Bestaat er nog een coin waarop je kan minen met een high end game pcquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:45 schreef Maxbet het volgende:
Ik zie in megacoin wel een van de coins waar het meeste in wordt gestoken door de oprichter/devs. En het zou me trouwens niks verbazen als het daadwerkelijk van Kim Dotcom is, hij heeft hier zeker de kennis en resources voor.
Ik ga alles wat ik daarvan nu mine in ieder geval een paar maanden aan de kant zetten. Zometeen eens even die 2 andere grafische kaarten terug inbouwen, die heb ik ergens in een testsysteem ofzo geduwd.
vanuit bitonic is er ook nog 0,3 btc onderweg naar cryptsy .. pas 1 confirmation hehequote:Op zaterdag 30 november 2013 22:49 schreef ikwiltrolletje het volgende:
BTC 0,05383500 op bitonic gekocht.![]()
Nu eens kijken hoe ik dat op Cryptsy krijg
Hmmm again met de horrorverhalen, nu durf ik weer nietquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:51 schreef Toto69 het volgende:
Elke keer als ik een order cancel op cryptsy duurt 't eeuwig voor ik m'n btc terug heb
heb ze, duurt wel schijtlangquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:51 schreef ikwiltrolletje het volgende:
[..]
Hmmm again met de horrorverhalen, nu durf ik weer niet
Hoe lang is schijtlang?quote:
Oke, te lang maar valt opzich mee dusquote:
btc-e: 1 secondequote:Op zaterdag 30 november 2013 22:52 schreef ikwiltrolletje het volgende:
[..]
Oke, te lang maar valt opzich mee dus
Ik ga van multibit naar cryptsy sturen, hopelijk niet zo langzaamquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:52 schreef SosuaCafe het volgende:
Half uurtje van btc-e naar cryptsy
I knowquote:
Genoeg, maar het ligt ook aan de kaart die je hebt. AMD doet het goed qua minen, Nvidia niet.quote:Op zaterdag 30 november 2013 22:47 schreef lf2 het volgende:
[..]
Bestaat er nog een coin waarop je kan minen met een high end game pc
https://www.cryptsy.com/users/balancesquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:55 schreef ikwiltrolletje het volgende:
Hoe stuur ik mn btc naar cryptsy
Hehe een paar posts precies dezelfde vraag, heel intuďtief is het nietquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:55 schreef ikwiltrolletje het volgende:
Hoe stuur ik mn btc naar cryptsy
Waardeloze crtypshitquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:57 schreef Wave103 het volgende:
[..]
Hehe een paar posts precies dezelfde vraag, heel intuďtief is het niet
In Soviet Russia, coin adds youquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:57 schreef Yuri_Boyka het volgende:
BTC-e zou gewoon meer munten moeten toevoegen. Het buy/sell systeem is geweldig. Ze zien nu toch ook zelf wel in dat de meeste naar Cryptsy/Bter vertrekken.
Thnks, hadden ze wel ff wat makkelijker mogen aangevenquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:56 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
https://www.cryptsy.com/users/balances
klik op BTC actions en dan deposit?
Not really, zijn beide niet gestegenquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:59 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Je had nu al ¤ 100,- verdiend kunnen hebben, met je getwijfel.
indd, 120 USD is niets, waar doen we het ook nog voorquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:59 schreef lf2 het volgende:
[..]
Net weer uitgestapt op Quark, 120 USD winst...stijgt niet hard
ik probeer te verkopen voor 0,00031. schiet niet echt opquote:Op zaterdag 30 november 2013 22:59 schreef lf2 het volgende:
[..]
Net weer uitgestapt op Quark, 120 USD winst...stijgt niet hard
Naja haha idd echt greed je hebt gelijk sorry.quote:Op zaterdag 30 november 2013 23:00 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
indd, 120 USD is niets, waar doen we het ook nog voor
Ja heb 4 uur gewacht een keer en andere keer was het 1 uurquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:03 schreef wfoes1989 het volgende:
Is het normaal dat cryptsy na een half uur nog geen deposis aangeeft die al onderweg moeten zijn?
lees het topic, je bent nummer 3932900239 met deze vraagquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:03 schreef wfoes1989 het volgende:
Is het normaal dat cryptsy na een half uur nog geen deposis aangeeft die al onderweg moeten zijn?
ja joh, kan jaren durenquote:Op zaterdag 30 november 2013 23:03 schreef wfoes1989 het volgende:
Is het normaal dat cryptsy na een half uur nog geen deposis aangeeft die al onderweg moeten zijn?
Herkenbaar ja, 'oh hij stijgt nog wel even'.quote:Op zaterdag 30 november 2013 23:02 schreef lf2 het volgende:
[..]
Naja haha idd echt greed je hebt gelijk sorry.
1) Volg niet de massa
2) Wacht niet te lang
serieus ik begon echt beetje te verdienen nadat ik het met gedachte deed van winst is winst...we willen te veel te snel....dan kom je op verlies terecht
Denk dat dat wel bijtrekt als de website een beetje normaal te bereiken is.quote:Op zaterdag 30 november 2013 23:05 schreef QuadrupleU het volgende:
Iemand ervaring met cryptsy? De buy order is vele malen hoger dan de sell, in prijs vergelijking
Natuurlijk zet je dan de buy op de prijs die de grafiek aangeeft die de coin nu waard, maar dan koop je echt niks terwijl er geen hogere buy orders zijn.
Hoe kan dit en waarom staan de buy orders veel hoger als de waarde van de coin?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |