Irritant is dat altijd, en het gaat ook nog eens nergens om.quote:Op zondag 10 november 2013 18:22 schreef Jojoortje het volgende:
Noooooo interlandweekend. Dat is nog erger.
Aldus de anaalistenquote:Op zondag 10 november 2013 18:23 schreef Pieter-utd het volgende:
Blijkbaar was Feyenoord echt heel goed
Ik mis Voetbal Insite Johan wel een beetje. Het is nu de nationale knuffelbeer, toen was het een norse walrus.quote:Op zondag 10 november 2013 18:22 schreef johannes_vermeer het volgende:
Johan Derksen en zijn onderkin gaan er hard op in
Zag er toen wel beter uit.quote:Op zondag 10 november 2013 18:22 schreef johannes_vermeer het volgende:
Johan Derksen en zijn onderkin gaan er hard op in
Met zo'n imago kan je die gouden cockring niet winnen.quote:Op zondag 10 november 2013 18:23 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik mis Voetbal Insite Johan wel een beetje. Het is nu de nationale knuffelbeer, toen was het een norse walrus.
Ik gun jou de eer om hem te plaatsen.quote:Op zondag 10 november 2013 18:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
SHO / Celebs onflatteus op de kiek #131 xD
Ik post liever niet in SHO, maar toch bedankt.quote:Op zondag 10 november 2013 18:30 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik gun jou de eer om hem te plaatsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |