje flirten of plagen is prima maar die gefrustreerde stampvoetende kerels die ertussen zitten kun je beter links laten liggen. Zitten veel leukere bij dan datquote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:37 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nee precies
Het is ook echt niet zo dat ik per definitie niet de kant van de ander op wil
Ik haak alleen wel meteen af bij dat soort spelletjes
Laatst nog een die een extra foto wilde, en ik had geen zin om dat meteen al te doen
dus toen gingen we het hele scala aan onderhandelingstruucjes door: eerst aardig, dan uitdagen, dan beschuldigend en tot slot het 'nou dan ga ik weg'
oke doeilamzak
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:30 schreef rhubarbje het volgende:
Ik ben sowieso meteen weg als iemand van die 'spelletjes' gaat zitten spelen
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:37 schreef rhubarbje het volgende:
dus toen gingen we het hele scala aan onderhandelingstruucjes door: eerst aardig, dan uitdagen, dan beschuldigend en tot slot het 'nou dan ga ik weg'
Ik was wel eens benieuwd hoe ver hij zou gaan en of hij zo voorspelbaar zou blijvenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:45 schreef eefje801 het volgende:
Dat je niet houdt van die spelletjes wil niet zeggen dat het niet leuk is om dat soort types een beetje extra op te naaien hoor.
Als een stel gieberende pubers telkens elke zin afsluiten met 'hihi' etc.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:40 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Spelletjes spelen is ook niet leuk, en als dat voor een eerste date al gaat spelen, dan laat inderdaad maar. We zijn geen 16 meer..
Zelfs volwassen vrouwen doen daar nog aan mee.. In de 30 en 40, waar gaat het heenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 16:52 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Als een stel gieberende pubers telkens elke zin afsluiten met 'hihi' etc.
Een enkele keer vind ik niet erg, maar achter elke zin... No thanks.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:03 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Zelfs volwassen vrouwen doen daar nog aan mee.. In de 30 en 40, waar gaat het heen![]()
Erg herkenbaar.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:05 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Een enkele keer vind ik niet erg, maar achter elke zin... No thanks.
"We zien elkaar straks! Spannend! Hihihi."
RAARGH!
Precies. Een enkele keer is geen probleemquote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:13 schreef habitue het volgende:
[..]
Erg herkenbaar.![]()
Of overal "xD" achter typen. Ik ben er echt allergisch voor.
Het zou je nog verbazen hoeveel kerels in die leeftijdscategorie dat doen. Als een giechelend schoolmeisje overal ''hihiiihi'' achter typen. Dan ben je als volwassen kerel ook echt iedere vorm van schaamte voorbij geloof ik. De gemiddelde vrouw droogt daar dan ook sneller van op dan een Frans Bauer concert.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:03 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Zelfs volwassen vrouwen doen daar nog aan mee.. In de 30 en 40, waar gaat het heen![]()
Dat deed ik ook met enige regelmaat.. Vind het iig wel beter dan hihihi oid.. Maar toch, ergens wel beter dat ik dat veel ben gaan minderenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:30 schreef BeamofLight het volgende:
Ik weet niet eens wat xD is of moet betekenen. Al ben ik zelf erg van de ghehe geloof ik
zelfs sommige volwassen mánnen doen datquote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:03 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Zelfs volwassen vrouwen doen daar nog aan mee.. In de 30 en 40, waar gaat het heen![]()
ja, dat dusquote:Op zaterdag 4 januari 2014 18:01 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Het zou je nog verbazen hoeveel kerels in die leeftijdscategorie dat doen. Als een giechelend schoolmeisje overal ''hihiiihi'' achter typen. Dan ben je als volwassen kerel ook echt iedere vorm van schaamte voorbij geloof ik. De gemiddelde vrouw droogt daar dan ook sneller van op dan een Frans Bauer concert.
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 15:29 schreef Clicks_nl het volgende:
Maar ik wil best een keer jouw kant opkomen hoor
Kijk, Clicks_nl. Zo doe je dat. Gewoon zelf nooit ergens om hoeven te vragen.quote:
dat is niet eens een antwoordquote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:06 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
[..]
Kijk, Clicks_nl. Zo doe je dat. Gewoon zelf nooit ergens om hoeven te vragen.
Maar, maar door google leer ik je kennenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:17 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Je blijft lachen op Paiq, na 3 regels, wat is je achternaam.. Wat denk je zelf.. Leer mij eerst maar kennen voordat je mij door Google denkt te halen
Haha, gelukkig gebruik ik mijn echte naam niet op Paiq, maar toch, hoe doorzichtig kun je zijn met je vragen..quote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:36 schreef Perzephone het volgende:
[..]
Maar, maar door google leer ik je kennen![]()
Ik gebruik op paiq idd ook niet mijn echte naam.. Maar als ze erover beginnen, is het standaard, wat een rare naam? Kom je uit friesland ofzo?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:37 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Haha, gelukkig gebruik ik mijn echte naam niet op Paiq, maar toch, hoe doorzichtig kun je zijn met je vragen..
Is jouw voornaam rolklem?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:47 schreef rolklem het volgende:
Waarom gebruiken jullie je echte naam niet? Goed begin van vertrouwen in mijn ogen...
Dit is een forum, geen datingsite.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:16 schreef theKiD het volgende:
[..]
Is jouw voornaam rolklem?
Zodra die foto's zichtbaar zijn, geef ik mijn echte naam.
Vertrouwen zul je toch op de een of andere manier moeten opwekken voordat het gegeven wordt, toch?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:47 schreef rolklem het volgende:
Waarom gebruiken jullie je echte naam niet? Goed begin van vertrouwen in mijn ogen...
Als je goed kan redeneren dan is mijn naam er wel uit te halen.. En wat "theKiD" al zegt; het beetje privacy wat er nog is wil ik graag behoudenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:47 schreef rolklem het volgende:
Waarom gebruiken jullie je echte naam niet? Goed begin van vertrouwen in mijn ogen...
Ik ga liever uit van het góede in iemand in plaats van het slechte. Dus vertrouw ik iemand bij voorbaat. Plus een voornaam op een datingsite gebruiken zegt nog niks, of je moet écht een unieke naam hebben, maar die zijn er zelden. Je bent niet te Googlen bij de meeste datingsites dus het maakt alleen maar uit voor de mensen waarmee je praat.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Vertrouwen zul je toch op de een of andere manier moeten opwekken voordat het gegeven wordt, toch?
Ik ging ook altijd uit van het goede in de mens, dat is nu veranderd. Die les heb ik inmiddels geleerd. En ja, mijn naam is vrij uniek, dus ook zo gevonden.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:32 schreef rolklem het volgende:
[..]
Ik ga liever uit van het góede in iemand in plaats van het slechte. Dus vertrouw ik iemand bij voorbaat. Plus een voornaam op een datingsite gebruiken zegt nog niks, of je moet écht een unieke naam hebben, maar die zijn er zelden. Je bent niet te Googlen bij de meeste datingsites dus het maakt alleen maar uit voor de mensen waarmee je praat.
Nouja goed, mensen met echt slechte intenties zitten er niet vaak tussen, maar je zult er maar eentje treffen, want ze bestaan natuurlijk wel.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:32 schreef rolklem het volgende:
[..]
Ik ga liever uit van het góede in iemand in plaats van het slechte. Dus vertrouw ik iemand bij voorbaat. Plus een voornaam op een datingsite gebruiken zegt nog niks, of je moet écht een unieke naam hebben, maar die zijn er zelden. Je bent niet te Googlen bij de meeste datingsites dus het maakt alleen maar uit voor de mensen waarmee je praat.
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:36 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Ik ging ook altijd uit van het goede in de mens, dat is nu veranderd. Die les heb ik inmiddels geleerd. En ja, mijn naam is vrij uniek, dus ook zo gevonden.
*opent nieuw venster en typt "www.google.nl" in.
Na 5 minuten chatten is mijn naam ook te Googlen, door de dingen die ik zeg (en nee, ik vertel niet mijn achternaam). Lekker belangrijk. Dan weten ze wie je bent. Als op een datingsite zitten het 'slechtste' is wat iemand van je kan weten, dan heb je een vrij onbezorgd leven, buiten dat op een datingsite zitten niet 'slecht' is.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:36 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Ik ging ook altijd uit van het goede in de mens, dat is nu veranderd. Die les heb ik inmiddels geleerd. En ja, mijn naam is vrij uniek, dus ook zo gevonden.
*opent nieuw venster en typt "www.google.nl" in.
Haha, zelf je naam nu ook niet noemen, leukquote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:38 schreef rolklem het volgende:
[..]
Na 5 minuten chatten is mijn naam ook te Googlen, door de dingen die ik zeg (en nee, ik vertel niet mijn achternaam). Lekker belangrijk. Dan weten ze wie je bent. Als op een datingsite zitten het 'slechtste' is wat iemand van je kan weten, dan heb je een vrij onbezorgd leven, buiten dat op een datingsite zitten niet 'slecht' is.
Ik bedoel dat ik hun niet mijn achternaam vertelquote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:42 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Haha, zelf je naam nu ook niet noemen, leuk.
Uiteindelijk voordat ik date vertel ik ze wel mijn naam, wees gerust.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |