Ik ben hier op de kringloop geweest en die heeft veel, maar geen draaitafelsquote:Op zaterdag 9 november 2013 11:12 schreef Miniem het volgende:
[..]
Ga naar de kringloop of een rommelmarkt.
Staat best leuk spul tussen zo af en toe.
En als je dat hebt aangeschaft en de naald gaat op de plaat hoor je nog niks. Er moeten nog speakers, en een versterker worden aangeschaft.quote:Op maandag 11 november 2013 20:29 schreef Ivy_Mike het volgende:
En dan moet je nog zelf de toonarmen uitzoeken en de elementen
Goed vinyl zie je ook al zeldenquote:Op maandag 11 november 2013 20:35 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik ben hier op de kringloop geweest en die heeft veel, maar geen draaitafels
Ik heb één keer vinyl gekocht bij de kringloopwinkel: Kese Mese en de supporters - Het AZ lied 7'' voor 30 cent.quote:
Hoewel het een afzichtelijk ding is, is het eigenlijk best handigquote:Op maandag 11 november 2013 20:07 schreef Ivy_Mike het volgende:
Dit is wellicht de duurste draaitafel ter wereld!
[ afbeelding ]
The Gabriel.
Hij is gemaakt van aluminium, roestvast staal, brons en heeft een magnetisch plateau waardoor het een paar millimeter boven op de lagers hangt.
Hier kunnen wel 4 armen aan met 4 verschillende elementen, voor verschillende persingen en muziek.
Voor ¤ 50,000,- is hij voor jouw exclusief de elementen
Ehhhh... waarom lag deze versterker in de stromende regen op een aanhangerquote:Op dinsdag 12 november 2013 16:37 schreef Braddie het volgende:
Ben zelf ook redelijk bezig met muziek/audio dus heb wat dingetjes staan die ik wel erg prettig vind klinken.
Bose 301 Series II, gekregen van mijn vader die ze in `82 nieuw heeft gekocht!
volgens vele is het 3x niks want Bose, maar ze hebben i.c.m mijn Marantz PM44SE een hele fijne klank.
[ afbeelding ]
Marantz PM44SE, lag in de stromende regen op een aanhanger, en ik dacht.. niet geschoten is altijd mis, ik neem hem mee naar huis, en hij werkt na 2 jaar nogsteeds perfect!
[ afbeelding ]
M-Audio Fasttrack MKII, aangezien ik ook zelf muziek maak wil ik dit kunnen doen met goede kwaliteit en geen latency, en dit was een leuke goedkope optie.
[ afbeelding ]
BeyerDynamic DT770PRO 250, Heb deze koptelefoon puur voor het afmixen en het opnemen van vocals
[ afbeelding ]
Iemand wilde hem blijkbaar niet meer, en ik dacht WAUW EEN MARANTZ!!! Dus ik nam hem meequote:Op dinsdag 12 november 2013 20:38 schreef Ivy_Mike het volgende:
[..]
Ehhhh... waarom lag deze versterker in de stromende regen op een aanhanger![]()
Was niet iemand die aan het verhuizen wasquote:Op dinsdag 12 november 2013 20:45 schreef Braddie het volgende:
[..]
Iemand wilde hem blijkbaar niet meer, en ik dacht WAUW EEN MARANTZ!!! Dus ik nam hem mee
Neequote:Op dinsdag 12 november 2013 20:56 schreef Bassen het volgende:
[..]
Was niet iemand die aan het verhuizen was
Deze verkoper lijkt mij een serieuze hobbyist in audio apparatuur.quote:Op dinsdag 12 november 2013 21:50 schreef Dagoduck het volgende:
Wat is dit waard of wat zouden jullie ervoor betalen? En weet iemand iets soortgelijks? Zoiets zoek ik namelijk. Deze lijkt wel veel uitgangen te hebben of is dat normaal? Technics SU-3000
http://link.marktplaats.nl/725305413
Ziet er mooi uit inderdaad. Wat vinden anderen ervan?quote:Op woensdag 13 november 2013 20:39 schreef Ivy_Mike het volgende:
[..]
Deze verkoper lijkt mij een serieuze hobbyist in audio apparatuur.
Vraag ernaar of je deze versterker bij hem kan beluisteren,of is deze versterker wellicht gereviseerd, dan kan je altijd beoordelen of je het gaat kopen.
Voor de prijs 65 euro is het altijd veeeel goedkoper dan een nieuwe.
En oh ja, als je toch voor vintage gaat bekijk ook bij hem de Akai platenspeler AP 004![]()
ben je dan ook meteen klaar, lijkt mij een mooie combinatie
Mijn volgende word waarschijnlijk de Monster Inspiration, ik heb hem gehoord, en vergeleken... En hij is niet zoals de Beats By Dre dingen verschrikkelijk overpowered qua bass, maar juist érg neutraal, dare i say.. Neutraler dan de Beyer.quote:Op dinsdag 12 november 2013 16:57 schreef Luigi het volgende:
Fijne headphone is dat. Ik heb zelf de Sennheiser HD598. Ook niet ontevreden over.
Ik ben tevreden genoeg over mijn Sennheiser voorlopig, die staat erg laag op mijn upgrade wish list denk ikquote:Op woensdag 4 december 2013 10:01 schreef Braddie het volgende:
[..]
Mijn volgende word waarschijnlijk de Monster Inspiration, ik heb hem gehoord, en vergeleken... En hij is niet zoals de Beats By Dre dingen verschrikkelijk overpowered qua bass, maar juist érg neutraal, dare i say.. Neutraler dan de Beyer.
Ben benieuwd! Bij mij ging destijds de keuze ook tussen de Denon en die AT ML440a. Ben toen uiteindelijk voor de Denon gegaan, omdat deze eigenlijk door iedereen wel goed gevonden werd (en prima past bij mijn muzieksmaak, Jazz) en de AT ML440a toch wat meer een "acquired taste" zou zijn, en vooral in het hoog door sommigen wat schel werd ervaren.quote:Op woensdag 4 december 2013 09:53 schreef Luigi het volgende:
Toch een te leuk topic om nu al ten onder te gaan, dus... Schop!
Heb pas mijn Denon DL-110 element vervangen voor een hele goedkope AT95e, om te kijken of de Audio Technica sound wat meer bij mijn smaak past. Vond de Denon wat te subtiel, te ingetogen (en eigenlijk wat suf...) en kreeg deze tip om eens in de AT richting te kijken. Ben echt heel aangenaam verrast, veel prettigere sound, opener, frisser. Als budget element van nog geen 3 tientjes heeft het uiteraard zijn beperkingen (tracking is niet zo goed, veel gevoeliger voor clicks en pops, etc) maar ik weet dat ik nu wel voor de ML440a wil gaan. Eerst even dit element goed inspelen en beoordelen nog, maar de AT sound bevalt mij wel.
Joh, het is allemaal zo persoonlijk en afhankelijk van zoveel schakels, je kunt er bijna geen zinnig woord over zeggenquote:Op woensdag 4 december 2013 10:23 schreef De_existentialist het volgende:
[..]
Ben benieuwd! Bij mij ging destijds de keuze ook tussen de Denon en die AT ML440a. Ben toen uiteindelijk voor de Denon gegaan, omdat deze eigenlijk door iedereen wel goed gevonden werd (en prima past bij mijn muzieksmaak, Jazz) en de AT ML440a toch wat meer een "acquired taste" zou zijn, en vooral in het hoog door sommigen wat schel werd ervaren.
Heb nu echter een Accuphase versterker, die naast analytisch toch ook zeer "warm" klinkt, dus af en toe kriebelt het toch wel om ook nog die AT ML440a aan te schaffen, voor naast de Denon.
Heb je helemaal gelijk in! Volgens mij heeft een Marantz idd wel een beetje dezelfde klankeigenschappen die mijn Accuphase ook heeft. Samen met de Denon vind ik dat voor (voornamelijk jaren 50 en 60) Jazz echt heerlijk. Bij wat meer vrijere jazz of klassiek vind ik het dan weer wel mooi om een wat meer analytisch geluid te hebben, dus vooral bij dat soort platen zou ik het mooi vinden om mijn Denon element af en toe te kunnen verwisselen met de wat meer analytische ATquote:Op woensdag 4 december 2013 10:29 schreef Luigi het volgende:
[..]
Joh, het is allemaal zo persoonlijk en afhankelijk van zoveel schakels, je kunt er bijna geen zinnig woord over zeggen. Ik ben zelf niet perse op zoek naar ultra neutraal, ben absoluut geen audiofiel, ik zoek gewoon naar wat ik 'lekker' vind klinken, maar moet gewoon toegeven dat ik groot geworden ben uiteindelijk met CD's en dus zal mijn voorkeur daar ook besmet mee geraakt zijn. De componenten die ik nu heb, heb ik ook maar bij elkaar geraapt en kom er nu pas eigenlijk achter wat er wel en niet in de keten past voor mijn persoonlijke voorkeur.
Misschien is de Denon gewoon een enorme mismatch met mijn toonarm, geen idee. Of is het de combinatie van een 'warme' Marantz versterker, een 'warme' Thorens, 'warm' klinkende Tannoys en een 'warm' element die een beetje over de kop gaat. Het is toch een beetje finetunen op een gegeven moment. En voor die paar tientjes was de AT95e een verantwoord experiment. Als het zo blijft bevallen zal over een paar maandjes de Ml440 wel volgen denk ik. Of ik ga toch eindelijk eens voor de speaker upgrade
.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |