Hmm ze hebben niet die 536; of blijkbaar noemen zij hem NCZ-555MW ?quote:Op zaterdag 21 december 2013 17:18 schreef monkeybrain het volgende:
Hebben een 10% code, geen idee of die nog geldig is?
http://www.mp4nation.net/electronics/security-cameras
[..]
Nee dus, maar met kerstmis/nieuwjaar komt er ook wel iets. Misschien nog net door tijdverschil![]()
Thanks, gaat op de watchlist. Als ik dan eens veel te veel geld over heb en iets moet kopen om m'n honger te stillen dan wordt 'ie de mijnequote:Op zaterdag 21 december 2013 17:00 schreef Downstar het volgende:
[..]
Nog mooier, ik heb heb de HD ip cam gesponsord gekregen door een gulle chinees xD!
omdat ik een wansview ip cam video op youtube heb staan
maar ze staan wel op ebay voor 80 euro ofzo denk ik?
haal je een veel beter product in huis dan voor 40 zon vga ding!
Update:
http://www.ebay.com/itm/W(...)&hash=item3f26eaf3db
is zo 1 2 3 de goedkoopste die ik kan vinden.
nog maar 95$(+-70 euro) inclusief dus!
Dan vind ik het helemaal niet meer waard om te kijken naar die goedkope vga dingen wil je het echt gebruiken als beveiligingscam etc.
wil je gewoon af en toe is bij je thuis kijken of de hond nog rustig is ofzo, dan kan je dat ook wel met zon dingetje van 35 euro..
nice, 1A per poort zo te zien..quote:Op zaterdag 21 december 2013 17:50 schreef monkeybrain het volgende:
4 euro Action
[ afbeelding ]
http://www.action.nl/prod(...)/10/favoritelistid/1
Jup, twee telefoons opladen gaat dus primaquote:
Ja, minder afgewerkt (brandgevaarlijk?) , lager vermogen (10 watt max).quote:Op zaterdag 21 december 2013 22:21 schreef funky_fart het volgende:
http://bit.ly/1huyFh9
Is deze nou zoveel minder eigenlijk?
Thanks!quote:Op zondag 22 december 2013 00:00 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, minder afgewerkt (brandgevaarlijk?) , lager vermogen (10 watt max).
Heb er ook naar gekeken maar als ik zo lees wil ik die niet in huis hebben aangezien ik geen geld wil claimen bij de verzekering.
Die orico heb ik wat research naar gedaan. Die is degelijk gebouwd en heeft zoals aangegeven 30 watt vermogen.
Deze is nog iets goedkoper volgens mij:quote:Op zondag 22 december 2013 08:24 schreef funky_fart het volgende:
[..]
Thanks!
Overtuigend
Overtuigd
Besteld, de Orico dan :-))
Klopt, die is alleen in een iets andere vormquote:Op zondag 22 december 2013 10:04 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Deze is nog iets goedkoper volgens mij:
http://www.ebay.nl/itm/35(...)id=p3984.m1423.l2649
Die heb ik toevallig gehaald als semi-reis lader in augustus (super makkelijk, de plugjes vervangen), en so far nog geen problemen mee gehad, laadt gemakkelijk drie telefoons en een ipad tegelijk. Nooit iets gemerkt van dat hij warm werd oid.quote:Op zondag 22 december 2013 00:00 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, minder afgewerkt (brandgevaarlijk?) , lager vermogen (10 watt max).
Heb er ook naar gekeken maar als ik zo lees wil ik die niet in huis hebben aangezien ik geen geld wil claimen bij de verzekering.
Die orico heb ik wat research naar gedaan. Die is degelijk gebouwd en heeft zoals aangegeven 30 watt vermogen.
Kan ook goed gaan natuurlijk, maar heb er ook mindere verhalen over gezienquote:Op zondag 22 december 2013 12:00 schreef eleganza het volgende:
[..]
Die heb ik toevallig gehaald als semi-reis lader in augustus (super makkelijk, de plugjes vervangen), en so far nog geen problemen mee gehad, laadt gemakkelijk drie telefoons en een ipad tegelijk. Nooit iets gemerkt van dat hij warm werd oid.
Moet mezelf even corrigeren; als je Dahua camera's koopt via Ebay/Aliexpress o.i.d. krijg je geen support van Dahua zelf en moet je het uitvogelen met de verkoper. Ook firmware updates moet je mee oppassen (kun je je camera mee bricken).quote:
* Iemand91 zoekt een reden/excuus om deze te kopenquote:Op zaterdag 21 december 2013 17:50 schreef monkeybrain het volgende:
4 euro Action
[ afbeelding ]
http://www.action.nl/prod(...)/10/favoritelistid/1
Zozo, 2 meter. Schijven buiten de kast liggen?quote:
Voor de Möbius neem ik aan? Pleur resultaat maar neer als je ze binnen hebt. Ben wel benieuwd op zich.quote:nog wat mounts gekocht... Ik wil elke mount hebben![]()
Nog goedkoper hier. Normaal beginnen ze ook maar bij de $40.95 hèquote:Op zondag 22 december 2013 13:25 schreef Michael-H het volgende:
Voor de geïnteresseerden: 36 dollar voor een wifi IP camera. Zijn er nog 3 beschikbaar, als je snel bent
Voor die paar centen verschil heb ik liever meteen een EU plug dan dat je een US-EU converter moet gebruiken. Resolutie enz. stelt niet zo veel voor, maar het lijkt me een leuk ding om mee te klooienquote:Op zondag 22 december 2013 13:41 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Nog goedkoper hier. Normaal beginnen ze ook maar bij de $40.95 hè
esata, externe schijf. Na tig jaar kom ik erachter dat er naast usb2 ook esata op de schijf zitquote:Op zondag 22 december 2013 13:41 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Zozo, 2 meter. Schijven buiten de kast liggen?
O.a. voor de Mobius. Ik heb al een glas mount maar met zo'n vaste kromme vorm. Werkt perfect voor de auto voorruit maar aan de buitenkant (zijraam voor action shot) krijg je niet de juiste hoek. Ik wil dus een stapeltje mounts hebben/testen zodat elke positie mogelijk is. Ook voor de ramen in je huis etc. Ik heb ook al een helm mount, sticker mount, hoofdband mount.quote:Voor de Möbius neem ik aan? Pleur resultaat maar neer als je ze binnen hebt. Ben wel benieuwd op zich.
Nee, dat was mijn 2900 lumen Fenix. Helaas hebben ze de verkeerde (2600 lumen) opgestuurd en de juiste zou nu onderweg zijnquote:
Hopelijk beter dan bij mijn WD externe hdd die ik had met usb2 en esata. Tijden mee aan het rommelen geweest, verschillende drivers voor esata geprobeerd, verschillende kabels.. Schijf werd altijd netjes herkend, alleen was e-sata vervolgens zo traag als dikke shit. Kopieer acties begonnen altijd OK qua snelheid, en na x seconden/een minuut zakte de speeds in tot ruim onder usb2 niveau. Uiteindelijk uit frustratie de behuizing er maar vanaf gesloopt, er en paar keer op gestampt alvores 'm in de kliko te gooien en hdd aangesloten in mijn pc. Meer zaken over gelezen, veel fabrikanten gebruiken vaak brakke kut controllers in hun externe disks schijnbaar. Of lullige controllers die niet goed overweg kunnen met bepaalde merken onboard e-sata controllers op mobo's. Is bij USB toch beter geregeld, nog nooit issues mee gehad.quote:Op zondag 22 december 2013 17:24 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
esata, externe schijf. Na tig jaar kom ik erachter dat er naast usb2 ook esata op de schijf zit![]()
Kijken hoe dat gaat werken.
Leuk dat ji ook weer eens post. Ik heb ineens een heel goed gevoel over mijn aankoopquote:Op zondag 22 december 2013 18:27 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Hopelijk beter dan bij mijn WD externe hdd die ik had met usb2 en esata. Tijden mee aan het rommelen geweest, verschillende drivers voor esata geprobeerd, verschillende kabels.. Schijf werd altijd netjes herkend, alleen was e-sata vervolgens zo traag als dikke shit. Kopieer acties begonnen altijd OK qua snelheid, en na x seconden/een minuut zakte de speeds in tot ruim onder usb2 niveau. Uiteindelijk uit frustratie de behuizing er maar vanaf gesloopt, er en paar keer op gestampt alvores 'm in de kliko te gooien en hdd aangesloten in mijn pc. Meer zaken over gelezen, veel fabrikanten gebruiken vaak brakke kut controllers in hun externe disks schijnbaar. Of lullige controllers die niet goed overweg kunnen met bepaalde merken onboard e-sata controllers op mobo's. Is bij USB toch beter geregeld, nog nooit issues mee gehad.
Ja, ik lurk nog wel eens maar recessie hae, niet zoveel geld over om shit uit China te kopen. En als ik kan posten om iemand zich "goed" te laten voelen over z'n laatste aankoop, kan ik het niet laten.quote:Op zondag 22 december 2013 20:47 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Leuk dat ji ook weer eens post. Ik heb ineens een heel goed gevoel over mijn aankoop![]()
Topmerk Medion zal ongetwijfeld geen brakke controllers gebruiken in mijn kastje
Dan hoop ik voor je dat shiz geen soa krijgt.quote:Op zondag 22 december 2013 21:26 schreef monkeybrain het volgende:
Deze ook nog even erbij. Ik zag Shiz een foto plaatsen dat met zo'n stokje was gemaakt.
Shiz hebben = ik ook hebben![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |