Is een groot verblijf alle verdiepingen zijn met elkaar verbonden. Ze kunnen dus de hele kooi gebruikenquote:Op zondag 24 november 2013 23:06 schreef Tropanzia het volgende:
Mooie villa's, maar wat zit er in de linker 'villa' andere soort knaagdieren??
quote:Op zondag 24 november 2013 23:03 schreef valentijn101 het volgende:
Dolfje is in het bezit van een eigen woning met 5 verdiepingen
10 kamers
8 toiletten
1 zandbad en 1zandzwembad.
Ja ik weet dat er geen zanddouche in zit maar zo handig ben ik nou ook weer niet.quote:
Wat?quote:Op zondag 24 november 2013 23:06 schreef valentijn101 het volgende:
Groot? Ik vind hem eigenlijk nog te klein. Daarom lopen ze regelmatig los.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers
quote:Op zondag 24 november 2013 23:39 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
Wat?![]()
Serieus. Heb er zelfs over gedacht de koelcel er uit te slopen en daar het chinchilla verblijf van te maken maar daar was mijn man het niet helemaal mee eens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.
Goh, dat snap ik nou niet...quote:Op zondag 24 november 2013 23:47 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Serieus. Heb er zelfs over gedacht de koelcel er uit te slopen en daar het chinchilla verblijf van te maken maar daar was mijn man het niet helemaal mee eens.
quote:Op maandag 25 november 2013 17:44 schreef Mubassie het volgende:
Kijk, mensen met een hart voor dieren
Deze opvang had ik ook gezien. (Niet naast de deur maar maar oke) hier heb ik geen geschikte chin gezien.quote:Op dinsdag 26 november 2013 09:32 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
Heb je hier al gekeken? http://www.chinchilla-opvang.nl/ Ligt in de buurt van de grens met Belgie.
En, mooie kooi hoor
quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:20 schreef oh-oh het volgende:
Oh wat een scheetje die Dolfje en wat een mooi hok! Ik wou dat ik zoiets kon bouwen zeg, voor mijn vogelsIk woon in Maastricht, ik hou mijn ogen en oren voor je open. Maudie is leuk zeg. Vervoer regelen geen optie ? ( ik was zondag in Amsterdam, als ik het had geweten
)
Dat zijn goede argumenten. Helaas worden chin's inderdaad meestal als een paartje weggegeven. Ik hou mijn ogen voor je open!quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:56 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Deze opvang had ik ook gezien. (Niet naast de deur maar maar oke) hier heb ik geen geschikte chin gezien.
Een bokje bij dolf lijkt me niet handig.
Er zit een dame alleen in de opvang maar die kan niet samen met andere chins.
De andere dames die er zitten zij gekoppeld. Nu vind ik dat je een koppel nooit uit elkaar mag halen. Ik zou dan een groep van 2 of 3 dames moeten nemen. Op zich geen probleem. De kooi is daar groot genoeg voor. Maar als ik een bekende groep bij dolfje zet ben ik bang dat dolfje misschien door de groep gepest gaat worden. (Dolfje is al ouder dus even duidelijk maken dat ze baas in eigen kooi is zal lastig worden)
Dan zou ik denken aan een glazenkast. Maar dan moet je weer goed opletten met de zon denk ik. Voor je het weet is het te warm.quote:Op dinsdag 26 november 2013 11:02 schreef oh-oh het volgende:
ik kan nog geen spijker recht in een plank slaan
![]()
![]()
Vogels moeten ook meer licht hebben!
quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:22 schreef oh-oh het volgende:
Ik hou nog steeds ogen en oren open voor je...
Ik zou onderweg niet (teveel) gaan wisselen, zo'n reis opzich is al best stressvol.quote:Op vrijdag 29 november 2013 11:59 schreef Greys het volgende:
En desnoods gaan we proberen via FOK!kers helpen FOK!kers ofzo een route te krijgen van Heiloo naar jouDus desnoods in drie stukken ofzo. 1 Iemand van Heiloo naar Utrecht, een ander daar oppikken en weer verder, enz.
Ah ja dat is ook wel weer zo, ik liet me wellicht wat meeslepen door enthousiasme en de lieve foto's van Dolfje en Maudiequote:Op vrijdag 29 november 2013 19:31 schreef Nonneke het volgende:
[..]
Ik zou onderweg niet (teveel) gaan wisselen, zo'n reis opzich is al best stressvol.
Vaak wil een opvang/asiel btw dat je je eigen chinchilla meeneemt om te kijken of het wel klikt, het is niet zo ze mekaar allemaal direct zomaar leuk vinden (cavia's zijn daar bv een stuk makkelijker in). Het heeft hier wel eens een paar maanden geduurd voor ze samen in een hok wouden.
Gelukkigquote:Op vrijdag 29 november 2013 19:34 schreef valentijn101 het volgende:
Oh maar we hebben de tijd om ze aan elkaar te laten wennen. Eerst de kooien tegen elkaar, dan samen los laten lopen en daarna zal het vast goed gaan. (Zo is het in het verleden ook gelukt) en mocht het echt niet gaan kan ik dolfjes kooi doormidden delen. (En dan moet ik op zoek naar een nieuwe vriendin voor dolfje En een vriendin voor Maudie
hehehe logisch hoor ! sorry dak de partypooper kom uithangenquote:Op vrijdag 29 november 2013 19:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Ah ja dat is ook wel weer zo, ik liet me wellicht wat meeslepen door enthousiasme en de lieve foto's van Dolfje en Maudie![]()
Laat TS eerst maar eens contact met het asiel opnemen idd, ben benieuwd
Hahaha ik ken dat gevoel maar al te goedquote:Op zaterdag 30 november 2013 10:27 schreef valentijn101 het volgende:
Ik heb de foto s en de omschrijving uit de OP ook in de mail gezet die ik ze gestuurd heb. Dan hebbenze alvast een eerste indruk. (Had het gevoel dat ik een sollicitatiebrief aan het sturen was)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
Stttttt, dat weet jij, dat weet ik en meer hoeven dat niet te weten. Op de kaart lag het er maar 1,5 cm van af.quote:Op maandag 2 december 2013 14:36 schreef Greys het volgende:
Amersfoort ligt toch totaal niet in de buurt van Heiloo?
Maar:
YEAHHHHHHHHHHHH![]()
![]()
We hebben een M
We hebben een A
We hebben een U
We hebben een D
We hebben een I
We hebben een MAUDIEEEEEEEEEEEEEE
quote:Op dinsdag 3 december 2013 07:31 schreef valentijn101 het volgende:
ophaalservice krabbelt op het laatste moment terug.
Nog even eenff douchen, auto ijsvrij krabben
en dan naar Heiloo.
Hou vol Maudie. Ik kom er aan![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 3 december 2013 07:31 schreef valentijn101 het volgende:
ophaalservice krabbelt op het laatste moment terug.
Nog even eenff douchen, auto ijsvrij krabben
en dan naar Heiloo.
Hou vol Maudie. Ik kom er aan![]()
![]()
![]()
Die heeft ook nu pas Amersfoort-Heiloo in de routeplanner gegooid denk ikquote:Op dinsdag 3 december 2013 07:31 schreef valentijn101 het volgende:
ophaalservice krabbelt op het laatste moment terug.
YEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAquote:Nog even eenff douchen, auto ijsvrij krabben
en dan naar Heiloo.
Hou vol Maudie. Ik kom er aan![]()
![]()
![]()
Veel geluk met Maudie!quote:Op dinsdag 3 december 2013 07:31 schreef valentijn101 het volgende:
ophaalservice krabbelt op het laatste moment terug.
Nog even eenff douchen, auto ijsvrij krabben
en dan naar Heiloo.
Hou vol Maudie. Ik kom er aan![]()
![]()
![]()
Oh wat lief . Mag ik je in gedachte houden voor het geval ze nog een dame binnen krijgen.quote:Op dinsdag 3 december 2013 11:41 schreef Puala het volgende:
wat zonde dat ik dit nu pas zie! Ik rij dat stuk zeer regelmatig, ik had zo willen rijden voor je
Wat een beauty zeg! Nog veel mooier dan die eerste foto van het asiel die ik vond toenquote:Op dinsdag 3 december 2013 15:47 schreef valentijn101 het volgende:
[ afbeelding ]
En hier is ze dan.![]()
Is het geen schoonheid.
Ze was de hele rit naar huis heel relaxeden helemaal niet bang.
Nu scharrelt ze door haar deel van de kooi en is alles aan het onderzoeken.
Wat mooi valentijn. Veel plezier met je Maudiequote:Op dinsdag 3 december 2013 15:47 schreef valentijn101 het volgende:
[ afbeelding ]
En hier is ze dan.![]()
Is het geen schoonheid.
Ze was de hele rit naar huis heel relaxeden helemaal niet bang.
Nu scharrelt ze door haar deel van de kooi en is alles aan het onderzoeken.
Ohhhhhhh wat een beauty!quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:47 schreef valentijn101 het volgende:
[ afbeelding ]
En hier is ze dan.![]()
Is het geen schoonheid.
Ze was de hele rit naar huis heel relaxeden helemaal niet bang.
Nu scharrelt ze door haar deel van de kooi en is alles aan het onderzoeken.
quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:47 schreef valentijn101 het volgende:
[ afbeelding ]
En hier is ze dan.![]()
Is het geen schoonheid.
Ze was de hele rit naar huis heel relaxeden helemaal niet bang.
Nu scharrelt ze door haar deel van de kooi en is alles aan het onderzoeken.
En dat onderschrift, dat ook! Heb je dat gelezen?quote:Op dinsdag 3 december 2013 16:06 schreef Watuntrik het volgende:
[..]Wat een mooi verhaal ook.. Das nog eens echte liefde
Je doet je naam eer aan
..
Hopelijk geldt dat ook voor Dolfje en Maudi..
Spannend spannendquote:Op dinsdag 3 december 2013 19:02 schreef valentijn101 het volgende:
Maudie heeft een dutje gedaan en is weer druk bezig met het ontdekken van verdieping 1 en 2.
Dolfje slaapt lekker op verdieping 4 en heeft even iets gesnoept op verdieping 5.
Archhh, ga toch naar de 3e verdieping dame s.
Ze hebben elkaar nog helemaal niet gezien... Zucht, wachten, wachten, wachten.
Maar wel een mooi gezicht.quote:Op dinsdag 3 december 2013 21:11 schreef valentijn101 het volgende:
[ afbeelding ]
Eerste kusje.
Dolf is voorzichtig en vind het heel spannend.
Maudie staat te dreigen en probeert indruk te maken. (Niet echt lady like) voorlopig blijft er dus nog even een hekje tussen de dames.
quote:Op dinsdag 3 december 2013 21:11 schreef valentijn101 het volgende:
[ afbeelding ]
Eerste kusje.
Dolf is voorzichtig en vind het heel spannend.
Maudie staat te dreigen en probeert indruk te maken. (Niet echt lady like) voorlopig blijft er dus nog even een hekje tussen de dames.
Is dat staan echt dreigen ja?quote:Op dinsdag 3 december 2013 21:21 schreef valentijn101 het volgende:
Dikke vrienden of ik heb een hok met 2 viswijvenlijkt nu echt nog op het laatste.
Ik zat een beetje te googlen omdat ik er echt geen hol vanaf weet, maar ik las dat dat eigenlijk standaard is dat als je twee volwassen chins (kijk mij eens klinken als een proquote:Op dinsdag 3 december 2013 22:43 schreef valentijn101 het volgende:
Op deze foto is het idd ff ruiken aan elkaar.
Op de 3e verdieping staat een hekje tussen de linker en de rechter helft en daar staan ze dus al de hele avond tegen elkaar te kijven. Maudie staat aan het hekje te rukken met een air van:"ik ruk je kop van je romp" Dolfje stond eerst als een kuikentje erbij van:" he, we kunnen toch vriendjes zijn" en staat nu doodleuk terug te bijten. Verder word er over en weer geplast. Dolle pret hier dus.echt een stel viswijven.
Het geldt overwegend voor de meeste groepsdieren wanneer ze later als vreemden bij elkaar geplaatst worden dat er even een pikorde uitgevochten moet worden. Elk soort doet dat natuurlijk op hun eigen karakteristieke manier. Denk niet dat je zoiets moet forceren.. Wanneer dit eenmaal op hun natuurlijke wijze beslecht is komt het wel goed. Echte verbroedering heeft zijn tijd nodig, maar mogelijk zit dat er niet meer in omdat ze te gewoon oud zijn. Dan zullen ze elkaar op den duur tot bepaald niveau tolereren en elkaar negeren. Maar das altijd nog beter dan maar wat alleen weg te kwijnen.quote:Op dinsdag 3 december 2013 23:22 schreef valentijn101 het volgende:
Ach, als het na een tijd niet over is bestaat er nog een trukje. Samen in de katten transportmand en een stukje gaan rijden. (Heb ik op verschillende fora gelezen) ik geloof dat het idee erachter is dat dat een griezelige ervaring is en dat ze dan steun bij elkaar zoeken.
Maar er is geen haast om ze meteen bij elkaar te proppen. Ik gun ze lekker de tijd en dan zal het vast goed komen.
Ze hebben allebij een ruim stuk villa met alle denkbare voorzieningen. (Slaaphuisjes, klimdozen, knaagspul, hooi, water, voer en saladebar en toiletten) ook hebben ze beide een zandbak. Morgen zijn ze vast bekaf van al dat schelden en dan gaat het vast beter.
Zou het zeker niet gaan forceren idd. Je hebt de ruimte en de tijdquote:Op dinsdag 3 december 2013 23:22 schreef valentijn101 het volgende:
Ach, als het na een tijd niet over is bestaat er nog een trukje. Samen in de katten transportmand en een stukje gaan rijden. (Heb ik op verschillende fora gelezen) ik geloof dat het idee erachter is dat dat een griezelige ervaring is en dat ze dan steun bij elkaar zoeken.
Maar er is geen haast om ze meteen bij elkaar te proppen. Ik gun ze lekker de tijd en dan zal het vast goed komen.
Ze hebben allebij een ruim stuk villa met alle denkbare voorzieningen. (Slaaphuisjes, klimdozen, knaagspul, hooi, water, voer en saladebar en toiletten) ook hebben ze beide een zandbak. Morgen zijn ze vast bekaf van al dat schelden en dan gaat het vast beter.
Opzich heel goed, maar omdat Donna een achterpoot mist en graatmager was, hebben we dr eerst even wat aan laten sterken. We hebben ze eerst 3 of 4 weken gewoon naast elkaar gezet zonder er verder veel mee bezig te gaan (ik was (en soms nogquote:Op woensdag 4 december 2013 19:44 schreef Greys het volgende:
Aww wat een knapperds ook Non!![]()
Hoe ging dat met deze twee, dat introduceren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |