Zijn niet gemaakt? Evolutie? Nee niks daarvan, het is je eigen verantwoordelijkheid!11quote:Op donderdag 12 december 2013 12:04 schreef SilentChaos het volgende:
Sommige mensen zijn gewoon niet gemaakt om een partner te vinden, dat is evolutie
Leg je erbij neer, dan heb je er vrede mee, ben je veel meer gelukkig en tevreden over jezelf waardoor de kans op een partner vinden vergroot wordt
Huh?
I knowquote:
Tanden bleken ofzo, om aldus tip nummer 1 (lachen) uit te stralen.quote:Op woensdag 11 december 2013 16:50 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wat is tiip 7 uit de OP eigenlijk?
Ik heb het toch niet over vrouwenquote:Ik geloof graag dat veel mensen hier succes hebben in het versieren, maar als je zelf al aangeeft dat iedere vrouw anders is, waarom denk je dan advies te kunnen geven?
Reden boeit niet, feit is dat om welke reden dan ook er nu een zeer negatieve houding is die uitgestraald word en dat is het probleem. Ga zelf maar na, je moet wat vragen in een winkel. Er staat een meisje die vrolijk kijkt en er staat er 1 waar d'r gezicht van op onweer staat. Welke kies jij en de meeste mensen? Juistquote:En voor de zoveelste keer: een negatieve houding is het gevolg, niet de aanleiding.
Ah, ok.quote:Op donderdag 12 december 2013 12:25 schreef complicate het volgende:
[..]
Tanden bleken ofzo, om aldus tip nummer 1 (lachen) uit te stralen.
Er verandert hier ook nooit iets. Er staat nergens dat ik (of iemand anders) de vrouw centraal zet. Er zullen er vast zijn die het doen, maar ik zeg dat jullie niet helpen met versieren (waar ook je eigen eigenschappen bijhoren) en jij interpreteert dat weer alsof men wil weten hoe iedere vrouw werkt.quote:Op donderdag 12 december 2013 12:28 schreef ook_gek het volgende:
@kaneel,
[..]
Ik heb het toch niet over vrouwenmaar je haalt nu wel exact het punt aan waar de meesten hier volledig de fout in gaan. Het centraal zetten van de vrouw. Het probleem zit bij de users hier zelf! Ze hebben allemaal wel iets wat in hun weg tot versieren staat. Ga dat oplossen! Daar zit de sleutel tot succes en niet bij de toekomstige partner.
[..]
Reden boeit niet, feit is dat om welke reden dan ook er nu een zeer negatieve houding is die uitgestraald word en dat is het probleem. Ga zelf maar na, je moet wat vragen in een winkel. Er staat een meisje die vrolijk kijkt en er staat er 1 waar d'r gezicht van op onweer staat. Welke kies jij en de meeste mensen? Juistsnap je een beetje welk punt ik probeer te maken.
Inderdaad, met een punt op de i.quote:Op donderdag 12 december 2013 12:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Maar voor de zoveelste keer: Vraag het eens aan mensen die Faxie echt hebben ontmoet. (Of die mij hebben ontmoet, wat dat betreft). Je gaat er voor de zoveelste keer vanuit dat Faxie een slijmspoor achterlaat van woede en frustratie zonder dat je hem ooit hebt ontmoet.
Dat geloof ik heus wel. Echter ben ik zeer benieuwd hoe hij dan tegenover een vrouw is.quote:Op donderdag 12 december 2013 12:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik snap wat je bedoelt en als je alleen maar negativiteit uitstraalt zul je dat ook merken. Maar voor de zoveelste keer: Vraag het eens aan mensen die Faxie echt hebben ontmoet. (Of die mij hebben ontmoet, wat dat betreft). Je gaat er voor de zoveelste keer vanuit dat Faxie een slijmspoor achterlaat van woede en frustratie zonder dat je hem ooit hebt ontmoet.
The MIquote:Op donderdag 12 december 2013 12:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
Je gaat er voor de zoveelste keer vanuit dat Faxie een slijmspoor achterlaat van woede en frustratie zonder dat je hem ooit hebt ontmoet.
Dit.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:01 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Ik heb echter wel het idee dat jullie veel te lief zijn, te aardig, te needy. Alsof (bijna) elke vrouw een optie is. En dat is niet reëel, je kunt niemand altijd even leuk vinden. Maar omdat jullie zo graag willen is contact met een vrouw nogal beladen, en enigszins geforceerd daardoor.
Die indruk heb ik ook over Faxie, dat hij té lief is, té eerlijk enz. naar vrouwen toe.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:01 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Ik heb echter wel het idee dat jullie veel te lief zijn, te aardig, te needy.
Maar als mensen hier posten kan je enkel adviezen geven over datgene wat je hier leest. Als iemand dan reallife anders is, dan krijg je natuurlijk nutteloze adviezen. Maar kom dan ook niet in dit topic erover klagen .. want je weet dat dat gelijk staat aan adviezen krijgen.quote:Op donderdag 12 december 2013 12:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik snap wat je bedoelt en als je alleen maar negativiteit uitstraalt zul je dat ook merken. Maar voor de zoveelste keer: Vraag het eens aan mensen die Faxie echt hebben ontmoet. (Of die mij hebben ontmoet, wat dat betreft). Je gaat er voor de zoveelste keer vanuit dat Faxie een slijmspoor achterlaat van woede en frustratie zonder dat je hem ooit hebt ontmoet.
Klopt. En is andersom net zo. Als je dus op een normale manier met vrouwen om kunt gaan, that is.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:15 schreef JaniesBrownie het volgende:
Overigens weet je als vrouw ook niet altijd precies waarom t niet wil. Je kijkt naar iemand en op papier zou het moeten werken, hij is grappig, aardig, geïnteresseerd, knap, en tóch mis je iets.
Alleen volgens míj zou dat met iemand die vérder helemaal goed is, niet voor vrijwel elke vrouw moeten gelden.
Dan is er ws meer aan de hand.
Zeg me alsjeblieft niet dat er mensen zijn die dit soort shit uithalenquote:Op donderdag 12 december 2013 13:15 schreef JaniesBrownie het volgende:
'Je 25 wa'jes per dag waaronder 15 keer de vraag of ik ze wel ontvang, komen te needy over' of
'Het feit dat je nu al drie keer in n halfuur subtiele hints hebt gegeven of je m'n nummer mag en ik er niet op inga, zóu je toch duidelijk moeten maken dat ik geen interesse heb, dit is te wanhopig'
'De vragen die je stelt komen te 'bedacht' over, ik krijg daardoor een ongemakkelijk gevoel'
Mensen geven toch juist advies op dat geen wat hier naar voren komt, gedrag enz. Dus zo gek is dat niet dat je zulke adviezen krijgt. En als een user in het "echte" leven anders is prima, maar kom dan niet janken dat het miet klopt. Wees gewoon je zelf zoals je altijd bent. Ook op internet.quote:Op donderdag 12 december 2013 12:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ah, ok.
[..]
Er verandert hier ook nooit iets. Er staat nergens dat ik (of iemand anders) de vrouw centraal zet. Er zullen er vast zijn die het doen, maar ik zeg dat jullie niet helpen met versieren (waar ook je eigen eigenschappen bijhoren) en jij interpreteert dat weer alsof men wil weten hoe iedere vrouw werkt.
Ik ben Benzin niet die een algoritme wil weten om een meisje te krijgen om mijn leven beter te maken.
Ik snap wat je bedoelt en als je alleen maar negativiteit uitstraalt zul je dat ook merken. Maar voor de zoveelste keer: Vraag het eens aan mensen die Faxie echt hebben ontmoet. (Of die mij hebben ontmoet, wat dat betreft). Je gaat er voor de zoveelste keer vanuit dat Faxie een slijmspoor achterlaat van woede en frustratie zonder dat je hem ooit hebt ontmoet.
Ik overdrijf, maar ik heb weleens gehad dat iemand een half uur nadat ik een berichtje had ontvangen vroeg of ik het wel had gehad. Tot drie keer toe op 1 dag.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:25 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Zeg me alsjeblieft niet dat er mensen zijn die dit soort shit uithalen
Oi, als dat geen trouwen gaat wordenquote:Op donderdag 12 december 2013 13:27 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik overdrijf, maar ik heb weleens gehad dat iemand een half uur nadat ik een berichtje had ontvangen vroeg of ik het wel had gehad. Tot drie keer toe op 1 dag.
Dat vind ik persoonlijk echt heel irritant.
Inderdaad! Alle mannen die ik tot nu toe heb gedate waren zo. En dan spreek ik over 9 mannen daten in 1 maand die allemaal zo waren. Dan begin je echt wel te denken van: Is dat nu echt niet duidelijk dat ik geen interesse heb. Vandaar dat ik tegenwoordig liever mannen afstoot dan ze aantrekken. Vandaar dat ik meestal na een vervolgdate zeg: doei, geen interesse. En dan is dat nog niet duidelijk want dan blijven ze appen, omdat ze denken dat de aanhouder wintquote:Op donderdag 12 december 2013 13:15 schreef JaniesBrownie het volgende:
'Je 25 wa'jes per dag waaronder 15 keer de vraag of ik ze wel ontvang, komen te needy over' of
'Het feit dat je nu al drie keer in n halfuur subtiele hints hebt gegeven of je m'n nummer mag en ik er niet op inga, zóu je toch duidelijk moeten maken dat ik geen interesse heb, dit is te wanhopig'
'De vragen die je stelt komen te 'bedacht' over, ik krijg daardoor een ongemakkelijk gevoel'
quote:Op donderdag 12 december 2013 13:15 schreef JaniesBrownie het volgende:
Het probleem is dat het ook vaak wel dezelfde dingen zijn waar mensen op afknappen. Als iedereen dus op je afknapt, is de kans groot dat je 1 of meer van die dingen doet/hebt.
Afknappers zijn bv onzekerheid, geforceerd overkomen, wanhopig zijn. Als je heel extreem stottert, of rare tics hebt, kan dat ook een afknapper zijn, maar dat is iets waar je je altijd zelf wel van bewust bent.
Andere, niet fysieke dingen, kunnen best verborgen blijven voor jezelf, of voor jouw gevoel wel meevallen.
Daarom kán het helpen als mensen aangeven wat hen aan je opvalt en wat híer opvalt is idd negativiteit en te graag willen. Als je dan roept dat je 'in het echt' niet zo bent, wil men dat best geloven, maar dan kun je dus geen advies geven wbt het echte leven.
Overigens weet je als vrouw ook niet altijd precies waarom t niet wil. Je kijkt naar iemand en op papier zou het moeten werken, hij is grappig, aardig, geïnteresseerd, knap, en tóch mis je iets.
Alleen volgens míj zou dat met iemand die vérder helemaal goed is, niet voor vrijwel elke vrouw moeten gelden.
Dan is er ws meer aan de hand.
'Je bent heel aardig, maar ik mis een klik'
Zeg je eerder dan:
'Je 25 wa'jes per dag waaronder 15 keer de vraag of ik ze wel ontvang, komen te needy over' of
'Het feit dat je nu al drie keer in n halfuur subtiele hints hebt gegeven of je m'n nummer mag en ik er niet op inga, zóu je toch duidelijk moeten maken dat ik geen interesse heb, dit is te wanhopig'
'De vragen die je stelt komen te 'bedacht' over, ik krijg daardoor een ongemakkelijk gevoel'
Dat zeg je gewoon niet gauw, want je wil iemand ook niet kwetsen...
Ja maar sommige mannen denken echt dat als ze blijven zeuren dat ze dan hun goesting zullen krijgen, sorry hoor, dat werkt averechts.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:36 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Het is niet zo moeilijk en er zit geen verschil in of je dit nou met een man of vrouw doet. Leer gewoon eerst communiceren met je medemens voordat je ook maar probeert iemand te versieren...
Jaquote:
Sowieso, heel dat internetgebeuren. Heb toch gewoon normaal contact. Bellen is zo ouderwets niet.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:30 schreef complicate het volgende:
[..]
Inderdaad! Alle mannen die ik tot nu toe heb gedate waren zo. En dan spreek ik over 9 mannen daten in 1 maand die allemaal zo waren. Dan begin je echt wel te denken van: Is dat nu echt niet duidelijk dat ik geen interesse heb. Vandaar dat ik tegenwoordig liever mannen afstoot dan ze aantrekken. Vandaar dat ik meestal na een vervolgdate zeg: doei, geen interesse. En dan is dat nog niet duidelijk want dan blijven ze appen, omdat ze denken dat de aanhouder wint
Zeg dat welquote:
Anders wordt het wel een "wat ben je stil" "is er iets aan de hand" "heb ik iets verkeerds gezegd??"quote:Op donderdag 12 december 2013 13:39 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Sowieso, heel dat internetgebeuren. Heb toch gewoon normaal contact. Bellen is zo ouderwets niet.
En zijn die kerels scheel? Er staan toch altijd 2 vinkjes? Zo van, hij is verstuurd en afgeleverd op de telefoon? Dan vragen of je hem wel ontvangen hebt is pure onzekerheid, lijkt me erg onaantrekkelijk als een vrouw zo bij mij over zou komen.
Inderdaad, dat zijn mannen die ik allemaal irl ontmoet en die zijn dan wel knap, aardig, etc. etc. Maar zo opdringerig dat ik zelf niet mag ademenquote:Op donderdag 12 december 2013 13:39 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Sowieso, heel dat internetgebeuren. Heb toch gewoon normaal contact. Bellen is zo ouderwets niet.
En zijn die kerels scheel? Er staan toch altijd 2 vinkjes? Zo van, hij is verstuurd en afgeleverd op de telefoon? Dan vragen of je hem wel ontvangen hebt is pure onzekerheid, lijkt me erg onaantrekkelijk als een vrouw zo bij mij over zou komen.
Inderdaad!quote:Op donderdag 12 december 2013 13:40 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Anders wordt het wel een "wat ben je stil" "is er iets aan de hand" "heb ik iets verkeerds gezegd??"
Enige wat je kan doen is na een dag misschien een ander berichtje sturen maar vragen zoals jij stelt zijn inderdaad kansloosquote:Op donderdag 12 december 2013 13:40 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Anders wordt het wel een "wat ben je stil" "is er iets aan de hand" "heb ik iets verkeerds gezegd??"
Nee want die mannen denken dat de aanhouder wintquote:Op donderdag 12 december 2013 13:42 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Enige wat je kan doen is na een dag misschien een ander berichtje sturen maar vragen zoals jij stelt zijn inderdaad kansloos
Als ze niks willen zeggen dan doe ik dat ook niet, prima hoor.
Wat voor een figuren ontmoeten jullie in hemelsnaam?quote:Op donderdag 12 december 2013 13:40 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Anders wordt het wel een "wat ben je stil" "is er iets aan de hand" "heb ik iets verkeerds gezegd??"
Ik heb nog nooit zulke sociaal gehandicapte teksten gestuurd naar een vrouw.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:40 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Anders wordt het wel een "wat ben je stil" "is er iets aan de hand" "heb ik iets verkeerds gezegd??"
Ik kan wel andere dingen bedenken om de hele dag te doen, ipv dat geapp.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:41 schreef complicate het volgende:
[..]
Inderdaad, dat zijn mannen die ik allemaal irl ontmoet en die zijn dan wel knap, aardig, etc. etc. Maar zo opdringerig dat ik zelf niet mag ademen. Alsof ik een hele dag met ze ga appen.
Triest.
Thanx darlingquote:Op donderdag 12 december 2013 13:43 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Ik kan wel andere dingen bedenken om de hele dag te doen, ipv dat geapp.
Sommige vrouwen ook hoorquote:Op donderdag 12 december 2013 13:37 schreef complicate het volgende:
[..]
Ja maar sommige mannen denken echt dat als ze blijven zeuren dat ze dan hun goesting zullen krijgen, sorry hoor, dat werkt averechts.
Vraag ik mij ook af, vandaar dat ik nu liever mannen afstoot dan aantrekken.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:42 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Wat voor een figuren ontmoeten jullie in hemelsnaam?
Just did.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:44 schreef complicate het volgende:
[..]
Thanx darlingvertel dat maar aan mijn volgende date.
Ik gun mensen tenminste ruimte om te ademen.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:44 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Sommige vrouwen ook hoor
En dat werkt ook niet in je voordeel
Ik heb niet echt moeite met versieren, maar ik kan dan ook niet eens bedenken om zulke wanhopige shit uit te halen. Alsof je bijna wilt dat ze op je afknaptquote:Op donderdag 12 december 2013 13:45 schreef complicate het volgende:
[..]
Vraag ik mij ook af, vandaar dat ik nu liever mannen afstoot dan aantrekken.
Eigenlijk zit ik nu in zo een fase ja. Gedegouteerd.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:46 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik heb niet echt moeite met versieren, maar ik kan dan ook niet eens bedenken om zulke wanhopige shit uit te halen. Alsof je bijna wilt dat ze op je afknapt
Smooth, man. Real smooth.quote:
Op een dronken avond een jongen ontmoet (al had ik wel eens eerder met m gepraat paar maanden terug) en m'n nr gegeven. Dit is hoe het ging:quote:Op donderdag 12 december 2013 13:42 schreef Barbusse het volgende:
Wat voor een figuren ontmoeten jullie in hemelsnaam?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 12 december 2013 13:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Op een dronken avond een jongen ontmoet (al had ik wel eens eerder met m gepraat paar maanden terug) en m'n nr gegeven. Dit is hoe het ging:omg bij mij gaat dat dus 100 x ergerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ik date wel geen dronken mannen.1) No love without freedom, no freedom without love
2) Dansen is mijn grootste passie
3) "Simplicity is the keynote of all true elegance" , Coco Chanel
Veel vrouwen kunnen daar ook wat van hoor.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:41 schreef complicate het volgende:
[..]
Inderdaad, dat zijn mannen die ik allemaal irl ontmoet en die zijn dan wel knap, aardig, etc. etc. Maar zo opdringerig dat ik zelf niet mag ademen. Alsof ik een hele dag met ze ga appen.
Triest.
Hij was zelf niet dronkenquote:Op donderdag 12 december 2013 13:51 schreef complicate het volgende:
omg bij mij gaat dat dus 100 x erger
Maar ik date wel geen dronken mannen.
Aan zijn tekst te lezen welquote:
quote:Op donderdag 12 december 2013 13:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Op een dronken avond een jongen ontmoet (al had ik wel eens eerder met m gepraat paar maanden terug) en m'n nr gegeven. Dit is hoe het ging:Godverdesodeteringjantje zegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
quote:Op donderdag 12 december 2013 13:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Op een dronken avond een jongen ontmoet (al had ik wel eens eerder met m gepraat paar maanden terug) en m'n nr gegeven. Dit is hoe het ging:Ik vind jou ook niet echt heel enthousiast overkomen. Zou mij niet uitnodigen verder nog wat te sturen, niet persoonlijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als iemand die ik niet ken al gelijk zegt hoe leuk ik ben, ben ik eigenlijk al gelijk afgeknapt. Onder het mom van "dat weet je helemaal niet, dus praat geen poep"quote:
Die denken dan dat ze het centrum zijn van je leven, omdat je je nummer geef.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:51 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Veel vrouwen kunnen daar ook wat van hoor.
Breekt ook de pleuris uit als ze zien dat je het bericht wel gelezen hebt maar nog niet gereageerd hebt.
Ze is op dat moment in de kroeg he, dan is hij op dat moment natuurlijk niet haar hoogste prioriteit.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:53 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Wellicht kunnen Faxie en Kaneelstok iets hiermee.
[..]
Ik vind jou ook niet echt heel enthousiast overkomen. Zou mij niet uitnodigen verder nog wat te sturen, niet persoonlijk.
En dan meteen beginnen over relaties en wat je van trouwen vind enzo.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:54 schreef complicate het volgende:
[..]
Die denken dan dat ze het centrum zijn van je leven, omdat je je nummer geef.
Alsof mijn leven dan draait om hem.
Nee klopt, was ik ook niet.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:53 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Wellicht kunnen Faxie en Kaneelstok iets hiermee.
Ik vind jou ook niet echt heel enthousiast overkomen. Zou mij niet uitnodigen verder nog wat te sturen, niet persoonlijk.
Helemaal mee eens hoor verderquote:Op donderdag 12 december 2013 13:56 schreef Seriemoordenaar het volgende:
zou ik na 2 berichten niet meer gereageerd hebben. Het is nogal vlak, nodigt niet uit tot eens lekker wat babbelen. Dus zou ik passen.
Ik heb vaak genoeg vrouwen op deze manier ontmoet en hij is gewoon heel opdringerig...quote:Op donderdag 12 december 2013 13:56 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nee klopt, was ik ook niet.
Dat drankje wou ik in eerste instantie nog wel doen, maar tijdens een stapavond ben ik niet altijd gewillig om uitgebreid te smsen.
De dag daarna al helemaal niet, want dan uitkateren(of ik moet iemand echt gelijk leuk vinden, maar dat gebeurd zelden).
Maar als je dan ook gaat zeuren over dat ik stil ben en niet reageer etc.. tja.
Inderdaad, vorige keer vroeg iemand dat dus via whatsapp: wil je met me trouwen na een eerste datequote:Op donderdag 12 december 2013 13:56 schreef Royco1 het volgende:
[..]
En dan meteen beginnen over relaties en wat je van trouwen vind enzo.
Slow the fuck down
Of niet als er toch geen interesse is. Appen is geen verplichting, lijkt soms wel maar daar moet je je natuurlijk niets van aantrekken.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:59 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Helemaal mee eens hoor verder![]()
Had ik ook gedaan. Of gewoon gewacht tot ergens de week erop en dan eens kijken hoe het ermee staat.
Iddquote:Op donderdag 12 december 2013 13:59 schreef SilentChaos het volgende:
Ik heb vaak genoeg vrouwen op deze manier ontmoet en hij is gewoon heel opdringerig...
Jij hebt ja gezegd op dat drankje, dan moet je hte gewoon ff laten rusten en een paar dagen later zeggen: hoe zit het nou met dat drankje?
Of iets in die strekking...
Heeft bij mij nog nooit gefaald en nee, ik ben niet knap
Het probleem is dat die mannen het niet zo zien. Die denken juist dat blijven sturen betekent: zo vergeet ze niet dat ik er ben.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:00 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Of niet als er toch geen interesse is. Appen is geen verplichting, lijkt soms wel maar daar moet je je natuurlijk niets van aantrekken.
Dit was nog echt smsenquote:Op donderdag 12 december 2013 14:00 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Of niet als er toch geen interesse is. Appen is geen verplichting, lijkt soms wel maar daar moet je je natuurlijk niets van aantrekken.
Dat is waar. Dames, nog meer van dit soort kwaliteitsverhalen?quote:
Ik heb dat ook weleens gevraagd, en dat leidde juist tot een date.quote:Op donderdag 12 december 2013 13:59 schreef complicate het volgende:
[..]
Inderdaad, vorige keer vroeg iemand dat dus via whatsapp: wil je met me trouwen na een eerste date
Ik zeg enkel dat wanneer Cue_ gewoon had gezegd: "Nu niet, ik sta in de kroeg met vrienden te praten, ik bericht je later." was het duidelijk geweest. Vind ik.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:01 schreef complicate het volgende:
[..]
Het probleem is dat die mannen het niet zo zien. Die denken juist dat blijven sturen betekent: zo vergeet ze niet dat ik er ben.
Vertelt veel over de wanhoop van sommige vrouwen dan. Of misschien jouw humorquote:Op donderdag 12 december 2013 14:03 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik heb dat ook weleens gevraagd, en dat leidde juist tot een date.
Maar ik was dan ook niet serieus
Daar denk ik niet eens aan op dat moment haha. Maar klopt, dan was het duidelijker geweest. Al vind ik het overdreven dat ik wat moet sturen om te zeggen dat ik niets ga sturen. Beetje omgekeerde wereldquote:Op donderdag 12 december 2013 14:04 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Ik zeg enkel dat wanneer Cue_ gewoon had gezegd: "Nu niet, ik sta in de kroeg met vrienden te praten, ik bericht je later." was het duidelijk geweest. Vind ik.
Maar goed, hij was wel wat overenthousiast. Misschien had hij even een He-Man moment. Dat ie zich onoverwinnelijk voelde. Not anymore probably.
SMS. Nostalgie.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:01 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dit was nog echt smsen
Natuurlijk is het geen verplichting. Doe ik ook niet als er geen interesse (meer) is. Heb dat dan ook netjes gezegd (vond ik), ipv het dood te laten bloeden.
Je hebt gelijkquote:Op donderdag 12 december 2013 14:04 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Ik zeg enkel dat wanneer Cue_ gewoon had gezegd: "Nu niet, ik sta in de kroeg met vrienden te praten, ik bericht je later." was het duidelijk geweest. Vind ik.
Maar goed, hij was wel wat overenthousiast. Misschien had hij even een He-Man moment. Dat ie zich onoverwinnelijk voelde. Not anymore probably.
Slecht voorbeeld dus.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:06 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daar denk ik niet eens aan op dat moment haha. Maar klopt, dan was het duidelijker geweest. Al vind ik het overdreven dat ik wat moet sturen om te zeggen dat ik niets ga sturen. Beetje omgekeerde wereld
Hij had ook de pech dat ik niet overenthousiast was, waardoor hij meer moeite zou moeten doen dan als ik dat wel was geweest. En dan kunnen dergelijke (evt kleine) dingen al voor een afkeer zorgen. Terwijl het bij een ander helemaal niet erg was geweest.
Dat was de aanleiding tot een gesprek, gesprek leidde tot een date.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:05 schreef complicate het volgende:
[..]
Vertelt veel over de wanhoop van sommige vrouwen dan. Of misschien jouw humor
quote:
Ja Royco, je bent communicatief sterk.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:07 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Dat was de aanleiding tot een gesprek, gesprek leidde tot een date.
Ik ving op dat ze een bepaald model auto heel mooi vind en then I popped the question.
Bellen.. in de kroeg.. met die harde muziek?quote:Op donderdag 12 december 2013 14:07 schreef Barbusse het volgende:
Sowieso, appenBel d'r rewoon op man. Alsof je niet met haar wilt praten
En ik was dronkenquote:Op donderdag 12 december 2013 14:08 schreef complicate het volgende:
[..]
Ja Royco, je bent communicatief sterk.
Met het risico enigszins hard te klinken.. En een voorbeeld van een vrouw waar ik niet zoveel moeite in zou steken.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:08 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dit noemde ik geen kleine dingenEn het was zeker een voorbeeld van to eager.
Bellen? waarom gewoon geen ruimte geven zodat ze zelf terugbelt?quote:Op donderdag 12 december 2013 14:07 schreef Barbusse het volgende:
Sowieso, appenBel d'r rewoon op man. Alsof je niet met haar wilt praten
quote:Op donderdag 12 december 2013 14:09 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Met het risico enigszins hard te klinken.. En een voorbeeld van een vrouw waar ik niet zoveel moeite in zou steken.
()
Je zei steken.. hihiquote:Op donderdag 12 december 2013 14:09 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Met het risico enigszins hard te klinken.. En een voorbeeld van een vrouw waar ik niet zoveel moeite in zou steken.
()
Kan ook. Nummer achterlaten, en erop vertrouwen dat ze je leuk vindt.quote:Op donderdag 12 december 2013 14:09 schreef complicate het volgende:
[..]
Bellen? waarom gewoon geen ruimte geven zodat ze zelf terugbelt?
Op dat tijdstip ga ik ook niet eens bellen trouwensquote:Op donderdag 12 december 2013 14:08 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Bellen.. in de kroeg.. met die harde muziek?![]()
Nietsquote:Op donderdag 12 december 2013 14:09 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Wat heb je gedaan met die jongen dat hij zo volhoudend was cue en je zo leuk vond?
I knowquote:Op donderdag 12 december 2013 14:10 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Kan ook. Nummer achterlaten, en erop vertrouwen dat ze je leuk vindt.
Je bent een hero danquote:
Dat kan ook natuurlijkquote:Op donderdag 12 december 2013 14:09 schreef complicate het volgende:
[..]
Bellen? waarom gewoon geen ruimte geven zodat ze zelf terugbelt?
quote:Op donderdag 12 december 2013 14:11 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat kan ook natuurlijkSterker nog, daar reken ik eigenlijk ook altijd op
![]()
You are so funny.quote:
Hoezo? je hebt toch de looks? Of bedoel je looks van vrouwen?quote:Op donderdag 12 december 2013 14:13 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je moet iets als je het niet van de looks moet hebben he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |