SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://www.google.nl/sea(...)0&es_sm=122&ie=UTF-8quote:Op dinsdag 5 november 2013 16:28 schreef Mss het volgende:
Wat is trouwens die spin-off waar ik iedereen over hoor?
Betere vraag: hoe hebben die mensen het al die tijd overleefd.quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:24 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
"Stupid gets you killed". Zou je denken ja in een post zombie apocalyps wereld. Blijkbaar niet echter, aangezien het gros van de overlevers idioten zonder zelfbeheersing en matige overlevingsinstincten blijken te zijn.
Carol is van een bang muisje veranderd in een harde tante zonder enige vorm van consistentie. Als je eerst de zieken vermoord en verbrand (an sich geen onbegrijpelijke actie gezien de situatie) om levens te redden (levens, greater good e.d.), waarom ben je later zo casual over de dood van twee jongeren die je duidelijk hun dood in hebt gestuurd?
En van de andere groep die eropuit gaat is Daryl veruit de meest emotioneel stabiele...Ook geen aanbeveling.
En Rick, waarom ga je er in godsnaam mee akkoord om een kreupel meisje met een jongen die zijn arm niet kan gebruiken, die niet kunnen schieten of met een mes om kunnen gaan, in hun eentje op pad te sturen?
Ach, de serie blijft leuk om te kijken, maar soms denk ik dat ze het plot ook voort hadden kunnen drijven en karakters interessant konden maken zonder iedereen irrationeel te maken.
Glenn mag en gaat niet dood(!!!!)quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:32 schreef GotenSSJ het volgende:
Blijft wel weinig over van de orginele cast over zo: Rick, Carl, Daryl en Glenn.
Waarvan ik me afvraag of ze alle 4 het einde van dit seizoen gaan halen. Rick en Carl lijken me wel veilig, maar Daryl mag dan wel immens populair zijn, maar zijn verhaallijn is wel een beetje afgelopen. Tenzij ze iets gaan doen met het verlies van Carol nu. Glenn is ook al ziek nu natuurlijk, iedereen verwacht dat hij het wel redt, kan ook zomaar einde verhaal zijn.
Van mij mogen die 4, al is Carl soms wel moeilijk vervelend, er in blijven. Maar in trend van de afgelopen seizoenen gaat er nog wel 1 het loodje leggenquote:
stil gewoon.quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:38 schreef maurisioo het volgende:
Glenn moet sowieso dood. Totaal oninteressant. Bij het begin was hij nog wel grappig, omdat ie zo onhandig was.
Hey you! Dumb ass!quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:38 schreef maurisioo het volgende:
Glenn moet sowieso dood. Totaal oninteressant. Bij het begin was hij nog wel grappig, omdat ie zo onhandig was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
Vroeg ik me ook af. Nam aan dat de groep ze beschermde en dat ze met geluk in het huis zijn gekomen, toen van 1 zombie schrokken en besloten zich op te sluiten in een kamer.quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:30 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Betere vraag: hoe hebben die mensen het al die tijd overleefd.![]()
Maar verder vind ik het niet echt onrealistisch eigenlijk. Ja, er zitten een paar foutjes in, maar als je er niet echt op gaat letten merk je er niks van.
Ja, als ze al eens iemand tegenkomen, dan zijn het meestal idioten die een half uurtje later door één of andere uberdomme actie sneuvelen omdat ze panikeren alsof ze nog nooit een zombie hebben gezien.quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:30 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Betere vraag: hoe hebben die mensen het al die tijd overleefd.![]()
Prima!quote:Op dinsdag 5 november 2013 14:37 schreef OMG het volgende:
[..]
Ja, dat zal het inderdaad zijn.. Volgende keer vraag ik jou wel eerst om toestemming, goed?
[..]
Omdat bij de originele TWD de eerste weken niet in beeld zijn gebracht?quote:Op dinsdag 5 november 2013 23:27 schreef wc-eend het volgende:
Of daar gaat de hele spin off over...
Lijkt me wel cool... De spin off en als die eindigt dat de originele Walking Dead begint
Verwacht ik echt niet. Dat is al zo vaak tegengesproken door Kirkman en is iets dat hij absoluut niet wil. Het gaat hem echt om het omgaan met de situatie, niet hoe deze ontstaan is.quote:Op dinsdag 5 november 2013 23:00 schreef INViCTuS het volgende:
Verwacht iemand dat er ooit iets te zien al zijn naar het ontstaan van?
Dat had ik bij The Last of Us op de Playstation 3 ook het gevoel. Onstaan van het virus werd niet echt besproken, het ging over nu en dat beviel prima.quote:Op woensdag 6 november 2013 01:31 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Het gaat hem echt om het omgaan met de situatie, niet hoe deze ontstaan is.
quote:Op dinsdag 5 november 2013 19:38 schreef maurisioo het volgende:
Glenn moet sowieso dood. Totaal oninteressant. Bij het begin was hij nog wel grappig, omdat ie zo onhandig was.
Heb je wel personages en gebeurtenissen nodig die dat interessant houden. Daar schort het nu nog wel eens aan.quote:Op woensdag 6 november 2013 01:45 schreef Drankster het volgende:
[..]
Dat had ik bij The Last of Us op de Playstation 3 ook het gevoel. Onstaan van het virus werd niet echt besproken, het ging over nu en dat beviel prima.
Ik vind het zelf altijd heerlijk als er zo'n doomsday/apocalyptisch gedeelte in zit. Of in ieder geval uitleg van hoe of wat het tot stand is gekomen, al dan niet op een aparte site/boekje/DLC. Ik snap dat de WD daar nu iets te ver voorbij is om daar nog een aflevering aan te wijden, maar man o man smullen als dat er wel zou komenquote:Op woensdag 6 november 2013 01:45 schreef Drankster het volgende:
[..]
Dat had ik bij The Last of Us op de Playstation 3 ook het gevoel. Onstaan van het virus werd niet echt besproken, het ging over nu en dat beviel prima.
Nee, het is een beetje traditie om dat niet te doen.quote:Op dinsdag 5 november 2013 23:00 schreef INViCTuS het volgende:
Verwacht iemand dat er ooit iets te zien al zijn naar het ontstaan van?
Komt er niet. Zowel de schrijver van de comic als de makers van de serie interesseert het niet. Zou de serie te veel science-fiction maken in plaats van survival horror.quote:Op woensdag 6 november 2013 10:07 schreef kirsten. het volgende:
[..]
Ik vind het zelf altijd heerlijk als er zo'n doomsday/apocalyptisch gedeelte in zit. Of in ieder geval uitleg van hoe of wat het tot stand is gekomen, al dan niet op een aparte site/boekje/DLC. Ik snap dat de WD daar nu iets te ver voorbij is om daar nog een aflevering aan te wijden, maar man o man smullen als dat er wel zou komen
De mensen in TWD zijn er ook zomaar ingerold. Het enige wat ze echt te weten zijn gekomen was op het einde van seizoen 1 in dat lab. Daarna zijn ze ook amper wetenschappers tegengekomen. Gaandeweg zijn ze wel steeds meer te weten gekomen over het virus maar niet hoe het is ontstaan. Maar denk je dat het hun iets interesseert hoe het is ontstaan?quote:Op woensdag 6 november 2013 10:07 schreef kirsten. het volgende:
[..]
Ik vind het zelf altijd heerlijk als er zo'n doomsday/apocalyptisch gedeelte in zit. Of in ieder geval uitleg van hoe of wat het tot stand is gekomen, al dan niet op een aparte site/boekje/DLC. Ik snap dat de WD daar nu iets te ver voorbij is om daar nog een aflevering aan te wijden, maar man o man smullen als dat er wel zou komen
Mwah, in Revolution werd op een gegeven moment ook uitleg gegeven over hoe alle stroom in 1 keer weg kon zijn, dat was niet echt een vooruitgang voor de serie. Ze hadden het net zo goed kunnen weglaten en net zoals bij TWD het bij survival kunnen houden...quote:Op woensdag 6 november 2013 10:49 schreef Jivis het volgende:
[..]
Komt er niet. Zowel de schrijver van de comic als de makers van de serie interesseert het niet. Zou de serie te veel science-fiction maken in plaats van survival horror.
Is wat mij betreft niets mis mee, maar goed.
Niet alles hoeft letterlijk uitgelegd te worden natuurlijk. Het lijkt mij echter wel interessant als ze een keer op een locatie stuiten waar het een en ander duidelijk wordt.quote:Op woensdag 6 november 2013 11:09 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Mwah, in Revolution werd op een gegeven moment ook uitleg gegeven over hoe alle stroom in 1 keer weg kon zijn, dat was niet echt een vooruitgang voor de serie. Ze hadden het net zo goed kunnen weglaten en net zoals bij TWD het bij survival kunnen houden...
Maar niks in Revolution is een vooruitgang voor de serie, wat het op de een of andere manier alleen maar beter maakt.quote:Op woensdag 6 november 2013 11:09 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Mwah, in Revolution werd op een gegeven moment ook uitleg gegeven over hoe alle stroom in 1 keer weg kon zijn, dat was niet echt een vooruitgang voor de serie. Ze hadden het net zo goed kunnen weglaten en net zoals bij TWD het bij survival kunnen houden...
quote:Op woensdag 6 november 2013 11:16 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Maar niks in Revolution is een vooruitgang voor de serie, wat het op de een of andere manier alleen maar beter maakt.
Morales.quote:Op woensdag 6 november 2013 11:19 schreef Ambicioso het volgende:
Carol komt trouwens nog wel terug.
Trouwens, zou er nog iets gebeuren met de mensen die de laatste aflevering van seizoen 1 vertrokken? Gonazales ofzoiets?
Misschien heeft dr vriend dr aan de walkers gevoerd?quote:Op dinsdag 5 november 2013 20:46 schreef sp3c het volgende:
ja ok maar het zag er niet echt uit alsof het er afgebeten was iig, eerder afgehakt
Dat was het verneukte been toch? Misschien dacht ze "Nou, dat been werkt niet goed, weg ermee" om pas later te bedenken dat het niet zo'n goed idee is om je been los te maken.quote:Op woensdag 6 november 2013 12:02 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Misschien heeft dr vriend dr aan de walkers gevoerd?
Het is ook om haar te beschermen.quote:Op woensdag 6 november 2013 12:09 schreef planethugo het volgende:
ik ben eigenlijk wel klaar met dat hele moralistische gedoe van Rick en eigenlijk van iedereen. Je zou zeggen dat ze na al die tijd daar ook wel klaar mee zijn maar nee ze komen steeds weer met van die boze blikken en wijze lessen als iemand iets gedaan heeft dat ze niet goedkeuren. En dan laat ie Carol zomaar achter zonder met iemand te overleggen, nee dat is een goede moraal meneer de agent
Dat zou best kunnen.quote:Op woensdag 6 november 2013 12:02 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Misschien heeft dr vriend dr aan de walkers gevoerd?
Ze gaan nu wel steeds meer van de gevangenis weg, maar ik hoop ook dat ze binnenkort definitief vertrekken.quote:Op woensdag 6 november 2013 12:09 schreef planethugo het volgende:
ik ben eigenlijk wel klaar met dat hele moralistische gedoe van Rick en eigenlijk van iedereen. Je zou zeggen dat ze na al die tijd daar ook wel klaar mee zijn maar nee ze komen steeds weer met van die boze blikken en wijze lessen als iemand iets gedaan heeft dat ze niet goedkeuren. En dan laat ie Carol zomaar achter zonder met iemand te overleggen, nee dat is een goede moraal meneer de agent
Vond het begin van het seizoen iets fris hebben maar na 4 afleveringen is er eigenlijk nog bar weinig gebeurd, het sukkelt maar een beetje door zoals dat ook op de boerderij het geval was. Jammer
quote:Op woensdag 6 november 2013 12:52 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Ze gaan nu wel steeds meer van de gevangenis weg, maar ik hoop ook dat ze binnenkort definitief vertrekken.
Stel je hebt een graafmachine met best grote banden of rupsbanden, zou je dan niet gewoon die hele herd kapot kunnen rijden?quote:Op woensdag 6 november 2013 13:04 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik denk dat je je zin krijgt.
Die tanks hebben zich volgens mij ook vastgereden. Al stond die ene die ik me kan herinneren in seizoen 1 toch wel redelijk vrijquote:Op woensdag 6 november 2013 13:07 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Stel je hebt een graafmachine met best grote banden of rupsbanden, zou je dan niet gewoon die hele herd kapot kunnen rijden?
Dit is een still van Ep. 3 toch?quote:Op woensdag 6 november 2013 13:04 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik denk dat je je zin krijgt.
Ooh hell yes! Bel ze even op met je geniale idee! <3quote:Op woensdag 6 november 2013 12:51 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen.
En dat die kerel dan met Carol teamt. Twee psycho murderers
quote:Op woensdag 6 november 2013 13:15 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Dit is een still van Ep. 3 toch?
quote:Op woensdag 6 november 2013 13:16 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ooh hell yes! Bel ze even op met je geniale idee! <3
Misschien was de brandstof op? Je moet er toch ooit uit om te eten etc.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:12 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Die tanks hebben zich volgens mij ook vastgereden. Al stond die ene die ik me kan herinneren in seizoen 1 toch wel redelijk vrij
Tanks hebben meestal een redelijke lage onderkant. Heftrucks kunnen in sommige gevallen heel "hoog" liggen. Als je een enorm gat hebt tussen de onderkant van je wiel en waar de onderkant van de cabine begint dan is het veel moeilijker om vast te lopen. Als in een hoop met zombies die je laat vastlopen zoals met hun auto in afl 3.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:12 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Die tanks hebben zich volgens mij ook vastgereden. Al stond die ene die ik me kan herinneren in seizoen 1 toch wel redelijk vrij
Waarschijnlijk wel, net zoals je op een boot op een rivier een stuk veiliger zou zijn dan in een dorpje met wat improv-hekken.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:07 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Stel je hebt een graafmachine met best grote banden of rupsbanden, zou je dan niet gewoon die hele herd kapot kunnen rijden?
Je moet ook eten vindenquote:Op woensdag 6 november 2013 13:19 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel, net zoals je op een boot op een rivier een stuk veiliger zou zijn dan in een dorpje met wat improv-hekken.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 6 november 2013 13:22 schreef MouzurX het volgende:
Ja ik zat aan manieren te denken hoe je nou in hun wereld (je kan dus heel weinig zelf maken want metaal op maat maken kan dus niet) effectieve anti-herd middelen zou kunnen maken/vinden.
Eten vinden is makkelijker vanaf een boot dan vanuit een gevangenis. Boten kun je verplaatsen als het ergens te benauwd wordt. En voor wat betreft zombies zit je een heel stuk veiliger als je een stukje van de kade af gaat liggen. Je zit nog steeds met het gevaar dat van binnenuit komt, maar voor die miljoen zombies die ze in de vorige aflevering tegenkwamen hoef je niet meer bang te zijn.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:22 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Je moet ook eten vindenDus of je nu op een boot zit (wat trouwens heel klein is) of in een gevangenis maakt op zich niets uit. Het gevaar komt van binnen af. Ze zitten ook bij Atlanta dus er is volgens mij niet echt een grote rivier of iets dergelijk in de buurt.
Ja het kost wel heel veel brandstof om zo'n grote boot te laten varen. Daarnaast kun je amper eten verbouwen/dieren houden omdat de oppervlakte veel minder is. Ik ben van het water wel met je eens hoor. Dan zou je een eiland moeten vinden, dat is het meest ideaalquote:Op woensdag 6 november 2013 13:28 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Vroem, vroem, motherfucker.
[..]
Eten vinden is makkelijker vanaf een boot dan vanuit een gevangenis. Boten kun je verplaatsen als het ergens te benauwd wordt. En voor wat betreft zombies zit je een heel stuk veiliger als je een stukje van de kade af gaat liggen. Je zit nog steeds met het gevaar dat van binnenuit komt, maar voor die miljoen zombies die ze in de vorige aflevering tegenkwamen hoef je niet meer bang te zijn.![]()
En dat soort boten heb je in allerlei verschillende maten natuurlijk, maar de een riviercruise heeft al snel genoeg slaapplekken voor 100-200 mensen.
Eten verbouwen doe je op een eiland inderdaad. Stel dat je een riviercruise op de IJssel jat, dan kun je bijvoorbeeld naar Keteleiland om je groenten te verbouwen.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:31 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Ja het kost wel heel veel brandstof om zo'n grote boot te laten varen. Daarnaast kun je amper eten verbouwen/dieren houden omdat de oppervlakte veel minder is. Ik ben van het water wel met je eens hoor. Dan zou je een eiland moeten vinden, dat is het meest ideaal
En dan worden er mensen ziek zoals nu en ben je fuckedquote:Op woensdag 6 november 2013 13:37 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Eten verbouwen doe je op een eiland inderdaad. Stel dat je een riviercruise op de IJssel jat, dan kun je bijvoorbeeld naar Keteleiland om je groenten te verbouwen.
Brandstof is het grootste minpunt van deze oplossing inderdaad. Nou hoef je natuurlijk niet zo heel vaak je brandstof te gebruiken. Als je bij een stad blijft liggen, hoef je alleen weg te varen als er teveel zombies op de kade staan. Als je bij een eiland blijft liggen, gebruik je zeil- of roeiboten om naar een stad te gaan voor proviand.
Dat is overal toch? Op een boot/gevangenis. Overal komt de dreiging van binnenuit.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:39 schreef Fuszy het volgende:
[..]
En dan worden er mensen ziek zoals nu en ben je fucked
Dat ben je altijd als je op een kluitje zit.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:39 schreef Fuszy het volgende:
[..]
En dan worden er mensen ziek zoals nu en ben je fucked
Tot je een keer hulp nodig hebt. Een ongeluk zit in een klein hoekje.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:41 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Dat is overal toch? Op een boot/gevangenis. Overal komt de dreiging van binnenuit.
Eigenlijk moet je gewoon een eiland hebben voor je zelf alleen. Geen dreiging van buiten, geen van binnen. Je kan genoeg eten verbouwen voor jezelf
Wat zou dat gebouw zijn? Dat is toch niet die school, waar ze medicatie gaan halen?quote:Op woensdag 6 november 2013 13:04 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik denk dat je je zin krijgt.
Oh, eigenlijk helemaal niet over nagedacht. Zijn ze daar niet in de laatste aflevering alsnog geweest? Ik heb de laatste bij vrienden gekeken, dus dan let je toch wat minder goed op.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:52 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Wat zou dat gebouw zijn? Dat is toch niet die school, waar ze medicatie gaan halen?
Schijnt een krachtcentrale te zijn.quote:Op woensdag 6 november 2013 13:52 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Wat zou dat gebouw zijn? Dat is toch niet die school, waar ze medicatie gaan halen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |