Stuur maar in een DM de namen van deze personen en ik zal kijken wat ik er aan kan doen.quote:Op maandag 30 december 2013 22:06 schreef charmed_angel het volgende:
Ik word een beetje moe van sommige mensen.
Einde bericht.
Is Villa weer bezig geweest met je?quote:Op maandag 30 december 2013 22:06 schreef charmed_angel het volgende:
Ik word een beetje moe van sommige mensen.
Einde bericht.
quote:
Maar als je eigen pa doodgaat dan redeneer je ook niet zo.quote:Op maandag 30 december 2013 22:06 schreef kapiteintje het volgende:
Ik kan er geen moment wakker van liggen. Er gaan zoveel mensen dood, als je daar allemaal om moet gaan treuren heb je er een dagtaak aan. Adames zal het met me eens zijn.
Nee joh. Tegenwoordig moet je bij elke overleden boerenlul massaal je medeleven betuigen om te laten zien dat het wat met je doet.quote:Op maandag 30 december 2013 22:06 schreef kapiteintje het volgende:
Ik kan er geen moment wakker van liggen. Er gaan zoveel mensen dood, als je daar allemaal om moet gaan treuren heb je er een dagtaak aan. Adames zal het met me eens zijn.
Als je een diehard fan van hem was oké, maar dan moet je niet huilen als anderen er niks om geven.quote:Op maandag 30 december 2013 22:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar als je eigen pa doodgaat dan redeneer je ook niet zo.
Schumi was wel een beetje een held natuurlijk voor velen:@
nou ja, dan mogen ze daar best even mee zitten natuurlijk. ik zal ook een autosportliefhebber niet uitlachen omdat hij dat nieuws wel erg vindt.quote:Op maandag 30 december 2013 22:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar als je eigen pa doodgaat dan redeneer je ook niet zo.
Schumi was wel een beetje een held natuurlijk voor velen:@
Jij snapt het concept van relativeren nog niet helemaal heb ik het idee.quote:Op maandag 30 december 2013 22:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar als je eigen pa doodgaat dan redeneer je ook niet zo.
Schumi was wel een beetje een held natuurlijk voor velen:@
nou dan, dan mogen wij gewoon grappen makenquote:Op maandag 30 december 2013 22:09 schreef Lokale_Notabele het volgende:
als je niks met F1 hebt dan snap ik wel dat het je niks interesseert
dat had ik met Mandela
Beste F1 coureur alle tijden.quote:Op maandag 30 december 2013 22:09 schreef Adames het volgende:
[..]
nou ja, dan mogen ze daar best even mee zitten natuurlijk. ik zal ook een autosportliefhebber niet uitlachen omdat hij dat nieuws wel erg vindt.
al snap ik niet hoe je schumi als held kan hebben
Het is gewoon een fact of life dat mensen doodgaan. Daar kun je gewoon rekenschap van nemen zonder jezelf te moeten etaleren ten overstaan van anderen.quote:Op maandag 30 december 2013 22:09 schreef Lokale_Notabele het volgende:
als je niks met F1 hebt dan snap ik wel dat het je niks interesseert
dat had ik met Mandela
Ok.quote:Op maandag 30 december 2013 22:06 schreef Tyron het volgende:
[..]
Stuur maar in een DM de namen van deze personen en ik zal kijken wat ik er aan kan doen.
En het moet en zal je boeien, want anders ben je harteloos.quote:Op maandag 30 december 2013 22:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee joh. Tegenwoordig moet je bij elke overleden boerenlul massaal je medeleven betuigen om te laten zien dat het wat met je doet.
Kuddevolk
De is ziekquote:Op maandag 30 december 2013 22:06 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Is Villa weer bezig geweest met je?
Ditquote:Op maandag 30 december 2013 22:08 schreef Tyron het volgende:
[..]
Als je een diehard fan van hem was oké, maar dan moet je niet huilen als anderen er niks om geven.
dit soort grapjes maken je toch gewoon een debielquote:Op maandag 30 december 2013 22:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Beste F1 coureur alle tijden.
Op Senna na misschien.
En de beste is Vettel. Nu al.quote:Later in 1994 maakte een botsing in Adelaide een einde aan de titelstrijd tussen Damon Hill en Schumacher. Beide coureurs moesten opgeven. Schumacher behaalde zijn eerste titel.
In 1997 botste hij in de beslissende race om het kampioenschap met zijn concurrent Jacques Villeneuve. Schumacher moest echter zelf opgeven, terwijl Villeneuve zich tot wereldkampioen kroonde. De FIA oordeelde dat Schumacher met opzet handelde, en ontnam hem zijn vicewereldtitel.
Ik ga ook zo weer. Morgen half dagje werken, en dan begrafenisquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |