Watquote:Op zondag 1 december 2013 23:54 schreef d4v1d het volgende:
Mijn kat intimideert mij. Wat een klootzak
Nee.quote:
Ik lig in bed en hij gaat op mn borst zitten met zn rug naar me toe.. denkt zeker dat die meer is dan mijquote:
quote:Op zondag 1 december 2013 23:58 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Ik lig in bed en hij gaat op mn borst zitten met zn rug naar me toe.. denkt zeker dat die meer is dan mijklootzak.
Roze shirts, comic sans, Bieber, erg close. WAT EEN HOMMO'S!quote:
Thanksquote:
Ik weet het nog als de dag van gister.quote:Op maandag 2 december 2013 00:06 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
Thanks
Dat was dus m'n laatste post als 17-jarige
quote:Op maandag 2 december 2013 00:06 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
Thanks
Dat was dus m'n laatste post als 17-jarige
Jaquote:Op maandag 2 december 2013 00:10 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Ik weet het nog als de dag van gister.
Thanksquote:
Met elke post die we maken wordt het slechter en slechter.quote:Op maandag 2 december 2013 00:12 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Mooie tijden.. mooie tijden.
Vroeger was alles beter
Dood is dood, na een paar maanden geeft niemand een neuk meerquote:Op maandag 2 december 2013 00:48 schreef Moira. het volgende:
Iemand deelt op Facebook dit bericht:
http://www.standaard.be/cnt/dmf20121012_00331819
"Canada is in shock na de dood van de 15-jarige Amanda Todd. Ze had in een video op facebook uitgelegd hoe ze gepest werd op school. De premier van British Columbia reageerde verontwaardigd."
En ik heb echt zin om er dit op te reageren:
[ afbeelding ]
Maar ik denk niet dat ze dat begrijpt
Nouja de zelfmoord van Amanda Todd is in vorig jaar helemaal een hype geweestquote:Op maandag 2 december 2013 00:50 schreef BookerDeWitt het volgende:
[..]
Dood is dood, na een paar maanden geeft niemand een neuk meer
Check*quote:
Huh?quote:Op maandag 2 december 2013 08:51 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Wat? Ik ben toch een spelltsjekker?
wot?quote:
Watquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |