Ja. It's been a while.quote:Op donderdag 28 november 2013 23:20 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Geen 2x Beta (2013) en 1 delta dus?
En toch weer een avontuur met de ''Fed''
quote:Today, Nov. 24th 2013, is the big day for the Innovv C1. It is the day the product is finally ready. People can now order it! And have the C1 in their hand, see it, touch it, and like it.
Innovv C1 retail price is reduced from $99.80 to $69.00
Dat ga ik dan maar doen, mijn pakketje is denk ik vernietigd. De 3S code doet het niet meer en de HK post code ook niet meer. Heb nooit een brief ontvangen, vindt het onzin dat ze mijn geld zo hebben afgepakt.quote:Op donderdag 28 november 2013 16:47 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Dat moet je dan maar doen, je gaat het met die telefoon miepen toch niet winnen.
Laatst hadden ze wel een case voor mij geopend, raar maarja (persoon in kwestie was wel wat onwennig aan de telefoon, wellicht nieuw).
Zou iets in de trand van dit naar MisterTao sturen:
[..]
Tussen de haakjes/onderstreepte nog even invullendan moet het goed komen.
Waarschijnlijk zeggen ze eerst wacht nog even bla bla maar zeg dan gewoon nogmaals dat ze een case moeten openen.
Ik weet dat het niet helemaal klopt met de feiten (jij weet dat het hier is) maar het is beter op deze manier. Zo schuiven ze het wat minder snel op je af denk ik.
Heb het laten refunden, nu bij een andere store gekocht waar ik vaker iets vandaan heb.quote:Op donderdag 28 november 2013 09:46 schreef Miniem het volgende:
Vandaag een bericht terug van een ebay verkoper:
[..]
Ik wil het product wel, maar ze zeggen dat ik eerst de zaak moet sluiten voordat ze hersturen, is dat wel zo verstandig?
ook niks leuks gevonden.quote:Op vrijdag 29 november 2013 10:35 schreef BillsGate het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van alle Black Friday-aanbiedingen waar je nu mee doodgegooid wordt?
Ik vind er eigenlijk weinig leuks tussen zitten
quote:Op vrijdag 29 november 2013 10:35 schreef BillsGate het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van alle Black Friday-aanbiedingen waar je nu mee doodgegooid wordt?
Ik vind er eigenlijk weinig leuks tussen zitten
Same, zelfs amazon valt mij tegen.quote:
12PM, middernacht dus? Lekker dan.quote:Ship date 11/27/2013
Destination VIENNA, WI
Estimated delivery 11/29/2013 12:00 pm
Signed for by
Service type FedEx International Priority-Deliver Weekday
Tracking results as of Nov 29, 2013 10:41 AM
Date/Time Location/Activity
ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX, /Clearance in progress
VIENNA, WN/International shipment release - Import
ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX, /In transit
ROISSY CHARLES DE GAULLE CEDEX, /Arrived at FedEx location
LANTAU ISLAND, /In transit
LANTAU ISLAND, /At local FedEx facility
KWUN TONG, /Left FedEx origin facility
KWUN TONG, /Picked up
, /Shipment information sent to FedEx
3.1A?quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:27 schreef shiznuts het volgende:
Als je nog een autoUSBlader voor 99 ct (75 eurocent) wilt hebben: http://www.tmart.com/5V-3(...)d-White_p217022.html
' TMART31A '. Alleen vandaag geldig.
...
Verklaar uw nader?quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:08 schreef BillsGate het volgende:
[..]
3.1A?
Die moet je niet in je auto laten zitten
Als ik het goed heb, en je past P = U * I toe, dan kom ik op een vermogen van 37,2W bij 12V. Da's best fors. Een stadslicht-lampje is 5W en die 's nachts aanlaten is 's ochtends een platten accuquote:
Weet je zeker dat je iets uit China full-time in je bek wil hebben?quote:Op vrijdag 29 november 2013 13:23 schreef Brammetjuh94 het volgende:
W00t! Ebay, for all your tongue studs! 2 setjes besteld:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Beide van e-bay besteld.... Vooral die laatste is lekker fout :>
Heb ik al sinds week 3quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:46 schreef BillsGate het volgende:
[..]
[..]
Weet je zeker dat je iets uit China full-time in je bek wil hebben?
Als de piercing-fabriek aan de Japan-kant van China zit, kan het nou zelfs zijn dat je een FukushimaTM glow-in-the-dark darm hebtquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:49 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Heb ik al sinds week 3Is altijd goed bevallen... alleen zijn er wel al meerdere kapot gegaan (in mijn mond brokkelde ze gewoon). Heb er ook 1 al doorgeslikt. Dus nu draag ik altijd een stukje chinees ijzer met mij mee in een of ander geperforeerd orgaan!
dat doet niet een belletje rinkelen dat je wellicht betere kwaliteit moet nemen?quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:49 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Heb ik al sinds week 3Is altijd goed bevallen... alleen zijn er wel al meerdere kapot gegaan (in mijn mond brokkelde ze gewoon). Heb er ook 1 al doorgeslikt. Dus nu draag ik altijd een stukje chinees ijzer met mij mee in een of ander geperforeerd orgaan!
... YOLO!quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:02 schreef mschol het volgende:
[..]
dat doet niet een belletje rinkelen dat je wellicht betere kwaliteit moet nemen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |