SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BTW in het echt is het nog 10 x erger dan op foto! ( stel je een hele grote/omvangrijke/forse jas voor met een heel tenger klein meisje)
Reacties van de omgeving:
Zusje : ''je kan bijna door als potloodventer''
Moeder; ziet me in de jas en begint te lachen.
En ik erger me nu bij het idee dat het een slanke vrouw van 1,80m waarschijnlijk super zou staan.
Klacht: amper elegant gekleed kunnen gaan als klein meisje/ geen gezag hebben
Nu snap ik wel waren modellen rond de 1,80m moeten zijn straaaaalt veel meer elegantie uit. Ik voel me een lappepopjeDoei!
Imgur doet het, je fotos alleen niet.quote:Op woensdag 6 november 2013 15:57 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou weer imgur doet het toch gewoon
Nee want dan zou mijn jas mooi moeten zijnquote:Op woensdag 6 november 2013 15:58 schreef Kiid het volgende:
Je jas past nu wel goed bij je gezicht dus ik zou hem houden
quote:Op woensdag 6 november 2013 15:59 schreef ChevyCaprice het volgende:
godverdomme ze is nog echt lekker ook
Ik heb gewoon dikke lippen, kan gebeuren.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:00 schreef Slaap_Zak het volgende:
Wat is er met je onderlip? Ben je gestoken door een wesp?
Ze heeft serieus DSL hoor.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:00 schreef Slaap_Zak het volgende:
Wat is er met je onderlip? Ben je gestoken door een wesp?
Gewoon allesquote:Op woensdag 6 november 2013 15:59 schreef HaywoodJablome het volgende:
Wat heeft de lengte van je jas nou weer met gezag te maken?
Nee, ik bedoel je gezichtquote:Op woensdag 6 november 2013 16:00 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Ik heb gewoon dikke lippen, kan gebeuren.
Mannen die geen goede ogen hebbenquote:Op woensdag 6 november 2013 16:00 schreef Zeetakje het volgende:
Staat toch prima? Niet zo janken
Vrouwen en hun geklaag om niks
DM maar.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:02 schreef TARDIS. het volgende:
Niets mis mee.
Volgens mij herken ik je, TS.
quote:
Terugbrengen dan en een andere kopenquote:Op woensdag 6 november 2013 16:01 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Gewoon alles![]()
Bah hoe ik die jas aan had voelde ik me net een klein kind, die even een jas toegeworpen kreeg van papa omdat het koud is!
in echt lijkt hij nog groter beetje vertekend beeld.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:02 schreef Nat-Water het volgende:
Lijkt erg groot, maar de foto's zijn wel echt van baggerkwaliteit.
En dat post jijquote:Op woensdag 6 november 2013 16:03 schreef Slaap_Zak het volgende:
Ook hoe snel zo'n topic weer volstroomt van die labiele borderliner omdat ze een vage foto van zichzelf post... wanhopige rukkers
vertel eens meer over lace in je lap?quote:Op woensdag 6 november 2013 16:02 schreef Meloewa het volgende:
[..]
DM maar.
Misschien keer wat eten bij de Laplace?
Ik erger me er echt op door zulke dingen.quote:Op woensdag 6 november 2013 16:00 schreef Angel-Joy het volgende:
Verder een terechte en herkenbare klacht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |