abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_134003554

Hihi, Albert V. "koekje van eigen deeg"

http://www.telegraaf.nl/p(...)met__toyboy____.html

quote:
Burgemeester van Maastricht Onno Hoes zoent onbekende jongeman
'Man Albert Verlinde betrapt met 'toyboy'' van onze redactie
AMSTERDAM - Onno Hoes, de burgemeester van Maastricht én de man van Albert Verlinde, is zoenend met een veel jongere man op de gevoelige plaat vastgelegd.

Show Laat kreeg de foto's aangeboden en die liegen er niet om, vertelt Patty Brard. Op de foto's is te zien dat Onno en een 24-jarige jongeman innig in de lobby van een hotel in Maastricht zitten, op een andere foto lijken ze te zoenen. Ook kon de persoon die de foto's maakte, het gesprek tussen de jongen en Onno woord voor woord verstaan. De bron schreef alles op en daaruit zou volgens de bron zijn gebleken dat Onno en de jongeman zeer intieme zaken bespraken zoals zelfs een scheiding van Albert...

Patty nam contact op met Onno, die in eerste instantie niet wilde reageren. "Hij zei mij dat hij en Albert absoluut niet uit elkaar zijn en heel gelukkig met elkaar zijn."

Maar, vervolgt Patty, hij gaf al snel toe dat hij wel heeft gezoend met de 'vriend'. Door de dood van Onno's vader onlangs en iets teveel drankjes "zocht hij aandacht bij een vriend", met deze gevolgen.

Onno noemde het een "uiterst onhandige zet", maar hoopt dat zijn indiscretie in het kader van "verdriet en teveel gedronken" wordt geplaatst. Onno onderstreept géén relatie met de jongeman te hebben. De 24-jarige in kwestie is niet alleen een goede vriend van Onno, maar ook van Albert...

Albert Verlinde was nog niet bereikbaar voor commentaar.
http://glamora.ma/2013/12/wat_heeft_onno_hoes_te_verberg.html

STINKENDE ZAAKJES


quote:
Het was een roerig weekje voor tortels Albert Verlinde en Onno Hoes.

Gekke burgervader Onno had de stad Maastricht in zijn geheel en zijn mannie in het bijzonder ernstig in verlegenheid gebracht. Maar goed, na een gezamenlijk verklarinkje van de twee, zo 'dapper' voorgedragen door Albert in RTL Boulie, leek het allemaal met een sisser af te lopen.

Maar zoals de bijtertjes bij SBS Show Laat onder aanvoering van Patty Brard al strijdbaar riepen, hier is nog niet alles mee boven tafel. Want nu blijkt Onno aangifte te hebben gedaan tegen 'een inwoner' van Maastricht. Die probeerde, zo staat in een persbericht dat Onno'tje uit laat gaan, na de RTL Boulie verklaring verhaal te halen over een maatregel die de burgemeester nam in 2012.

Welke maatregel is onbekend, maar zoek Onno's greatest hits van het jaar 2012 hier. Volgens het hartje van Albert was dit 'een duidelijk geval van misbruik maken van de situatie'.

Maar wat moeten wij ons hier nou bij voorstellen?
Werd Onno gechanteerd? Wil Ruudje, de vermaledijde toyboy van Onno, in ruil voor zijn vermeende zwijgplicht wietpasjes voor buitenlandse vrienden?
Is er een ander vriendje gepikeerd?

Onno klinkt nog strijdbaar in zijn persverklaring.
'Ik wijk niet voor dit soort praktijken. Nu niet en in de toekomst niet!
Als burgemeester doe ik altijd aangifte van dit soort zaken.'
Het is maar de vraag of dit ieder kwaadwillend persoon af heeft geschrokken natuurlijk.


Wat een bende hè?
Toyboy Ruud


10 december (premiere Kleine Blonde Dood):


UPDATE 12 DECEMBER !!!!!

Vanavond bij Showlaat:

Patty Brard op Radio 538 over Onnogate: 'Het is geen lijk die uit de kast komt vallen, heel Zorgvliet komt naar beneden.'
quote:
´ZOEN MET ONNO HOES WAS NIET EENMALIG´ – VANAVOND EXCLUSIEF INTERVIEW MET RUUD SCHEPERS IN SHOW LAAT
CELEBS, TELEVISIE VANDAAG 07:12
DELEN
0
Wat is er nou besproken in de Maastrichtse hotellobby? Het exclusieve verhaal achter de zoenfoto van Onno Hoes met 24-jarige Ruud Schepers.

Nadat Show Laat vorige week dinsdag als eerste berichtte over de vermeende affaire van de burgemeester van Maastricht, Onno Hoes, met de 28-jaar jongere Ruud Schepers, zijn de speculaties in de media niet van de lucht.

In een daaropvolgende verklaring lieten Onno Hoes en zijn man Albert Verlinde weten dat het buitengewoon onhandig en gezien de functie van Onno ongepast is, dat hij zich in het openbaar zo heeft gedragen.

Daar houdt hun verklaring op. Bij Show Laat gaat het verhaal vanavond exclusief verder…

Entertainmentdeskundige Patty Brard heeft een exclusief interview met de jongen om wie het allemaal draait, de 24-jarige Ruud Schepers. Speciaal voor dit interview reisde Patty af naar Maastricht om een kant van de zaak te belichten, die tot nu toe nog niet aan de orde is geweest: het verhaal van Ruud.

In het interview vertelt Ruud onder andere over zijn relatie met Onno Hoes en dat dat zeker geen eenmalige kus was.

Ruud is boos, verdrietig en teleurgesteld in Onno en Albert nadat het nieuws van de kus in de hotellobby en aansluitend hun statement naar buiten werd gebracht. Ruud kwam daarin niet ter sprake.

Ruud: “Ineens was ik geen partij meer. Daardoor leek het alsof het een vluggertje was in een hotel, wat het zeker niet was op dat moment. Dat is me zo ontzettend tegengevallen…”

In de uitzending van woensdag blikten Bridget Maasland en Renate Gerschtanowitz alvast vooruit op enkele uitspraken die Ruud Schepers heeft gedaan.

Vandaag is het complete interview met Ruud te zien in Show Laat om 22.55 uur bij SBS6.


[ Bericht 17% gewijzigd door Ole op 12-12-2013 13:46:15 ]
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 6 december 2013 @ 23:28:51 #2
862 Arcee
Look closer
pi_134003707
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 21:59 schreef Laysa het volgende:
"Nu was ik onderdeel en onderwerp van dat werk en dat is het dan. We gaan gewoon vrolijk verder."
Ja, Albert, konden anderen met wie jullie je eindeloos blijven bemoeien dat ook maar zeggen. :{w
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  zaterdag 7 december 2013 @ 07:29:48 #3
225540 Pugg
Friends forever
pi_134010202
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 23:28 schreef Arcee het volgende:

[..]

Ja, Albert, konden anderen met wie jullie je eindeloos blijven bemoeien dat ook maar zeggen. :{w
We laten het niet met rust, koekje van eigen deeg voor die pis nicht
  zaterdag 7 december 2013 @ 08:35:50 #4
185670 Poezewoes
Feyenoord mijn cluppie!!!
pi_134010420
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 07:29 schreef Pugg het volgende:

[..]

We laten het niet met rust, koekje van eigen deeg voor die pis nicht
^O^
Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
  zaterdag 7 december 2013 @ 08:50:48 #5
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_134010495
De term gate is aan inflatie onderhevig.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  † In Memoriam † zaterdag 7 december 2013 @ 09:48:23 #6
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_134010932
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 december 2013 08:50 schreef Copycat het volgende:
De term gate is aan inflatie onderhevig.
Maar de naam van de gate is dan des te beter gekozen.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  zaterdag 7 december 2013 @ 09:51:23 #7
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_134010973
Daar heb je gelijk in!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  Moderator / Miss SHO zaterdag 7 december 2013 @ 11:55:17 #8
22592 crew  Ole
pi_134012453
Ik verwacht nog wel wat dirt. Neukertjes vanAlbert die zich melden bijvoorbeeld.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 7 december 2013 @ 12:42:58 #9
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_134013426
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 11:55 schreef Ole het volgende:
Ik verwacht nog wel wat dirt. Neukertjes vanAlbert die zich melden bijvoorbeeld.
Ik denk dat Albert zijn zaakjes beter afgedekt heeft. Hij lijkt me valser en valsere mensen weten hun zaakjes beter te verbergen.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_134013472
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 12:42 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Ik denk dat Albert zijn zaakjes beter afgedekt heeft. Hij lijkt me valser en valsere mensen weten hun zaakjes beter te verbergen.
Noem je Raf nou vals? :o
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
  Moderator / Miss SHO zaterdag 7 december 2013 @ 12:45:20 #11
22592 crew  Ole
pi_134013479
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 12:42 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Ik denk dat Albert zijn zaakjes beter afgedekt heeft. Hij lijkt me valser en valsere mensen weten hun zaakjes beter te verbergen.
Zit wat in... Maar je weet nooit 8-)
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 7 december 2013 @ 12:45:37 #12
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_134013488
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 12:45 schreef roos85 het volgende:

[..]

Noem je Raf nou vals? :o
Raf is gewoon een onschuldig lief jongetje
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Miss SHO zaterdag 7 december 2013 @ 12:45:51 #13
22592 crew  Ole
pi_134013496
quote:
99s.gif Op zaterdag 7 december 2013 09:48 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Maar de naam van de gate is dan des te beter gekozen.
:@
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_134013501
Albert Verlinde lijkt me wel het type die jongens als Ron Link privé auditie laat doen.
Keeping an eye on the world going by my window.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 7 december 2013 @ 12:46:23 #15
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_134013516
Albert lijkt me ook iemand te zijn die iemand uitkiest die ook in de problemen komt als het uitlekt. Iemand van een ander stel, of iemand die niet uit de kast wil.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_134013572
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 12:46 schreef rubbereend het volgende:
Albert lijkt me ook iemand te zijn die iemand uitkiest die ook in de problemen komt als het uitlekt. Iemand van een ander stel, of iemand die niet uit de kast wil.
Zo van: Hé, we hebben compromiterende foto's maar we kunnen het regelen onder vier ogen.
Keeping an eye on the world going by my window.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog zaterdag 7 december 2013 @ 12:49:09 #17
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_134013587
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 12:48 schreef Thelonious het volgende:

[..]

Zo van: Hé, we hebben compromiterende foto's maar we kunnen het regelen onder vier ogen.
Albert doet dat lekker waar geen foto's gemaakt worden. Net als Onno tot voor kort :P Onno is alleen de eerste die een fout maakt.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  † In Memoriam † zaterdag 7 december 2013 @ 12:52:35 #18
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_134013663
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 12:46 schreef rubbereend het volgende:
Albert lijkt me ook iemand te zijn die iemand uitkiest die ook in de problemen komt als het uitlekt. Iemand van een ander stel, of iemand die niet uit de kast wil.
Kan, maar zelfs met een burgemeester zit je niet safe, dus. :7
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_134013720
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 12:45 schreef roos85 het volgende:

[..]

Noem je Raf nou vals? :o
zit hier nu ook al een Raf? *O*
...
pi_134014910
Geloof me, Patty en Evert zijn net 2 pitbulls, die laten nu echt niet meer los.
Patty Brard heeft vorige week ook al verklaard dat ze Evert ervan verdenkt dat die momenteel in een kliko ergens in Maastricht verscholen zit. en ik denk dat Patty iedereen die Onno-Albert gerelateerd is afbelt.
Zij denken: Kip ik heb je.

Er zouden best wel wat hoerenjongens bij kunnen zitten die zodirect loslippig gaan doen.
Of voor de poen of voor media-geilheid.
pi_134015367
Hilarische column Youp van 't Hek in NRC

http://www.nrc.nl/youp/2013/12/07/prettig-weekend/

Maar ik heb daar toch echt geen tijd voor. Daarvoor was het lobbyen van de roombotergeile heer Hoes in een Maastrichts hotel veel te grappig. Een straalbezopen burgervader die gaat huigjetikken met een toyboy van 24 is toch prachtig? En zijn echtgenoot, de ultieme roddeltante van de Nederlandse televisie, die denkt weg te komen met een zogenaamde officiële verklaring alsof zij werkelijk belangrijk zijn? Daar kan geen dooie Mandela tegenop.

Aan je werk, Albert! Vertel ons eens even wie die ranzige misdienaar was die zijn jongenstongetje in die roestige fietsenstalling van jouw Onno stak? Is het waar dat deze jongen een buitenechtelijk product is van Jos van Rey en mevrouw Offermans, de echtgenote van de onlangs opgestapte burgemeester van Meerssen, en dat het mannetje ooit verwekt is na een carnavalsavond van de Limburgse afdeling van de VVD? Dat gerucht gaat in Den Haag.

Er wordt ook gefluisterd dat het een onecht kind van Fred Teeven en mevrouw Hooijmaijers zou kunnen zijn. Mevrouw Hooijmaijers ontkent dat overigens. Ton Hooijmaijers zelf staat sinds afgelopen maandag gewapend met zijn boodschappentas op een zeepkistje op het Vrijthof te tieren dat dit soort vrijpartijtjes volstrekt normaal zijn binnen de politiek. De Roermondse vastgoedmaffioos Pietje van der Pol financiert al jaren de jeugd van de schandknaap. Ook wordt gesuggereerd dat er honderden Limburgse priesters wild staan te trappelen om Onno de biecht af te mogen nemen. Ze smachten de details te mogen horen.

Maar Albert, vertel! Was deze tongzoen een begin van een verder heftige avond of juist een afsluiting van een zinderende scène in de bruidsuite? Volgens mij hebben wij als trouwe Boulevard-kijkers recht op dit soort details. Over Wes & Yo mochten we toen ook alles vernemen, net als over Georgina Verbaan met haar buitenechtelijke schnabbeltje en nu komen we niet verder dan dat jij en Onno thuis gaan praten!

Dat pikken wij niet. Hoe heet het mannetje? Ligt-ie af en toe al als speelgoed tussen jullie in de echtelijke sponde of is hij exclusief voor Onno? Heb je zelf ook een hinde in je Brabantse boerderette? Een of ander mannelijk musicalsterretje dat snakt naar een hoofdrol? Praat ons eens bij. Wat zegt de bisschop? En meneer pastoor? Kom op Albert! Hoe reageerde Isa? Waar vieren jullie Kerst? Was het seksueel al een tijdje op? Hoe lang haatte Onno je mutsige Lous-Haasdijkbril en die vette lach? Je bent roddelkoningin of niet.

Dus aan de slag. Nooit heb je zo mooi kunnen toeslaan als nu. En neem wraak op Onno. Vertel iets ranzigs. Iets heel gemeens. Dat ie uit zijn bek stinkt. Bram wil wel adviseren hoe ver je kunt gaan. Of houden we privé en werk gescheiden? In elk geval een prettig weekend!
pi_134015985
Zijn affaire met die tandartsvrouw zit 'm nog steeds dwars.
Keeping an eye on the world going by my window.
  Moderator / Miss SHO zaterdag 7 december 2013 @ 15:54:44 #23
22592 crew  Ole
pi_134018273
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 december 2013 14:34 schreef Thelonious het volgende:
Zijn affaire met die tandartsvrouw zit 'm nog steeds dwars.
Oh ja dat is waar ook! :o
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Spellchecker zaterdag 7 december 2013 @ 21:23:10 #24
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_134028707
Nu bij De Kwis: zit heel het publiek met Onno en Albert maskers :D
pi_134030148
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 21:23 schreef maily het volgende:
Nu bij De Kwis: zit heel het publiek met Onno en Albert maskers :D
ze zijn nog veels te lief voor Albert 8-)
...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')