Zo stom, maar ik moet lachen.quote:Op donderdag 5 december 2013 21:59 schreef Xebrozius het volgende:
Oh wacht, die heb ik nog wel.
Stel je niet zo aan, puberale clown met je eerste wereld probleem.
Als dit het ergste is wat je dwars zit heb je een prima leven.
Een moeder die elke dag haar kinderen het drinken laat halen en zelf lekker lui in d'r bed blijft liggen.quote:Op donderdag 5 december 2013 21:59 schreef Xebrozius het volgende:
Oh wacht, die heb ik nog wel.
Stel je niet zo aan, puberale clown met je eerste wereld probleem.
Als dit het ergste is wat je dwars zit heb je een prima leven.
Gratis vreten, zorg en studie. En dan moeilijk doen over een beetje cola.quote:Op donderdag 5 december 2013 22:05 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Een moeder die elke dag haar kinderen het drinken laat halen en zelf lekker lui in d'r bed blijft liggen.
En ik stel me aan.. Kom op zeg
Wtf man met zo'n tokkie van een moeder mag je blij zijn als je zelf geen tokkie, junk of kind van de bijstand wordt.quote:Op donderdag 5 december 2013 21:59 schreef Xebrozius het volgende:
Oh wacht, die heb ik nog wel.
Stel je niet zo aan, puberale clown met je eerste wereld probleem.
Als dit het ergste is wat je dwars zit heb je een prima leven.
Ik zeg Giro 555 voor OP. Dit leed is werkelijk niet te overzien.quote:Op donderdag 5 december 2013 22:13 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Wtf man met zo'n tokkie van een moeder mag je blij zijn als je zelf geen tokkie, junk of kind van de bijstand wordt.
Misschien is het zelfs al te laatquote:Op donderdag 5 december 2013 22:13 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Ik zeg Giro 555 voor OP. Dit leed is werkelijk niet te overzien.
Dan moeten we maar proactief euthanaseren en het lichaam in een vat cola proppen.quote:Op donderdag 5 december 2013 22:14 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Misschien is het zelfs al te laat
quote:Op donderdag 5 december 2013 22:09 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Gratis vreten, zorg en studie. En dan moeilijk doen over een beetje cola.
Ik zeg, pak een vliegtuig naar Syrie en leg het daar even aan uit aan Mohammed van 20 die doodsangsten moet doorstaan om zijn familie te beschermen.
quote:Op donderdag 5 december 2013 22:05 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Een moeder die elke dag haar kinderen het drinken laat halen en zelf lekker lui in d'r bed blijft liggen.
En ik stel me aan.. Kom op zeg
Ik kan me niet voorstellen dat het halen van die cola voor je moeder nou het hele probleem is.quote:
Mmm.. Ja. Dit.quote:Op vrijdag 6 december 2013 09:52 schreef KataStrofe het volgende:
Wie haalt de boodschappen bij jullie thuis?
Wie betaalt ze?
Wie kookt er?
Wie stofzuigt?
Wie wast af?
Wie maakt de plee schoon?
En wie de badkamer?
Wie lapt de ramen?
Wie stoft het huis?
Wie is er kostwinner?
etc.
etc.
Als het antwoord op twee of meer van deze dingen 'mama' is, is een colaatje voor dr pakken wel het minste wat je kan doen. Je mag er soms best stiekem een scheutje wodka bij gieten, vindt ze vast niet erg
Als je er toch een gaat pakken he...quote:Op vrijdag 6 december 2013 10:49 schreef Barbusse het volgende:
Ik heb trouwens ook wel zin in een colaatje door dit topic....
Ik ben TS toch niet heujquote:Op vrijdag 6 december 2013 10:51 schreef KataStrofe het volgende:
[..]
Als je er toch een gaat pakken he...
Sla d'r tanden uit d'r smoel, kunnen ze niet meer rotten ook.quote:Op donderdag 5 december 2013 21:55 schreef Blondje_93 het volgende:
Ik weet niet zo goed waar dit moet, dus als dit niet het goede forumdeel is mag het een schopje krijgen.
Ik heb zo'n moeder die elke avond om 7 uur al op bed tv gaat liggen kijken, om een uur of 9 krijgt ze altijd dorst en wil een cola. Nou, niks mis mee zou je zeggen. Alleen is het zo dat precies op het moment dat ze mijn broertje of mij hoort lopen ze zegt ''Ging je nou om een colaatje?'' Zo heeft ze nog wel een paar manieren. Soms zeggen wij ook weleens nee en zeg ik bv dat ze veel te lui is en ze best zelf iets kan doen. Maar dan komt ze weer met ''Dan doe ik dit of dat morgen niet voor je'' of ''ik zal 't onthouden'' Uiteindelijk gaan we dan toch altijd wel. Of we zijn egoistisch, ook zoiets.
Herkend iemand dit, of zou iemand kunnen zeggen wat ik zou kunnen doen?
Op dat moment of in de avonden. Wat haar moeder overdag doet vertelt ze er niet bij. En dan nog.. Als je toch naar de keuken loopt is het sociaal om ook wat voor anderen mee te nemen en nu niet zo'n moeite.quote:Op vrijdag 6 december 2013 11:18 schreef JustAsEasy het volgende:
Snap het wel een beetje. Weet niet of het met alleen cola is, of ook met andere dingen. Denk dat ts het ook niet erg vindt om af en toe iets te doen voor der mam, maar meer het idee dat ze als een luie zak op de bank hangt
Nee, af en toe vind ik niet erg, Ook niet als ik toch naar de keuken moet. Maar het is ook vaak als ik op het punt sta om bv tanden te gaan poetsen of ik even naar de wc moet.. ''Ging je nou een cola halen?'' Zo is ze gewoon..quote:Op vrijdag 6 december 2013 11:18 schreef JustAsEasy het volgende:
Snap het wel een beetje. Weet niet of het met alleen cola is, of ook met andere dingen. Denk dat ts het ook niet erg vindt om af en toe iets te doen voor der mam, maar meer het idee dat ze als een luie zak op de bank hangt
Dat doe ik ook, maar de momenten die ik hierboven benoem zijn dat niet!quote:Op vrijdag 6 december 2013 11:54 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Op dat moment of in de avonden. Wat haar moeder overdag doet vertelt ze er niet bij. En dan nog.. Als je toch naar de keuken loopt is het sociaal om ook wat voor anderen mee te nemen en nu niet zo'n moeite.
dan vraag je haar gewoon lief "goh, mam? hoezo ben je 's avonds altijd zo moe? is er iets? kan ik helpen?" dat gaat al heel anders over dan een diepe zucht en luid sloffend en mopperend die cola te gaan halen.....quote:Op vrijdag 6 december 2013 14:10 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Nee, af en toe vind ik niet erg, Ook niet als ik toch naar de keuken moet. Maar het is ook vaak als ik op het punt sta om bv tanden te gaan poetsen of ik even naar de wc moet.. ''Ging je nou een cola halen?'' Zo is ze gewoon..
Ook drinken halen terwijl ze het ook zelf kunnen, elke dag weer?quote:Op vrijdag 6 december 2013 14:24 schreef MaikelS het volgende:
Sorry Blondje_93 maar ik heb respect voor mijn ouders... ze doen alles voor me... Op het moment dat zei wat van mij verlangen zal ik dat 90% van de tijd altijd doen... Wellicht niet direct, maar ik zal ze bijna nooit tegenspreken daarin...
Ze staan al 27 jaar klaar voor mij & counting, kleine moeite om dan even iets terug te doen..
Ik woon niet meer thuis... Maar ik kan dan ook alles met mijn ouders bespreken... Geloof dat ik het in dit topic ook al ergens gelezen had... Vragen of er iets is met der.. waarom ze zo moe is... Als blijkt dat ze alles in der eentje heel de dag moet doen, en dan savonds moe is, dan kan ik dat nog wel begrijpenquote:Op vrijdag 6 december 2013 15:25 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ook drinken halen terwijl ze het ook zelf kunnen, elke dag weer?
Dit!quote:Op vrijdag 6 december 2013 09:52 schreef KataStrofe het volgende:
Wie haalt de boodschappen bij jullie thuis?
Wie betaalt ze?
Wie kookt er?
Wie stofzuigt?
Wie wast af?
Wie maakt de plee schoon?
En wie de badkamer?
Wie lapt de ramen?
Wie stoft het huis?
Wie is er kostwinner?
etc.
etc.
Als het antwoord op twee of meer van deze dingen 'mama' is, is een colaatje voor dr pakken wel het minste wat je kan doen. Je mag er soms best stiekem een scheutje wodka bij gieten, vindt ze vast niet erg
Dan zeg je "nee" en loop je door.quote:Op vrijdag 6 december 2013 14:10 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Nee, af en toe vind ik niet erg, Ook niet als ik toch naar de keuken moet. Maar het is ook vaak als ik op het punt sta om bv tanden te gaan poetsen of ik even naar de wc moet.. ''Ging je nou een cola halen?'' Zo is ze gewoon..
Achterlijke klapjostiquote:Op vrijdag 6 december 2013 15:25 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ook drinken halen terwijl ze het ook zelf kunnen, elke dag weer?
Dit ja.quote:Op donderdag 5 december 2013 22:11 schreef Xebrozius het volgende:
Of je vermoord haar, dat zal d'r leren.
Alsof iedereen die 20 is al op zichzelf woont, weet je hoe vroeg dat is..quote:Op vrijdag 6 december 2013 23:46 schreef Kandijfijn het volgende:
Je bent 20? Wat doe je nog thuis? Op uitkering van je moeder teren?
Waarom antwoord je niet dat je keurig werkt?quote:Op zaterdag 7 december 2013 13:24 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Alsof iedereen die 20 is al op zichzelf woont, weet je hoe vroeg dat is..
Had gekund. Daarbij werk ik inderdaad mocht je het sarcastisch bedoelen, in tegenstelling tot vele zeikerds hier heb ik het er ontzettend naar mijn zin en ga ik elke dag vrolijk naar m'n werk.quote:Op zaterdag 7 december 2013 13:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waarom antwoord je niet dat je keurig werkt?
Ja, ik weet uit een ander recent topic van je dat je werkt, op een afdeling.quote:Op zaterdag 7 december 2013 13:28 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Had gekund. Daarbij werk ik inderdaad mocht je het sarcastisch bedoelen, in tegenstelling tot vele zeikerds hier heb ik het er ontzettend naar mijn zin en ga ik elke dag vrolijk naar m'n werk.
Nu jullie weer
En dat was?quote:Op zaterdag 7 december 2013 13:30 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, ik weet uit een ander recent topic van je dat je werkt, op een afdeling.
Mijn eerdere vraag staat nog open.
Gut ja, om nou je eigen topic helemaal weer door te spitten! Je moet nog energie bewaren voor als je weer cola moet halen.quote:
quote:Op donderdag 5 december 2013 23:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat het halen van die cola voor je moeder nou het hele probleem is.
Iedere moeder heeft natuurlijk haar goede en slechte kanten ... de mijne pakt weliswaar haar eigen drinken wel, maar zij is weer zeurderig op kleine dingetjes in huis... ach ik heb het zelf niet zo slecht.quote:Op vrijdag 6 december 2013 15:25 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ook drinken halen terwijl ze het ook zelf kunnen, elke dag weer?
Ja, ik had deze opmerking wel gezien, Nou, wel een deel van het probleemquote:Op zaterdag 7 december 2013 13:40 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Gut ja, om nou je eigen topic helemaal weer door te spitten! Je moet nog energie bewaren voor als je weer cola moet halen.
[..]
Ga daar eens op in. Probeer eens wat coherentie aan te brengen in je gedachten hieromtrent.quote:Op zaterdag 7 december 2013 13:43 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ja, ik had deze opmerking wel gezien, Nou, wel een deel van het probleem
Nee, laat maar ditquote:Op zaterdag 7 december 2013 13:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ga daar eens op in. Probeer eens wat coherentie aan te brengen in je gedachten hieromtrent.
Alsof ze je een gunst heeft verleendquote:Op zaterdag 7 december 2013 13:59 schreef snakelady het volgende:
Je moeder heeft de eerste plus minus 7 jaar alles voor je gedaan, al je drinken gepakt, eten gekookt, pamper verschoond enz.
Nee, net als dat een cola pakken ook niet zo'n big deal hoeft te zijn,quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:16 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Alsof ze je een gunst heeft verleend
Zal vast een van de vele 'dingetjes' zijnquote:Op zaterdag 7 december 2013 14:22 schreef snakelady het volgende:
[..]
Nee, net als dat een cola pakken ook niet zo'n big deal hoeft te zijn,
Ok, dus je wilt ook geen tips meer?quote:
Daar geeft ze geen antwoord op maar dan nog, toen ik nog bij mijn ouders woonde tot mijn 19de deed ik ook dingen voor mijn moeder, dat was normaal, zeker als ze moe was.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:26 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Zal vast een van de vele 'dingetjes' zijn
Nee, maar dan zou ze er waarschijnlijk ook niet over klagenquote:Op zaterdag 7 december 2013 14:31 schreef snakelady het volgende:
[..]
Daar geeft ze geen antwoord op maar dan nog, toen ik nog bij mijn ouders woonde tot mijn 19de deed ik ook dingen voor mijn moeder, dat was normaal, zeker als ze moe was.
Net als ik dat doe voor mijn vriend of mijn kinderen en andersom ook, is het echt zo raar dat je in een gezin elkaar helpt?
Jij kent TS nog niet zo goed?quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:32 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Nee, maar dan zou ze er waarschijnlijk ook niet over klagen
Ik weet nu niet of ik dat als een compliment moet zien of bang moet gaan worden.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:34 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Minder goed dan dat ik jou ken [ afbeelding ]
Wat jij wilquote:Op zaterdag 7 december 2013 14:36 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik weet nu niet of ik dat als een compliment moet zien of bang moet gaan worden.
Alles doen? Het gaat om een fucking cola, niet om het hele huishouden.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:36 schreef Breathtaking het volgende:
Wat reageert iedereen belachelijk zeg!! Puur omdat je ouders ervoor hebben gekozen kinderen te krijgen moet jij voor eeuwig alles voor ze doen ook al vragen ze het op een vervelende manier?
Ik snap wel dat TS dit een storende manier van doen vindt, maar inderdaad, het zal wel om meer gaan dan alleen dit cola'tje. Dus misschien moet TS dat wat duidelijker uitleggen.
Dat alles doen slaat op de reacties in dit topic. Mensen hier suggereren dat puur omdat je ouders jou op aarde hebben gezet jij blijkbaar alles moet doen wat zij willen, daar ben ik het niet mee eens.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:38 schreef snakelady het volgende:
[..]
Alles doen? Het gaat om een fucking cola, niet om het hele huishouden.![]()
En inderdaad, als het om meer gaat zou ze dat er bij moeten vermelden.
Wie suggereert dat dan?quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:40 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dat alles doen slaat op de reacties in dit topic. Mensen hier suggereren dat puur omdat je ouders jou op aarde hebben gezet jij blijkbaar alles moet doen wat zij willen, daar ben ik het niet mee eens.
Nee, maar ik vind wel dat je in een gezin moet samenwerken, zeker als je al volwassen bent zoals TS en je verders geniet van een dak boven je hoofd, warm eten op tafel en schone kleding in de kast.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:40 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dat alles doen slaat op de reacties in dit topic. Mensen hier suggereren dat puur omdat je ouders jou op aarde hebben gezet jij blijkbaar alles moet doen wat zij willen, daar ben ik het niet mee eens.
quote:
quote:Op donderdag 5 december 2013 22:09 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Gratis vreten, zorg en studie. En dan moeilijk doen over een beetje cola.
Ik zeg, pak een vliegtuig naar Syrie en leg het daar even aan uit aan Mohammed van 20 die doodsangsten moet doorstaan om zijn familie te beschermen.
quote:
quote:Op donderdag 5 december 2013 23:41 schreef groenappeltje20 het volgende:
Meid, maak er niet zo'n ramp van jo, Het is je moeder, niet zo gemeen doen!
zij heeft jou toch ook groot gebracht en verzorgt.
quote:Op vrijdag 6 december 2013 10:23 schreef PBateman1978 het volgende:
Bedenk je eens wat je moeder allemaal voor jou heeft gedaan....
quote:Op vrijdag 6 december 2013 10:38 schreef VanitySquared het volgende:
Ga je godverdomme hard schamen, TS. Je mag blij zijn dat je moeder voor je kookt, schoonmaakt, eten haalt, dingen koopt en dat je in haar huis mag wonen. Verwende huilie
Etcquote:Op vrijdag 6 december 2013 15:34 schreef Eline92 het volgende:
[..]
Dit!
Mijn moeder kan ook op momenten dat ik lekker wil gaan zitten tegen mij zeggen: 'Ik lus wel een kopje thee....' en dan moet ik het gaan halen. Heel irritant maar aan de andere kant zij en mijn vader werken wel keihard om mijn school e.d. te kunnen betalen. Zij werken al mijn hele leven kei hard voor mij. Toen zij vroeger midden in de nacht wakker werden van het baby gejank konden ze ook niet zeggen: 'nu even niet, ik heb geen zin.'
Moeder of vader zijn is een van de zwaarste beroepen op aarde! Meeste mensen beseffen dat pas als ze zelf kinderen hebben.
Daarom vind ik het vrij logisch dat wij als kinderen wel hun drinken kunnen halen. Ook als je er even geen zin in hebt, het is een kleine moeite. Een veel kleinere moeite dan wat zij voor jou doen.
Ik snap overigens ook niet waarom je op die leeftijd nog thuis woont als je gewoon een baan hebt, maar goed.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:41 schreef snakelady het volgende:
[..]
Nee, maar ik vind wel dat je in een gezin moet samenwerken, zeker als je al volwassen bent zoals TS en je verders geniet van een dak boven je hoofd, warm eten op tafel en schone kleding in de kast.
Nou sorry hoor, maar daar haal ik alleen uit dat mensen het gewoon vinden dat ze ook wel eens wat doet.quote:
Ik haal daaruit dat volgens hen je dus altijd moet denken aan wat je ouders allemaal wel niet voor jou over hebben gehad en dat je hen dus niet echt veel kunt weigeren.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou sorry hoor, maar daar haal ik alleen uit dat mensen het gewoon vinden dat ze ook wel eens wat doet.
Ik haal daar uit dat best eens kunt denken aan wat je ouders allemaal voor je doen en hebben gedaan op het moment dat je het GROOT ONRECHT vindt dat je moeder je wel eens vraagt om een cola voor haar te halen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:57 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik haal daaruit dat volgens hen je dus altijd moet denken aan wat je ouders allemaal wel niet voor jou over hebben gehad en dat je hen dus niet echt veel kunt weigeren.
Dat je thuis woont op die leeftijd oké, maar ik zou uit mijn eigen dan wel zowel financieel als in het huidhoudelijk werk wat bijdragen.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:55 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik snap overigens ook niet waarom je op die leeftijd nog thuis woont als je gewoon een baan hebt, maar goed.
Nouja ik zou het ook vrij storend vinden als m'n moeder elke avond de hele avond in bed hangt en verwacht dat ik alles voor haar pak.quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:59 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik haal daar uit dat best eens kunt denken aan wat je ouders allemaal voor je doen en hebben gedaan op het moment dat je het GROOT ONRECHT vindt dat je moeder je wel eens vraagt om een cola voor haar te halen.
Uit mezelf* op mezelf* maar ja dat is inderdaad wel terecht vind ik.quote:Op zaterdag 7 december 2013 15:01 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat je thuis woont op die leeftijd oké, maar ik zou uit mijn eigen dan wel zowel financieel als in het huidhoudelijk werk wat bijdragen.
Mijn ouders zouden dat nooit aan mij vragen maar ik werkte vanaf mijn 17de en ik deed dan regelmatig boodschappen, het huishouden, eten koken enz tot ik op mijn eigen ging wonen.
En dat werd dan ook gewaardeerd.
Eens.quote:Op zaterdag 7 december 2013 15:03 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nouja ik zou het ook vrij storend vinden als m'n moeder elke avond de hele avond in bed hangt en verwacht dat ik alles voor haar pak.
[..]
Uit mezelf* op mezelf* maar ja dat is inderdaad wel terecht vind ik.
Maar daar gaat TS dus helemaal niet op in, hoe verder de omstandigheden zijn en wat de gebruikelijke gang van zaken is. Dus voorlopig is het groot drama om een cola.quote:Op zaterdag 7 december 2013 15:03 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nouja ik zou het ook vrij storend vinden als m'n moeder elke avond de hele avond in bed hangt en verwacht dat ik alles voor haar pak.
[..]
Ja maar TS geeft dus wel aan dat dit elke avond het geval is en dat haar moeder dit op een vervelende wijze vraagt en er ook op een nare manier op reageert. Ik zou het in ieder geval raar vinden als mijn moeder zou zeggen 'oh je pakt iets niet voor me, nou dan pak ik ook nooit meer iets voor jou'..quote:Op zaterdag 7 december 2013 15:06 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar daar gaat TS dus helemaal niet op in, hoe verder de omstandigheden zijn en wat de gebruikelijke gang van zaken is. Dus voorlopig is het groot drama om een cola.
quote:Op donderdag 5 december 2013 21:55 schreef Blondje_93 het volgende:
Ik heb zo'n moeder die elke avond om 7 uur al op bed tv gaat liggen kijken, om een uur of 9 krijgt ze altijd dorst en wil een cola. Nou, niks mis mee zou je zeggen. Alleen is het zo dat precies op het moment dat ze mijn broertje of mij hoort lopen ze zegt ''Ging je nou om een colaatje?'' Zo heeft ze nog wel een paar manieren. Soms zeggen wij ook weleens nee en zeg ik bv dat ze veel te lui is en ze best zelf iets kan doen. Maar dan komt ze weer met ''Dan doe ik dit of dat morgen niet voor je'' of ''ik zal 't onthouden'' Uiteindelijk gaan we dan toch altijd wel. Of we zijn egoistisch, ook zoiets.
quote:Op vrijdag 6 december 2013 14:10 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Nee, af en toe vind ik niet erg, Ook niet als ik toch naar de keuken moet. Maar het is ook vaak als ik op het punt sta om bv tanden te gaan poetsen of ik even naar de wc moet.. ''Ging je nou een cola halen?'' Zo is ze gewoon..
quote:Op vrijdag 6 december 2013 15:25 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ook drinken halen terwijl ze het ook zelf kunnen, elke dag weer?
Terwijl ze de rest van de dag misschien wel heeft gewerkt, het huishouden heeft gedaan, de rekeningen heeft betaald, je eten heeft gekookt. enz? Nee, dat zou ik niet lui vinden, ik zou er vanuitgaan dat ze gewoon moe is en dan vraagt om een cola.quote:Op zaterdag 7 december 2013 15:03 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nouja ik zou het ook vrij storend vinden als m'n moeder elke avond de hele avond in bed hangt en verwacht dat ik alles voor haar pak.
[..]
Uit mezelf* op mezelf* maar ja dat is inderdaad wel terecht vind ik.
Je hebt gelijk. Het is een groot probleem. TS verdient onze steun en hulp. Ik sta voor haar klaar.quote:Op zaterdag 7 december 2013 15:10 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja maar TS geeft dus wel aan dat dit elke avond het geval is en dat haar moeder dit op een vervelende wijze vraagt en er ook op een nare manier op reageert. Ik zou het in ieder geval raar vinden als mijn moeder zou zeggen 'oh je pakt iets niet voor me, nou dan pak ik ook nooit meer iets voor jou'..
[..]
[..]
[..]
quote:Op zaterdag 7 december 2013 14:36 schreef Breathtaking het volgende:
Wat reageert iedereen belachelijk zeg!! Puur omdat je ouders ervoor hebben gekozen kinderen te krijgen moet jij voor eeuwig alles voor ze doen ook al vragen ze het op een vervelende manier?
Ik snap wel dat TS dit een storende manier van doen vindt, maar inderdaad, het zal wel om meer gaan dan alleen dit cola'tje. Dus misschien moet TS dat wat duidelijker uitleggen.
Ik dacht dat jij alleen zonen had.quote:Op vrijdag 6 december 2013 10:12 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Mmm.. Ja. Dit.
Ik heb zelf een paar jaar zwaar fysiek werk gedaan als alleenstaande moeder. Mijn meiden waren imo te klein om zelf 's avonds op bed te gaan liggen maar ik lag wel als alles aan kant was 'lui' op de bank. Ik was rond 21:00 totaal gesloopt.
Wtf, wie ben jij dan weer..?quote:Op zondag 8 december 2013 15:07 schreef tetsuo-shima het volgende:
Ts heeft wel eens de neiging om te overdrijven. Ik praat vaker met haar en ze os vrij vaak overstuur. Daar kan ze zelf niets aan doen. Maar dan nog is zon ophef maken over een colaatje halen nog steeds overdreven
Ts vergeet niet dat je ouders voor jou en je broertje zorgen. Dan kan er best een colaatje vanaf
Helemaar waar, alleen verplicht niemand je ertoequote:Op vrijdag 6 december 2013 15:34 schreef Eline92 het volgende:
Moeder of vader zijn is een van de zwaarste beroepen op aarde!
Zo fout, maar ik moest lachenquote:Op donderdag 5 december 2013 22:11 schreef Xebrozius het volgende:
Of je vermoord haar, dat zal d'r leren.
Ik ook hoorquote:Op maandag 16 december 2013 17:12 schreef Brokensilence het volgende:
Als ik drinken pak vraag ik uit mezelf of iemand anders nog drinken wil, zo ben ik opgevoed
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |