Jij wil dus eerst dat ik kom en ik dan zorg dat jij komt?quote:
Went nooitquote:Op dinsdag 24 december 2013 20:14 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
vrouwen zijn onmogelijk, leer er mee leven
quote:Op dinsdag 24 december 2013 20:13 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ik geloof niks van de tussen stand, of het eindbedrag. Begin er bijna cynisch van te worden.
Dan ontketen ik meteen een discussie waar je de rest van de dag niet meer van af komtquote:Op dinsdag 24 december 2013 20:14 schreef Karina het volgende:
Alsof er ook maar iemand is die dat bij het kerstdiner gaat zeggen: ja ik heb een paar euro gedoneerd aan SR hoor
Hou op schei uit, ik micromanage me kapot hierquote:Op dinsdag 24 december 2013 20:14 schreef Roel_Jewel het volgende:
Wat een zware taak moet dit voor een micromanager zijn.
Daarvoor is deze topic, laat je horen!quote:Op dinsdag 24 december 2013 20:13 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ik geloof niks van de tussen stand, of het eindbedrag. Begin er bijna cynisch van te worden.
Een micromanege? Dat is een manege met shetland pony's?quote:Op dinsdag 24 december 2013 20:14 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Hou op schei uit, ik micromanage me kapot hier
Nee, Tsunamiquote:Op dinsdag 24 december 2013 20:15 schreef Geo4kant het volgende:
Is dit nou uiteindelijk het Anthem geworden? Wat waarschijnlijk vooraf al betaald uhh bepaald was.. want Giel was hem flink aan het pluggen
Lekker met m'n vadsige lijf opzitten en geile porno makenquote:Op dinsdag 24 december 2013 20:15 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Een micromanege? Dat is een manege met shetland pony's?
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |