En vertonen hetzelfde koppige gedrag ipv een nachtje memtest te draaien om het uit te sluitenquote:Op maandag 2 december 2013 23:22 schreef FL_Freak het volgende:
Roadtrip en ik hebben dezelfde problemen
Ik ga die mail niet delen vanwege herkenbaarheid.quote:Op maandag 2 december 2013 23:23 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik wed dat je dit keihard verdraait en uit z'n context haalt. Laat maar eens zien dan.
Dat heb ik dus al gedaan. En ook OCCT. En ik heb een live windows usb stick gebruikt om mijn SSD voor fouten te checken. En ik heb bitlocker in en uitgeschakeld. En ik heb de game opnieuw geïnstalleerd. En ik heb 4 verschillende GPU drivers geprobeerd.quote:Op maandag 2 december 2013 23:30 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
En vertonen hetzelfde koppige gedrag ipv een nachtje memtest te draaien om het uit te sluiten
Ik ga dat nog wel doen straks wanneer ik vannacht moet werkenquote:Op maandag 2 december 2013 23:30 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
En vertonen hetzelfde koppige gedrag ipv een nachtje memtest te draaien om het uit te sluiten
EA kan helemaal geen fix leveren omdat ze de publisher zijn, niet de developer.... Wat verwacht je nou.quote:Op maandag 2 december 2013 23:36 schreef Roadtrip het volgende:
Ik denk trouwens dat Skull-Splitter diegene is die hier koppig is. Hij spreekt 4 verschillende EA customer support agents en mij tegen. Oh en hij heeft moeite met begrijpend lezen. Jammer dat schreeuwen wel goed gaat.
Zie laatste opmerking in mijn vorige post, de opbouw van je laptop laat gewoon geen soepel gebruik van je GPU toe met zijn hybride oplossing. (meteen de hoofdreden dat ik nooit alleen een laptop wil gebruiken)quote:Op maandag 2 december 2013 23:32 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dat heb ik dus al gedaan. En ook OCCT. En ik heb een live windows usb stick gebruikt om mijn SSD voor fouten te checken. En ik heb bitlocker in en uitgeschakeld. En ik heb de game opnieuw geïnstalleerd. En ik heb 4 verschillende GPU drivers geprobeerd.
Maar ja, lezen is jou sterkste punt niet he?
Je hebt vast ergens wel een moment dat er niets op je PC gedaan hoeft te worden. Memtest hoeft niet lang te duren, al is dat wel beter om zeker van je zaak te zijn.quote:Op maandag 2 december 2013 23:33 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik ga dat nog wel doen straks wanneer ik vannacht moet werken
Nah, ik ben wel degelijk koppig, maar vooral omdat er geen fuck met advies gedaan wordt.quote:Op maandag 2 december 2013 23:36 schreef Roadtrip het volgende:
Ik denk trouwens dat Skull-Splitter diegene is die hier koppig is. Hij spreekt 4 verschillende EA customer support agents en mij tegen. Oh en hij heeft moeite met begrijpend lezen. Jammer dat schreeuwen wel goed gaat.
Ja moet vannacht ff paar uurtjes werken dus dan kan memtest uitgebreid zijn werk doenquote:Op maandag 2 december 2013 23:46 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je hebt vast ergens wel een moment dat er niets op je PC gedaan hoeft te worden. Memtest hoeft niet lang te duren, al is dat wel beter om zeker van je zaak te zijn.
Ik werk onregelmatig dus heb hem een paar dagen achter elkaar dingen laten checken toen ik al anderhalve maand alles probleemloos probeerde te laten werken maar random fouten naar mijn hoofd geslingerd kreeg. Toen was ik ineens in een week klaar.quote:Op maandag 2 december 2013 23:51 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ja moet vannacht ff paar uurtjes werken dus dan kan memtest uitgebreid zijn werk doen
Ik verwacht voor ¤110 een werkend product te kopen. Wanneer het niet werkt verwacht ik een oplossing. Hoe dit gerealiseerd wordt is voor mij niet van belang. Er zijn tal van mogelijkheden hoe EA dit kan oplossen. Wanneer ze het écht niet kunnen oplossen kunnen ze me schadeloos stellen. Door bijvoorbeeld een financiële compensatie voor de tijd dat het niet werkt. Of ontbinding van de koopovereenkomst wanneer het ze niet op redelijke termijn gaat lukken.quote:Op maandag 2 december 2013 23:38 schreef VelitoX het volgende:
[..]
EA kan helemaal geen fix leveren omdat ze de publisher zijn, niet de developer.... Wat verwacht je nou.
Op dit moment wordt 0mb van het videogeheugen van mijn Intel HD4000 gebruikt. Ook is er geen enkele applicatie die er gebruik van maakt.quote:Op maandag 2 december 2013 23:46 schreef Skull-splitter het volgende:
Zie laatste opmerking in mijn vorige post, de opbouw van je laptop laat gewoon geen soepel gebruik van je GPU toe met zijn hybride oplossing. (meteen de hoofdreden dat ik nooit alleen een laptop wil gebruiken)
Met de volgens mij zit je helemaal goed. Je hebt geen idee waar je over praat. Hier zijn alle stabiliteit check programma's die ik op deze computer heb gebruikt:quote:Op maandag 2 december 2013 23:46 schreef Skull-splitter het volgende:
Overigens noemde je vooral de in windows ingebouwde dingen volgens mij
Met andere woorden jouw computer had ook talloze andere problemen en de hardware was defect. Dat is een hele andere situatie.quote:Op maandag 2 december 2013 23:46 schreef Skull-splitter het volgende:
maar als je dieper ging kijken zat het dus in RAM en SSD waarbij gestapelde fouten uiteindelijk funest waren voor mijn systeem en ik sinds april ineens niet meer kon updaten (windows) en bij herinstallatie eigenlijk eindeloos gezeik heb gehad.
SSD ging RMA: vol fouten, door technische dienst nagelopen, hier niks geconstateerd enkel een vermoeden.
RAM wel zelf laten lopen, welliswaar met de 4 reepjes van 4 erin, 650K+ meldingen in een aantal testen. Met controlereepje opnieuw laten draaien om mobo-falen uit te sluiten hierin: 0 fouten.
Geinig. EA heeft zowel schriftelijk als telefonisch (opgenomen) toegegeven dat dit niet het geval is. Maar jij weet het natuurlijk veel beter dan de klantenservice van EA.quote:Op maandag 2 december 2013 23:46 schreef Skull-splitter het volgende:
De foutmeldingen die ik nu steeds zie zijn grotendeels terug te voeren op losse systemen zover ik het zie.
Één run garandeert niet probleemloos RAM. Eigenlijk moet je het minimaal tien keer laten draaien. Maar ik betwijfel of dit zijn probleem is.quote:Op maandag 2 december 2013 23:46 schreef Skull-splitter het volgende:
Je hebt vast ergens wel een moment dat er niets op je PC gedaan hoeft te worden. Memtest hoeft niet lang te duren, al is dat wel beter om zeker van je zaak te zijn.
Een auto is niet gemaakt om te botsen. Toch is het prettig dat er airbags in zitten. Een geweer is bedoeld om mensen te doden. Toch wil ik liever geen kogel door mijn hoofd.quote:Op maandag 2 december 2013 23:46 schreef Skull-splitter het volgende:
Maar je probleem is bovenal dat je wil gamen op een laptop die er niet voor gebouwd is. (Quadro toch? Das rendermateriaal, geen gamemachine, ondanks dat het wel kan)
Dit hoort niet in DIG thuis. In DIG horen fouten in systemen van de gebruikers. In GAM fouten in de game.quote:Op maandag 2 december 2013 23:51 schreef Skull-splitter het volgende:
Mag het vanaf nu ook gewoon weer over het spel gaan ipv iets wat meer bij DIG thuis lijkt te horen? Mkay.
[..]
Ik werk onregelmatig dus heb hem een paar dagen achter elkaar dingen laten checken toen ik al anderhalve maand alles probleemloos probeerde te laten werken maar random fouten naar mijn hoofd geslingerd kreeg. Toen was ik ineens in een week klaar.
Ach ja mijn hersenen functioneren in ieder geval wel. Ik heb geen moeite met het onderscheiden van de echte wereld met mijn fantasie.quote:Op dinsdag 3 december 2013 00:16 schreef Skull-splitter het volgende:
Je huilt, je vermoeit, en dat al 4 pagina's van 50 berichten vol. Je zult vast alles gedaan hebben wat je kon en het is kut dat het niet werkt na al je moeite, maar je problemen zijn voor velen hier niet herkenbaar dus dan ligt de verdenking al snel op de gebruiker.
Hier blijven jammeren dat EA niet doet waar jij ze voor betaald gaat iig geen flikker uithalen behalve dat we je compleet gaan negeren omdat we ook de grens van ons kennen en kunnen bereiken.
Dus, game of ergens anders heen zoals een techsupport (en dat is dus niet hier in GAM).
quote:Dec 3 PC Game Update Notes
-Removed the blur effect on soldiers that appeared when Commanders were using EMP attacks
-Fixed the audio bug where audio sometimes randomly dropped out while playing on certain multiplayer maps (typically Golmud Railway and Hainan Resort)
-Fixed the "one-hit kill bug" where occasionally damage from a single bullet was applied multiple times
-Fixed a common crash that would occur when exiting from the Single Player Campaign to Main Menu
-Tweaked the network and computer performance screen to show proper values. Players can now test their computer and network connection and get recommendations if they need to adjust something to improve their gameplay experience
Mwah hij speelt de single player op ultra met 1440p. Dus het is zeker geen broodrooster. Eerder een brute bak.quote:Op dinsdag 3 december 2013 09:53 schreef Afwazig het volgende:
Bij mij werkt BF4 prima. Gister een paar uur gespeeld met 0 crashes. Misschien moet je niet BF4 op je broodrooster proberen te spelen.
Single player viel inderdaad ook tegen.quote:Op dinsdag 3 december 2013 09:59 schreef Skwish het volgende:
Ik heb de beta gespeeld maar draaide alles behalve soepel op mijn pc. Zo te lezen zijn er nogsteeds veel van dit problemen. Ik zit te twijvelen om dit spel te kopen. Ik heb me honderden uren vermaakt met BF3 (en daarvoor BC2) maar ik weet niet of ik dit ook heb met BF4. SP schijnt helaas ook tegen te vallen.
vervelende vent jijquote:Op dinsdag 3 december 2013 10:05 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Single player viel inderdaad ook tegen.
Het lijkt op zich een vet spel maar ik zou afwachten totdat het... werkt.
Loop je hier nou ook al te janken? Kan je dat misschien beperken tot je KLB topicje?quote:Op dinsdag 3 december 2013 00:10 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik verwacht voor ¤110 een werkend product te kopen blablabala ellenlang zeikverhaal
Mwach, de meeste ellende is er nu eindelijk uit, wat is je punt?quote:Op dinsdag 3 december 2013 09:06 schreef KoningStoma het volgende:
Kijk deze patch notes
Ik denk dat ik het spel maar van m'n ssd afknikker en wacht totdat ze het spel afgemaakt hebben, want tot nu toe doen ze er vrij weinig aan.
[..]
Eh nee?quote:Op dinsdag 3 december 2013 10:46 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Mwach, de meeste ellende is er nu eindelijk uit,
Dat het niet af is. Het is net een beta.quote:wat is je punt?
Een nieuwe patch en de boel gaat weer plat. Oh DICEquote:WE ARE AWARE OF A DISCONNECTION ISSUE, WE ARE WORKING TO FIX IT ON THE BACKEND. SORRY FOR THE INCONVENIENCE
Altijd en immer.quote:Op dinsdag 3 december 2013 11:36 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Een nieuwe patch en de boel gaat weer plat. Oh DICE
Hier geen problemen. Gewoon volle snelheid.quote:Op dinsdag 3 december 2013 12:27 schreef Convict het volgende:
wrm download hij bij mij altijd die updates onder de 100kb/s... ik zou gvd 70mb/s moeten halen!
is dat niet net als met een mobiele update...een flinke ruimte reserveren en na install een stuk minder?quote:Op dinsdag 3 december 2013 12:05 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Altijd en immer.
Edit: hoppa, weer bijna 5GB weg van mijn SSD
Nee, het is een sloot textures en geluiden, dat vreet gewoon ruimte. Maar van 120GB naar 250 gegaan omdat ik al tegen grenzen aan begon te lopen...quote:Op dinsdag 3 december 2013 12:33 schreef very het volgende:
[..]
is dat niet net als met een mobiele update...een flinke ruimte reserveren en na install een stuk minder?
hmm...dan toch maar eens kijken of ik een grotere ssd ga aanschaffen binnenkortquote:Op dinsdag 3 december 2013 12:34 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nee, het is een sloot textures en geluiden, dat vreet gewoon ruimte. Maar van 120GB naar 250 gegaan omdat ik al tegen grenzen aan begon te lopen...
Ik heb er ook niet echt klagen over, behalve dat ik het onnodig vind om naast steam zo'n programma te hebben. Een noodzakelijk kwaad helaas.quote:Op dinsdag 3 december 2013 12:55 schreef SeanFerdi het volgende:
Hier lekker met 560mbit/s alles naar binnen gekregen (lang leve gigabit verbindingen), binnen anderhalve minuut gedownload en geinstalleerd. EA heeft wel mooi hun origin backend in orde.
Akamaiquote:Op dinsdag 3 december 2013 12:55 schreef SeanFerdi het volgende:
Hier lekker met 560mbit/s alles naar binnen gekregen (lang leve gigabit verbindingen), binnen anderhalve minuut gedownload en geinstalleerd. EA heeft wel mooi hun origin backend in orde.
Mooiste is wel dat ze dit MIDDEN in de Double XP-week doenquote:Op dinsdag 3 december 2013 11:36 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Een nieuwe patch en de boel gaat weer plat. Oh DICE
Jup, maar je wordt nu ook netjes beloond om damage.quote:Op dinsdag 3 december 2013 13:32 schreef VelitoX het volgende:
Ugh mensen die bailen bij AirSup zodat mensen geen kills krijgen....
Hmjah maar voor die assignment moet je 3x 5 jet kills maken.... en ik ben al niet goed in jets.... lol. Gelukkig double xp, dus shit voor de jets unlocken gaat iig sneller.quote:Op dinsdag 3 december 2013 13:36 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Mooiste is wel dat ze dit MIDDEN in de Double XP-week doen!
[..]
Jup, maar je wordt nu ook netjes beloond om damage.
Ik ben in AIR bezig gast.... Ah nu zie ik het.... Te grote server wss waardoor iedereen je kills jat ;Pquote:Op dinsdag 3 december 2013 13:40 schreef Skull-splitter het volgende:
Assignments moet je straks gewoon in AIR halen waarin alle cockpits dichtgelast zitten
whehe, wel fijn dat je eindelijk als je iemand voor 80% kapot schiet je assistentie als kill gerekend wordt ipv dat iemand met 1 kogel jouw kill jat.quote:Op dinsdag 3 december 2013 13:41 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Ik ben in AIR bezig gast.... Ah nu zie ik het.... Te grote server wss waardoor iedereen je kills jat ;P
Ag heb nu iig Belt Feeder! lol. Ook veel rammende apen, maarja teamgenoten vliegen ook tegen je aan haha.quote:Op dinsdag 3 december 2013 13:44 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
whehe, wel fijn dat je eindelijk als je iemand voor 80% kapot schiet je assistentie als kill gerekend wordt ipv dat iemand met 1 kogel jouw kill jat.
Duh, die komt pas later vrijquote:Op dinsdag 3 december 2013 14:32 schreef samNL09 het volgende:
GVD! siege of shanghai is nog steeds onspeelbaar na patch
??quote:Op dinsdag 3 december 2013 14:53 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Duh, die komt pas later vrij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |