Jaquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Niet te geloven hè. Na al die tijd. Hij bestaat!
Ja, ik heb hem ook via de 'verkeerde kant' gevangen. Want het plankje ging niet af.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja![]()
Maar voer staat aan de verkeerde kant vh trapplankje
quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:16 schreef naiipajiiau het volgende:
Neeeeeeeeeeeeeeeee disana wat heb je gedaan.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, ik heb hem ook via de 'verkeerde kant' gevangen. Want het plankje ging niet af.
Foto's staan erin.
Je had me moeten zien. Ik zat te loeren en te loeren in het donker, en toen was het trip trip trip, en wachtte ik tot hij ging eten, en toen nam ik me toch een sprong om dat luikje te sluiten.quote:
Ik zit je maar wat te plagen natuurlijk. Respect voor je want je hebt het beestje al die tijd zo goed behandeld ook al haalde die volgens mij af en toe het bloed onder je nagels vandaan. hihi!quote:
Hij zit nu een gigantische herrie te maken. Het bakje met brokjes heeft hij omgegooid en hij zit te graven ofzo. Maar ik weet gewoon dat hij er niet uit komt.quote:
Weet ik wel johquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:18 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Ik zit je maar wat te plagen natuurlijk. Respect voor je want je hebt het beestje al die tijd zo goed behandeld ook al haalde die volgens mij af en toe het bloed onder je nagels vandaan. hihi!
Hadden we die webcam nu maar gehadquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Je had me moeten zien. Ik zat te loeren en te loeren in het donker, en toen was het trip trip trip, en wachtte ik tot hij ging eten, en toen nam ik me toch een sprong om dat luikje te sluiten.
Ah dankjewel. Zonder al jullie steun had ik het allang opgegeven.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:21 schreef PatriQue89 het volgende:
Heb hier en daar meegelezen.
Goed gedaan![]()
Ik juich met je meequote:Op vrijdag 29 november 2013 00:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij zit nu een gigantische herrie te maken. Het bakje met brokjes heeft hij omgegooid en hij zit te graven ofzo. Maar ik weet gewoon dat hij er niet uit komt.
Ik vind het zo geweldig.
Was ook heel grappig denk ik. Maar het was erop of eronder.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hadden we die webcam nu maar gehad
Lijkt me echt een heel komisch gezicht, en met groot succes ook nog eens!!![]()
Morgenochtend krijg ik bezoek met een auto en dan gaan we hem ver buiten de stad op een mooi plekje uitzetten. Heb je de foto's gezien?quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:22 schreef remlof het volgende:
Gefeliciteerd met de overwinning!
Wat ge je nu met 'm doen?
Wat zul jij heerlijk slapenquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Morgenochtend krijg ik bezoek met een auto en dan gaan we hem ver buiten de stad op een mooi plekje uitzetten. Heb je de foto's gezien?
Inderdaad, een schone keuken, daar verheug ik me op. De afgelopen tijd was ik er niet graag, niet in de laatste plaats vanwege de stank.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:27 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat zul jij heerlijk slapen![]()
![]()
![]()
Pak van je hart, morgen EEE naar een nieuw huisje brengen en dan kan de keuken eindelijk eens flink schoongemaakt worden zonder de kans dat EEE weer terugkomt
Haha, ikzelf ook hoor. Geweldig zoals iedereen meeleefde, advies gaf en grappen maakte.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:27 schreef Greys het volgende:
Had ie ook water in de kooi? Of heb ik dat gemist?
Of kan ie best een nachtje zonder? Ik weet niks nada noppes van egelts![]()
Het was een briljante topicreeks zo, dankjewel, ik heb me af en toe echt kapot gelachen![]()
Maar hij kan er niet uitquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Inderdaad, een schone keuken, daar verheug ik me op. De afgelopen tijd was ik er niet graag, niet in de laatste plaats vanwege de stank.
Maar of ik heerlijk zal slapen weet ik niet. Hij maakt echt een tyfusherrie
Ik las gezelligquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij zit nu een gigantische herrie te maken. Het bakje met brokjes heeft hij omgegooid en hij zit te graven ofzo. Maar ik weet gewoon dat hij er niet uit komt.
Ik vind het zo geweldig.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Haha, ikzelf ook hoor. Geweldig zoals iedereen meeleefde, advies gaf en grappen maakte.
Ik ga er zo water in zetten.
Ja, daarom dacht ik ook dat zo'n kattenvangkooi wel zou werken. Maar hij bleek toch te licht.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik las gezellig
Maar wat is hij groot
Ach ja, ik overleef het wel. Ik moet eerst maar eens zien dat ik rustig word, ben er gewoon helemaal van in de wolken.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar hij kan er niet uit
Alle deuren dicht, oordopjes in en kussen over je hoofd
De kooi is behoorlijk groot en zwaar. Maar ik durf er wel water in te zetten want hij is bang voor me.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:31 schreef Greys het volgende:
Kan je die kooi met Egbert makkelijk tillen/verplaatsen?
Ik geloof dat ik het water er pas in zou durven zetten als ie bv in de plee of een badkamer zat met de deur dicht ofzoStel dat ie er uit glipt.
Kan het me voorstellen, na een behoorlijk lange beproevingquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Ach ja, ik overleef het wel. Ik moet eerst maar eens zien dat ik rustig word, ben er gewoon helemaal van in de wolken.
Egeltje, je broeder krijgt een mooie plek. Dat beloof ik.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:32 schreef egeltje1985 het volgende:
op naar een nieuw thuis voor EEE en meer nachtrust voor disana.
Best welquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Kan het me voorstellen, na een behoorlijk lange beproevingNeem er een glaasje op (mits je alcohol drinkt), kan je rustiger maken en je ook helpen inslapen
En zeg nou zelf, is dit een feestelijke gelegenheid of niet?
quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:33 schreef Disana het volgende:
[..]
Egeltje, je broeder krijgt een mooie plek. Dat beloof ik.
Kan ook, wat jou maar een feestelijk gevoel geeftquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:33 schreef Disana het volgende:
[..]
Best wel![]()
Ik zit aan de ijsthee en overweeg een boterham.
Het is toch ook niet te geloven, hoe lang heeft dit nou geduurd. Meer dan drie weken.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Kan ook, wat jou maar een feestelijk gevoel geeftOf waar je gewoon zin in hebt nu
LANG iigquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is toch ook niet te geloven, hoe lang heeft dit nou geduurd. Meer dan drie weken.
Je had me moeten zien duiken naar dat luik. Ik kon het zelf gewoon niet gelovenquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:37 schreef Laysa het volgende:
Whooohoooooo het is je gelukt Disana, wat goed!!!
Toen ik het eerste topic opende, was het al een tijd bezig in elk geval.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
LANG iig
Ben zo blij voor je
Zo jammer dat we dat gemist hebben iddquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:39 schreef Disana het volgende:
[..]
Je had me moeten zien duiken naar dat luik. Ik kon het zelf gewoon niet geloven
Nah, dat is maar goed ook. Het zag er vast heel stom uitquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zo jammer dat we dat gemist hebben idd![]()
![]()
Zeg dat wel.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:42 schreef Laysa het volgende:
Fijn dat je morgen je keuken en rust weer terug hebt
Ja, neem het hem eens kwalijk.. Hij wil vrijheid en óf protesteert nu óf probeert er uit te komen óf allebeiquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Nah, dat is maar goed ook. Het zag er vast heel stom uit
Hij maakt nog steeds enorm veel herrie.
Hij zit steeds met dat bakje te gooien. Ik denk dat ik er toch maar beter geen water in kan zetten, straks ligt ie in een plas.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, neem het hem eens kwalijk.. Hij wil vrijheid en óf protesteert nu óf probeert er uit te komen óf allebei
Stevig/zwaar stenen bakje? En egeltjes kunnen ook tegen de regen en lopen over een natte ondergrond door de regen, dus een plasje water in een verwarmd huis zou moeten kunnen lijkt me. Al ben ik noch dierenarts, noch egelexpertquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij zit steeds met dat bakje te gooien. Ik denk dat ik er toch maar beter geen water in kan zetten, straks ligt ie in een plas.
Nee, ik heb deze reeks niet gevolgd, maar laat hem zich nog maar even goed voleten voordat ie morgen aan z'n nieuwe leven begintquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Morgenochtend krijg ik bezoek met een auto en dan gaan we hem ver buiten de stad op een mooi plekje uitzetten. Heb je de foto's gezien?
Ik heb daarover twee experts geraadpleegd en het kan nog prima zolang het niet dag en nacht vriest.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:47 schreef Rica het volgende:
Geweldig
Maar is het niet erg laat in het jaar voor de egel om nu nog een nest te moeten bouwen voor de winterslaap?
Disana heeft een expert gebeld, en het zou nog moeten kunnen omdat het overdag niet vriest (correct me if I'm wrong Disana!!)quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:47 schreef Rica het volgende:
Geweldig
Maar is het niet erg laat in het jaar voor de egel om nu nog een nest te moeten bouwen voor de winterslaap?
Ik typ heel zachtjesquote:Op vrijdag 29 november 2013 00:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Niet zo hard Scrute, hij is net even stil
Nee serieus, ik vind het geweldig.
De foto's staan in deze OP.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, ik heb deze reeks niet gevolgd, maar laat hem zich nog maar even goed voleten voordat ie morgen aan z'n nieuwe leven begint
Super.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb daarover twee experts geraadpleegd en het kan nog prima zolang het niet dag en nacht vriest.
Oh ja, die heb ik wel gezien.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:48 schreef Disana het volgende:
[..]
De foto's staan in deze OP.
En hij zit met z'n eten te gooien, dus zoveel honger heeft ie even niet. Ik geef hem wel wat brokjes mee.
Dat wil ik wel, maar dan ben ik bang dat hij ontsnapt. Ik zal nog eens even kijken.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:51 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh ja, die heb ik wel gezien.
Maarreh, moet je niet iets in die kooi leggen, een krant ofzo? Want nu moet ie de hele nacht op tralies zitten
Dat doet ie overdag toch?quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij ook een beetje lekker slaapt.
Nou ja, nachtdieren hebben niet echt licht nodig denk ikquote:Op vrijdag 29 november 2013 01:01 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja, misschien kun je het best wat licht aanhouden voor hem.
Trusten.
Zodat de egel denkt dat het overdag is en gaat slapen, redeneerde ik. Hij zal geen horloge om hebben, neem ik aan.quote:Op vrijdag 29 november 2013 01:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Nou ja, nachtdieren hebben niet echt licht nodig denk ik
Ah ok, maar ik denk dat ze ook een biologische klok hebben.quote:Op vrijdag 29 november 2013 01:07 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zodat de egel denkt dat het overdag is en gaat slapen, redeneerde ik. Hij zal geen horloge om hebben, neem ik aan.
Opeten.quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:22 schreef remlof het volgende:
Gefeliciteerd met de overwinning!
Wat ge je nu met 'm doen?
Doe je wel 2 rondjes bij elke rotonde zodat hij de weg kwijtraakt? En een doek over de kooi?quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Morgenochtend krijg ik bezoek met een auto en dan gaan we hem ver buiten de stad op een mooi plekje uitzetten. Heb je de foto's gezien?
Hahaquote:Op vrijdag 29 november 2013 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Doe je wel 2 rondjes bij elke rotonde zodat hij de weg kwijtraakt?
Beter blinddoekt ze hem en draait ze hem een paar keer rond, op de plek van aankomst.quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Doe je wel 2 rondjes bij elke rotonde zodat hij de weg kwijtraakt? En een doek over de kooi?
quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Doe je wel 2 rondjes bij elke rotonde zodat hij de weg kwijtraakt? En een doek over de kooi?
Ik redeneerde dat hij zich veiliger in de duisternis zou voelen zoals gewoonlijk, dus ik heb wel al het licht uit gedaan. Hij was ook al vrij snel stil.quote:Op vrijdag 29 november 2013 01:07 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zodat de egel denkt dat het overdag is en gaat slapen, redeneerde ik. Hij zal geen horloge om hebben, neem ik aan.
Ik had het er gisteren met mijn hulp over. Wij denken dat het voornamelijk zijn urine is die zo stinkt. We vonden het een mix van katerpis, hondenpoep, en iets van wilde beesten. Niet te harden dus en ik zal blij zijn als het weg isquote:Op vrijdag 29 november 2013 07:37 schreef Harajuku. het volgende:
Ik ben nu wel benieuwd naar de stank van zo'n beestHeb ze wel in de tuin gezien e.d. maar niets geroken.
Haha, ja, ik vind mezelf ook wel een held - not. Vier weken in gevecht met een klein mormeltje dat het elke keer van me won.quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:15 schreef sigme het volgende:
Gefeliciteerd Disana! En ook fijn voor stinkegel, kan 'ie straks lekker gezond buiten slapen in de frisse vrieskou.
En complimenten voor de topicreeks en de timing - je heb alle fokawards 2013 ruimschoots verdiend.
Die badhanddoek gaat straks wel over de kooi, zodat hij minder bang is.quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Doe je wel 2 rondjes bij elke rotonde zodat hij de weg kwijtraakt? En een doek over de kooi?
Wat lief dat iedereen zo meeleeft. EEE zou zich vereerd voelen als hij wist dat er zoveel om hem wordt gegeven.quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:19 schreef Rewimo het volgende:
Het eerste dat ik daarnet te horen kreeg toen ik de kamer binnenkwam: "De egel is gevangen!"
Goed gedaanNu naar een mooi rustig plekje transporteren - en check even of ie geen gps bij zich heeft
Dankjewel. Ik moet nog even geduld hebben tot het bezoek komt, maar ik heb er echt zin in.quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:57 schreef ace_eleven het volgende:
Gefeliciteerd met de vangst![]()
Succes met uitzetten
Ja hoor, ik geef hem proviand mee.quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:10 schreef valentijn101 het volgende:
Niet vergeten een lunchpakketje mee te geven als je hem vrij laat. Zal misschien lastig zijn om op een nieuwe plek meteen een andere keuken te vinden.
Ben ik wel van plan, maar het is wel vrij donker dus ik weet niet hoe ver ik met de batterijen en de flits kom.quote:Op vrijdag 29 november 2013 07:50 schreef Guppyfriend het volgende:
Ooh daar is ie![]()
Maak je ook een fotoreportage van de vrijlating? Net zoals van zeehondjes die vrijgelaten worden
EEE de wereldreiziger inderdaad.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:30 schreef mootie het volgende:
Ik hoop wel dat hij heel veel kindjes gaat maken. En dat hij ze dan allemaal naar Disana vernoemt.![]()
'Kinderen, papa heeft vroeger een geweldig avontuur beleefd....'
Hij gaat de stad uit en we volgen het advies van alhier op: drie rondjes om elke rotonde.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:40 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
![]()
![]()
![]()
En nu niet meer in de buurt van je huis uitzetten
Die egel voelt zich natuurlijk wel thuis op het gras, maar ik zou met de auto rondjes draaien op de rotonde, niet erom.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij gaat de stad uit en we volgen het advies van alhier op: drie rondjes om elke rotonde.
+1 scherpquote:Op vrijdag 29 november 2013 09:53 schreef sigme het volgende:
Die egel voelt zich natuurlijk wel thuis op het gras, maar ik zou met de auto rondjes draaien op de rotonde, niet erom.
Leuk dat zelfs je man meeleefde.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:50 schreef knoblaucha6 het volgende:
Disana![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
You did it!
(heb meneer Knob ook al een mailtje gestuurd op zijn werk, die leefde ook mee)
(en héél eigenlijk vind ik het stiekum een heel klein beetje jammer, voor het topic dan)
Ohquote:Op vrijdag 29 november 2013 09:53 schreef sigme het volgende:
[..]
Die egel voelt zich natuurlijk wel thuis op het gras, maar ik zou met de auto rondjes draaien op de rotonde, niet erom.
Joh, wie weet hoeveel ongedierte in het kielzog van je stinkegel is binnengehaald en nu in jouw koelkast en onder je fornuis hun intrek heeft genomen? Er wonen nogal wat verstekelingen tussen egelstekels..quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Leuk dat zelfs je man meeleefde.
Ja is ook wel jammer. Maar misschien is er nog iemand met een ongewenst beest?
Ik vind hem nu al aandoenlijk, zo onder zijn krantje.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:57 schreef knoblaucha6 het volgende:
Na alle commotie zou het me niet verbazen als je met het uitzetten nog een traantje wegpinkt, je gaat EEE nog missen...
quote:Op vrijdag 29 november 2013 10:02 schreef Rewimo het volgende:
Misschien is mevrouw EEE er inmiddels ook welEn denk jij steeds dat je er maar eentje ziet
Tja ik weet het niet. Ik weet alleen dat ik hem hoorde eten in de kooi terwijl de kooi op scherp stond. Gelukkig heb ik het anders op kunnen lossen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 10:12 schreef Greyson het volgende:
![]()
Maar hoezo was de egel te licht voor de valklep? Egel weegt toch een kilo? Je zou zelfs met een stokje dat ding naar beneden moeten klappen.
Je hebt het hier wel over EEE hè. Die is slim, snel en gewiekstquote:Op vrijdag 29 november 2013 10:12 schreef Greyson het volgende:
![]()
Maar hoezo was de egel te licht voor de valklep? Egel weegt toch een kilo? Je zou zelfs met een stokje dat ding naar beneden moeten klappen.
Ik vind het leuk zoals jij al die tijd hebt meegeleefd en -gedacht. Jij gaat hem vast ook enorm missenquote:
quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind hem nu al aandoenlijk, zo onder zijn krantje.
Sigme, vlooien en luizen toch? Ik heb een spuitbus.
quote:http://www.allesoveregels.nl/egelweetjes.html
Egels en parasieten
Stekelige egels kunnen hun huid zelf niet goed onderhouden. Dit is ook de belangrijkste reden waarom de kleine diertjes vaak onder de parasieten zitten. Vlooien, teken, mijten en ook schimmels worden vaak op egels gevonden. Niet alleen aan de buitenkant zitten veel parasieten, ook in het lichaam leven vele andere beestjes. Zo worden er vaak spoelwormen, insectenlarven en bacteriën in egels aangetroffen.
quote:http://www.egelopvang.nl/opvang.htm
() uitwendige parasieten (teken, vlooien, schimmel, en in ernstige gevallen maden) ()
() inwendige parasieten (verschillende soorten wormen) ()
ik vrees dat jouw liefdevolle huisvesting valt onder 'ondeskundige gevangenschap'. Misschien zat jij meer gevangen dan egel, maar die was ook niet deskundig denk ik.quote:http://www.amenti.be/wjdat/egel.html
Wist je dat egels krioelen van de parasieten: vlooien, teken, zuig-, spoel- en dauwwormen? De egel is een complete leefgemeenschap van 'ongedierte'. Toch hebben ze er weinig last van. Gezonde egels hebben een grote weerstand tegen die parasieten. Daarbij helpen stoffen uit hun natuurlijk voedsel: chitine van de verteerde pantsers van insekten. Worden ze -zij het met de beste bedoelingen- in een warme omgeving gebracht, dan vermeerderen de inwendige parasieten zich in een enorm tempo. In gevangenschap krijgen ze ook niet het voedsel dat ze nodig hebben om de parasieten te onderdrukken. Daarom is ondeskundige gevangenschap funest voor een egel.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Doe je wel 2 rondjes bij elke rotonde zodat hij de weg kwijtraakt? En een doek over de kooi?
Het was een goede reeksquote:Op vrijdag 29 november 2013 10:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het leuk zoals jij al die tijd hebt meegeleefd en -gedacht. Jij gaat hem vast ook enorm missen
De koelkast als afscheid kadootje meegevenquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:01 schreef imanidiot het volgende:
Gefeliciteerd !
Bouw anders je keuken na in het bos voelt hij zich meteen thuis!
quote:Op vrijdag 29 november 2013 16:36 schreef oh-oh het volgende:
Ze is nog steeds aan het rijden.
Nee doe voor de zekerheid nog maar wat verder!
Charistus, ik heb de tafel van de onderkant mogen bekijkenquote:Op vrijdag 29 november 2013 16:36 schreef oh-oh het volgende:
Ze is nog steeds aan het rijden.
Nee doe voor de zekerheid nog maar wat verder!
quote:Op vrijdag 29 november 2013 16:36 schreef oh-oh het volgende:
Ze is nog steeds aan het rijden.
Nee doe voor de zekerheid nog maar wat verder!
quote:Op vrijdag 29 november 2013 16:36 schreef oh-oh het volgende:
Ze is nog steeds aan het rijden.
Nee doe voor de zekerheid nog maar wat verder!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |