Ik had ook een scheve neusschot.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:04 schreef sararaats het volgende:
[..]
ik ben ooit op m'n neus gedonderd tijdens turnen en neusschelp was scheefgegroeid, operatie gehad waarbij ik afgezien heb en het is niet veel beter geworden
ik had vooral moeite met etenquote:Op dinsdag 26 november 2013 10:13 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik had ook een scheve neusschot.
Is een keer opengeboord, da's weer helemaal dicht gaan groeien.
2e operatie ergens anders, ik heb hen vooraf al gezegd dat het helemaal fout aanvoelde in mijn neusholte, maar dat wuifden ze weg.
Ff een kleine operatie tussendoor, dachten ze. Dus ze hebben mijn bloed niet onderzocht op hoeveel narcose ik kon hebben, mijn lengte en gewicht niet gemeten en me geen spierverslappers gegeven voor de narcose.
Operatie van een kwartier werd 2,5 uur, ik werd volgepompt met narcose en morfine, en mijn longspieren raakten verlamd.
Pieieieieieieieieieieieieieieieieieieiep......
*ZAP!* X oneindig vaak.
Hart liep weer.
Bloeddruk 0.
Flinke lading zware medicijnen, bloeddruk weer in orde.
Hersenen hebben een flinke klap opgelopen, maar mijn neus was wel weer ietsjes beter!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Werewolf
Maar je bent er wel in getrapt!quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:10 schreef robdriessen het volgende:
Tjongejonge, even een belrondje moeten doen. Financiële situatie verbeteren enzulks.
- Postcodeloterij gebeld, die moet ik volgende week terugbellen, want als ze mijn lot nu stopzetten, mis ik de laatste trekking van het jaar met alle dikke prijzen en ze kunnen loten alleen per direct stoppen. Skoften
Oh?quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:10 schreef robdriessen het volgende:
Tjongejonge, even een belrondje moeten doen. Financiële situatie verbeteren enzulks.
- Nieuwe zorgverzekering, scheelt 30 euro per maand
- Power Unlimited opgezegd
- Donaties gestopt bij Cliniclowns, SOS Kinderdorpen en Greenpeace, scheelt 20 euro per maand
- Postcodeloterij gebeld, die moet ik volgende week terugbellen, want als ze mijn lot nu stopzetten, mis ik de laatste trekking van het jaar met alle dikke prijzen en ze kunnen loten alleen per direct stoppen. Skoften
Ik zit er ook serieus over te denken om TV-abo de deur uit te doen. Kijk toch nooit.
quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:16 schreef sararaats het volgende:
[..]
ik had vooral moeite met etenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.THE HELL???
In vergelijking met anderen heb ik het nog steeds best goed hoor, maar ik zie mijzelf weer in oude gewoontes vervallen waardoor ik vroeger ook in de schulden terecht ben gekomen. Zie dit als een tijdige koerswijziging voordat ik weer op het randje van de afgrond zit. Het feit dat je bankrekening alleen positief is tussen het storten van je loon en het innen van de hypotheekafschrijving is wat dat betreft wel een duidelijk signaalquote:Op dinsdag 26 november 2013 10:17 schreef ToT het volgende:
[..]
Oh?Ik dacht dat jij er altijd best goed voor zat, als je kijkt wat je allemaal o.a. aan heerlijke drankjes en lekker eten enzo hebt.
Tja het leven wordt gewoon steeds duurder en het einde lijkt nog LANG niet in zicht!
Groen Links heeft aangekondigd voor 10 miljard aan lastenverzwaringen er doorheen te willen drukken. Niet dat hen dat gaat lukken, maar stel dat andere partijen een paar van hun ideeën gaan overnemen...
Maar idd; als je zo kritisch kijkt naar wat je echt nodig hebt in het leven, kan er heel veel weg.
Tv had ik een tijdje geleden er ook uit gedaan en juist in die periode hoorde ik van veel mensen: "Oeh! Zet nu (zender x) op! Mooie uitzending!"
In de jaren daarvoor heb ik dat zelden gehad, en nu ik weer terug bij UPC ben en bijna gratis weer tv heb, kijk ik alsnog gewoon nooit tv.Het komt zelfs gewoon niet in me op, ook niet als ik me de tyfus verveel zoals gisteren.
Oeps, ja dat is idd een redelijk signaal ja.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:24 schreef robdriessen het volgende:
[..]
In vergelijking met anderen heb ik het nog steeds best goed hoor, maar ik zie mijzelf weer in oude gewoontes vervallen waardoor ik vroeger ook in de schulden terecht ben gekomen. Zie dit als een tijdige koerswijziging voordat ik weer op het randje van de afgrond zit. Het feit dat je bankrekening alleen positief is tussen het storten van je loon en het innen van de hypotheekafschrijving is wat dat betreft wel een duidelijk signaal
Het feit dat ik volgend jaar ook twee extra monden te voeden zal krijgen speelt ook mee, ik heb een buffer nodig. En die buffer heb ik al meer dan een jaar niet meer wegens de nieuwe keuken en een iets te royale levensstijl. Met andere woorden: ik moet nu eerst even mijn eigen situatie aanpakken voordat ik weer anderen ga/kan helpen. Uitzondering: mijn donaties voor de stichting SPOTS blijven gewoon doorgaan. Want de Big Cats blijven mijn grote liefde.
Ik ken het: ach, geen zin om te koken, even een pizza scoren. Ach, laten we eens een kraslot proberen. Ach, die fles drank ontbreekt nog in mijn collectie. Etc. etc.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:29 schreef ToT het volgende:
[..]
Oeps, ja dat is idd een redelijk signaal ja.
En klopt @ die 2 extra monden, dat je daar wel een buffer voor nodig hebt, maar dat is ook een doel waarvoor je natuurlijk wel graag wat offers over hebt he!
En dat van SPOTS kan ik wel begrijpen idd.
Ja als je goed bekijkt zijn er zo veel dingen waar mensen op kunnen bezuinigen he.
Bij mij ligt het probleem vaak in het vol kunnen houden van die bezuinigingen!Vooral qua eten; ik hou van magnetronhappen. Die zijn vaak echt wel lekker en best gezond, hoewel in bepaalde soorten vrij veel zout zit. Je betaal alleen wel zo 4 euro per maaltijd!
ik hield niks binnen omdat ik niet kon ruiken. er zaten 2 grote watten in m'n neus. de kilo's vlogen er zomaar af.quote:
Hehehe kan idd zo allemaal ja!quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:41 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Ik ken het: ach, geen zin om te koken, even een pizza scoren. Ach, laten we eens een kraslot proberen. Ach, die fles drank ontbreekt nog in mijn collectie. Etc. etc.
Tip voor snel en gezond koken: groot inkopen bij de LiDL (diepvries groentemixen, kilo kipfilet, kilo gehakt), thuis de boel alvast portioneren. En dit kan je dan als basis gebruiken voor heel veel gerechten: voor in een warme wrap, voor bij rijst, voor bij pasta. Enige wat je dan nog nodig hebt is wat kruiden of hot sauce. Ik maak tegenwoordig zelfs Breakfast Wraps met ei en spekreepjesEn als je dan een keer ECHT niet wil koken... dan ga ik naar de chinees en haal ik 1 reuze loempia. Barstensvol groenten en kip voor nog geen drie euro.
Moment, ik ga even hard tegen een deur oplopen...quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:42 schreef sararaats het volgende:
[..]
ik hield niks binnen omdat ik niet kon ruiken. er zaten 2 grote watten in m'n neus. de kilo's vlogen er zomaar af.
quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:44 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Moment, ik ga even hard tegen een deur oplopen...
als je wil afzien na de operatie, mij bestquote:Op dinsdag 26 november 2013 10:44 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Moment, ik ga even hard tegen een deur oplopen...
LOLquote:Op dinsdag 26 november 2013 10:48 schreef robdriessen het volgende:
Maar hoe gaat het met ToT deze dagen?
Je was me te snel af
Als je toch weinig belt en voornamelijk gebeld wordt: neem een pre-pay toestel. Geen maandelijkse kosten meer.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:47 schreef ToT het volgende:
Tja ikzelf kan gewoon echt nergens meer op bezuinigen. Ja de auto kan nog wel weg; dat scheelt me 25 euro per maand (all risk verzekering, belastingvrij), maar dan zit ik HELEMAAL in een sociaal isolement.
Ik heb de energievoorschot al omlaag gebracht en ben ook al zuiniger aan het leven wat dat betreft.
Ik ben met mijn mobiele abonnement overgestapt naar eentje van een tientje per maand. In principe kan ik eigenlijk best wel zonder mobiel; omdat het ontvangst hier toch kut is, gebruik ik hem vrijwel nooit. Alleen onderweg bellen is wel eens fijn. Verder ben ik gewoon op mijn vaste nummer bereikbaar (telefoon, internet en tv voor 25 euro per maand) en via de mail.
Verder heb ik helemaal geen lopende abonnementen of zo. Ook mijn brillenplan bij Hans Anders heb ik opgezegd.
Ik zat idd aan pre-pay te denken, maar als ik toch bel, wil ik me ook geen zorgen over de kosten hoeven te maken. Dat heb ik met mijn thuistelefoon al.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:52 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Als je toch weinig belt en voornamelijk gebeld wordt: neem een pre-pay toestel. Geen maandelijkse kosten meer.
En ja, zo te horen ben je al helemaal back to basic. Vergeet niet om eind deze maand je zorgverzekering tegen het licht te houden, de premies gaan overal aardig naar beneden.
Zijn er nog mogelijkheden om de inkomsten te doen stijgen? Heb je al een idee wanneer je je weer op de grote boze arbeidsmarkt durft te begeven?
@pre-pay. Stap binnen bij zo'n belturk en pak zo'n Lebara SIM. Goedkoper dan dat bel je niet. Dan moet je echt je best doen wil je een tientje per maand verbellen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:56 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik zat idd aan pre-pay te denken, maar als ik toch bel, wil ik me ook geen zorgen over de kosten hoeven te maken. Dat heb ik met mijn thuistelefoon al.
En idd @ zorgverzekering. Mijn begeleidster komt over een paar minuten, ik zal het zo ook met haar bespreken.
En @ arbeidsmarkt: aangezien ik eergisternacht weer een flinke nachtmerrie over werk heb gehad en de stress flink toeslaat als ik er aan denk: ehhhh....voorlopig nog even niet!
Binnenkort beginnen de echte therapieën eindelijk een keer bij mij te beginnen, na al die tijd. Hopelijk dat dat zoden aan de dijk zet. Het kutte is alleen dat bij een therapeut zelf lopen amper meer vergoed wordt. Paar bezoekjes per jaar en de rest mag je zelf dokken. Daar heb je gewoon echt geen fuck aan.
Men zegt altijd wel "Iets is beter dan niets.", maar met psychologische hulp ontloopt dat elkaar vaak niet veel; als je maar 8 keer per jaar of zo mag gaan, kun je bijna net zo goed helemaal niet gaan.
Daarnaast zit mijn therapie ook fucking ver bij mij vandaan, dus zit je weer met reiskosten. Die schijn je ook wel weer hier of daar te kunnen declareren, maar zowel de belastingen als de ziektekostenverzekering wijzen naar de ander toe als ik dat vraag.
LOL Nou ik zit de komende 2 jaar nog aan dit abo vast!quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:01 schreef robdriessen het volgende:
[..]
@pre-pay. Stap binnen bij zo'n belturk en pak zo'n Lebara SIM. Goedkoper dan dat bel je niet. Dan moet je echt je best doen wil je een tientje per maand verbellen.
Sterkte en plezier met je begeleidster
Keerzijde van de medaille: het wordt dus niet makkelijker om een vast contract te krijgen. Het is tegenwoordig zowat de norm dat je er 3 maand uit geflikkerd wordt waarna je weer opnieuw mag solliciteren voor je oude werkplek.quote:
Ja, dat zou dan ook weer kunnen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:06 schreef ToT het volgende:
[..]
Keerzijde van de medaille: het wordt dus niet makkelijker om een vast contract te krijgen. Het is tegenwoordig zowat de norm dat je er 3 maand uit geflikkerd wordt waarna je weer opnieuw mag solliciteren voor je oude werkplek.
Dat is weinig.quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:08 schreef ToT het volgende:
Daarbij mag je vanaf halverwege 2015 niet meer dan een jaarsalaris (of 75k, welke van de 2 lager is) aan oprotpremie krijgen. Klop je bij de UWV aan, dan mag je dat eerst opmaken.
Voor niets zo vroeg opgestaan.quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:08 schreef ToT het volgende:
Mijn begeleidster is laat vandaag!
Edit: Oh kut, ik zie in mijn agenda dat ze morgen pas komt!![]()
Duidelijk dat ik nog maar net wakker ben.
Neuh ik was toch al wakker.quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:32 schreef Melting het volgende:
[..]
Dat is weinig.
[..]
Voor niets zo vroeg opgestaan.
Verbeter me als ik het fout heb:quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:08 schreef ToT het volgende:
Daarbij mag je vanaf halverwege 2015 niet meer dan een jaarsalaris (of 75k, welke van de 2 lager is) aan oprotpremie krijgen. Klop je bij de UWV aan, dan mag je dat eerst opmaken.
quote:Op dinsdag 26 november 2013 12:36 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Verbeter me als ik het fout heb:
- De stelregel bij ontslag met vast contract is: 1 maandloon mee per gewerkt jaar
- Om dus een jaarsalaris mee te krijgen moet je 12 jaar bij de zaak hebben gezeten.
Dan zou ik er nog zes moeten halen voordat ik me zorgen zou moeten maken?
Wat, lopen die ook al belasting te ontduiken? Ik ga voortaan fietsen!quote:
Wist je dat niet?quote:Op dinsdag 26 november 2013 13:15 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Wat, lopen die ook al belasting te ontduiken? Ik ga voortaan fietsen!
Een achtervolging op de waterfiets waarbij twee toeristen in de gracht worden geduwd.quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:08 schreef Karzai het volgende:
Ja mensen ik heb een glimp mogen opvangen van de nieuwe Heineken film.
Een spectaculaire actie scene op de grachten van Amsterdam
Nee dat was Amsterdamnedquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:15 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Een achtervolging op de waterfiets waarbij twee toeristen in de gracht worden geduwd.
Balen als het een historische film is en ze met guldenbiljetten werkenquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:19 schreef Karzai het volgende:
Even afwachten op de geld incasseer scene, misschien wordt er wat gemorst
Ik ga uit van dollars, tis tenslotte een Amerikaanse produktiequote:Op dinsdag 26 november 2013 14:38 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Balen als het een historische film is en ze met guldenbiljetten werken
Ah dan neem ik aan dat er ook wel wat explosies in voorkomen!quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:42 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ik ga uit van dollars, tis tenslotte een Amerikaanse produktie
Dat woord komt toch dagelijks 10 keer voorbij in KPD?quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:57 schreef ToT het volgende:
Oh ja!Explosies, er zullen nu vast wel ergens alarmbelletjes gaan rinkelen omdat dat woord gepost is!
quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:14 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Dat woord komt toch dagelijks 10 keer voorbij in KPD?
Ja zeker en de neus is een neger met een gouden ketting, je mag wel een beetje van het verhaal afwijkenquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:57 schreef ToT het volgende:
[..]
Ah dan neem ik aan dat er ook wel wat explosies in voorkomen!
En aangezien het in Nederland gebeurt hebben ze die neger zeker meteen als Zwarte Piet uitgedost?quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:15 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ja zeker en de neus is een neger met een gouden ketting, je mag wel een beetje van het verhaal afwijken
Dat gaat weer net iets te ver.quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:17 schreef ToT het volgende:
[..]
En aangezien het in Nederland gebeurt hebben ze die neger zeker meteen als Zwarte Piet uitgedost?
Ja daar was toch ook een rechtszaak over geweest? Of was dat alleen met de eerste film?quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:21 schreef Karzai het volgende:
[..]
Dat gaat weer net iets te ver.
Maar ik ben benieuwd, ik vond de eerste film best goed. Al klopte de helft niet met het echte verhaal
Ja ik geloof dat een van de ontvoerders, ik meen Holleeder, er iets tegen ondernam.quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:26 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja daar was toch ook een rechtszaak over geweest? Of was dat alleen met de eerste film?
Speak out: Pieter Ar the Fries.quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:03 schreef robdriessen het volgende:
Het kwartje valt: de Amerikaanse remake van de Heineken ontvoering. Spuit 11
Zooo, grote namen!
"Writers: Peter R. de Vries"
Whehehe succes met je sollicitatie!quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:19 schreef Kally het volgende:
Willen jullie allemaal duimen voor me? Iets met werk, zeg het nog niet dan jinx ik het.
Heb ik niet gedaan. Iets met in schoot werpen. Goedkeuring nu nog krijgen dus duimenquote:
quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:20 schreef Kally het volgende:
[..]
Heb ik niet gedaan. Iets met in schoot werpen. Goedkeuring nu nog krijgen dus duimen
Toy toy toy.quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:19 schreef Kally het volgende:
Willen jullie allemaal duimen voor me? Iets met werk, zeg het nog niet dan jinx ik het.
Vertel!quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:19 schreef Kally het volgende:
Willen jullie allemaal duimen voor me? Iets met werk, zeg het nog niet dan jinx ik het.
WAquote:
Verhaal van mijn collega:quote:
quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:34 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Verhaal van mijn collega:
Jaren geleden op vakantie in Amerika komt ze voor het eerst in een Starbucks terecht. Zij bestelt een gewone koffie. Hmmm, slappe bak. Ze ontdekt dat het mogelijk is om extra 'espresso shots' in een koffie te laten doen....
De volgende dag: "Hi. I'd like to order 6 espresso shots. In ONE cup." Barista trekt wit weg "Ohmygod that's, like, totally dangerous!" en weigert in eerste instantie. Collega zegt dat ze Nederlandse is, dat ze wel wat gewend is en als ze dood neervalt dat ze niet terugkomt om bij Starbucks te gaan spoken. Ze krijgt haar drankje. Ze is happy. Perfecte koffie.
De volgende dag: Ze stapt vroeg de verder lege Starbucks binnen. Ze ziet dezelfde barista achter de balie staan die weer wit wegtrekt en haar mede-barista aan de mouw trekt en iets te hard fluistert "THAT'S HER!". Sindsdien hangt volgens mij een foto van mijn collega daar achter de schermen als The Woman Who Drank Too Many Espresso Shots And Lived!"
quote:
Nee. Crematie. In motherfucking Groningen, of all places. Om tien uur 's ochtendsquote:
Oei. Gecondoleerd.quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:48 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee. Crematie. In motherfucking Groningen, of all places. Om tien uur 's ochtends.
quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:34 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Verhaal van mijn collega:
Jaren geleden op vakantie in Amerika komt ze voor het eerst in een Starbucks terecht. Zij bestelt een gewone koffie. Hmmm, slappe bak. Ze ontdekt dat het mogelijk is om extra 'espresso shots' in een koffie te laten doen....
De volgende dag: "Hi. I'd like to order 6 espresso shots. In ONE cup." Barista trekt wit weg "Ohmygod that's, like, totally dangerous!" en weigert in eerste instantie. Collega zegt dat ze Nederlandse is, dat ze wel wat gewend is en als ze dood neervalt dat ze niet terugkomt om bij Starbucks te gaan spoken. Ze krijgt haar drankje. Ze is happy. Perfecte koffie.
De volgende dag: Ze stapt vroeg de verder lege Starbucks binnen. Ze ziet dezelfde barista achter de balie staan die weer wit wegtrekt en haar mede-barista aan de mouw trekt en iets te hard fluistert "THAT'S HER!". Sindsdien hangt volgens mij een foto van mijn collega daar achter de schermen als The Woman Who Drank Too Many Espresso Shots And Lived!"
Vandaar dat Douwe Egberts hier ook een flinke klap heeft opgelopen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 16:38 schreef ACT-F het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Ze zijn daar ook helemaal niets gewend
Dank je. Was een mooie plechtigheid. Ik was er vooral voor mijn zusje en schoonzusje. De overledene zelf kende ik eigenlijk niet echtquote:
Jaquote:Op dinsdag 26 november 2013 16:52 schreef Kally het volgende:
Tnx Samzzie
Jij nu weer aan leuke dingen denken, zoals je baan
Ja, dat gaat nog wel gebeuren! Eerst aanstaande maandag kijken wat ik allemaal nodig heb.quote:
Twijfelachtige eerquote:William Kemmler, eerste Amerikaan die werd geëxecuteerd via de elektrische stoel.
Had je het over mij, ja?quote:Op dinsdag 26 november 2013 17:14 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Welkom terugAls je het over de duvel hebt, verschijnt ze in het topic
Crematie is al kut, en dan ook nog eens in Groningen, dat is dubbelkutquote:Op dinsdag 26 november 2013 16:48 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee. Crematie. In motherfucking Groningen, of all places. Om tien uur 's ochtends.
Amerikanenquote:Op dinsdag 26 november 2013 16:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Vandaar dat Douwe Egberts hier ook een flinke klap heeft opgelopen.
Een Amerikaans bedrijf had het overgenomen en vond de pads te sterk; er kon flink op bezuinigd worden als daar gewoon minder koffie in ging.
Gevolg: iedereen stapte over op andere merken pads.
Toen Douwe Egberts weer in Nederlandse handen kwam, pasten ze de hoeveelheid weer aan naar wat het vroeger was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |