abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Forum Admin woensdag 27 november 2013 @ 11:12:45 #1
35723 crew  GGMM
pi_133670157
SPOILER: Transferbeleid 2012/2013
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Transferbeleid 2013/2014
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_133670253
Barca, Barca who the fuck is Barca!!

:)
  woensdag 27 november 2013 @ 11:17:48 #3
131800 Tarado
capô de fusca
pi_133670271
Die foto onder transferbeleid doet het niet
pi_133670354
Het mooiste is ook dat ajax het met voetballen heeft gewonnen en niet met 11 man op de 16 en counteren. Zelfs na de rode kaart kwamen ze er nog redelijk vaak uit. Maakt de overwinning nog een stukje mooier.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
  woensdag 27 november 2013 @ 11:23:52 #5
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_133670422
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:21 schreef MouzurX het volgende:
Het mooiste is ook dat ajax het met voetballen heeft gewonnen en niet met 11 man op de 16 en counteren. Zelfs na de rode kaart kwamen ze er nog redelijk vaak uit. Maakt de overwinning nog een stukje mooier.
Absoluut. En het laf van Klaassen in de laatste minuten, wat nog twee corners opleverde. Ik stond te juichen!
Life is what you make it.
pi_133670436
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:21 schreef MouzurX het volgende:
Het mooiste is ook dat ajax het met voetballen heeft gewonnen en niet met 11 man op de 16 en counteren. Zelfs na de rode kaart kwamen ze er nog redelijk vaak uit. Maakt de overwinning nog een stukje mooier.
Geen Chelsea voetbal *O*
Jagen, jagen, jagen!
Met 10 man word je uiteraard in het nauw gedreven, maar alsnog speelden ze opener dan vele clubs die met z'n 11en de 16 gaan beschermen.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_133670498

  woensdag 27 november 2013 @ 11:35:58 #8
131800 Tarado
capô de fusca
pi_133670704
AT5 twitterde op woensdag 27-11-2013 om 11:33:02 Davy Klaassen: 'Steward Theo vertelde wat er gebeurd was met de supporter. Ik heb meteen mijn shirt gegeven' http://t.co/5E4VIMxo8y reageer retweet
pi_133670819
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:35 schreef Tarado het volgende:
AT5 twitterde op woensdag 27-11-2013 om 11:33:02 Davy Klaassen: 'Steward Theo vertelde wat er gebeurd was met de supporter. Ik heb meteen mijn shirt gegeven' http://t.co/5E4VIMxo8y reageer retweet
Meh, of ie daar nog wat aan heeft :X
Anderzijds, wat kan je anders als speler?
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_133670824
quote:
Catalaanse kranten uiterst kritisch
JaySing, 27-11-2013 08:05, 4093 views, Spaanse en Nederlandse media |Wed ¤120 gratis + 1e mobiele weddenschap geld terug!
De Catalaanse kranten zijn niet bepaald te spreken over het optreden van Barcelona gisteravond tegen Ajax. Het Spaanse Sport spreekt zelfs over het slechtste Barcelona in vijf jaar. De Nederlandse kranten zijn daarnaast zeer te spreken over het spel van de Amsterdammers.

'Na twintig wedstrijden is Gerardo Martino zijn ongeslagen status kwijt, vooral door een slechte eerste helft', aldus het medium. Volgens de krant kwamen de Catalanen in de eerste helft nog goed weg. 'Langzaam, apathisch, zonder ideeën, dat was het spel van FC Barcelona tegen een gemotiveerde, jonge ploeg. Het elftal van Frank de Boer had wel zes kansen in de eerste helft.'

'Na de 2-1 en de rode kaart ging Barcelona op zoek naar de gelijkmaker, maar dat gebeurde met meer strijdlust dan kwaliteit. Een gelijkspel zou ook niet verdiend zijn geweest', vervolgt de krant op harde wijze.

Volgens El Mundo Deportivo was het doelman Manuel Pinto die Barcelona voor een grotere achterstand behoedde in de eerste helft. 'Na een desastreus begin bleek de ploeg niet in staat om veel kansen te creëren, het numerieke voordeel ten spijt.'

'Het was een ramp voor Barcelona, een vernedering. De Catalanen waren een schim van zichzelf en moeten nu de groepswinst op de laatste speeldag veiligstellen. Lasse Schöne was een nachtmerrie voor de linkerflank. Dankzij een blunder van Ricardo van Rhijn werd het nog een wedstrijd. Barcelona kreeg echter nauwelijks kansen.'

De Nederlandse kranten spreken over een voetbalsprookje. 'Wat zich in de Arena voltrok, was amper te bevatten. Een voetbalwonder in miniatuurvorm. Ajax, dat recentelijk thuis niet kon scoren tegen RKC en verloor van Vitesse, was het dit seizoen nog ongeslagen FC Barcelona de baas', zo stelt de Volkskrant.

'Op het middenveld speelde Thulani Serero de wedstrijd van zijn leven. De tengere Zuid-Afrikaan, in wie De Boer een rotsvast vertrouwen heeft, liet ineens zijn potentieel zien. Passend, wegdraaiend bij tegenstanders en passes van tegenstanders onderscheppend. Hij was een Barça-mannetje in Ajax-tricot.'

De Telegraaf stelt dat Ajax zichzelf op de kaart heeft gezet in Europa. 'Niet alleen de uitslag, maar vooral de manier waarop Ajax de Catalanen de eerste helft bestreed - door de tegenstander collectief af te jagen en sprankelende aanvallen op de mat te leggen - zal lof oogsten.'

Volgens de krant trad Barcelona ondanks alle afwezigen nog steeds aan met een ijzersterk team. 'Wie de opstelling van de gasten met de verdedigers Carles Puyol, Gerard Piqué en Javier Mascherano, het middenveld bestaand uit Xavi Hernandez, Alex Song en Andres Iniesta, plus de aanvallers Pedro Rodriguez, Cesc Fabregas en Neymar goed bekeek, besefte dat het in de Amsterdam Arena nog steeds David tegen Goliath was.'

Ook Trouw is onder de indruk over het spel van Ajax. 'Onder de ogen van revolutieleider Johan Cruijff werd veel getoond van de vooruitgang waarvan De Boer al langer sprak. Aangezet door zijn onverstoorbare coach was Ajax zelfverzekerd en dynamisch van leer getrokken. Barcelona, al geplaatst en in een alternatieve samenstelling zonder vooral sterspeler Messi, oogde aanvankelijk niet al te geïnspireerd, maar dat was door Ajax in eerste instantie knap uitgebuit.'

Het ochtendblad stelt dat de bezoekers niet vol gas geven om voor de gelijkmaker te gaan. 'Het tiental van Ajax werd teruggedrongen, al zette Barcelona bepaald niet alles op alles.'
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133670871
Nu maar hopen dat Frank nog een aantal jaar bij ons blijft :P en niet volgend jaar coach van Barca is
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133670914
quote:
'Op het middenveld speelde Thulani Serero de wedstrijd van zijn leven. De tengere Zuid-Afrikaan, in wie De Boer een rotsvast vertrouwen heeft, liet ineens zijn potentieel zien. Passend, wegdraaiend bij tegenstanders en passes van tegenstanders onderscheppend. Hij was een Barça-mannetje in Ajax-tricot.'
Volledig mee eens, wat speelde hij goed..
pi_133671000
quote:
Ajax – Barcelona: een man in de gracht

Er ligt een man in de gracht. Ajax speelt zijn beste wedstrijd in jaren, zet het beste team van de laatste honderd jaar op 2-0 achter en op Twitter schrijven mensen: er ligt een man in de gracht.

Een avond waarop alles lukt
Er is bloed, veel bloed dat uit een hoofd op het beton gutst en een paar meter verderop tikken Klaassen, Blind en Serero Xavi en Iniesta het hoofd op hol. Hoe lang is het geleden dat ik Ajax zo zag voetballen? Zo zag combineren?
Heb ik wel eens genoten van Hoesen? Ik kan het me niet heugen.
Vanavond wel.

Ik weet niet wat het is, vanavond– ze blinken allemaal uit, zelfs de zwakke broeders die week in, week uit mogen bewijzen dat ze tegenwoordig iedereen maar een contract geven, in Amsterdam. Ze hebben de geest gekregen vanavond, Schöne, Van Rhijn, Fischer. Ze zijn een genot om naar te kijken, Boilesen en Veltman.
Het is iets wonderbaarlijks om te zien, als voetbalteams boven zichzelf uitstijgen. Je kunt het voelen, door het televisiescherm heen.
Dit, voel je, dit is de avond van genade. De avond, zoals commentatoren het bij gebrek aan een poëtischer woordenschat meestal omschrijven, waarop alles lukt.
Er is geen omschrijven aan, maar wie wel eens zo’n wedstrijd heeft bekeken (Nederland – Italië, 2008, was er zo een) herkent het.

In de betonnen geul rond het veld waar alles lukt, rijden ambulances af en aan.
De man in de gracht ligt er nog.
‘De nek wordt gestabiliseerd,’ twittert iemand.
Alsof je verplicht getuige bent bij een afschuwelijk ongeluk.
Kijk, gonst het op het internet, kijk naar deze beelden.
Ik probeer niet te kijken, uit alle macht.

Je wilde dat je niet gekeken had
Het is rust. Ajax heeft de 2-0 voorsprong over het keerpunt geduwd. Ik kijk Davy Klaassen van het veld banjeren, en probeer te genieten. Ooit speelde Davy Klaassen bij De Zebra’s uit Hilversum. Wonnen wij altijd van, van De Zebra’s. In het jaar dat Davy Klaassen geboren werd versloeg mijn BFC E5 De Zebra’s E3 met 8-1.
Ik maak een online grapje, ik vermoed om m’n eigen onrust te bezweren.
Daar probeer ik aan te denken, terwijl de rust vordert en de beelden van de man in de gracht over het internet uitwaaieren.
Je moet wel kijken.
Je kijkt.
Je wilde dat je niet gekeken had.

Onmiddellijk na rust krijgt Veltman rood en scoort Barcelona 2-1. Niemand reageert, 50.000 mensen lamgeslagen zonder dat de voetballers weten waarom.
Ik probeer me op te winden, me te verbazen, het spannend te vinden. Dat lukt niet meer.
Ergens in de rust is Ajax-Barcelona teruggebracht tot z’n eigenlijke proporties.
Iets onbenulligs, 22 jongens en een bal.
De traumahelikopter stijgt op en de NOS zwijgt in duizend talen.
In de gracht worden de sporen uitgewist.
Dan zet ik de televisie uit.
Later die avond wint Ajax van Barcelona. Fantastisch. Ongelooflijk. Had het kunnen zijn.
Maar er lag een man in de gracht.
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
pi_133671028
Wie had gedacht aan het begin van het seizoen dat een middenveld bestaande uit Klaassen-Blind-Serero Barca kon overheersen _O_
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
  woensdag 27 november 2013 @ 11:51:06 #15
131800 Tarado
capô de fusca
pi_133671081
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:44 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Volledig mee eens, wat speelde hij goed..
Hij was goed maar ik vond Blind nog beter
  Forum Admin woensdag 27 november 2013 @ 11:51:47 #16
35723 crew  GGMM
pi_133671098
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:40 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Meh, of ie daar nog wat aan heeft :X
Anderzijds, wat kan je anders als speler?
Vooral dat, ja.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_133671100
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:51 schreef Tarado het volgende:

[..]

Hij was goed maar ik vond Blind nog beter
Beide waren top
pi_133671137
Ik heb overigens nog geen beeld gezien van die man in die gracht. Geen foto, geen filmpje aangeklikt. Ik wil zoiets echt niet zien :{ Vreselijk zoiets..
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_133671218
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:53 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ik heb overigens nog geen beeld gezien van die man in die gracht. Geen foto, geen filmpje aangeklikt. Ik wil zoiets echt niet zien :{ Vreselijk zoiets..
Het zijn geen leuke beelden, maar als FB hebt kan je er niet omheen.
  woensdag 27 november 2013 @ 11:57:07 #20
391252 _NZT_
Blue Mountain State
pi_133671247
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:53 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ik heb overigens nog geen beeld gezien van die man in die gracht. Geen foto, geen filmpje aangeklikt. Ik wil zoiets echt niet zien :{ Vreselijk zoiets..
Valt wel mee...is weinig te zien
Ik smack meer chickies dan Regilio Tuur
pi_133671310
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:47 schreef wieisboos het volgende:

[..]

Wat een slecht stuk...
pi_133671317
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:57 schreef _NZT_ het volgende:

[..]

Valt wel mee...is weinig te zien
Heb je die fotos van dichtbij ook gezien? :P Daar zie je toch best veel.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_133671337
http://www.ajaxfanzone.nl/shownews.asp?id=29562

quote:
Ajax-supporter overleden aan verwondingen
27-11-13
De man die gister in de gracht viel tijdens de wedstrijd Ajax - Barcelona is vanmorgen aan zijn verwondingen overleden. De supporter liep bij zijn val ernstig hoofdletsel op en is daar vanmorgen aan bezweken.

Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_133671363
quote:
Nergens bevestigd. Bericht op Facebook is ook alweer weggehaald.

Foto (details van dichtbij, je bent gewaarschuwd): https://pbs.twimg.com/media/BaB_tP7CUAM97zp.jpg
pi_133671366
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:59 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Wat een slecht stuk...
:D.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_133671410
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:01 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Nergens bevestigd. Bericht op Facebook is ook alweer weggehaald.

Foto (details van dichtbij, je bent gewaarschuwd): https://pbs.twimg.com/media/BaB_tP7CUAM97zp.jpg
Ok dat wist ik niet. we wachten het nog even af.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Redactie Games woensdag 27 november 2013 @ 12:05:03 #27
140137 Wessiej
A.F.C.A.
pi_133671446
Echt iedereen moet deze dagen alleen de bronnen

F-side
AjaxLife
Ajax.nl
Politie

gaan geloven, en niémand anders.
.....Kennedy
pi_133671754
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:56 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Het zijn geen leuke beelden, maar als FB hebt kan je er niet omheen.
Valt mee, op een paar kleine thumbnails na heb ik niets gezien gelukkig.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_133671882
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:05 schreef Wessiej het volgende:
Echt iedereen moet deze dagen alleen de bronnen

F-side
AjaxLife
Ajax.nl
Politie

gaan geloven, en niémand anders.
Echt he, al die kneuzen die het interessant vinden om allerlei onzin op internet te kalken rondom dit ongeluk, niet te geloven.
pi_133671912
De wereldpers rukt zich weer even af op Ajax.
pi_133671967
quote:
Dit bewijst maar weer eens dat hooligans of wanna be hooligans een IQ hebben van een fruitvlieg, hulpverlenders uitschelden, echt trieste figuren....
pi_133672033
quote:
Dat blonde wijf :') teringdom.
pi_133672136
Die status die Frenk de Boer net deelde op FB :r
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
  woensdag 27 november 2013 @ 12:36:35 #36
381953 NaturalScience
The delusion that we have.....
pi_133672137
quote:
Ik hoop dat de meneer die in de gracht is gevallen er zo een is die ook hulpverleners uitscheld. Dan is er namelijk niet te spreken van een verlies en hoeven we er geen aandacht meer aan te besteden.

Anders is het natuurlijk zeer triest nieuws! :{
pi_133672169
En die halve dooie? Is daar nog over geschreven?
  woensdag 27 november 2013 @ 12:38:31 #38
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_133672171
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:36 schreef NaturalScience het volgende:

[..]

Ik hoop dat de meneer die in de gracht is gevallen er zo een is die ook hulpverleners uitscheld. Dan is er namelijk niet te spreken van een verlies en hoeven we er geen aandacht meer aan te besteden.

Anders is het natuurlijk zeer triest nieuws! :{
Mongool. :')
Gourmetten of steengrillen?
pi_133672193
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 11:47 schreef wieisboos het volgende:

[..]

Bijzonder slecht geschreven.
'Als de vis gaat stinken moet je bij de kop beginnen' - Aad300
  woensdag 27 november 2013 @ 12:39:31 #40
381953 NaturalScience
The delusion that we have.....
pi_133672194
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:38 schreef Silenus het volgende:

[..]

Mongool. :')
Lijkt me niet. Het zijn die waardeloze en nutteloze personen die alles uitschelden dat los en vast zit die een dergelijke titel mogen dragen.
pi_133672304
quote:
13s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:36 schreef roos85 het volgende:
Die status die Frenk de Boer net deelde op FB :r
Te triest dit, foto eronder maar even weggehaald....

  woensdag 27 november 2013 @ 12:46:10 #42
381953 NaturalScience
The delusion that we have.....
pi_133672360
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:44 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Te triest dit, foto eronder maar even weggehaald....

[ afbeelding ]
:N
  woensdag 27 november 2013 @ 12:48:32 #43
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_133672414
Hoe kan zo'n man eigenlijk naar beneden vallen? In de Kuip sta ik ook altijd tegen het hek aan voor de gracht... Maar je moet het wel erg gek maken om er helemaal over heen te vallen.

Is het bij het doelpunt gebeurd ofzo?
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_133672474
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:48 schreef satecl het volgende:
Hoe kan zo'n man eigenlijk naar beneden vallen? In de Kuip sta ik ook altijd tegen het hek aan voor de gracht... Maar je moet het wel erg gek maken om er helemaal over heen te vallen.

Is het bij het doelpunt gebeurd ofzo?
http://www.dumpert.nl/med(...)efus_gescholden.html
Kijk dit filmpje maar, als je daar staat is er geen hek of iets, een duw of een sprong en je ligt in de gracht.
Waarschijnlijk na dit incident komen er nu wel aanpassingen, daar kan je op wachten.

[ Bericht 2% gewijzigd door WhateverWhatever op 27-11-2013 12:58:55 ]
pi_133672605
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:30 schreef Gruisman het volgende:

[..]

Dat blonde wijf :') teringdom.
+1
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  woensdag 27 november 2013 @ 13:04:51 #46
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_133672836
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:51 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

http://www.dumpert.nl/med(...)efus_gescholden.html
Kijk dit filmpje maar, als je daar staat is er geen hek of iets, een duw of een sprong en je ligt in de gracht.
Waarschijnlijk na dit incident komen er nu wel aanpassingen, daar kan je op wachten.
Vreemd dat het nooit eerder is gebeurd dan. Wel een niveau'tje trouwens hoor, daar!
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_133672857
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:48 schreef satecl het volgende:
Hoe kan zo'n man eigenlijk naar beneden vallen? In de Kuip sta ik ook altijd tegen het hek aan voor de gracht... Maar je moet het wel erg gek maken om er helemaal over heen te vallen.

Is het bij het doelpunt gebeurd ofzo?
Die gracht in de Arena is sowieso een gedrocht.. tribunes moeten doorlopen tot het veld en maak eventueel daaronder nog een grachtje iets verder van de tribune. Arena is een en al lelijk beton en daar kan je flink hard op vallen.
pi_133672926
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:04 schreef satecl het volgende:

[..]

Vreemd dat het nooit eerder is gebeurd dan. Wel een niveau'tje trouwens hoor, daar!
Moest er idd wel een keer van komen en waarschijnlijk was deze beste man ook wel onder invloed van het een of ander. :X
pi_133672929
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133672947
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:05 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Die gracht in de Arena is sowieso een gedrocht.. tribunes moeten doorlopen tot het veld en maak eventueel daaronder nog een grachtje iets verder van de tribune. Arena is een en al lelijk beton en daar kan je flink hard op vallen.
Is het ook, maar het dient er natuurlijk ook voor dat mafkezen niet zomaar het veld op kunnen rennen, dit hebben zij voor henzelf verpest.
  woensdag 27 november 2013 @ 13:10:07 #51
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_133672956
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:09 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Is het ook, maar het dient er natuurlijk ook voor dat mafkezen niet zomaar het veld op kunnen rennen, dit hebben zij voor hunzelf verpest.
Als er iemand het veld op wil rennen dan doen ze dat toch wel dat ga je niet voorkomen door die gracht
pi_133672976
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Als er iemand het veld op wil rennen dan doen ze dat toch wel dat ga je niet voorkomen door die gracht
tuurlijk maar dit belemmerd wel meer
  woensdag 27 november 2013 @ 13:11:39 #53
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_133672992
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:10 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

tuurlijk maar dit belemmerd wel meer
Dat zagen we bij Wesley inderdaad of hoe heette die kneus
  woensdag 27 november 2013 @ 13:12:11 #54
391252 _NZT_
Blue Mountain State
pi_133673008
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 12:48 schreef satecl het volgende:
Hoe kan zo'n man eigenlijk naar beneden vallen? In de Kuip sta ik ook altijd tegen het hek aan voor de gracht... Maar je moet het wel erg gek maken om er helemaal over heen te vallen.

Is het bij het doelpunt gebeurd ofzo?
Ervoor zeggen sommige mensen. Als je af en toe kijkt zijn er mensen die gewoon op de rand van de railing zitten op de tweede ring. Een tikkie of evenwicht verliezen en je valt naar beneden
Ik smack meer chickies dan Regilio Tuur
pi_133673009
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:05 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Die gracht in de Arena is sowieso een gedrocht.. tribunes moeten doorlopen tot het veld en maak eventueel daaronder nog een grachtje iets verder van de tribune. Arena is een en al lelijk beton en daar kan je flink hard op vallen.
Maar wel mee eens, plaatsen laten doorlopen aan het veld, kunnen er ook meer kaarten verkocht worden
pi_133673105
Nu moet ik wel zeggen Barca was wel echt in hele slechte doen. Dat was deels te danken aan Ajax overigens, maar Bayern had dit Barca wederom dik opgerold. Denk dat Bayern nu (weer) de beste ploeg is wereldwijd
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
  woensdag 27 november 2013 @ 13:20:49 #57
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_133673238
Ik denk persoonlijk dat die man , afgaande op de foto, een kleine kans heeft om het te overleven.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_133673251
Artikelen op Uefa website over Ajax overwinning

Serero: Everything clicked together
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2027432.html

De Boer applauds Ajax's lionhearts
http://www.uefa.com/uefac(...)ails+ajax+lionhearts

Ajax claim Barcelona scalp to stay in contention
http://www.uefa.com/uefac(...)ax+claim+barca+scalp

En dit is toch wel het mooiste. Geeft aan hoe goed Ajax speelde



VI Radio ook nog wat fragmentjes over gisteren
http://www.vi.nl/audio.htm

[ Bericht 6% gewijzigd door Stiggie op 27-11-2013 13:27:07 ]
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133673385
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:09 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Is het ook, maar het dient er natuurlijk ook voor dat mafkezen niet zomaar het veld op kunnen rennen, dit hebben zij voor henzelf verpest.
Niet helemaal waar, die is er oorspronkelijk om ambulances de ruimte te geven bij grote evenementen.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_133673406
quote:
1s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:12 schreef _NZT_ het volgende:

[..]

Ervoor zeggen sommige mensen. Als je af en toe kijkt zijn er mensen die gewoon op de rand van de railing zitten op de tweede ring. Een tikkie of evenwicht verliezen en je valt naar beneden
Als je het filmpje ziet, dan zie je de tweede goal vallen. Dan is het pas net gebeurd. Tussen de 1-0 en de 2-0 dus.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_133673473
Thulani Serero perfecte opvolger van Erikssen _O_
pi_133673598
Goede overwinning gister, helemaal omdat de huidige selectie uit spelers bestaat die in de tijd van het wereldteam van ´95 niet eens op de bank zouden zitten. De sterkhouders nu, zijn eigenlijk van het niveau Wooter, Musampa, etc. Des te knapper was het resultaat, maar vooral ook het spel van Ajax gister.

Ik zou mij als Frank maar over 2 dingen ´zorgen´ maken:

- Door de rode kaart is Mighty Mike weer de eerste in rij op bank
- 2e penalty situatie reageerde Cillessen veel te laat. Als Moisander die Barca-speler niet had vastgepakt was deze eerder bij de bal geweest dan Cillessen

Kleine dingetjes, maar kunnen wel cruciaal zijn tegen Milan.

Anyway, proficiat. Lang geleden dat ik Ajax zo goed heb zien spelen. ^O^
BFF met GGMM
pi_133673708
quote:
14s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:33 schreef DonRaja het volgende:
Goede overwinning gister, helemaal omdat de huidige selectie uit spelers bestaat die in de tijd van het wereldteam van ´95 niet eens op de bank zouden zitten. De sterkhouders nu, zijn eigenlijk van het niveau Wooter, Musampa, etc. Des te knapper was het resultaat, maar vooral ook het spel van Ajax gister.

Ik zou mij als Frank maar over 2 dingen ´zorgen´ maken:

- Door de rode kaart is Mighty Mike weer de eerste in rij op bank
- 2e penalty situatie reageerde Cillessen veel te laat. Als Moisander die Barca-speler niet had vastgepakt was deze eerder bij de bal geweest dan Cillessen

Kleine dingetjes, maar kunnen wel cruciaal zijn tegen Milan.

Anyway, proficiat. Lang geleden dat ik Ajax zo goed heb zien spelen. ^O^
Dat is natuurlijk moeilijk te zeggen. We kunnen pas over een paar jaar zeggen hoe goed dit team was, omdat je dan weet waar ze dan spelen of wat ze gepresteerd hebben met Ajax.
pi_133673732
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:38 schreef Syntix het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk moeilijk te zeggen. We kunnen pas over een paar jaar zeggen hoe goed dit team was, omdat je dan weet waar ze dan spelen of wat ze gepresteerd hebben met Ajax.
Klopt natuurlijk, maar ik had de leeftijden een beetje vergeleken met het team toen en nu. Er zaten toen al échte wereldtoppers tussen, nu heb je die (nog?) niet.
BFF met GGMM
pi_133673834
quote:
14s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:39 schreef DonRaja het volgende:

[..]

Klopt natuurlijk, maar ik had de leeftijden een beetje vergeleken met het team toen en nu. Er zaten toen al échte wereldtoppers tussen, nu heb je die (nog?) niet.
Ik weet niet of de rest van de wereld in die tijd al onze Ajax spelers wereldtoppers vonden? Wij weten met de kennis van nu dat het wereldtoppers werden, maar of dat toen al zo bekend was...
pi_133673865
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:42 schreef Syntix het volgende:

[..]

Ik weet niet of de rest van de wereld in die tijd al onze Ajax spelers wereldtoppers vonden? Wij weten met de kennis van nu dat het wereldtoppers werden, maar of dat toen al zo bekend was...
Goed punt..
BFF met GGMM
  woensdag 27 november 2013 @ 13:50:21 #67
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_133674019
Zit nu toch te twijfelen.. Tripje naar Milaan?
  woensdag 27 november 2013 @ 13:52:01 #68
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_133674066
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:50 schreef Heeinz het volgende:
Zit nu toch te twijfelen.. Tripje naar Milaan?
Tuurlijk! Is prima te bereizen, kaartje is spotgoedkoop.

Voor de wedstrijd van gisteren hebben al 1700 Ajax-supporters een kaartje gekocht. Ik ben er zelf ook bij, superveel zin in.
Gourmetten of steengrillen?
pi_133674108
Ben echt zo benieuwd hoe die wedstrijd tegen ADO gaat verlopen.
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:16 schreef Stiggie het volgende:
Nu moet ik wel zeggen Barca was wel echt in hele slechte doen. Dat was deels te danken aan Ajax overigens, maar Bayern had dit Barca wederom dik opgerold. Denk dat Bayern nu (weer) de beste ploeg is wereldwijd
Ze leken vooral een strategie te missen. Het was een beetje doelloos passen op Neymar of Pedro, die zich dan meestal vastliepen.

Sowieso heeft Barca altijd moeite een goal te forceren als ze eenmaal achter staan.
Amen.
  woensdag 27 november 2013 @ 13:56:13 #70
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_133674173
quote:
14s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:33 schreef DonRaja het volgende:
Goede overwinning gister, helemaal omdat de huidige selectie uit spelers bestaat die in de tijd van het wereldteam van ´95 niet eens op de bank zouden zitten. De sterkhouders nu, zijn eigenlijk van het niveau Wooter, Musampa, etc. Des te knapper was het resultaat, maar vooral ook het spel van Ajax gister.

Ik zou mij als Frank maar over 2 dingen ´zorgen´ maken:

- Door de rode kaart is Mighty Mike weer de eerste in rij op bank
- 2e penalty situatie reageerde Cillessen veel te laat. Als Moisander die Barca-speler niet had vastgepakt was deze eerder bij de bal geweest dan Cillessen

Kleine dingetjes, maar kunnen wel cruciaal zijn tegen Milan.

Anyway, proficiat. Lang geleden dat ik Ajax zo goed heb zien spelen. ^O^
Dat eerste zou ik me niet zo zorgen om maken. Op de bank kan hij geen fouten maken :P
Ik vond die bijna pingel wel mee vallen. Hij pakt hem niet vast en ik denk dat Cillissen er wel op tijd bij was geweest.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_133674257
Wat een ongelooflijke avond gisteren, ik denk nog steeds dat ik droom.
Groot fan van User Wotte
pi_133674259
quote:
De Madrileense sportkrant AS, vaak op de hand van rivaal Real Madrid, vergelijkt Barcelona met een keizer die in zijn ondergoed over straat loopt. Dankzij Ajax is het volk niet meer bang om hem daarop te wijzen. 'Barcelona kreeg in Amsterdam een ontnuchterende les van Ajax, dat zelfs bijna een helft met een man minder speelde. De les voor Barcelona is des te vernederender vanwege de tegenstander, hun stijl en de plek waar het gebeurde. Ajax ontdeed de keizer van zijn kleding met een masterclass in positiespel van 45 minuten tijd. Barcelona werd behandeld zoals het gewend was andere teams te behandelen.'
BFF met GGMM
pi_133674349
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:29 schreef MarkBroflovski het volgende:
Thulani Serero perfecte opvolger van Erikssen _O_
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  woensdag 27 november 2013 @ 14:04:20 #74
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_133674389
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:59 schreef Tjacka het volgende:
Wat een ongelooflijke avond gisteren, ik denk nog steeds dat ik droom.
Ben jij moderator geworden!? Tering, echt geen sociaal leven zeker?
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_133674483
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:04 schreef satecl het volgende:

[..]

Ben jij moderator geworden!? Tering, echt geen sociaal leven zeker?
:D nee, ik heb overdag niks te doen he.
Groot fan van User Wotte
  woensdag 27 november 2013 @ 14:08:10 #76
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_133674490
quote:
1s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:07 schreef Tjacka het volgende:

[..]

:D nee, ik heb overdag niks te doen he.
Je kan wel een sportschool gebruiken ouwe pik ;) Gisteren nog heen geweest?
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_133674539
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:08 schreef satecl het volgende:

[..]

Je kan wel een sportschool gebruiken ouwe pik ;) Gisteren nog heen geweest?
Tuurlijk, elke thuiswedstrijd toch.
Groot fan van User Wotte
  woensdag 27 november 2013 @ 14:09:47 #78
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_133674541
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:52 schreef Silenus het volgende:

[..]

Tuurlijk! Is prima te bereizen, kaartje is spotgoedkoop.

Voor de wedstrijd van gisteren hebben al 1700 Ajax-supporters een kaartje gekocht. Ik ben er zelf ook bij, superveel zin in.
Kaartje is wel redelijk goedkoop ja, maar reizen en hotel niet. Ben ook maar een arme student :{
pi_133674646

rond 0:24 zie je iemand op de reling staan zou de man die gevallen is dit ook hebben gedaan? Het is trouwens de zelfde plek waar het is gebeurt.
pi_133674769
Ik zie helemaal niemand op de reling staan...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  woensdag 27 november 2013 @ 14:19:50 #81
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_133674829
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:09 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Kaartje is wel redelijk goedkoop ja, maar reizen en hotel niet. Ben ook maar een arme student :{
Tsja, met een busreis is het nog wel te doen. Ik vlieg vanaf Charleroi naar Milaan (40 euro), hostel (15 euro), kaartje (24 euro), benzine naar Charleroi (20 pp). 99 euro dus totaal. Is geen geld.
Gourmetten of steengrillen?
pi_133674867
quote:
14s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:59 schreef DonRaja het volgende:

[..]

Daar krijg je toch een dikke lul van als je een ajacied bent :)
pi_133674870
Jammer dat de goedkoopste vliegreis nu 160 eu is. Ja, ik had eerder moeten boeken, maar ik was tot gister eigenlijk niet van plan te gaan :').
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  woensdag 27 november 2013 @ 14:24:39 #84
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_133674984
Dinsdagavond - donderdagochtend is 95 euro, vanaf Charleroi.
Gourmetten of steengrillen?
  Forum Admin woensdag 27 november 2013 @ 14:26:23 #85
35723 crew  GGMM
pi_133675034
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:21 schreef Da_Sandman het volgende:
Jammer dat de goedkoopste vliegreis nu 160 eu is. Ja, ik had eerder moeten boeken, maar ik was tot gister eigenlijk niet van plan te gaan :').
Successupporter. :N
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_133675042
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:26 schreef GGMM het volgende:

[..]

Successupporter. :N
Erg he :').
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_133675129
quote:
6s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:24 schreef Silenus het volgende:
Dinsdagavond - donderdagochtend is 95 euro, vanaf Charleroi.
Wut? Waar? Kom ik nergens tegen... Wel van dinsdagmiddag. En dat kan dus niet.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_133675139
Top Klaassen!



quote:
AMSTERDAM -
Ajax-middenvelder Davy Klaassen heeft gisteren direct na het gewonnen Champions League-duel tegen FC Barcelona, een eerbetoon gebracht aan de supporter die zwaargewond raakte. De voetballer legde zijn shirt neer bij de plek waar de man van de tribune viel.

De fan maakte een smak van zo'n vijf meter en is met een zeer ernstige hoofdwond naar het ziekenhuis gebracht. Daar ligt hij woensdag nog steeds. De politie heeft nog geen nieuws over zijn toestand.

,,Ik heb er tijdens de wedstrijd niks van meegekregen maar na de wedstrijd hoorde ik van steward Theo wat er gebeurd was met de supporter", zo zei Klaassen na de wedstrijd tegen AT5. ,, Toen heb ik meteen mijn shirt gegeven. Ik kreeg net van vrienden foto's van de ambulances in de gracht toegestuurd, echt heel erg dit
  Forum Admin woensdag 27 november 2013 @ 14:31:01 #89
35723 crew  GGMM
pi_133675175
quote:
10s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:26 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Erg he :').
:D
Prachtig man. We gaan ze in Milan pakken. :7
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  woensdag 27 november 2013 @ 14:36:20 #90
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_133675325
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:29 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Wut? Waar? Kom ik nergens tegen... Wel van dinsdagmiddag. En dat kan dus niet.
Vlucht van 18.40 uur is hier 17,99 euro. Ryanair - Charleroi - Milan(Bergamo)
Gourmetten of steengrillen?
pi_133675348
wat een wedstrijd, good job!
pi_133675553
Ik ga gelukkig ook naar Milan. Zo blij dat ik mn kaartje meteen gekocht heb en het vliegticket geboekt.. Hotel Berlino, mooi hotel in het centrum voor 35 euro!
de dag die je wist dat zou komen is nog niet hier.
pi_133675753
Ik moest trouwens wel lachen gister toen ik Serero op het veld zag rondlopen, leek wel een jongetje van 8

:P
pi_133676028
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 13:50 schreef Heeinz het volgende:
Zit nu toch te twijfelen.. Tripje naar Milaan?
Achteraf had dit wel zo'n toffe trip geweest, omdat het er nu echt omgaat. "Jammer genoeg" al bij Barca uit gegaan dus qua budget is het ff op.
pi_133676106
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:51 schreef WhateverWhatever het volgende:
Ik moest trouwens wel lachen gister toen ik Serero op het veld zag rondlopen, leek wel een jongetje van 8

:P
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:51 schreef WhateverWhatever het volgende:
Ik moest trouwens wel lachen gister toen ik Serero op het veld zag rondlopen, leek wel een jongetje van 8

:P
Tegen Barca vond ik het nog meevallen (die zijn immers ook niet de grootste) maar tegen Celtic was het echt lachwekkend _O-
pi_133676251
Deel van het publiek ging heerlijk tekeer tegen het ambulancepersoneel :') :r Ook walgelijk.
Noot noot.
pi_133676422
quote:
19s.gif Op woensdag 27 november 2013 15:09 schreef Jojoortje het volgende:
Deel van het publiek ging heerlijk tekeer tegen het ambulancepersoneel :') :r Ook walgelijk.
Idioten.
pi_133676446
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 15:03 schreef Gruisman het volgende:

[..]


[..]

Tegen Barca vond ik het nog meevallen (die zijn immers ook niet de grootste) maar tegen Celtic was het echt lachwekkend _O-
Pique, Puyol en Song zijn vrij klein inderaad.
pi_133676527
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 14:51 schreef WhateverWhatever het volgende:
Ik moest trouwens wel lachen gister toen ik Serero op het veld zag rondlopen, leek wel een jongetje van 8

:P
Hij speelde wel als een baas _O_
pi_133676530
quote:
1s.gif Op woensdag 27 november 2013 15:16 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Pique, Puyol en Song zijn vrij klein inderaad.
Puyol is nog kleiner dan Fischer
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')