SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Financieel is het ook niet zo duur als het op het eerste gezicht lijkt. Er zijn veel kosten. Rijden in een luxe Mercedes is niet goedkoop. Het zou me niet verbazen als zo’n bak richting de ¤100k ging. En na 3 jaar max is hij afgeschreven. En zoals we allemaal weten is brandstof ook niet gratis. De taxichauffeur zelf is ook geen vrijwilliger. Hij rijdt naar je om je op te halen (of wacht op het station), wacht op je, vervoert je in totale luxe en helpt je aan het eind met bagage. Vergeet ook de belastingen niet. Van je taxiritje gaat 21% af aan BTW. En vervolgens krijg je alle inkomensbelastingen en de bijbehorende enorme wig. Ga trouwens maar eens na hoeveel taxiritjes je kunt maken voor de ¤1200 per maand die je leasebak kost… Oh en vergeet niet dat je werkgever natuurlijk wel rekening krijgt van je tankpas.
Het geklaag over de kosten daarom volledig onredelijk. Het is het typische Nederlandse geschreeuw. DAN MOETEN ZE MAAR GEWOON IN EEN FIAT RIJDEN IK KAN IEMAND RONDRIJDEN VOOR TIEN EURO KAN JE NAGAAN HET IS 100 GULDEN WANT INFLATIE BESTAAT NIET IK WIL HET GOEDKOPER HET ZIJN ALLEMAAL GRAAIERS HET IS ONEERLIJK ZE MAKEN MISBRUIK VAN MIJ ZE GRAAIEN ALLEEN MAAR IK HEB DAT GELD NIET HET IS DE SCHULD VAN DE RABOBANK. Ik ga ook schreeuwen: als je het goedkoper wilt ga je maar lekker lopen!
Laten we ook niet vergeten dat taxichauffeurs gewoon mensen zijn. Ze hebben ook een familie om te ondersteunen, rekeningen die binnenkomen, etc. Het gemiddelde netto loon van een full-time taxi chauffeur is ¤1400 netto. Daarom vind ik het moreel vereist de beste man een fooi te geven. Hij probeert je immers zo goed mogelijk te helpen. En als iedereen dit zou doen, zou het voor hem een groot verschil maken.
Klacht: taxi’s zijn niet te duur. Het kost geld. Zo is het leven.Alcohol, because no great story starts with a salad.
Pure, unadulterated music. Because everything else is noise. And noise distracts us from what really matters.
So they're using the planets resources to make changing gear sound nice. I like that.
Rot dan ook op uit dit topic. Als je niet de moeite neemt het topic te lezen, waarom zou je dan wel reageren?quote:
Taxi's zijn helemaal niet zo duur. Naar mijn huis ben ik met een enorme fooi meestal iets van ¤20 kwijt.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:25 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Moet je wel geld hebben, natuurlijk. In het geval van TS is dat een probleem.
Er zijn inderdaad wel te veel Marokkaanse taxichauffeurs. Echt zo'n nep beschaafde kerel. Ja dat is racistisch. Aan de andere kant zijn de meeste porno actrices ook blank. En acteurs. Een taxichauffeur hoort ook blank te zijn.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:28 schreef GrumpyCat het volgende:
Moet je eens een taxi in Amsterdam nemen, die kennen nieteens Nederlands man
Jullie maken er altijd een backfire topic van. En taxi's zijn niet heel duur. Ik weet niet hoezo iedereen dat denkt...quote:Op donderdag 28 november 2013 19:32 schreef deadprez het volgende:
Altijd janken dat je financiële problemen hebt en dan wel een taxi nemen
quote:Op donderdag 28 november 2013 19:31 schreef Roadtrip het volgende:
Er zijn inderdaad wel te veel Marokkaanse taxichauffeurs. Echt zo'n nep beschaafde kerel. Ja dat is racistisch. Aan de andere kant zijn de meeste porno actrices ook blank. En acteurs. Een taxichauffeur hoort ook blank te zijn.
Met de fiets gaan is goedkoper. Backfires kun je verwachten als je aidstopics opent.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:34 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Jullie maken er altijd een backfire topic van. En taxi's zijn niet heel duur. Ik weet niet hoezo iedereen dat denkt...
Als ik een taxi zou nemen van mijn huis naar mijn werk ben ik meer dan 100 euro kwijt. Ik vind in vergelijking met andere middelen waarmee je je kunt verplaatsen best duur.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:34 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Jullie maken er altijd een backfire topic van. En taxi's zijn niet heel duur. Ik weet niet hoezo iedereen dat denkt...
Want je hebt altijd een fiets bij je.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:34 schreef deadprez het volgende:
[..]
Met de fiets gaan is goedkoper. Backfires kun je verwachten als je aidstopics opent.
Een taxi nemen omdat je te lui bent om te fietsen.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:36 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Want je hebt altijd een fiets bij je.En ook altijd zin om te fietsen.
![]()
En ik open geen aidstopics
Dan woon je ook gewoon ver weg. Dan is het logischer. Naar Schiphol doe ik het trouwens wel soms. Natuurlijk is het duur. Maar ik heb ook niet altijd zin in een ondergekotste nachttrein te zitten.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:36 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Als ik een taxi zou nemen van mijn huis naar mijn werk ben ik meer dan 100 euro kwijt. Ik vind in vergelijking met andere middelen waarmee je je kunt verplaatsen best duur.
Maar goed, het is ook logisch dat het duur is, als je kijkt naar een bus, trein en weet ik het.
Ja precies. Ze hebben gewoon enorm veel kosten. Eigenlijk houden ze er ook een hongerloontje aan over.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:37 schreef madeliefff het volgende:
taxichaufeurs moeten ook sparen voor een nieuwe auto want met al die kilometers die ze maken zijn ze zo weer aan een nieuwe toe, daarnaast heb je nog kosten aan de taxicentrale ( in amsterdam is dat verplicht,en als je bij tca zit ook nog kosten voor rasta ( als je dat neemt dan) , dan kun je nog over gaan tot marketing, een boekhouder en heb je onderhoudskosten , verzekeringskosten...etc etc
Ik heb een paar keer een taxi genomen om te trainen. Ik was te lui ernaartoe te fietsen. Het is wel 25 minuten fietsen.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:37 schreef deadprez het volgende:
[..]
Een taxi nemen omdat je te lui bent om te fietsen.
In de Congo ook. Alsnog woon ik liever hier.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:38 schreef SebbeSwensje het volgende:
In Duitsland is de taxi anders echt stukken goedkoper
Als voor ver weg duur is, is het dat ook voor dichtbij natuurlijk. Sterker nog, voor ver is het soms relatief gezien voordeliger omdat je dan een gunstige prijs kan afspreken in plaats van met de meter. Maar ook voor klein kutstukje is het duur.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:37 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dan woon je ook gewoon ver weg. Dan is het logischer. Naar Schiphol doe ik het trouwens wel soms. Natuurlijk is het duur. Maar ik heb ook niet altijd zin in een ondergekotste nachttrein te zitten.
Relatief gezien is het inderdaad goedkoper. Maar ¤100 voel je alsnog harder in je portemonnee dan ¤20.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:42 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Als voor ver weg duur is, is het dat ook voor dichtbij natuurlijk. Sterker nog, voor ver is het soms relatief gezien voordeliger omdat je dan een gunstige prijs kan afspreken in plaats van met de meter. Maar ook voor klein kutstukje is het duur.
Dat valt trouwens echt hartstikke mee!quote:Op donderdag 28 november 2013 19:46 schreef Sauslepel het volgende:
Vandaag nog twee keer 20 minuten in de taxi gezeten. Kosten: 15 euro.
De weg weten ze ook al niet....quote:Op donderdag 28 november 2013 19:28 schreef GrumpyCat het volgende:
Moet je eens een taxi in Amsterdam nemen, die kennen nieteens Nederlands man
Heb ik ook nog redelijk fooi gegeven ookquote:Op donderdag 28 november 2013 19:47 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dat valt trouwens echt hartstikke mee!
Zodat weet dat er mensen zijn die het te lang vinden, dan kan je daar in het vervolg rekening mee houden.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:31 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Rot dan ook op uit dit topic. Als je niet de moeite neemt het topic te lezen, waarom zou je dan wel reageren?
Doet hij toch niet.quote:Op donderdag 28 november 2013 20:58 schreef john-hert het volgende:
[..]
Zodat weet dat er mensen zijn die het te lang vinden, dan kan je daar in het vervolg rekening mee houden.
Ik kan ook zelfmoord plegen. Dat is heel goedkoop. Toch doe ik het niet.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:00 schreef HaywoodJablome het volgende:
Weer een kostenpost waar je op kunt bezuinigen, ts.
Dat ligt er natuurlijk maar net aan welke methode je kiest.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:01 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik kan ook zelfmoord plegen. Dat is heel goedkoop. Toch doe ik het niet.
Ik hoop echt dat jij geen troll bent, ik lach me helemaal kapot als je over een tijdje vieshard op je bek gaat en voor de rest van je leven in de schulden zit.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:01 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik kan ook zelfmoord plegen. Dat is heel goedkoop. Toch doe ik het niet.
Lekker melodramatisch weer. Ik ga niet keihard op mijn bek. Op het moment leen ik ongeveer ¤600 per maand bij. Rood staan doe ik niet op de lange termijn. En een schuld van ¤30k is natuurlijk relatief gezien bijna niets.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:02 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat jij geen troll bent, ik lach me helemaal kapot als je over een tijdje vieshard op je bek gaat en voor de rest van je leven in de schulden zit.
Grappig, na het uitgaan doe ik het juist vaak niet. Ik fiets meestal dronken terug.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:15 schreef lulzy het volgende:
Neem alleen een taxi na het uitgaan als er geen bob is. Voor de rest gewoon de auto he.
Ik kijk nu al uit naar de topicsquote:Op donderdag 28 november 2013 21:12 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Lekker melodramatisch weer. Ik ga niet keihard op mijn bek. Op het moment leen ik ongeveer ¤600 per maand bij. Rood staan doe ik niet op de lange termijn. En een schuld van ¤30k is natuurlijk relatief gezien bijna niets.
Ook is het in Nederland niet mogelijk de rest van je leven schulden af te betalen. Dan ga je in de schuldsanering of laat je je failliet verklaren.
quote:Op donderdag 28 november 2013 21:16 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Grappig, na het uitgaan doe ik het juist vaak niet. Ik fiets meestal dronken terug.
Het is toch onderdeel van de ervaring, met zijn allen dronken fietsen en vallen enzo?quote:
Ja, lekker met de fiets vallen. Is een hobby van me.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Het is toch onderdeel van de ervaring, met zijn allen dronken fietsen en vallen enzo?
Het is ook alsof je om 5.30 en totaal bezopen nuttige dingen hoeft te doen...
Het voordeel dat je er buitengewoon weinig van voelt. Totdat je de volgende ochtend wakker in het bloed, met allemaal blauwe plekken, of glas in je reet.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:23 schreef Adomas het volgende:
[..]
Ja, lekker met de fiets vallen. Is een hobby van me.
Wat ik me wel afvraag is waarom sommige mensen het nodig vinden een Renault Espace ofzo als taxi te gebruiken. Ik wil een taxi, geen bus...quote:
Ik denk als jij heeeel goed nadenkt je dat zelf ook wel kunt verzinnen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:18 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Wat ik me wel afvraag is waarom sommige mensen het nodig vinden een Renault Espace ofzo als taxi te gebruiken. Ik wil een taxi, geen bus...
egt he roadtrip da vink nouw owk zo domquote:Op vrijdag 29 november 2013 18:18 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Wat ik me wel afvraag is waarom sommige mensen het nodig vinden een Renault Espace ofzo als taxi te gebruiken. Ik wil een taxi, geen bus...
Als je belt om een taxi te reserveren vragen ze toch met hoeveel personen je bent en hoeveel bagage je wilt meenemen? Als ik bel in mijn eentje te zijn zonder bagage, hoef ik echt niet opgehaald te worden in een bus...quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:51 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik denk als jij heeeel goed nadenkt je dat zelf ook wel kunt verzinnen.
Ik heb even gekeken naar de BMW website want de Mercedes website faalde, maar een full-option 5 serie met een dikke diesel gaat wel behoorlijk naar de 100k. Iets van ¤90.000.quote:
Renault Espace valt er een beetje tussenin natuurlijk. Sommige taxichauffeurs zullen zo'n wagen prefereren vanwege de extra ruimte, terwijl de ander liever in een meer zakelijke auto rijdt met wat minder ruimte.quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:53 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Als je belt om een taxi te reserveren vragen ze toch met hoeveel personen je bent en hoeveel bagage je wilt meenemen? Als ik bel in mijn eentje te zijn zonder bagage, hoef ik echt niet opgehaald te worden in een bus...
Daar heb je gelijk in. Ik ben drie keer opgehaald in twijfelachtige auto's en sindsdien zeg ik gewoon opgehaald te willen worden in een luxe sedan. Aan de andere kant heb je op het station bijvoorbeeld soms gewoon geen keuze.quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:56 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Renault Espace valt er een beetje tussenin natuurlijk. Sommige taxichauffeurs zullen zo'n wagen prefereren vanwege de extra ruimte, terwijl de ander liever in een meer zakelijke auto rijdt met wat minder ruimte.
Daarnaast zou je, aangezien je er volgens mij nogal mee zit, ook kunnen aangeven bij het bellen dat je absoluut geen Renault Espace wil om je te vervoeren. Kan allemaal.
Lol juist het tegenovergestelde. Vroeger gingen nam mijn moeder ons elke maand mee naar het buitenland. Gewoon een dagje Londen of Parijs. Soms ook weekendje iets verder weg.quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:00 schreef Fushia2 het volgende:
TS heeft als kind nooit in een auto kunnen zitten en geilt op taxi's
Hoe kan rondgereden worden leuker zijn dan zelf rijden precies?quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:22 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik ben eerder gewend rondgereden te worden. Ik haat het besturen van de auto.
Ik heb een hekel aan autorijden. Als passagier kan je, genieten van het landschap, werken, films kijken, slapen, etc.quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:25 schreef Zeetakje het volgende:
[..]
Hoe kan rondgereden worden leuker zijn dan zelf rijden precies?
Zou je denken ja?quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:28 schreef Roadtrip het volgende:
Maar bijvoorbeeld een dagje Londen is intensiever voor de chauffeur dan voor de passagier.
Ik vind 12 uur rijden om een dag best zwaar.quote:
De enige reden om in je topics te komen is voor vele om je te kunnen afbranden. Al de rest van je poep boeit maar weinigen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 20:13 schreef Roadtrip het volgende:
Toch wel opvallend Hoe mijn kwaliteit topics eerder afsterven dan mijn diaree.
Idd veel fokkers zoals jij bijvoorbeeld hebben psychiatrische stoornissen. Meervoud.quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:33 schreef hoink581 het volgende:
[..]
De enige reden om in je topics te komen is voor vele om je te kunnen afbranden. Al de rest van je poep boeit maar weinigen.
Je bent een huiliequote:Op vrijdag 29 november 2013 22:36 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Idd veel fokkers zoals jij bijvoorbeeld hebben psychiatrische stoornissen. Meervoud.
En jij een psychopaat, schizofreen en borderlinequote:
Alsof de hele nachtnettrein ondergekotst isquote:Op donderdag 28 november 2013 19:37 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dan woon je ook gewoon ver weg. Dan is het logischer. Naar Schiphol doe ik het trouwens wel soms. Natuurlijk is het duur. Maar ik heb ook niet altijd zin in een ondergekotste nachttrein te zitten.
Nogmaals het stuitende bewijs van je gebrek aan mensenkennis.quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:39 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
En jij een psychopaat, schizofreen en borderline
Ik dat jij een wijf nodig hebt.quote:Op vrijdag 29 november 2013 22:43 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Nogmaals het stuitende bewijs van je gebrek aan mensenkennis.
Merc E 320cdi full-option? Makkelijk.quote:
Dan halen ze je voortaan op in een Smart Fortwoquote:Op vrijdag 29 november 2013 18:18 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Wat ik me wel afvraag is waarom sommige mensen het nodig vinden een Renault Espace ofzo als taxi te gebruiken. Ik wil een taxi, geen bus...
Uhuh, en als taxibedrijf betaal je natuurlijk ook gewoon BTW en BPM.quote:Op zaterdag 30 november 2013 09:06 schreef trommelkoek het volgende:
[..]
Merc E 320cdi full-option? Makkelijk.
Ehh, oeps, vergetenquote:Op zaterdag 30 november 2013 09:41 schreef VaalNL het volgende:
[..]
Uhuh, en als taxibedrijf betaal je natuurlijk ook gewoon BTW en BPM.
En tevens, 20 euro voor een taxi uit Utrecht centrum als studentwoon je in breukelen ofzo?
Haha kak die was ik ook vergeten. Maar meestal kost het net onder of net boven het tientje. Maar ik geef riante fooien.quote:Op zaterdag 30 november 2013 09:41 schreef VaalNL het volgende:
[..]
Uhuh, en als taxibedrijf betaal je natuurlijk ook gewoon BTW en BPM.
En tevens, 20 euro voor een taxi uit Utrecht centrum als studentwoon je in breukelen ofzo?
Dit is weer parels voor de zwijnen gooien maar hier een toptip: riante fooien kun je pas uitgeven als je ze daadwerkelijk kunt veroorloven. Je geeft geen fooien met geleend geld.quote:
Nee. Al ben ik inderdaad wel geweldig.quote:Op zaterdag 30 november 2013 10:21 schreef VaalNL het volgende:
Tuurlijk jochie. Je woont gewoon achter op de straatweg en je voelt je heel wat. Met je taxi.
quote:Op zaterdag 30 november 2013 10:30 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Dit is weer parels voor de zwijnen gooien maar hier een toptip: riante fooien kun je pas uitgeven als je ze daadwerkelijk kunt veroorloven. Je geeft geen fooien met geleend geld.
Verwachte reactie: "ik heb maar 30.000 euro schuld ik kan het me makkelijk veroorloven.
Even voor de duidelijkheid, dit is de manier waarop je het voor jezelf verpest. Ik wens dan ook geen gehuil meer van jou te zien dat ik je topics verpest.quote:
Schoolbusjes met dichtgehijgde ramen tellen niet mee.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:46 schreef Sauslepel het volgende:
Vandaag nog twee keer 20 minuten in de taxi gezeten. Kosten: 15 euro.
Je zelf pauper noemen.quote:Op zaterdag 30 november 2013 10:43 schreef helemaalnaardemavo het volgende:
Geen privéchauffeur hebben.Pauper
Geen telefoon met autocorrect kunnen betalenquote:Op zaterdag 30 november 2013 11:36 schreef helemaalnaardemavo het volgende:
[..]
Conclusies trekken zonder enige voorkennis.
Niet normaal Nederlands kunnen.
Lees even je brief naar EA terug voor je over zulke dingetjes gaat zitten bitchen.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:37 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Geen telefoon met autocorrect kunnen betalen
Dat was om 3 uur s nachts een rant. Maar los van dt fouten ben ik best benieuwd wat je gevonden hebt.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:38 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Lees even je brief naar EA terug voor je over zulke dingetjes gaat zitten bitchen.
Autocorrect is voor plebs die niet kunnen spellen.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:37 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Geen telefoon met autocorrect kunnen betalen
Want op een touchscreen rennend door de stad kan je heel precies typen...quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:40 schreef helemaalnaardemavo het volgende:
[..]
Autocorrect is voor plebs die niet kunnen spellen.Ik heb autocorrect dus niet aan staan.
Kutleven man. Twee weken droog staan, en niet normaal Nederlands kunnen.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:40 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dat was om 3 uur s nachts een rant. Maar los van dt fouten ben ik best benieuwd wat je gevonden hebt.
Ik typ trouwens weinig in het Nederlands. Eigenlijk alleen op Fok en whatsapp.
Geen privéchauffeur voor dit soort zaken hebben.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:41 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Want op een touchscreen rennend door de stad kan je heel precies typen...
Ja hoor, tuurlijk. Je bent echt zo'n typisch kansloos studentje met praatjes voor 10, maar eigenlijk nergens verstand van. Ook die brief naar EA staat krom van de stijlfouten, grammaticale incorrectheden en spelfouten. "Ja maar dat was om 3 uur 's nachts!!1 huilie huilie"quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:40 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dat was om 3 uur s nachts een rant. Maar los van dt fouten ben ik best benieuwd wat je gevonden hebt.
Ik typ trouwens weinig in het Nederlands. Eigenlijk alleen op Fok en whatsapp.
Ach ja dit studentje wordt op de arbeidsmarkt zeer sterk gewaardeerd. Nu al.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:43 schreef VaalNL het volgende:
[..]
Ja hoor, tuurlijk. Je bent echt zo'n typisch kansloos studentje met praatjes voor 10, maar eigenlijk nergens verstand van. Ook die brief naar EA staat krom van de stijlfouten, grammaticale incorrectheden en spelfouten. "Ja maar dat was om 3 uur 's nachts!!1 huilie huilie"als je een eckte boef bent schrijf je ook om 3 uur 's nachts gewoon correct, pleurispuber.
Is er een tekort aan putjesscheppers?quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:46 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ach ja dit studentje wordt op de arbeidsmarkt zeer sterk gewaardeerd. Nu al.
Er vechten op dit moment 3 bedrijven om mij in dienst te hebben.
Veel plezier op de sociale werkplek!
Roadtrip, geef toe dat opscheppen op een online forum over zoiets toch wel iets sneus heeft. Zeker als je het als 'argument' in een discussie moet gebruiken.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:46 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ach ja dit studentje wordt op de arbeidsmarkt zeer sterk gewaardeerd. Nu al.
Er vechten op dit moment 3 bedrijven om mij in dienst te hebben.
Veel plezier op de sociale werkplek!
Geen idee. Vertel het mij zou ik zeggen.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:48 schreef helemaalnaardemavo het volgende:
[..]
Is er een tekort aan putjesscheppers?
Ik blijf gewoon mezelf. Ook op het internet.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:49 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Roadtrip, geef toe dat opscheppen op een online forum over zoiets toch wel iets sneus heeft. Zeker als je het als 'argument' in een discussie moet gebruiken.
Dit is geen goede reclame voor jezelf, makker.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:53 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik blijf gewoon mezelf. Ook op het internet.
Jij zegt dat er drie bedrijven staan te popelen om je aan te nemen. Dan moet het wel verschrikkelijk kutwerk zijn.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:52 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Geen idee. Vertel het mij zou ik zeggen.
En Inb4 verzonnen verhalen en grote mond. Ik zorg ervoor dat ik verkoopbaar ben. Dan dik je inderdaad dingen aan.
Ik doe wat er gedaan moet worden. Altijd. En ik werk sneller. En ik heb betere kwalificaties.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:55 schreef helemaalnaardemavo het volgende:
[..]
Jij zegt dat er drie bedrijven staan te popelen om je aan te nemen. Dan moet het wel verschrikkelijk kutwerk zijn.
Het zal zeker een praktisch beroep zijn, Nederlands kun je namelijk niet.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:57 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik doe wat er gedaan moet worden. Altijd. En ik werk sneller. En ik heb betere kwalificaties.
Daarom vechten ze voor mij.
Ja hoor, drie detacheerders die je bij KPN op de helpdesk willen zetten met je MBO Systeembeheer.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:46 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ach ja dit studentje wordt op de arbeidsmarkt zeer sterk gewaardeerd. Nu al.
Er vechten op dit moment 3 bedrijven om mij in dienst te hebben.
Veel plezier op de sociale werkplek!
Eerder een nogal langdradige Susteren.quote:Op zaterdag 30 november 2013 12:05 schreef Seamonkey- het volgende:
Ben jij de nieuwe Nikonlover met die topic diarree van je?
Ohquote:Op zaterdag 30 november 2013 10:39 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Schoolbusjes met dichtgehijgde ramen tellen niet mee.
Die bedoelde ik ja. Allemaal net zo debielquote:Op zaterdag 30 november 2013 12:41 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Eerder een nogal langdradige Susteren.
quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:46 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ach ja dit studentje wordt op de arbeidsmarkt zeer sterk gewaardeerd. Nu al.
Er vechten op dit moment 3 bedrijven om mij in dienst te hebben.
Veel plezier op de sociale werkplek!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |