Hij heeft wel in de winterstop een tijdje niet getraind vanwege iets met kiezen. Maar hij staat wel vanavond gewoon in de basis.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 16:42 schreef johannes_vermeer het volgende:
Is Castaignos geblesseerd ofzo?
Oh okee, bedankt. In dat geval laat ik 'm gewoon staan.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 16:44 schreef Momo... het volgende:
[..]
Hij heeft wel in de winterstop een tijdje niet getraind vanwege iets met kiezen. Maar hij staat wel vanavond gewoon in de basis.
quote:
quote:Vitesse moet het zaterdag tegen PEC Zwolle stellen zonder de nieuwelingen Uros Djurdjevic en Bertrand Traoré.
Want?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 17:42 schreef jaaapiooo het volgende:
Ik vrees dat Mokhtar niet alle twee de wedstrijden gaat spelen..
ik ga hem even overmikkenquote:Op vrijdag 17 januari 2014 16:12 schreef Bontekoe1982 het volgende:
Rochdi Achenteh speelt tegenwoordig bij Vitesse ipv FC Zwolle is nog niet aangepast
Ik ben vergeten te wisselenquote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:24 schreef Karina het volgende:
Ik heb gewoon weer niet gewisseld. Effe kijken hoe het gaat.
Ik heb pas 1x gewisseld helemaal in het begin en daarna dacht ik: weet je ik laat het gewoon zoquote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:56 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik ben vergeten te wisselen![]()
![]()
Ik moet m'n Cambuur verdediging eruit gooien want dat is al 2 ronden niks.
Mjaquote:Op vrijdag 17 januari 2014 21:37 schreef Hoogstaande het volgende:
Nondeju FC Twente stelletje malloten. Geen vuiltje aan de lucht voor een prima score, krijgen ze een goal tegen omdat ze te dom zijn om te poepen.
24 punten, maar hadden er 33 moeten zijn.quote:Mokhtar 5
Promes 9
Rosales 5
Marsman 5
Promes: 9quote:Op vrijdag 17 januari 2014 21:59 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mja
[..]
24 punten, maar hadden er 33 moeten zijn.
Ik had 3 minuten voor tijd Promes er nog in gezet ipv Mokotjoquote:Op vrijdag 17 januari 2014 22:07 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Ik was zo dom geweest om Eghan te kopen in plaats van Promes.
quote:Op zaterdag 18 januari 2014 19:35 schreef Bayswater het volgende:
Mijn joker deze speelronde Siem de Jong wordt ook echt mijn joker.
Volgens mij heb je veel meer punten.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
A. Jóhannsson 5
Beerens 4
M. Johansson 0
Wuytens 5
Esteban 6
20 punten van AZ.
Oja, winst er nog bij, 4x2 + 3x2 = 14 = 34quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:13 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Volgens mij heb je veel meer punten.
Ik ook niet plus de gol van Van Aanholt. Toch weer jammer dat die dan weer zijn shirt uittrekt...quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:41 schreef Bayswater het volgende:
Alweer de laatste minuut dat Vitesse wint en met 2 assist van Van der Heijden mag ik niet klagen.
Die telling van jou begrijp ik helemaal geen kloten van. Piazon 2? Van Leerdam 3?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:40 schreef Ajacied422 het volgende:
Tot nu toe
Velthuizen 3
Leerdam 3
Kashia 3
Van der Heijden 12
Van Aanholt 11
Piazon 2
Pröpper 5
Atsu 5
--------------------+
45
Finnbogason, Ziyech & Hupperts zijn nog bezig.
Velthuizenquote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:42 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Die telling van jou begrijp ik helemaal geen kloten van.
Ik ging ook gewoon door met waar ik mee bezig was hoor.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:54 schreef Hoogstaande het volgende:
Leerdam heeft geen geel inderdaad.
Ik had nog niet eens stil gestaan bij de gele kaart van Van Aanholt![]()
quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:55 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Ik ging ook gewoon door met waar ik mee bezig was hoor.
Jahanbakhsh is geblesseerd.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:59 schreef Hoogstaande het volgende:
38 punten hier met Jahanbakhsh, Ziyech, Finnbo, Veltman en Cilissen nog te gaan
quote:Jahanbakhsh pas in februari terug bij NEC
NEC moet Alireza Jahanbakhsh langer missen dan verwacht. De Iraanse aanvaller heeft op het trainingskamp in het Spaanse Sotogrande weer last gekregen van een hamstringblessure.
Hij sluit naar verwachting pas begin februari weer bij de groep aan. Jahanbakhsh (19) was juist op de weg terug van een hamstringkwetsuur. De Nijmeegse eredivisionist mist ook IJslander Victor Pálsson, door een knieblessure. Marcel Stutter herstelt van een kuitbeenbreuk en lijkt dit seizoen niet meer in actie te komen.
http://www.destentor.nl/a(...)ug-bij-nec-1.4173500
Kut.quote:
Atsu scoorde de 1e toch?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:54 schreef Ajacied422 het volgende:
Oh, ik was even in de waan dat Leerdam geel hadBedankt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |