Hebben we het dan over 2 t-shirtjes of een vrachtwagen vol?quote:Op zaterdag 7 december 2013 20:52 schreef Huppelmuts het volgende:.
[..]
Mijn ex haalde regelmatig kleding uit Amerika. We hebben 2x gehad dat de douane het vast hield tot we een x-bedrag hadden bijbetaald.
Juist vooral omdat het daar veel goedkoper is werd er meteen voor een paar 100 euro besteld. Dan is het best lastig als de douane ook nog een paar 100 euro wilquote:Op zaterdag 7 december 2013 20:54 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Hebben we het dan over 2 t-shirtjes of een vrachtwagen vol?
Yup, tegenwoordig doe ik gewoon binnen de EU. Vaak ook nog wel leuke deals te vinden.quote:Op zaterdag 7 december 2013 20:55 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Juist vooral omdat het daar veel goedkoper is werd er meteen voor een paar 100 euro besteld. Dan is het best lastig als de douane ook nog een paar 100 euro wil
Wat een negatieve instelling zeg, wees blij dat je snel kunt typen!quote:Op zaterdag 7 december 2013 20:56 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Ik typte dan ook achterlijk snel
Als ik nou snel kon typen zonder typo's, dan was ik er blij mee!quote:Op zaterdag 7 december 2013 20:57 schreef twi het volgende:
[..]
Wat een negatieve instelling zeg, wees blij dat je snel kunt typen!
Ach, het topic zal toch snel weer dicht zijnquote:Op zaterdag 7 december 2013 20:56 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Ik typte dan ook achterlijk snel
Hij wilde een bepaald merk wat in de EU niet te vinden wasquote:Op zaterdag 7 december 2013 20:57 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Yup, tegenwoordig doe ik gewoon binnen de EU. Vaak ook nog wel leuke deals te vinden.
Gaat sowieso nergens over die heffingen. Wel eens 30euro betaald terwijl het pakketje ook 30euro was
Ja, het is ook niet alsof het mij boeitquote:Op zaterdag 7 december 2013 20:58 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ach, het topic zal toch snel weer dicht zijn
Australian en Cavello zijn gewoon in Nederland te koop hoor.quote:Op zaterdag 7 december 2013 20:58 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Hij wilde een bepaald merk wat in de EU niet te vinden was
Alles is binnen de EU ook te krijgen, soms alleen goed zoekenquote:Op zaterdag 7 december 2013 20:58 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Hij wilde een bepaald merk wat in de EU niet te vinden was
Ligt er maar net aan welk merk..quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:01 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Alles is binnen de EU ook te krijgen, soms alleen goed zoeken
Schoenen bestel ik vaak in buitenland, zijn echt schijntje daar. 25euro ipv 80-100.
Dat zei ik ookquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:01 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Alles is binnen de EU ook te krijgen, soms alleen goed zoeken
Schoenen bestel ik vaak in buitenland, zijn echt schijntje daar. 25euro ipv 80-100.
1e of dat 2e?quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:01 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan welk merk..
quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:02 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Dat zei ik ook![]()
Maar ja, hij wist het beter. Ik moet toegeven dat het wel aanzienlijk scheelde om het in de states te bestellen.
Je kan daar echt ongelimiteerd kuikens controlerenquote:
Dat jij zegt dat schoenen goedkoper zijn over de grens dan hier. Dat ligt echt aan welk merk.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:04 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
1e of dat 2e?
Vans zijn hier vaak gewoon 80+euro.
He.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:05 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Je kan daar echt ongelimiteerd kuikens controlerenWaarschijnlijk daar voornamelijk halfbloedjes mazzelpik maar dat weet ik dan weer niet.
Beter dan de AH Boxtel ja?quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:05 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Je kan daar echt ongelimiteerd kuikens controlerenWaarschijnlijk daar voornamelijk halfbloedjes mazzelpik maar dat weet ik dan weer niet.
Jij begon over het namaken van dingen, wtfquote:Op zaterdag 7 december 2013 20:52 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Waarom begin je er dan over?
Dan winkel je dom. Ik betaal niet meer dan 40 euro voor Vans hoor.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:04 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
1e of dat 2e?
Vans zijn hier vaak gewoon 80+euro.
Geen relatiemateriaal dit, Fax. Run while you still can.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:06 schreef Faxie het volgende:
[..]
Jij begon over het namaken van dingen, wtf
Omdat die van mij is nagemaakt ja. Heeft niets met dat van jou te maken. Daar begon jij over. Maar laten we maar stoppen. Ik haat welles-nietes en hijbegon-zijbegonquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:06 schreef Faxie het volgende:
[..]
Jij begon over het namaken van dingen, wtf
Je moet dan wel minstens een gare auto hebben, met te grote velgen, een pet op doen en slechte muziek net ff te hard draaien.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:05 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Je kan daar echt ongelimiteerd kuikens controlerenWaarschijnlijk daar voornamelijk halfbloedjes mazzelpik maar dat weet ik dan weer niet.
Oh ja, sommige zal het minimaal schelen. Maar mijn vans waren in Frankrijk/Duitsland ongeveer de helft. Wel weer even terug dus geen idee hoe het nu is.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:05 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Dat jij zegt dat schoenen goedkoper zijn over de grens dan hier. Dat ligt echt aan welk merk.
Vans ben ik nog niet goedkoper tegengekomen (als je shipping meerekent) en Converse zelfde verhaal.
Jij kan ook goedkoop ff de grens over wippen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:05 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Dat jij zegt dat schoenen goedkoper zijn over de grens dan hier. Dat ligt echt aan welk merk.
Vans ben ik nog niet goedkoper tegengekomen (als je shipping meerekent) en Converse zelfde verhaal.
Tsja, 1 van de 4 is ook goed.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:06 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Je moet dan wel minstens een gare auto hebben, met te grote velgen, een pet op doen en slechte muziek net ff te hard draaien.
Gewoon met bussoe je weet zelf snapback kun je daar wel kopen jatoch.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:06 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Je moet dan wel minstens een gare auto hebben, met te grote velgen, een pet op doen en slechte muziek net ff te hard draaien.
Hier over de grens niet hoor. Hier over de grens is alleen het tanken goedkoper. Als je het goedkoper wil hebben moet je iets verder het land in. Dan is het voor mij ook niet zo goedkoop meer.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:07 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Jij kan ook goedkoop ff de grens over wippen.
Luchtjes, drank en kleding is goedkoper in Dld
Kan ook, is alweer ff geleden dat ik er voor het laatst was.quote:
Jweet tog jonguh.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:07 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Gewoon met bussoe je weet zelf snapback kun je daar wel kopen jatoch.
Oh, jammer.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:08 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Hier over de grens niet hoor. Hier over de grens is alleen het tanken goedkoper. Als je het goedkoper wil hebben moet je iets verder het land in. Dan is het voor mij ook niet zo goedkoop meer.
Tsjechië is goedkoopquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:09 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Oh, jammer.
Wordt weer eens tijd voor een weekendje Dresden oid, is te lang geleden.
Overigens is kleding in Polen dan vaak wel weer net zo duur als in Nederland
Zal het onthouden, wil altijd nog eens 36u Praag doen met een maatje.quote:
Niks mis met Duitsland, een van de weinige landen in Europa waar je fatsoenlijk kan rijden en mensen zich fatsoenlijk gedragen.quote:
Het is eigenlijk ook niet het land, het zijn de duitsers zelf.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:15 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Niks mis met Duitsland, een van de weinige landen in Europa waar je fatsoenlijk kan rijden en mensen zich fatsoenlijk gedragen.
Duitslandquote:
Vergeleken met Nederland is wat dat betreft alles beter af en toequote:Op zaterdag 7 december 2013 21:15 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Niks mis met Duitsland, een van de weinige landen in Europa waar je fatsoenlijk kan rijden en mensen zich fatsoenlijk gedragen.
Ze kunnen vaak prima Engels, maar vinden dat je een taal pas moet spreken als je die goed kan, dus spreken ze het meestal liever niet (is een cultuur dingetje).quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:17 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het is eigenlijk ook niet het land, het zijn de duitsers zelf.Van die mensen die nog geen woord Engels kunnen en overal maar verwachten dat iedereen duits kan. En dat terwijl duits ook nog eens één van de lelijkste talen ter wereld is.
Niet mee eensch... Volgens mij verward je Duitsers met Fransozen.....quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:17 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het is eigenlijk ook niet het land, het zijn de duitsers zelf.Van die mensen die nog geen woord Engels kunnen en overal maar verwachten dat iedereen duits kan. En dat terwijl duits ook nog eens één van de lelijkste talen ter wereld is.
Beide kunnen er wat van.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:18 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Niet mee eensch... Volgens mij verward je Duitsers met Fransozen.....
Dat is me toch een beroerd achterlijk respectloos volk
Daar begon ik over omdat het zo isquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:06 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Omdat die van mij is nagemaakt ja. Heeft niets met dat van jou te maken. Daar begon jij over. Maar laten we maar stoppen. Ik haat welles-nietes en hijbegon-zijbegon
Dat verwacht ik ook, daarom erger ik me aan duitsers. Die heb ik dat nog nooit zien doen. Het hoeft overigens geen nederlands te zijn, engels is ook een geaccepteerde taal.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:18 schreef PeuRac het volgende:
En als mensen hier komen, verwacht je toch ook dat ze iig een poging doen om Nederlands te kunnen spreken?
Toch vind ik Duitsers nooit respectloos, Franzosen zijn dat zeker wel, die voelen zich superieur en laten dat merken ookquote:
Dit inderdaad, duitsers hebben echt veel engelse woorden verwoven in hun taal ook. Ik heb nog noooit een duitser meegemaakt die geen engels praat, het klinkt alleen nietquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:18 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Niet mee eensch... Volgens mij verward je Duitsers met Fransozen.....
Dat is me toch een beroerd achterlijk respectloos volk
Niet veel anders gewend dan Duitsers die gewoon Duits blijven spreken terwijl ze hier in Nederland op vakantie zijn. En ik kan het weten na 30 jaar kuilengegraaf te hebben aanschouwd in Katwijk.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:18 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ze kunnen vaak prima Engels, maar vinden dat je een taal pas moet spreken als je die goed kan, dus spreken ze het meestal liever niet (is een cultuur dingetje).
En als mensen hier komen, verwacht je toch ook dat ze iig een poging doen om Nederlands te kunnen spreken?
Overigens zijn Duits en Nederlands zo nauw aan elkaar verbonden, dat je eigenlijk nu zegt dat Nederlands ook een lelijke taal is (waar ik je dan weer gelijk in moet geven).
Ik kom nooit Duitsers tegen eigenlijk hier in Nederland. Ga nooit naar het strand in dit landquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:20 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat verwacht ik ook, daarom erger ik me aan duitsers. Die heb ik dat nog nooit zien doen. Het hoeft overigens geen nederlands te zijn, engels is ook een geaccepteerde taal.
In hun eigen land mogen ze lekker hun eigen (walgelijke) taal spreken.
Daarom ga ik alleen in Zuid Europa naar het strandquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:20 schreef twi het volgende:
[..]
Niet veel anders gewend dan Duitsers die gewoon Duits blijven spreken terwijl ze hier in Nederland op vakantie zijn. En ik kan het weten na 30 jaar kuilengegevraag te hebben aanschouwd in Katwijk.
+1quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:20 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Toch vind ik Duitsers nooit respectloos, Franzosen zijn dat zeker wel, die voelen zich superieur en laten dat merken ookDaarom ga ik liever ook niet naar Frankrijk, mooi land, kut volk.
Ik ben in Frankrijk alleen maar aardige mensen tegen gekomen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:18 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Niet mee eensch... Volgens mij verward je Duitsers met Fransozen.....
Dat is me toch een beroerd achterlijk respectloos volk
Weet niet, als je duits blijft lullen ondanks dat iemand er geen fuck van snapt is dat wat mij betreft gewoon asociaal. Zou ik hier niet doen tegen buitenlanders namelijk, gewoon engels dan dus.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:20 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Toch vind ik Duitsers nooit respectloos, Franzosen zijn dat zeker wel, die voelen zich superieur en laten dat merken ookDaarom ga ik liever ook niet naar Frankrijk, mooi land, kut volk.
Maar bijna elke Nederlander spreekt en verstaat ook wel gewoon duits.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:20 schreef twi het volgende:
[..]
Niet veel anders gewend dan Duitsers die gewoon Duits blijven spreken terwijl ze hier in Nederland op vakantie zijn. En ik kan het weten na 30 jaar kuilengegevraag te hebben aanschouwd in Katwijk.
Frans eten vind ik dan wel echt vele malen beter dan Duits eten, dat is alleen lekker wanneer je toch al in de kroeg zitquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:21 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
+1![]()
Duitsland hebben ze ook beter bier en beter eten
Campingquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:21 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik ben in Frankrijk alleen maar aardige mensen tegen gekomen.Je moet er alleen niet bij lopen als zo'n typisch druk Nederlands kut camping gezin.
Dat is inderdaad niet netjes.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:22 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Weet niet, als je duits blijft lullen ondanks dat iemand er geen fuck van snapt is dat wat mij betreft gewoon asociaal. Zou ik hier niet doen tegen buitenlanders namelijk, gewoon engels dan dus.
Beter eten? Seriously?quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:21 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
+1![]()
Duitsland hebben ze ook beter bier en beter eten
Misschien landgenoten die uit de grensstreek komen. Verder dan immer gerade aus kom ik niet.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:22 schreef Raene het volgende:
[..]
Maar bijna elke Nederlander spreekt en verstaat ook wel gewoon duits.
Als een amerikaan naar nederland komt spreekt hij ook gewoon engels.
Als we dan toch exotisch gaan, lus ik wel wat Braziliaantjesquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:22 schreef twi het volgende:
Ik vind Fransen trouwens ook kut. Geef mij maar negers.
Scheelt, als ze over de A12 komen hoeven ze ook alleen maar Immer gerade aus voor het strandquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:23 schreef twi het volgende:
[..]
Misschien landgenoten die uit de grensstreek komen. Verder dan immer gerade aus kom ik niet.
Volgende keer je middelbare school afmakenquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:24 schreef Myraela het volgende:
Ik versta al geen limburgs, laat staan duits.
En als je er in de andere richting bij wijst dan heb je helemaal geen last meer van ze.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:24 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Scheelt, als ze over de A12 komen hoeven ze ook alleen maar Immer gerade aus voor het strand
Daar geven ze geen limburgs hoor.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:24 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Volgende keer je middelbare school afmaken
Wel Duitsquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:25 schreef Myraela het volgende:
[..]
Daar geven ze geen limburgs hoor.
Jeez, wat is dat nou voor opmerkingquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:24 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Volgende keer je middelbare school afmaken
Zelfs op het VMBO krijg je Duitse les, en dat is overal in NLquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:23 schreef twi het volgende:
[..]
Misschien landgenoten die uit de grensstreek komen. Verder dan immer gerade aus kom ik niet.
Nee dat is gewoon niet lievquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:26 schreef Myraela het volgende:
Ik heb een duitser een keer rondje laten rijden. Ik ben hem nog 3 keer tegen gekomen. Dat was leuk.
Mit nach bei zeit von zu aus zeggen tegen die moffen schieten ze niet zo veel mee op. Ben er na de 2e gewoon mee gekapt.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:26 schreef Raene het volgende:
[..]
Zelfs op het VMBO krijg je Duitse les, en dat is overal in NL
Ik heb geeneens Duits gehad en versta het zelfs.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:26 schreef Raene het volgende:
[..]
Zelfs op het VMBO krijg je Duitse les, en dat is overal in NL
Zie hieronder:quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:26 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Jeez, wat is dat nou voor opmerking
quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:26 schreef Raene het volgende:
[..]
Zelfs op het VMBO krijg je Duitse les, en dat is overal in NL
Je mist er niets aan.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:28 schreef Vinniiee het volgende:
Ik had Duits, toen vroeg ik op mijn vervolgopleiding of ik beter Economie of Duits kon kiezen...
Had ik nooit naar moeten luisteren want nu bak ik er niks meer van
Net als Frans...quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:28 schreef S95Sedan het volgende:
Bullshit, vroeger was Duits een keuzevak.
Wel want een leverancier zit in Duitsland. Dat Engels wat ze proberen te spreken is ook niet verstaanbaarquote:
Er komen zat 'kuikentjes' van FOK! uit het oosten van het land waar Vinniee wel een potje mee wil rummikuppen.quote:
Raar gevoel voor humor heb jij.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:29 schreef S95Sedan het volgende:
Nu we het toch over talen hebben, mn broertje wil spaans gaan leren.
Ik moest lachen![]()
"vroeger".quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:28 schreef S95Sedan het volgende:
Bullshit, vroeger was Duits een keuzevak.
Dat is het al meer dan 10jr niet meer.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:28 schreef S95Sedan het volgende:
Bullshit, vroeger was Duits een keuzevak.
Ik snap er geen kut van.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:29 schreef twi het volgende:
[..]
Er komen zat 'kuikentjes' van FOK! uit het oosten van het land waar Vinniee wel een potje mee wil rummikuppen.
Ik heb Frans laten vallen en Duits gekozen, niet alleen is het makkelijker, ik heb er ook nog eens meer aanquote:
Rummikub is ook maar een stom spel.quote:
Ja toendertijd wel ja... veel Duitse toeristen in het dorp waar ik woonde en ik vond Frans grammaticaal echt kut.....quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:31 schreef Raene het volgende:
[..]
Ik heb Frans laten vallen en Duits gekozen, niet alleen is het makkelijker, ik heb er ook nog eens meer aan.
Ik wil Noors leren. hihaho.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Er is dan ook echt een grote groep mensen hier in NL die Spaans spreken.
Hij kan beter Portugees gaan leren ja, die groep is groter. Spaans is wereldwijd wel een taal die groter is dan Engels, dus zo gek is het helemaal nietquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Er is dan ook echt een grote groep mensen hier in NL die Spaans spreken.
hola ¿cómo estásquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Er is dan ook echt een grote groep mensen hier in NL die Spaans spreken.
Duits en Economie, de keuze was snel gemaakt toenquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:30 schreef Myraela het volgende:
[..]
"vroeger".In mijn tijd ook nog en zo oud ben ik nou ook weer niet.
Ik heb geen frans en duits gehad. Alleen de eerste 2 jaren, maar dat was enorm basis. Frans kan ik nog wel, want frans is prachtig.Duits ben ik zo snel mogelijk vergeten.
Juist door dingen te doen die niet iedereen doet, kun je jezelf onderscheiden van de rest.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Er is dan ook echt een grote groep mensen hier in NL die Spaans spreken.
Boefjequote:Op zaterdag 7 december 2013 21:26 schreef Myraela het volgende:
Ik heb een duitser een keer rondje laten rijden. Ik ben hem nog 3 keer tegen gekomen. Dat was leuk.
Muy bien y tu?quote:
una cerveza por favorquote:
quote:
Kan wel wereldwijd meer zijn maar hoeveel % is dat hier in NL. Chinees is ook zon taal.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:33 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Hij kan beter Portugees gaan leren ja, die groep is groter. Spaans is wereldwijd wel een taal die groter is dan Engels, dus zo gek is het helemaal niet
Chinees is misschien wel interessant omdat ze namelijk broeden op wereld dominatie, fo shizzle.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:36 schreef S95Sedan het volgende:
[..]![]()
[..]
Kan wel wereldwijd meer zijn maar hoeveel % is dat hier in NL. Chinees hetzelfde.
Ik weet niet of je broertje het land wel eens uit komt en misschien hoopt hij wel op een lekkere spaanse chicka?quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:36 schreef S95Sedan het volgende:
[..]![]()
[..]
Kan wel wereldwijd meer zijn maar hoeveel % is dat hier in NL. Chinees is ook zon taal.
nee, maar meer spaans spreek ik niet.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:37 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Bieeeeerrrrrrrrrrr
Drink jij bier?
Klopt. En Japans. En Pools. En Turks. Allemaal talen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:36 schreef S95Sedan het volgende:
[..]![]()
[..]
Kan wel wereldwijd meer zijn maar hoeveel % is dat hier in NL. Chinees is ook zon taal.
quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:37 schreef Raene het volgende:
[..]
nee, maar meer spaans spreek ik niet.
quote:
Geef het nog een paar jaarquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:37 schreef Raene het volgende:
[..]
Chinees is misschien wel interessant omdat ze namelijk broeden op wereld dominatie, fo shizzle.
Nope. En niet dat ik weet.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:37 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik weet niet of je broertje het land wel eens uit komt en misschien hoopt hij wel op een lekkere spaanse chicka?
Of wel maar dat zeg ik tegen Jquote:
Maar niet meer dan dat hoor.quote:
quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:39 schreef Raene het volgende:
[..]
Of wel maar dat zeg ik tegen JTe quiero
Dat is engquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:40 schreef LovelyLady het volgende:
[..]waarom niet gewoon in het Nederlands?
Dude neequote:
Ik heb heel lang Kocham Cie gezegdquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:39 schreef Raene het volgende:
[..]
Of wel maar dat zeg ik tegen JTe quiero
Klinkt alsof er iets vast zit in je keel.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:42 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik heb heel lang Kocham Cie gezegd
Ik heb heel lang I love you gezegd, hihaho vriend uit UK.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:42 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik heb heel lang Kocham Cie gezegd
Maar J staat niet voor Jofuquote:
Ik heb precies datzelfde gevoel inderdaad.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:46 schreef Watertornado het volgende:
Spaans lijkt me nou typisch wel een leuke taal om te kunnen, maar niet om te leren.
Dat kan niet, alles op internet is waar namelijk.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:46 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
zolang jij het maar weet toch?
Het klinkt ook niet, maar zij waardeerde het en dat teltquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:44 schreef twi het volgende:
[..]
Klinkt alsof er iets vast zit in je keel.
Pools vriendinnetje hier, elke keer als er wat voor de familie was, hup 11u in de auto heen en 11u terugquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:45 schreef Raene het volgende:
[..]
Ik heb heel lang I love you gezegd, hihaho vriend uit UK.
Spaans schijnt heel makkelijk te zijn om te leren.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:46 schreef Watertornado het volgende:
Spaans lijkt me nou typisch wel een leuke taal om te kunnen, maar niet om te leren.
Ohquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:47 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dat kan niet, alles op internet is waar namelijk.
Chinees ook.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:47 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Spaans schijnt heel makkelijk te zijn om te leren.
En doorboort ze het met een naaldhak.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:50 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Mijn hartje, je stampt het kapot![]()
quote:
In Nederland werken we ook met tonen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:51 schreef PeuRac het volgende:
[..]Daarvan hoor ik juist van niet, omdat ze veel met tonen werken? Wat moeilijker schijnt te zijn dan de klanken welke wij gebruiken.
Ik mis je helmpje.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:51 schreef Watertornado het volgende:
[..]
En doorboort ze het met een naaldhak.
Japans schijnt erger te zijn dan Chinees nog..quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:51 schreef PeuRac het volgende:
[..]Daarvan hoor ik juist van niet, omdat ze veel met tonen werken? Wat moeilijker schijnt te zijn dan de klanken welke wij gebruiken.
Ja, maar onze woorden worden puur gevormd door klanken, tonen gebruiken wij om eventueel aan te duiden hoe het bedoeld wordt. Ik heb ooit begrepen dat in Mandarijn (Chinees bestaat als taal niet) dezelfde klank met een andere toon iets anders kan betekenen, als in een vervoeging oid.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:51 schreef Watertornado het volgende:
[..]
In Nederland werken we ook met tonen.
Ja het feit dat ze van rechts naar links lezen even daar gelaten.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:51 schreef PeuRac het volgende:
[..]Daarvan hoor ik juist van niet, omdat ze veel met tonen werken? Wat moeilijker schijnt te zijn dan de klanken welke wij gebruiken.
In het Nederlands werken we met vervoegingen en verbuigingen *ril* Zoals je vaak ziet gaat dat fout. Dat is opgelost met chinees.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:51 schreef PeuRac het volgende:
[..]Daarvan hoor ik juist van niet, omdat ze veel met tonen werken? Wat moeilijker schijnt te zijn dan de klanken welke wij gebruiken.
Doen ze al een tijd niet noodzakelijk meer hoor.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:53 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja het feit dat ze van rechts naar links lezen even daar gelaten.
Dat is een kwestie van gewenning lijkt me, net als links rijden.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:53 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja het feit dat ze van rechts naar links lezen even daar gelaten.
Dat is wel makkelijk jaquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:53 schreef Watertornado het volgende:
[..]
In het Nederlands werken we met vervoegingen en verbuigingen *ril* Zoals je vaak ziet gaat dat fout. Dat is opgelost met chinees.
Hoe het bedoeld wordt hangt natuurlijk heel erg samen met de betekenis.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:53 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ja, maar onze woorden worden puur gevormd door klanken, tonen gebruiken wij om eventueel aan te duiden hoe het bedoeld wordt. Ik heb ooit begrepen dat in Mandarijn (Chinees bestaat als taal niet) dezelfde klank met een andere toon iets anders kan betekenen, als in een vervoeging oid.
In China vervoegen en verbuigen ze nooit wat nee. Daarom valt het altijd binnen een half jaar uit elkaar.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:53 schreef Watertornado het volgende:
[..]
In het Nederlands werken we met vervoegingen en verbuigingen *ril* Zoals je vaak ziet gaat dat fout. Dat is opgelost met chinees.
Dat is Japan.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:53 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja het feit dat ze van rechts naar links lezen even daar gelaten.
Dacht beide, onder naar boven en van rechts naar links.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:54 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Dat is Japan.
China leest van boven naar onder dacht ik?
quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:54 schreef twi het volgende:
[..]
In China vervoegen en verbuigen ze nooit wat nee. Daarom valt het altijd binnen een half jaar uit elkaar.
Op zich wel raar. Met zulke ogen zou je verwachten dat ze beter horizontaal kunnen lezen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 21:54 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Dat is Japan.
China leest van boven naar onder dacht ik?
Oei die is op het randje hoorquote:Op zaterdag 7 december 2013 21:55 schreef twi het volgende:
[..]
Op zich wel raar. Met zulke ogen zou je verwachten dat ze beter horizontaal kunnen lezen.
Zoals?quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:02 schreef S95Sedan het volgende:
Waarom heb ik altijd van die briljante ideeën van dingen die dan weer niet bestaan
Of niet in Nederland dan.
Dat bestaat toch al.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:06 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Radio voor in de douche met wifi/dlna, eventueel inbouw oid.
Dat moet toch wel te krijgen zijn in Nederland?quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:06 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Radio voor in de douche met wifi/dlna, eventueel inbouw oid.
Is dat zo, waar?quote:
Dat dacht ik dus ook maar ding vindt maar weinig.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:09 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat moet toch wel te krijgen zijn in Nederland?
Maar waarom niet gewoon op amazon, ebay oid kijken?quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:16 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Is dat zo, waar?
[..]
Dat dacht ik dus ook maar ding vindt maar weinig.
Radio is simpel, met wifi e.d. blijft er niks over.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:18 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Maar waarom niet gewoon op amazon, ebay oid kijken?
Ik zie die combinatie niet echt gebeurenquote:
Nee dat is ook niet de bedoelingquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:32 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik zie die combinatie niet echt gebeuren
Nee?quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:33 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Kusje?
---
Great succes
Alleen die prijs![]()
http://www.whathifi.com/N(...)et-radio-for-a-walk/
Valt nog wel mee toch? Dat is de adviesprijs, is vast wel goedkoper te vinden.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:33 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Kusje?
---
Great succes
Alleen die prijs![]()
http://www.whathifi.com/N(...)et-radio-for-a-walk/
Wat! Geen kusje?quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:34 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Nee dat is ook niet de bedoeling
ik zoek iets.. kan het niet vinden en dat is irritant
[..]
Nee?![]()
Vast welquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:34 schreef Vinniiee het volgende:
Bestaat er kastverlichting op batterijen?
Ja, heeft de ikea wel geloof ik. Pax serie geloof ik.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:34 schreef Vinniiee het volgende:
Bestaat er kastverlichting op batterijen?
Op dagaanbiedingsites komen tegenwoordig dat soort dingen voorbij die op beweging reageren.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:34 schreef Vinniiee het volgende:
Bestaat er kastverlichting op batterijen?
Vast wel, maar waarom zou je dat willen?quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:34 schreef Vinniiee het volgende:
Bestaat er kastverlichting op batterijen?
Hmm ik dacht dat dat gewoon op 230V was, even kijkenquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:36 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja, heeft de ikea wel geloof ik. Pax serie geloof ik.
Hmm ik zal eens kijken, thanksquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:37 schreef Faxie het volgende:
[..]
Op dagaanbiedingsites komen tegenwoordig dat soort dingen voorbij die op beweging reageren.
dailyoffers.nl even in de gaten houden
Omdat het behoorlijk donker is in mijn voorraadkastquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:38 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Vast wel, maar waarom zou je dat willen?
Zou kunnen hoor maar dacht dat ze meerdere versies hadden.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:39 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hmm ik dacht dat dat gewoon op 230V was, even kijken
oh ik heb van die druklampjes van de lidl (3 lampjes op een rij)quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:39 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hmm ik dacht dat dat gewoon op 230V was, even kijken
[..]
Hmm ik zal eens kijken, thanks
[..]
Omdat het behoorlijk donker is in mijn voorraadkast
Ik ben nu aan het zoekenquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:41 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zou kunnen hoor maar dacht dat ze meerdere versies hadden.
Waarom niet gewoon 230? Maar die heb je hoor, van die LED lampjes enzoquote:
Druklampjes? Hmm niet op gelet toen ik bij de lidl was..quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:41 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
oh ik heb van die druklampjes van de lidl (3 lampjes op een rij)
Omdat er geen stopcontact in de buurt zitquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:42 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon 230? Maar die heb je hoor, van die LED lampjes enzo
Ook geen ruimte voor 12v draad? (dunne draad onder plint)quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:43 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Omdat er geen stopcontact in de buurt zit
Ze hebben ze dan ook niet altijdquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:42 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Druklampjes? Hmm niet op gelet toen ik bij de lidl was..
Hmm, dat wordt ook lastig denk ik.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:44 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ook geen ruimte voor 12v draad? (dunne draad onder plint)
Ah, vandaarquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:44 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ze hebben ze dan ook niet altijd
Daarom kreeg ik die geile appjes niet meer binnenquote:
Niet van mij hoorquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:45 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Daarom kreeg ik die geile appjes niet meer binnen
/smoothquote:
Zelfs onder plakplintjes moet dat te doen zijn.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:45 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Hmm, dat wordt ook lastig denk ik.
Ikea heeft iig ook van die LED dingetjes op batterijen, alleen online niet geloof ik..quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:43 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Omdat er geen stopcontact in de buurt zit
Ik zal wel eens iets sturen danquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:47 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Niet van mij hoor
[..]
/smooth
krijg je ook niet
die van de ikea vond ik kutquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:47 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Ikea heeft iig ook van die LED dingetjes op batterijen, alleen online niet geloof ik..
Anders Lidl/Aldi website ff checken voor t assortiment..
Dan moet ik die plinten eerst weer gaan verwijderen, dikke doeiquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:47 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zelfs onder plakplintjes moet dat te doen zijn.
Ah, vandaar dat ik ze niet kan vindenquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:47 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Ikea heeft iig ook van die LED dingetjes op batterijen, alleen online niet geloof ik..
Anders Lidl/Aldi website ff checken voor t assortiment..
Wijf, doe het gewoon netjes en goed.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:48 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Dan moet ik die plinten eerst weer gaan verwijderen, dikke doei
Stuur jij die ook al?quote:
Gewoon dingen op batterijen dus, dan zie je ook nergens een lelijk snoer naar beneden lopen (stopcontact zit op de helft van de muur)quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:49 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Wijf, doe het gewoon netjes en goed.
Ah vandaar, nee hier zitten de stopcontacten op 15cm van de grondquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:50 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Gewoon dingen op batterijen dus, dan zie je ook nergens een lelijk snoer naar beneden lopen (stopcontact zit op de helft van de muur)
Watje, ik ben ziek en ga zelfs sporten morgen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:52 schreef LovelyLady het volgende:
Kreeg nog een appje of ik morgen mee ging zumba-en!!!
Ik heb vriendelijk bedankt
Bummerquote:
Heeft z'n voordelen en nadelenquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:52 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ah vandaar, nee hier zitten de stopcontacten op 15cm van de grond
Ik ga morgen ook sporten, wat zeur je nouquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:54 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Watje, ik ben ziek en ga zelfs sporten morgen.
Gisteren zelfs alweer
Ja vooral met stofzuigen of telefoon opladen ittitant! Elke ook helemaal in de hoek...quote:
Dan kan je best gewoon meteen door naar zumbaquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:56 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik ga morgen ook sporten, wat zeur je nou
Zumba is niet zo geschikt voor mijn heupjequote:Op zaterdag 7 december 2013 22:56 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja vooral met stofzuigen of telefoon opladen ittitant! Elke ook helemaal in de hoek...
[..]
Dan kan je best gewoon meteen door naar zumba
Of voor lampen voor op je dressoirquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:56 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja vooral met stofzuigen of telefoon opladen ittitant! Elke ook helemaal in de hoek...
[..]
Dan kan je best gewoon meteen door naar zumba
hmmm, kom maar opquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:56 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ik wil je wel geile wa-jes sturen hoor
Ja dan niet he!quote:Op zaterdag 7 december 2013 22:58 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Zumba is niet zo geschikt voor mijn heupjedus nee
Geen dressoir en lage kastjesquote:Op zaterdag 7 december 2013 22:59 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Of voor lampen voor op je dressoir
Dat zeg je nuquote:
Na het eerste de beste rare appje, blokkeer ik je gewoonquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:03 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja dan niet he!
[..]
Geen dressoir en lage kastjes
[..]
Dat zeg je nu
Je bent sinds half 7 niet onlinequote:Op zaterdag 7 december 2013 23:02 schreef LovelyLady het volgende:
Ja kom maar op
ze komen toch niet aan
Dat bedoel ik.quote:Op zaterdag 7 december 2013 23:05 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Na het eerste de beste rare appje, blokkeer ik je gewoon
Damuh!quote:
Ga je mij nu uitdagen?quote:Op zaterdag 7 december 2013 23:08 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dat bedoel ik.
Sowieso kan je dat niet aan.
Dus laten we dat maar niet doen
[..]
Damuh!
Dan zal het daar wel fout gegaan zijnquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:08 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Toen kwam ik thuis
en heb ik mijn foon in de oplader gegooid
[..]
Goeiemorgenavond
Ik denk het ook faxquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:10 schreef Faxie het volgende:
[..]
Dan zal het daar wel fout gegaan zijn
Hoe? Whatsapp ligt eruitquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:10 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
doe een groepsapp dan kan ik ook meegenieten
LOL, 2010 wil zijn catchphrase terugquote:
Echt? Bij mij werkt ie nog.quote:
Jij wou niet netquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:10 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
doe een groepsapp dan kan ik ook meegenieten
Je wilt niet weten wat er dan voorbij gaat komenquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:10 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
doe een groepsapp dan kan ik ook meegenieten
straks welquote:
Nou omdat whatsapp eruit ligt begin je hier maar vastquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:11 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Je wilt niet weten wat er dan voorbij gaat komen
quote:Op zaterdag 7 december 2013 23:11 schreef PeuRac het volgende:
[..]
LOL, 2010 wil zijn catchphrase terug
Ik wil geen banquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:13 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
straks wel
[..]
Nou omdat whatsapp eruit ligt begin je hier maar vast![]()
Weet je dat zeker?quote:
Oh, helaas...quote:Op zaterdag 7 december 2013 23:16 schreef LovelyLady het volgende:
ook piemols en rascistische/discriminerende praat enzulks
Oh, het leukere werk is voor prive-gebruik hequote:Op zaterdag 7 december 2013 23:36 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Tis niet zoveel soeps hoor...
ik download wel fatsoenlijke porn
Ja duhquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:37 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Oh, het leukere werk is voor prive-gebruik he
ik kreeg net een shitload aan berichtjes binnen dus het is gefixedquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:43 schreef Jofunu-kun het volgende:
WA al gefixt ja?
Nogsteeds stil anders![]()
Zo maar eens naar m'n eigen huis verkassen
Uur geleden staat op the twitters, geen idee of door die overload aan berichten het weer plat is nu.quote:Op zaterdag 7 december 2013 23:43 schreef Jofunu-kun het volgende:
WA al gefixt ja?
Nogsteeds stil anders![]()
Zo maar eens naar m'n eigen huis verkassen
Nog iemand kunnen hosselen voor die info btw?quote:Op zaterdag 7 december 2013 23:46 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Uur geleden staat op the twitters, geen idee of door die overload aan berichten het weer plat is nu.
Mijne zal zo ook wel volstromen met berichtjes dan.. Alleen zullen het ws m'n ex-collega's zijnquote:Op zaterdag 7 december 2013 23:44 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
ik kreeg net een shitload aan berichtjes binnen dus het is gefixed
quote:
Nee joh. Live hockey meisjes op tv nu.quote:Op zondag 8 december 2013 01:15 schreef Jofunu-kun het volgende:
Hmm, dood nu? Jammer, dan maar naar bed
Dood dus, weltrustenquote:Op zondag 8 december 2013 01:16 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nee joh. Live hockey meisjes op tv nu.
quote:
Zal wel aan haar persoonlijkheid liggen gok ik.quote:Op zondag 8 december 2013 01:26 schreef PeuRac het volgende:
Ik zag net foto's van een ex van jaren terug, toen was ze al mooi, maar nu! Holy fuck, vraag me echt af hoe ik dat ooit heb kunnen laten lopen![]()
Haar dreigement dat ze aangifte zou doen tegen je als je bleef stalken, was voldoende overtuigend?quote:Op zondag 8 december 2013 01:26 schreef PeuRac het volgende:
Ik zag net foto's van een ex van jaren terug, toen was ze al mooi, maar nu! Holy fuck, vraag me echt af hoe ik dat ooit heb kunnen laten lopen![]()
het lag eerder aan hoe ik toen was.quote:Op zondag 8 december 2013 03:47 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Zal wel aan haar persoonlijkheid liggen gok ik.
dat was niet nodig. Ze verhuisde toch naar Londen vlak daarna.quote:Op zondag 8 december 2013 07:55 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Haar dreigement dat ze aangifte zou doen tegen je als je bleef stalken, was voldoende overtuigend?
Evil ditquote:Op zondag 8 december 2013 08:59 schreef Cobra4 het volgende:
Shit, vergeet ik de suiker in mij koffie. Even pakken.
Op tijd naar de sportschoolquote:Op zondag 8 december 2013 09:21 schreef S95Sedan het volgende:
Kan ik uitslapen ben ik weer vroeg wakker
En dan tegen mij mietje zeggenquote:Op zondag 8 december 2013 09:25 schreef S95Sedan het volgende:
[..]![]()
![]()
Twijfel nog denk dat het tegen sluitingstijd wordt.
Waarom ben jij nog niet aan het sporten dan?quote:
Niets mis meequote:
Ik ga zo...quote:Op zondag 8 december 2013 09:54 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Waarom ben jij nog niet aan het sporten dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |