Ik ook nooit hoor, en wat jij zegt, sta je lekker vooraan. En je raakt een beetje in een muziek-roes. Het is niet voor niks eigenlijk een soort opwarmertjequote:Op vrijdag 8 november 2013 14:42 schreef Tchock het volgende:
Ik skip echt nooit vrijwillig voorprogramma's. Zo lang duurt het niet allemaal en mijn concertervaring is gewoon een stuk minder als je heel ver weg staat. Wordt ook altijd veel meer gepraat.
Helemaal rechts achterin staat een automaat waar je met pas en briefgeld kunt betalen en waar nooit een rij is. Vervolgens loop je de zaal in om te bestellen, waar het ook altijd een stuk rustiger is, en het valt reuze mee.quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:42 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja. Maar de rijen duren allemaal zo eindeloos bij de HMH. Die verdomde kut-muntjes ook die je moet hebben
quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:43 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik ook nooit hoor, en wat jij zegt, sta je lekker vooraan. En je raakt een beetje in een muziek-roes. Het is niet voor niks eigenlijk een soort opwarmertje
Dit spreekt elkaar nogal tegen.quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:37 schreef Norrage het volgende:
[..]
Hihi, wij hebben het voorprogramma gewoon geskipped. Na maandag en mijn vorige 2x HMH wil ik nooit meer naar HMH voorprogramma's
ehm... gewoon iedereen? ik heb niet veel met haar of haar muziekquote:Op donderdag 7 november 2013 21:03 schreef Moody het volgende:
Al bekend uiteraard, maar nog nooit door mij zo uitgeroepen: beste vrouwelijke artiest ever = Nina Simonemisschien kan het woordje "vrouwelijke" zelfs weggehaald worden
Wie weet een betere?
Haar muziek is wel erg ruim hoor. Jazz, soul, blues, alles komt wel langs. Geen liefhebber van die genres? Aan haar stem zou het niet kunnen liggen toch?quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:46 schreef ranja het volgende:
[..]
ehm... gewoon iedereen? ik heb niet veel met haar of haar muziek
We kwamen aan om 20.00 ofzo, het duurde 40 minuten voordat we door de entreerij, muntjesrij, jassenrij en bier-rij heen waren.quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Helemaal rechts achterin staat een automaat waar je met pas en briefgeld kunt betalen en waar nooit een rij is. Vervolgens loop je de zaal in om te bestellen, waar het ook altijd een stuk rustiger is, en het valt reuze mee.
En als je er om 20:40 bent kun je moeilijk beweren dat het door de rij komt![]()
Ja, maar bij HMH is het altijd zo kut dat voorprogrammaquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
[..]
Dit spreekt elkaar nogal tegen.
Watquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:49 schreef Norrage het volgende:
[..]
We kwamen aan om 20.00 ofzo, het duurde 40 minuten voordat we door de entreerij, muntjesrij, jassenrij en bier-rij heen waren.
Onze timing was wellicht onhandig, en we dachten 2 tassen wel in een kluisje te krijgen (moet je muntjes halen vóór het kluisje) maar dat paste niet, en toen moesten we opnieuw in een rij en opnieuw. Gewoon kut dusquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:50 schreef Tchock het volgende:
[..]
WatIk was er om vijf over zeven en om kwart over stond ik vooraan zonder jas en met bier
met name de muziek inderdaad, te weing pop, te weinig rockquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:48 schreef Moody het volgende:
Haar muziek is wel erg ruim hoor. Jazz, soul, blues, alles komt wel langs. Geen liefhebber van die genres? Aan haar stem zou het niet kunnen liggen toch?
Natuurlijk niet. Lekker boeiend. Ik ook pas vier keer in de twee samen. Eigenlijk zes maar twee keer ging 't feest niet door omdat ik geen agenda's kan lezenquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:53 schreef Moody het volgende:
Ben nog nooit in de HMH of Ziggo Dome geweest
Ben ik nu een loser of too hot to touch?
Ok, phewquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:54 schreef Tchock het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Lekker boeiend. Ik ook pas vier keer in de twee samen. Eigenlijk zes maar twee keer ging 't feest niet door omdat ik geen agenda's kan lezen
Ik woon in Amsterdam nu, dus dan is het ideaal. Uitstekende OV-verbinding vanaf mijn huis tot beide zalen. Toen ik nog thuis woonde ging ik trouwens ook nooit naar Duitsland voor een concert.quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:57 schreef Moody het volgende:
[..]
Ok, phew
Vind het altijd zo'n pokke-eind rijden. En je moet op tijd weg ivm files. En je mag niet doorrijdenDan pik ik liever een concert in Keulen, Dortmund of Bremen. Kost me minder tijd.
Ah beterquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:58 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik woon in Amsterdam nu, dus dan is het ideaal. Uitstekende OV-verbinding vanaf mijn huis tot beide zalen. Toen ik nog thuis woonde ging ik trouwens ook nooit naar Duitsland voor een concert.
quote:Op vrijdag 8 november 2013 15:00 schreef Tchock het volgende:
Jubilee Street is echt zo'n nummer dat compleet verpest is voor alle toekomstige luisterbeurten als je het een keer live hebt gehoordDat had ik na de festivals deze zomer al maar nu helemaal.
Dan ga ik liever naar een zaal met goed geluid. Sowieso vind ik vaak dat mensen alle 'ongemakken' van concerten enorm overdrijven, ik erger me niet overal zo aanquote:Op vrijdag 8 november 2013 14:59 schreef Moody het volgende:
[..]
Ah beter
Niet? Sfeertje is vaak wat relaxter dan in Nederland, meer respect, minder dringenPophallen zijn wel meestal verouderd. Akoestisch is niet altijd geweldig.
Deze is aardig: http://www.musicmeter.nl/album/182774quote:Op vrijdag 8 november 2013 15:01 schreef Norrage het volgende:
Maar Nick heeft niet echt een goede live-cd, of wel?
Agendalexie is een zeer frustrerende aandoening, zo heb ik ooit eens Bright Eyes in Paradiso gemist.quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:54 schreef Tchock het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Lekker boeiend. Ik ook pas vier keer in de twee samen. Eigenlijk zes maar twee keer ging 't feest niet door omdat ik geen agenda's kan lezen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |