Oh ik zal hier ook eens kijken of de spelotheek zoiets doet. Lijkt me leuk, we zijn alleen nog geen lid.quote:Op zondag 10 november 2013 13:38 schreef kleinzusje het volgende:
Tinu, ik bedoel zoals bij ophelia, nog een stuk schil er omheen. Dat ze het als "ijsje / lollie" kan aflikken. Knabbelen.
Zo'n deur is echt eng. Wil er niet aan denken wat er had kunnen gebeuren.
Spelinloop is een speeldag ,middag of ochtend, bij de discotheek hier. Ga ik elke week heen met mn dochter. Ouders blijven erbij en je kunt speelgoed lenen. Beetje vergelijkbaar met wat DF en kyara doen.
Hier geen kdv dus psz over een jaar. Ipv thuis.
Als je 6 uur moet vliegen zou ik dat in je handbagage stoppen. In het vliegtuig zelf droog je ook wat meer uit dus dan is extra vocht sowieso belangrijk.quote:Op zondag 10 november 2013 10:42 schreef Skoap het volgende:
Ja ORS zit al in de koffer. Dat neem ik altijd mee voor de zekerheid.
thnx! Daar heb ik idd ook wat in gestopt!quote:Op zondag 10 november 2013 15:10 schreef Kyara het volgende:
[..]
Als je 6 uur moet vliegen zou ik dat in je handbagage stoppen. In het vliegtuig zelf droog je ook wat meer uit dus dan is extra vocht sowieso belangrijk.
nou, bij mij gingen de kranen gewoon open hoor.quote:Op zondag 10 november 2013 19:15 schreef Soempie het volgende:
Mango, wij zijn hier een poos geleden ook naar zo'n babyconcert geweest.Ik vond de sfeer zo mooi en toen moest ik erg m'n best doen om niet te huilen.
Verder nog totaal niet bijgelezen.
quote:Op zondag 10 november 2013 19:21 schreef Mangostine het volgende:
[..]
nou, bij mij gingen de kranen gewoon open hoor.
Ze slaapt nog 2x tegenwoordig ziet ons ritme er zo uitquote:Op zondag 10 november 2013 20:30 schreef Mineola het volgende:
Hoeveel slaapt ze nog overdag Kwisted? Hier twee slaapjes, 's ochtends geeft hij (vrij snel en goed) aan dat hij moe is. Hij slaapt dan anderhalf a twee uur. 's Middags geeft hij het minder aan maar ik leg hem dan zelf rond 14-15 uur uiterlijk in bed, en dat vindt hij prima, hij slaapt dan meestal minstens een uur, maar regelmatig ook wel langer. Na twee uur ga ik hem wakker maken als hij dan nog slaapt.
Ik zou in jouw geval ook proberen te rekken tussen de middag. Ik merk dat meneer hier het prima volhoudt buitenshuis. In huis is hij eerder moe.
Ideeen: kinderboerderij, park, speeltuintje met glijbaan, een rondje fietsen, bibliotheek, of gewoon het winkelcentrum.
Zwemmen hebben we behalve op vakantie nog nooit gedaan. Ik hou ook niet echt van zwemmen en het lijkt me eerlijk gezegd heel onhandig allemaal. Waar laat je bv je kind als je zelf moet aankleden? Die kleedkamers zijn hartstikke nat in mijn herinnering.
Ja precies ook die aankleedkussens!quote:Op zondag 10 november 2013 20:34 schreef Kyara het volgende:
Ik zit er ook wel een beetje mee, wat te doen bij slecht weer.
Bibliotheek en winkelcentrum inderdaad. Intratuin schijnt ook wel leuk te zijn: visjes kijken en vooral de kerstafdeling met allemaal lichtjes. Gaan we dus ook maar proberen. En zwemmen en binnenspeeltuin. Zie ook wel op tegen zwemmen maar M vond het zo ontzettend leuk.
Wij hebben hem gewoon op het bankje gezet. Was ook een extra groot kleedhokje dus dat scheelt wel. En ze hebben ook vaak grote kleedruimtes met box en aankleedkussens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |