Whut, echt?quote:Op maandag 18 november 2013 23:25 schreef EnGCatjuh het volgende:
Inktvissen hebben altijd een snavel.
De twee FOK!sters die ik in het echt ken zijn anders enorme schatjesquote:Op maandag 18 november 2013 23:11 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Net als het internet. Zo weinig vrouwen waarmee je kan breeden en als je ze tegenkomt hebben ze slechte stats.
I know. Degenen die ik ken ook. Was overduidelijk een grap refererend naar IV's en meisjes die heksen zijn op het internetquote:Op dinsdag 19 november 2013 01:24 schreef Nikmans het volgende:
[..]
De twee FOK!sters die ik in het echt ken zijn anders enorme schatjes
Snap ik welquote:Op dinsdag 19 november 2013 01:25 schreef Arcadia het volgende:
[..]
I know. Degenen die ik ken ook. Was overduidelijk een grap refererend naar IV's en meisjes die heksen zijn op het internet
picsquote:Op dinsdag 19 november 2013 01:24 schreef Nikmans het volgende:
[..]
De twee FOK!sters die ik in het echt ken zijn anders enorme schatjes
Ik ben genoeg Ditto met Quick Powder tegengekomen...quote:Op dinsdag 19 november 2013 10:08 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
Hebben Pokémon in de Friend Safari held items? Ik heb Moon Stones nodig
Ja. Clefairy kan een Moon Stone hebben. Maar je krijgt ze het snelste door Super Training te doen. In de Secret Super Training kan je op een gegeven moment Moon Stones winnen. Supersaai kutspelletje, maar wel sneller dan eindeloos door Friend Safaris lopen, hopend op die ene Clefairy met een Moon Stone.quote:Op dinsdag 19 november 2013 10:08 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
Hebben Pokémon in de Friend Safari held items? Ik heb Moon Stones nodig
De ability Pickup is ook een optie: zie hier.quote:Op dinsdag 19 november 2013 10:08 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
Hebben Pokémon in de Friend Safari held items? Ik heb Moon Stones nodig
Ja! Ik wil graag je drie 3 hits :-)!quote:Op dinsdag 19 november 2013 12:52 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
Ik heb Hitmonchan, Hitmonlee, Hitmontop en Vespiquen staan met PokérusIemand interesse? Anders gebruik ik ze voor Wonder Trade
Is goedquote:Op dinsdag 19 november 2013 12:59 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Ja! Ik wil graag je drie 3 hits :-)!
Betwijfel ik. 0318-7598-6620 IGN: Omer.quote:Op dinsdag 19 november 2013 13:02 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
[..]
Is goedHeb ik jou al in m'n vriendenlijst?
1779-0174-6226quote:Op dinsdag 19 november 2013 13:02 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Betwijfel ik. 0318-7598-6620 IGN: Omer.
Wil je er trouwens iets voor terug? 5 iv pokemon enzo?
Bedankt, hopelijk heb je iets aan die drie :-)quote:Op dinsdag 19 november 2013 13:04 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
[..]
1779-0174-6226En doe maar iets leuks
Zeker, thanks!quote:Op dinsdag 19 november 2013 13:08 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Bedankt, hopelijk heb je iets aan die drie :-)
En bedankt, maar heb al de beste kangaskhan die je je kan inbeelden![]()
Ik heb nog feen pokerus, zou er graag een willenquote:Op dinsdag 19 november 2013 12:52 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
Ik heb Hitmonchan, Hitmonlee, Hitmontop en Vespiquen staan met PokérusIemand interesse? Anders gebruik ik ze voor Wonder Trade
Sure, nog voorkeur?quote:Op dinsdag 19 november 2013 15:05 schreef Roburtt het volgende:
[..]
Ik heb nog feen pokerus, zou er graag een willen
Vespiquen pl0xquote:
Die hitmon dingen zijn wel cool.. Wat wil je er voor terug? (ik doe niet aan iv breeden)..quote:Op dinsdag 19 november 2013 12:52 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
Ik heb Hitmonchan, Hitmonlee, Hitmontop en Vespiquen staan met PokérusIemand interesse? Anders gebruik ik ze voor Wonder Trade
waarom naive? heb er wel eentje voor je trade me maar #TeamLickyquote:Op dinsdag 19 november 2013 17:14 schreef Flightguy1986 het volgende:
Heeft iemand toevallig een Ditto met Naive nature over? Of anders een mannelijke Pokemon met Naive nature uit de Water 1 egg group? Zou erg handig zijn voor Froakie breeding
Alvast bedankt
Beste nature for mixed attacker naar mijn meningquote:Op dinsdag 19 november 2013 17:38 schreef WARE_HEIDEN het volgende:
[..]
waarom naive? heb er wel eentje voor je trade me maar #TeamLicky
Ik had het idd ook al gepost, maar net zoals bij jou werd het volledig genegeerdquote:Op dinsdag 19 november 2013 07:59 schreef Mystikvm het volgende:
Weet niet of het al gepost is, schijnbaar is het mogelijk om van tevoren te bepalen of een Pokémon shiny wordt, en dat het draait om welke trainer het ei uitbroedt.
quote:
1779-0174-6226quote:Op dinsdag 19 november 2013 16:22 schreef MrMoon het volgende:
[..]
Die hitmon dingen zijn wel cool.. Wat wil je er voor terug? (ik doe niet aan iv breeden)..
Nee.quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:38 schreef Lhyanna het volgende:
Als je mons fainten in de battle maison, verliezen ze dan happiness?
Ik wil gewoon een lekker broken mon hebben om mensen mee te trollen en speedboosts naar Mega Heracross te passen ofzoquote:
Verspil 'em dan niet aan Baton Pass onzin en maak er gewoon een volle sweeper vanquote:Op dinsdag 19 november 2013 18:51 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik wil gewoon een lekker broken mon hebben om mensen mee te trollen en speedboosts naar Mega Heracross te passen ofzo
Klinkt zo awesomequote:Op dinsdag 19 november 2013 18:51 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik wil gewoon een lekker broken mon hebben om mensen mee te trollen en speedboosts naar Mega Heracross te passen ofzo
quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:52 schreef Flightguy1986 het volgende:
[..]
Verspil 'em dan niet aan Baton Pass onzin en maak er gewoon een volle sweeper van
Gebruik dan ten minste ook Swords Dance...quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:53 schreef Arcadia het volgende:
[..], flare blitz, protect, hi jump kick en baton pass. Baton pass alles naar een mon met hele lage stats en gooi misschien ook nog een sticky web in het veld en dik alles sweepen
Niet nodig. Unbuffed wrecked het nog steeds alles. En daarom heb je ook die mega heracross he.quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:56 schreef Flightguy1986 het volgende:
[..]
Gebruik dan ten minste ook Swords Dance...
Is al lang aan de gang. Maar bepaalde mons blijven hun shiny waarde behouden. Denk aan legendaries en pokemons die niet vatbaar zijn voor de shiny farming.quote:Op dinsdag 19 november 2013 18:59 schreef Faux. het volgende:
Ik voorspel een shiny-inflatie trouwens.
Zonde wel. Shiny's waren heel bijzonder, maar heb nu het gevoel alsof iedereen minstens drie shiny's heeftquote:Op dinsdag 19 november 2013 19:01 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Is al lang aan de gang. Maar bepaalde mons blijven hun shiny waarde behouden. Denk aan legendaries en pokemons die niet vatbaar zijn voor de shiny farming.
Mooiste shiny die er isquote:
Toegevoegd! Ingame naam is gunther btwquote:Op dinsdag 19 november 2013 18:38 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
[..]
[..]
1779-0174-6226Ik heb jullie toegevoegd. Hitmontop is al weg overigens, voor de rest hoef ik niks specifieks terug. Stuur maar iets leuks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |