Het zou je nog verbazen hoeveel kerels in die leeftijdscategorie dat doen. Als een giechelend schoolmeisje overal ''hihiiihi'' achter typen. Dan ben je als volwassen kerel ook echt iedere vorm van schaamte voorbij geloof ik. De gemiddelde vrouw droogt daar dan ook sneller van op dan een Frans Bauer concert.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:03 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Zelfs volwassen vrouwen doen daar nog aan mee.. In de 30 en 40, waar gaat het heen![]()
Dat deed ik ook met enige regelmaat.. Vind het iig wel beter dan hihihi oid.. Maar toch, ergens wel beter dat ik dat veel ben gaan minderenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:30 schreef BeamofLight het volgende:
Ik weet niet eens wat xD is of moet betekenen. Al ben ik zelf erg van de ghehe geloof ik
zelfs sommige volwassen mánnen doen datquote:Op zaterdag 4 januari 2014 17:03 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Zelfs volwassen vrouwen doen daar nog aan mee.. In de 30 en 40, waar gaat het heen![]()
ja, dat dusquote:Op zaterdag 4 januari 2014 18:01 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Het zou je nog verbazen hoeveel kerels in die leeftijdscategorie dat doen. Als een giechelend schoolmeisje overal ''hihiiihi'' achter typen. Dan ben je als volwassen kerel ook echt iedere vorm van schaamte voorbij geloof ik. De gemiddelde vrouw droogt daar dan ook sneller van op dan een Frans Bauer concert.
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 15:29 schreef Clicks_nl het volgende:
Maar ik wil best een keer jouw kant opkomen hoor
Kijk, Clicks_nl. Zo doe je dat. Gewoon zelf nooit ergens om hoeven te vragen.quote:
dat is niet eens een antwoordquote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:06 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
[..]
Kijk, Clicks_nl. Zo doe je dat. Gewoon zelf nooit ergens om hoeven te vragen.
Maar, maar door google leer ik je kennenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:17 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Je blijft lachen op Paiq, na 3 regels, wat is je achternaam.. Wat denk je zelf.. Leer mij eerst maar kennen voordat je mij door Google denkt te halen
Haha, gelukkig gebruik ik mijn echte naam niet op Paiq, maar toch, hoe doorzichtig kun je zijn met je vragen..quote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:36 schreef Perzephone het volgende:
[..]
Maar, maar door google leer ik je kennen![]()
Ik gebruik op paiq idd ook niet mijn echte naam.. Maar als ze erover beginnen, is het standaard, wat een rare naam? Kom je uit friesland ofzo?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 19:37 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Haha, gelukkig gebruik ik mijn echte naam niet op Paiq, maar toch, hoe doorzichtig kun je zijn met je vragen..
Is jouw voornaam rolklem?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:47 schreef rolklem het volgende:
Waarom gebruiken jullie je echte naam niet? Goed begin van vertrouwen in mijn ogen...
Dit is een forum, geen datingsite.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:16 schreef theKiD het volgende:
[..]
Is jouw voornaam rolklem?
Zodra die foto's zichtbaar zijn, geef ik mijn echte naam.
Vertrouwen zul je toch op de een of andere manier moeten opwekken voordat het gegeven wordt, toch?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:47 schreef rolklem het volgende:
Waarom gebruiken jullie je echte naam niet? Goed begin van vertrouwen in mijn ogen...
Als je goed kan redeneren dan is mijn naam er wel uit te halen.. En wat "theKiD" al zegt; het beetje privacy wat er nog is wil ik graag behoudenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:47 schreef rolklem het volgende:
Waarom gebruiken jullie je echte naam niet? Goed begin van vertrouwen in mijn ogen...
Ik ga liever uit van het góede in iemand in plaats van het slechte. Dus vertrouw ik iemand bij voorbaat. Plus een voornaam op een datingsite gebruiken zegt nog niks, of je moet écht een unieke naam hebben, maar die zijn er zelden. Je bent niet te Googlen bij de meeste datingsites dus het maakt alleen maar uit voor de mensen waarmee je praat.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Vertrouwen zul je toch op de een of andere manier moeten opwekken voordat het gegeven wordt, toch?
Ik ging ook altijd uit van het goede in de mens, dat is nu veranderd. Die les heb ik inmiddels geleerd. En ja, mijn naam is vrij uniek, dus ook zo gevonden.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:32 schreef rolklem het volgende:
[..]
Ik ga liever uit van het góede in iemand in plaats van het slechte. Dus vertrouw ik iemand bij voorbaat. Plus een voornaam op een datingsite gebruiken zegt nog niks, of je moet écht een unieke naam hebben, maar die zijn er zelden. Je bent niet te Googlen bij de meeste datingsites dus het maakt alleen maar uit voor de mensen waarmee je praat.
Nouja goed, mensen met echt slechte intenties zitten er niet vaak tussen, maar je zult er maar eentje treffen, want ze bestaan natuurlijk wel.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:32 schreef rolklem het volgende:
[..]
Ik ga liever uit van het góede in iemand in plaats van het slechte. Dus vertrouw ik iemand bij voorbaat. Plus een voornaam op een datingsite gebruiken zegt nog niks, of je moet écht een unieke naam hebben, maar die zijn er zelden. Je bent niet te Googlen bij de meeste datingsites dus het maakt alleen maar uit voor de mensen waarmee je praat.
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:36 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Ik ging ook altijd uit van het goede in de mens, dat is nu veranderd. Die les heb ik inmiddels geleerd. En ja, mijn naam is vrij uniek, dus ook zo gevonden.
*opent nieuw venster en typt "www.google.nl" in.
Na 5 minuten chatten is mijn naam ook te Googlen, door de dingen die ik zeg (en nee, ik vertel niet mijn achternaam). Lekker belangrijk. Dan weten ze wie je bent. Als op een datingsite zitten het 'slechtste' is wat iemand van je kan weten, dan heb je een vrij onbezorgd leven, buiten dat op een datingsite zitten niet 'slecht' is.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:36 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Ik ging ook altijd uit van het goede in de mens, dat is nu veranderd. Die les heb ik inmiddels geleerd. En ja, mijn naam is vrij uniek, dus ook zo gevonden.
*opent nieuw venster en typt "www.google.nl" in.
Haha, zelf je naam nu ook niet noemen, leukquote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:38 schreef rolklem het volgende:
[..]
Na 5 minuten chatten is mijn naam ook te Googlen, door de dingen die ik zeg (en nee, ik vertel niet mijn achternaam). Lekker belangrijk. Dan weten ze wie je bent. Als op een datingsite zitten het 'slechtste' is wat iemand van je kan weten, dan heb je een vrij onbezorgd leven, buiten dat op een datingsite zitten niet 'slecht' is.
Ik bedoel dat ik hun niet mijn achternaam vertelquote:Op zaterdag 4 januari 2014 21:42 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Haha, zelf je naam nu ook niet noemen, leuk.
Uiteindelijk voordat ik date vertel ik ze wel mijn naam, wees gerust.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |