Dan is die ¤40.000 voor de belasting gewoon van diegene van wie je het geleend hebt en moet die er ook vermogensrendementsheffing over betalen (het is vermogen van diegene, niet van jou). Als het echter voor de ING actie is dan maakt het verder helemaal niet uit, aangezien dat niet op de peildatum van 1 januari valt en je de rekeningstanden dan niet aan de belastingdienst hoeft door te geven.quote:Op donderdag 2 januari 2014 12:02 schreef nhero het volgende:
Indien ik voor 4 dagen (stel) ¤40.000 van iemand leen en dit na die 4 dagen weer terugstort, hoe wordt dit dan belastingtechnisch gezien?
Dan is die 40K nog steeds van jou, je hebt namelijk een vordering op het bedrijf dat het onterecht heeft ontvangen. Misschien dat je kan beargumenteren dat een vordering van 40K minder dan 40K waard is, maar dan zul je wel betrouwbare statistiek over de inbaarheid van onverschuldigde betalingen moeten hebben.quote:Op donderdag 2 januari 2014 12:46 schreef U het volgende:
En als je een bedrag van ¤ 40k overmaakt naar een willekeurig bedrijf op 28/12, en vervolgens een brief stuurt dat er een onverschuldigde betaling plaats heeft gevonden en het bedrijf dit moet terugstorten? (ervanuitgaande dat bedrijven dit pas in januari op z'n vroegst doen)
Dan is het nog gewoon jouw vermogen.quote:Op donderdag 2 januari 2014 12:46 schreef U het volgende:
En als je een bedrag van ¤ 40k overmaakt naar een willekeurig bedrijf op 28/12, en vervolgens een brief stuurt dat er een onverschuldigde betaling plaats heeft gevonden en het bedrijf dit moet terugstorten? (ervanuitgaande dat bedrijven dit pas in januari op z'n vroegst doen)
Voor VRH maakt het niet uit of je een lening tegoed hebt, een banksaldo, of een blok goud onder je kussen (auw!)...quote:Op donderdag 2 januari 2014 12:17 schreef leolinedance het volgende:
Wat wil je precies weten? Je hebt 40k naar iemand toe gestort om de vrh te ontduiken en nu wil je het terug laten storten?
Het wordt wellicht gemeld als "ongebruikelijke transactie", maar lijkt me verder geen consequenties te hebben. Om het netjes te doen zou je rente kunnen betalen. Of laat die persoon zelf meedoen aan de actie.quote:
Het gaat in dit geval om mijn ouders die mij een bedrag willen "lenen" voor de ING actie. Zelf hebben ze geen ING rekening. Indien deze constructie geen gevolgen heeft is het makkelijk verdiend.quote:Op donderdag 2 januari 2014 13:00 schreef RemcoDelft het volgende:
Het wordt wellicht gemeld als "ongebruikelijke transactie", maar lijkt me verder geen consequenties te hebben. Om het netjes te doen zou je rente kunnen betalen. Of laat die persoon zelf meedoen aan de actie.
Ik denk dat er wel grotere financiële tegenvallers kunnen voorkomen dan die enkele honderden, duizenden die van deze actie gebruik maken.quote:Op donderdag 2 januari 2014 13:26 schreef Blik het volgende:
Hoe zou een ING kunnen omvallen als er juist een spaaractie is wat juist zorgt voor een aanwas van geld in plaats van een uitloop van geld?
Tuurlijk, maar ING is niet zomaar een bank. iNG is een bank die too big to fail isquote:Op donderdag 2 januari 2014 13:28 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Ik denk dat er wel grotere financiële tegenvallers kunnen voorkomen dan die enkele honderden, duizenden die van deze actie gebruik maken.
Spaargeld lost hooguit een liquiditeitsprobleem op voor de bank (wat nu sowieso geen probleem is, de ECB verstrekt alle liquiditeit die nodig is!) maar niet een kapitalisatie probleem. En dat laatste is nu juist het probleem met al die banken die we failliet hebben zien gaan.quote:Op donderdag 2 januari 2014 13:26 schreef Blik het volgende:
Hoe zou een ING kunnen omvallen als er juist een spaaractie is wat juist zorgt voor een aanwas van geld in plaats van een uitloop van geld?
Dat maakt v.w.b. de belasting niets uit. Daarvoor is alleen het saldo op 1 jan van belang.quote:Op donderdag 2 januari 2014 12:02 schreef nhero het volgende:
Indien ik voor 4 dagen (stel) ¤40.000 van iemand leen en dit na die 4 dagen weer terugstort, hoe wordt dit dan belastingtechnisch gezien?
Tenzij ze het opvatten als 2x een schenking van 40.000. Mag je 2x belasting gaan aftikkenquote:Op donderdag 2 januari 2014 14:04 schreef Poekieman het volgende:
[..]
Dat maakt v.w.b. de belasting niets uit. Daarvoor is alleen het saldo op 1 jan van belang.
Misschien moet je er gewoon in persoon even langs gaan. Heb ik bij ICBC ook gedaan. Leuk Chinees meisje. Mss hebben ze bij Argenta een leuk Vlaams meisje.quote:Op donderdag 2 januari 2014 14:01 schreef leolinedance het volgende:
Ook Argenta vraagt om legitimatie per post wanneer ik een rekening wil openen.
Erg omslachtig allemaal, waarom kan dat niet gewoon per mail?
Ja dat maakt het nog makkelijker allemaalquote:Op donderdag 2 januari 2014 14:08 schreef Poekieman het volgende:
[..]
Misschien moet je er gewoon in persoon even langs gaan. Heb ik bij ICBC ook gedaan. Leuk Chinees meisje. Mss hebben ze bij Argenta een leuk Vlaams meisje.
Je ouders mogen je eenmalig 24k schenken en jaarlijks 5k (muv van de 100k regeling voor aflossen) maar dat kun je vervolgens niet terug schenken.quote:Op donderdag 2 januari 2014 14:13 schreef De-Hamster het volgende:
Voor de ING actie was ik zelf ook van plan om tijdelijk wat geld van mijn ouders te lenen om even te profiteren van de actie. Maar heeft dit nergens consequenties idd met schenkingregelingen als er even tienduizenden euro's een rekening op gaan en 4 dagen later weer terug.
Stel ik zou voor de actie, 40,50,60,125k lenen van 26 maart t/m 1 april. Daarna gaat het bedrag weer terug, telt dit dan wel als een schenking?quote:Op donderdag 2 januari 2014 15:17 schreef Blik het volgende:
[..]
Je ouders mogen je eenmalig 24k schenken en jaarlijks 5k (muv van de 100k regeling voor aflossen) maar dat kun je vervolgens niet terug schenken.
Omschrijving: "lening", klaar. Makkelijk toch? Het idee van een schenking is dat je het mag houden.quote:Op donderdag 2 januari 2014 15:18 schreef De-Hamster het volgende:
Stel ik zou voor de actie, 40,50,60,125k lenen van 26 maart t/m 1 april. Daarna gaat het bedrag weer terug, telt dit dan wel als een schenking?
Moeten ze wel een ING spaarrekening hebben waar op de peildatum weinig op stond.quote:Op donderdag 2 januari 2014 15:35 schreef k_man het volgende:
Is het dan niet eenvoudiger als je ouders aan die actie meedoen en jou het verdiende bedrag geven?
Heel formeel zal de fiscus eisen dat het een zakelijke transactie moet zijn. Dit betekent bijvoorbeeld dat de rente samen moet hangen met het risico. Stel je een onderpand of iets dergelijks, kortom wat zou een bank vragen voor een soortgelijke transactie. In de praktijk zal het zo'n vaart niet lopen en je zult dan ook niet zo snel vragen krijgen. (Tenzij je je met illegale praktijken inlaat maar dan wordt het een ander verhaal)quote:Op donderdag 2 januari 2014 12:02 schreef nhero het volgende:
Indien ik voor 4 dagen (stel) ¤40.000 van iemand leen en dit na die 4 dagen weer terugstort, hoe wordt dit dan belastingtechnisch gezien?
Kwam ik gisteren ook achter, voor mij reden om de rest van de procedure niet te volgen. We leven in 2014, niet in 1994.quote:Op donderdag 2 januari 2014 14:01 schreef leolinedance het volgende:
Ook Argenta vraagt om legitimatie per post wanneer ik een rekening wil openen.
Erg omslachtig allemaal, waarom kan dat niet gewoon per mail?
Ik heb ze een mail gestuurd met de vraag of het per mail kan. Als het antwoord negatief is stop ik er ook mee.quote:Op donderdag 2 januari 2014 16:21 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Kwam ik gisteren ook achter, voor mij reden om de rest van de procedure niet te volgen. We leven in 2014, niet in 1994.
Doe het dan goed, en leen geld van INGquote:Op donderdag 2 januari 2014 15:47 schreef roadrats het volgende:
Heel formeel zal de fiscus eisen dat het een zakelijke transactie moet zijn.
PLus zoveel moeite is het niet.quote:Op donderdag 2 januari 2014 16:41 schreef µ het volgende:
Papieren verificatie is een goede manier om de schuifspaarders buiten de deur te houden denk ik.
Wat bedoel je? Archaïsch? Agrarisch?quote:Op donderdag 2 januari 2014 20:30 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Al blijf ik het argaisch vinden.
beidequote:Op donderdag 2 januari 2014 21:44 schreef k_man het volgende:
[..]
Wat bedoel je? Archaïsch? Agrarisch?
Uiterlijk op 5 jan meen ik, Bij Argenta had ik het trouwens al meteen netjes op 1 jan!quote:Op donderdag 2 januari 2014 20:30 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
PLus zoveel moeite is het niet.
Al blijf ik het argaisch vinden.
Overigens weet iemand wanneer sns rente uitkeert?
quote:Op donderdag 2 januari 2014 16:36 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Doe het dan goed, en leen geld van INGHet gaat maar tot 75k, maar het is een heel eind in de juiste richting. 8.9% rente, dus zeg maar 55 euro voor 3 dagen. Op je spaarrekening levert het 150 euro op, plus de normale rente van een euro of 8.
net nog een deposito voor 3 maanden tegen de oude 1,95 rente afgesloten.quote:Op woensdag 1 januari 2014 12:13 schreef Zocalo het volgende:
Als je nu geld overboekt van Rabo naar LPB, staat het er dan morgen op? Aangezien deposito per 3 jan wijzigt?
Ik heb een nieuwe rekening geopend bij LPB 31 december, maar mijn eerste storting is nog niet erkend.. Dus dat gaat hem voor mij niet meer worden. Nu maar overgestapt naar NN interenetsparen, en het komende tijd wat meer in de gaten houden.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 09:03 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
net nog een deposito voor 3 maanden tegen de oude 1,95 rente afgesloten.
bij mij binnen 24 uur. INGquote:Op vrijdag 3 januari 2014 09:44 schreef Zocalo het volgende:
[..]
Ik heb een nieuwe rekening geopend bij LPB 31 december, maar mijn eerste storting is nog niet erkend.. Dus dat gaat hem voor mij niet meer worden. Nu maar overgestapt naar NN interenetsparen, en het komende tijd wat meer in de gaten houden.
Oude rekeningen gewoon aanhouden, zeker rekeningen van MoneYou en LPB die toch wel bij de top zullen blijven.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 10:30 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Ook maar even een NN rekening geopend.
Zeggen jullie oude spaarrekeningen gewoon op of laat je die leeg?
Wat extra rekeningen hebben kan sowieso geen kwaad. NN/WLU had gemiddeld de hoogste rente in 2012 en 2013, dus die zal ook in 2014 nog wel bij de top blijven. Argenta was vorig jaar tweede en doen het qua termijndeposito's ook niet slecht, dus die is ook wel de moeite van het openen waard.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 15:51 schreef OngeschiktX het volgende:
Wat verwachten jullie dat NN en Argenta doen de komende weken? Ook verlagen?
Ik heb nu nog LPB, SNS en ASN (vanwege de dvd-actie) ohja en Rabo![]()
Is het de moeite waard om nog een rekening bij NN of Argenta te openen? Of zouden die al gedaald zijn voordat ik er iets op kan zetten. Het gaat nog een relatief klein bedrag dat ik vrij opneembaar heb, dus uiteindelijk is het ook maar tientjeswerk.
Gewoon alle rekeningen openen die je kunt openen en dan kan het schuiffeest beginnen!quote:Op vrijdag 3 januari 2014 15:51 schreef OngeschiktX het volgende:
Wat verwachten jullie dat NN en Argenta doen de komende weken? Ook verlagen?
Ik heb nu nog LPB, SNS en ASN (vanwege de dvd-actie) ohja en Rabo![]()
Is het de moeite waard om nog een rekening bij NN of Argenta te openen? Of zouden die al gedaald zijn voordat ik er iets op kan zetten. Het gaat nog een relatief klein bedrag dat ik vrij opneembaar heb, dus uiteindelijk is het ook maar tientjeswerk.
Amerikaanse bank ofzo?quote:Op vrijdag 3 januari 2014 17:23 schreef SeLang het volgende:
Net weer een bankrekening geopend, krijg ik dit
[ afbeelding ]
Die heb ik 1 november al gehad bij NN.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 20:51 schreef roadrats het volgende:
Rente NN over 2013 nog steeds niet beschikbaar !. Zo langzamerhand wodrt het toch wat minder met NN, de jaarrente over 2013 is nog steeds niet bijgeschreven waardoor er nog niet over beschikt kan worden. Dit is wel een hele goedkope manier van NN om spaargeld vast te zetten. Benieuwd wanneer het rentebedrag uiteindelijk daadwerkelijk wordt bijgeschreven en met welke valuta datum ?
Vreemd, als ik nu inlog staat er onder meer:quote:Op vrijdag 3 januari 2014 21:14 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Die heb ik 1 november al gehad bij NN.
Raar ik heb hem ook ontvangen in november. Kijk eens bij je transacties?quote:Op vrijdag 3 januari 2014 21:34 schreef roadrats het volgende:
[..]
Vreemd, als ik nu inlog staat er onder meer:
[ afbeelding ]
En in de eerste 3 dagen van dit jaar heb ik echt nog niet zoveel rente opgebouwd :-)
Heb jij ook een internetsparen bij NN of betrof het in jouw geval een deposito ?
Op de site van NN staat onder meer te lezen: "De rente wordt per jaar achteraf uitgekeerd. Deze rente wordt bijgeschreven op de Internetspaarrekening. De bijschrijving vindt plaats met datum 1 januari en is mogelijk pas enkele dagen later zichtbaar op uw Internetspaarrekening."
Dank voor je reactie maar ook bij de transacties is er geen enkele rentebijschrijving zichtbaar. Overigens hou ik m'n saldi in een boekhoudprogramma bij en dan zou ik de aansluiting missen. Nee, de rente is bij mij echt nog niet bijgeboektquote:Op vrijdag 3 januari 2014 21:45 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Raar ik heb hem ook ontvangen in november. Kijk eens bij je transacties?
ik dus ook niet, en familie/vrienden die ook rekening bij NN hebben ook (nog) niet.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 21:54 schreef roadrats het volgende:
[..]
Dank voor je reactie maar ook bij de transacties is er geen enkele rentebijschrijving zichtbaar. Overigens hou ik m'n saldi in een boekhoudprogramma bij en dan zou ik de aansluiting missen. Nee, de rente is bij mij echt nog niet bijgeboekt
Er zal ongetwijfeld een percentage mensen zijn die het geld laten staan, of toch over de streep getrokken worden daar geld te stallen etc. Denk niet dat we hier de primaire doelgroep zijn;)quote:Op vrijdag 3 januari 2014 22:03 schreef Van_Poppel het volgende:
Heb me inmiddels ook aangemeld voor de ING actie. Weer een paar tientjes in the pocket.![]()
Vraag me wel af waarom ING zo'n actie organiseert...hopen ze dat mensen vergeten hun geld terug te storten?
Je kunt overal 0.3% meer krijgen...als je hier bewust mee bezig bent, kan ik het me haast niet voorstellen dat je al je geld op een ING-spaarrekening laat staan. Maargoed, je hebt gelijk, er zullen ongetwijfeld klanten zijn die het niet zo boeit ofzo.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 22:04 schreef nikao het volgende:
[..]
Er zal ongetwijfeld een percentage mensen zijn die het geld laten staan, of toch over de streep getrokken worden daar geld te stallen etc. Denk niet dat we hier de primaire doelgroep zijn;)
Uit ervaring kan ik vertellen dat Aegon jaarlijks de rente pas rond de 7e vd maand bijschrijft.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 22:04 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Op m'n Aegon spaarrekening is de rente ook nog niet bijgeschreven. Zullen ze wel over het weekend heen tillen.
Begrijp het ook niet, maar zal er aan proberen te denken (gratis geldquote:Op vrijdag 3 januari 2014 22:03 schreef Van_Poppel het volgende:
Heb me inmiddels ook aangemeld voor de ING actie. Weer een paar tientjes in the pocket.![]()
Vraag me wel af waarom ING zo'n actie organiseert...hopen ze dat mensen vergeten hun geld terug te storten?
Nou, wat denk je zelf? Kun je bij de Rabobank een ING-spaarrekening openen?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:30 schreef RicDan het volgende:
Is aanmelden trouwens mogelijk met een betaalrekening bij de Rabobank?
Nee andersom natuurlijk, een spaarrekening openen bij de ING met een betaalrekening van de Rabobank als tegenrekening.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:34 schreef k_man het volgende:
[..]
Nou, wat denk je zelf? Kun je bij de Rabobank een ING-spaarrekening openen?
Nee.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:41 schreef RicDan het volgende:
[..]
Nee andersom natuurlijk, een spaarrekening openen bij de ING met een betaalrekening van de Rabobank als tegenrekening.
Iemand die dit kan bevestigen? Ik heb (nog) geen rekening bij de ING op dit momentquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:15 schreef Van_Poppel het volgende:
Volgens mij moest je eind december al een spaarrekening bij de ING hebben, om aan de actie te kunnen meedoen.
Het lijkt me vrij logisch. De peildatum is al geweest namelijk.quote:Op zondag 5 januari 2014 00:12 schreef opreis het volgende:
[..]
Iemand die dit kan bevestigen? Ik heb (nog) geen rekening bij de ING op dit moment
maar je kan het dan toch ook zien als 'op peildatum is het bedrag 0 euro' ?quote:Op zondag 5 januari 2014 00:13 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Het lijkt me vrij logisch. De peildatum is al geweest namelijk.
Pfff. De enige tegenrekening die je kunt hebben is een ING-rekening. Zoals bij zo ongeveer elke reguliere bank.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:41 schreef RicDan het volgende:
[..]
Nee andersom natuurlijk, een spaarrekening openen bij de ING met een betaalrekening van de Rabobank als tegenrekening.
quote:Op zondag 5 januari 2014 00:12 schreef opreis het volgende:
[..]
Iemand die dit kan bevestigen? Ik heb (nog) geen rekening bij de ING op dit moment
Aldus vraag 11, van de meest gestelde vragen over deze spaaractie (ING website)quote:Ik heb nog geen spaarrekening bij de ING. Kan ik dan toch meedoen?
Ja, dat kan. Als u een Betaalrekening van de ING heeft, opent u eenvoudig een spaarrekening via Mijn ING (internetbankieren). U kunt daarna direct beginnen met sparen. Vergeet tot slot niet het deelnameformulier voor de spaaractie in te vullen.
ja oke, dus dan moet je wel rekening houden dat je een ing rekening moet hebben waar je 4,35 (of meer) per kwartaal voor betaald, die je (op tijd) moet opzeggen want anders betaal je dat geld gewoon lang terug aan de ing.quote:Op zondag 5 januari 2014 00:33 schreef wormtrein het volgende:
[..]
[..]
Aldus vraag 11, van de meest gestelde vragen over deze spaaractie (ING website)
quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:15 schreef Van_Poppel het volgende:
Volgens mij moest je eind december al een spaarrekening bij de ING hebben, om aan de actie te kunnen meedoen.
Ik ben al 15 jaar student bij INGquote:Op zondag 5 januari 2014 00:45 schreef opreis het volgende:
[..]
ja oke, dus dan moet je wel rekening houden dat je een ing rekening moet hebben waar je 4,35 (of meer) per kwartaal voor betaald, die je (op tijd) moet opzeggen want anders betaal je dat geld gewoon lang terug aan de ing.
Tenzij je student bent en dus in aanmerking komt voor een gratis rekening als ik het goed lees, maar ik denk niet dat er veel studenten zijn in dit topic die het geld hebben om hier goed gebruik van te kunnen maken.
Vreemd, ongeveer een half jaar nadat ik voor de laatste keer studiefinanciering kreeg werd het bij mij toch echt automatisch omgezet.quote:Op zondag 5 januari 2014 03:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik ben al 15 jaar student bij ING
Misschien wat overdreven, maar ik zou dat wel aardig vinden. Goed pro-actief beleid van de Rabo. Daarna zou ik wel denken dat ze dus continu mijn cashflow zitten te analyseren en dat is dan weer jammer.quote:Op zondag 5 januari 2014 08:01 schreef SeLang het volgende:
Okee echt gebeurd:
Vorig jaar met die ING actie werd ik gebeld door een bezorgde Rabobank: ze dachten dat mijn rekening was gehackt omdat er grote bedragen om onduidelijke reden heen en weer werden geboekt. Toen heb ik ze even uitgelegd hoe die ING actie werkte![]()
Rabo is bij mij de tegenrekening van zo'n beetje alles dus het werkt als een druk verkeersknooppunt met grote bedragen die binnenkomen en meteen weer vertrekken (WUB --> Rabo -->ING, ATB-->Rabo--> ING, etc etc).
Misschien krijg ze automatisch een melding bij verdachte transacties en grote bedragen vanaf een x aantal euro.quote:Op zondag 5 januari 2014 10:55 schreef QBay het volgende:
[..]
Misschien wat overdreven, maar ik zou dat wel aardig vinden. Goed pro-actief beleid van de Rabo. Daarna zou ik wel denken dat ze dus continu mijn cashflow zitten te analyseren en dat is dan weer jammer.
Ik heb ze ook gecomplimenteerd en bedanktquote:Op zondag 5 januari 2014 10:55 schreef QBay het volgende:
[..]
Misschien wat overdreven, maar ik zou dat wel aardig vinden. Goed pro-actief beleid van de Rabo. Daarna zou ik wel denken dat ze dus continu mijn cashflow zitten te analyseren en dat is dan weer jammer.
Dat ook. En er is dacht ik sowieso een meldingsplicht richting belastingdienst, justitie e.d. voor bedragen boven een bepaald bedrag.quote:Op zondag 5 januari 2014 10:57 schreef MCH het volgende:
[..]
Misschien krijg ze automatisch een melding bij verdachte transacties en grote bedragen vanaf een x aantal euro.
Nu is er inderdaad geen enkele reden meer voor.quote:Op zondag 5 januari 2014 11:13 schreef arjan1112 het volgende:
een rekening bij een bank in luxemburg kost 200 euro per jaar, in Nederland 20.. de rente is er lager dan hier.. en het bankgeheim is afgeschaft, waarom zou je daar nog sparen?
Veel plezier ermee. Argenta heb ik nog steeds niet in mijn verzameling. Ik weet niet meer waarom maar om een of andere reden kon ik die rekening niet openen vanuit het buitenland.quote:Op zondag 5 januari 2014 11:23 schreef Tha_Duck het volgende:
NN en Argenta zijn geregeld. Maar weet nog niet of ik er wat mee ga doen. NN gebruikt een treurige Flash interface (halllooo, welkom in 2014!) die niet te openen is op mijn iDevices en ik dus telkens de Macbook voor moet aanzetten. En Argenta moet je perse inloggen met de digipass, die ik natuurlijk altijd als het nodig is thuis heb liggen.
Zal wel terecht geweest zijnquote:Op zondag 5 januari 2014 11:25 schreef SeLang het volgende:
[..]
Veel plezier ermee. Argenta heb ik nog steeds niet in mijn verzameling. Ik weet niet meer waarom maar om een of andere reden kon ik die rekening niet openen vanuit het buitenland.
quote:Profijtrekening
Over saldi tot ¤ 75.000 1,40% (was 1,50%)
Over saldi van ¤ 75.000 t/m ¤ 1.000.000 1,60% (was 1,70%)
Moi aussi.quote:Op maandag 6 januari 2014 11:57 schreef HetKlusKonijn het volgende:
Vanmorgen mailtje in de bus van de ING:
[..]
Je kan gerust eens het topic doorlezen of zelfs ctrl+f'en, dit staat namelijk op de vorige pagina van dit topic:quote:Op maandag 6 januari 2014 12:46 schreef Sloggi het volgende:
Kun je een kopie van je identiteitsbewijs ook e-mailen naar Argenta, of moet de kopie per se per post worden verzonden?
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 15:16 schreef leolinedance het volgende:
Mail van Argenta betreffende opsturen van legitimatie:
Geachte heer Xxxxx,
Bedankt voor uw bericht.
U kan deze documenten naar ons mailen, dit kan naar het volgende emailadres: helpdesk@argenta.nl.
Alvast bedankt.
Top
Lees de kop van die top 10 eens: ZONDER beperkende voorwaarden!quote:Op maandag 6 januari 2014 14:38 schreef arjan1112 het volgende:
Bij ABN AMRO krijg je 1,7% rente op de vermogensspaarrekening.
Waarom staat die niet in de top10..
en reaal en blg wonen wel?
kom op ABN-AMRO is toch veel groter ?
quote:Op de Vermogens Spaarrekening krijgt u altijd een basisrente. Momenteel is de basisrente 1,10%. Staat uw spaargeld op uw spaarrekening tot en met 30 december? Dan krijgt u daarover op dit moment nog eens 0,60% bonusrente!
Omdat die rekening van ABN-AMRO beperkende voorwaarden heeft (basisrente van 1,1% plus 0,6% over het deel wat er t/m 30 december staat).quote:Op maandag 6 januari 2014 14:38 schreef arjan1112 het volgende:
Bij ABN AMRO krijg je 1,7% rente op de vermogensspaarrekening.
Waarom staat die niet in de top10..
en reaal en blg wonen wel?
kom op ABN-AMRO is toch veel groter ?
Sorry en bedankt. Ik houd het topic normaal gesproken bij, maar hier had ik overheen gelezen.quote:Op maandag 6 januari 2014 14:21 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
Je kan gerust eens het topic doorlezen of zelfs ctrl+f'en, dit staat namelijk op de vorige pagina van dit topic:
[..]
Dat is wel een beperkende voorwaarde, want als je het eerder van de rekening haalt dan krijg je die rente niet. Die rekening van de Rabobank wordt om diezelfde reden ook niet opgenomen in de lijst zonder beperkende voorwaarden, of beter gezegd: de basisrente is de rente zonder voorwaarden, niet de maximale rente.quote:Op maandag 6 januari 2014 14:44 schreef arjan1112 het volgende:
Dat zijn toch geen beperkende voorwaarden??
De rabobank deed dit eerst ook, dat hebben ze nu vervangen door verschillende rentes bij verschillende saldo's
Maakt ook niet uit, bedoelde het ook niet onaardig. In ieder geval kun je het dus mailen, en daar ging het om.quote:Op maandag 6 januari 2014 14:43 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Sorry en bedankt. Ik houd het topic normaal gesproken bij, maar hier had ik overheen gelezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |