ergens in 2015 misschien een next gen voor jou dusquote:Op donderdag 31 oktober 2013 07:57 schreef StateOfMind het volgende:
Gisteren plofte Dark Souls 1 op de mat. Die is na Skyrim en na Darksiders 2 aan de beurt, Voorlopig dus nog niet![]()
Daarna wil ik Two Worlds 2 en Dragons Dogma: Dark Arisen, en daarna weer wat AAA titels die ik óók nog moet hebben (AC3 en 4, Tombraider, TLOU, Far Cry 3, Black Ops 2, GTA 5 etc) en nog een hele zwik kleinere titels.
Hmm waar ga ik de tijd vandaan halen
Waarschijnlijk wel jaquote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:27 schreef Slayage het volgende:
[..]
ergens in 2015 misschien een next gen voor jou dus![]()
neem vooral geen psplus anders wordt je probleem nog groterquote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:36 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel ja, naast de genoemde titels heb ik nog een enorme backlog.
Dus tegen de tijd dat ik aan de PS4 toe ben, zijn er ook meteen een hele hoop interessante titels voor te koop.
PS+ neem ik sowieso niet zolang ik de PS3 gebruik, omdat ik persé fysieke games wil hebben.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:53 schreef Slayage het volgende:
[..]
neem vooral geen psplus anders wordt je probleem nog groter
Ongeveer het zelfde hier. Alleen speel ik shooters op de PC. En Skyrim ook op de pc gespeeld vanwege de mods. Uncharted komt er bij mij nog wel bij.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 07:57 schreef StateOfMind het volgende:
Gisteren plofte Dark Souls 1 op de mat. Die is na Skyrim en na Darksiders 2 aan de beurt, Voorlopig dus nog niet![]()
Daarna wil ik Two Worlds 2 en Dragons Dogma: Dark Arisen, en daarna weer wat AAA titels die ik óók nog moet hebben (AC3 en 4, Tombraider, TLOU, Far Cry 3, Black Ops 2, GTA 5 etc) en nog een hele zwik kleinere titels.
Hmm waar ga ik de tijd vandaan halen
Nou al? Ik dacht dat ie pas 5 november uit kwam?quote:Op zaterdag 2 november 2013 15:35 schreef Bolters het volgende:
En inmiddels zie ik de eerste mensen in m'n vriendenlijst al aan de gang met Call of Duty: Ghosts.
Klopt, 5 november komt 'ie ook pas. Maar deze mensen hebben dus blijkbaar een andere manier gevonden. Wellicht kennissen in gameshops of iets dergelijks.quote:Op zaterdag 2 november 2013 15:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Nou al? Ik dacht dat ie pas 5 november uit kwam?
Vanaf morgen (3 november) is al wel te pre-loaden, maar dan kun je nog steeds niet spelen.
http://www.psx-sense.nl/1(...)y-ghosts-pre-loaden/
Dat klinkt wel heel bekend. Ik zit nu aan het einde van Uncharted 3, en dan komen nog Deus Ex, Star Wars FU2, Killzone 2, Last of Us en Beyond 2 Souls...quote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:36 schreef StateOfMind het volgende:
Waarschijnlijk wel ja, naast de genoemde titels heb ik nog een enorme backlog.
Ik heb een 90 dagen liggen maar durf die niet in te voerenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:53 schreef Slayage het volgende:
[..]
neem vooral geen psplus anders wordt je probleem nog groter
Het is al eerder te spelen, of beter gezegd, de discs zijn er al. Dus wat netwerken en dan heb je het wel.quote:Op zaterdag 2 november 2013 15:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Nou al? Ik dacht dat ie pas 5 november uit kwam?
Vanaf morgen (3 november) is al wel te pre-loaden, maar dan kun je nog steeds niet spelen.
http://www.psx-sense.nl/1(...)y-ghosts-pre-loaden/
Jep, i know! Mensen hier al gespeeld?quote:Op dinsdag 5 november 2013 09:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Het is al eerder te spelen, of beter gezegd, de discs zijn er al. Dus wat netwerken en dan heb je het wel.
Gisteren waren er nachtopeningen, en ook een speciaal event van Veronica en Activsion waar je de game meekreeg
Same here.. In mijn lijstje staan: Rayman Legends, Uncharted 3, Darksiders 2, God of War Ascension en assassins creed revelations. Genoeg te doen dus en de Ps4 mag nog wel even wachtenquote:Op zondag 3 november 2013 23:39 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Dat klinkt wel heel bekend. Ik zit nu aan het einde van Uncharted 3, en dan komen nog Deus Ex, Star Wars FU2, Killzone 2, Last of Us en Beyond 2 Souls...
Daarom ook maar geen PS4 pre ordered, omdat ik weet dat ik deze games dan echt nooit meer zou spelen.
Uncharted drie wordt nog verdraaid moeilijk richting het einde. Hulde aan de mensen die dit op hard uitspelen..
Ik ben ook nog lang niet uitgekeken op PS3, nog veel games die ik wil spelen en het ziet er voor mij allemaal mooi genoeg uit nog. Leuk om van een afstandje de ontwikkelingen te volgen maar ik heb nog heel veel PS3 titels die ik later nog voor een leuk prijsje hoop aan te schaffen.quote:Op woensdag 6 november 2013 11:32 schreef AlwaysHappy het volgende:
Als ik al ooit een PS4 zal halen zal dat pas over een paar jaar zijn. Pas onlangs een PS3 gekocht en ik moet dus nog heel veel games daarop spelen. Een spel als Skyrim alleen al gaat enorm veel tijd inzitten. Daarnaast ook nog een Wii U verkregen deze maand met allerlei games dus de PS4 heb ik nog geen verlangens naar
Ik wil eigenlijk zeggen de disc based versie kopen voor 25 euro maar daar heb je nu weinig aan. Heb je Sony al geprobeerd te benaderen via mail, facebook / twitter?quote:Op dinsdag 5 november 2013 23:03 schreef Nebo het volgende:
Guys, ik heb hulp nodig. Ik heb Ni no Kuni gedownload van het PSN voor het mooie bedrag van dertig euro. De eerste keer downloaden was hij bezig met twee bestanden, één van vijf gb en één van vijftien gb. Er ging iets mis met die van 5, maar die van 15 ging gewoon door. Daarna installeerde ik het bestand, maar ipv dat deze bij de games kwam te staan, kwam er enkel een bestand te staan in de Game Data Utility, waarmee ik niks kan. Daarna heb ik het nog twee keer opnieuw gedownload en geherinstalleerd, en zelfs even de harde schijf geformateerd, maar ik blijf met hetzelfde probleem zitten. Iemand ervaringen en oplossingen? Ik frustreer me kapot dat ik na drie keer nog steeds niet kan spelen
Yeah mijn PS3 leest geen discs meer, het is de oude van mijn broertje die ik nu gebruik voor downloads. Inmiddels is het al opgelost, ik moest het bestand van 5gb opzoeken in mijn download-lijst en deze handmatig nog een keer downloaden (dit deed ie niet door de game in de store te selecteren). Dat heeft gewerkt, blijkbaar was dit het bestand om te spelen! (wel wazig, ik heb nog nooit eerder twee bestanden hoeven downloaden waarvan de kleinste de daadwerkelijk speelbare was).quote:Op woensdag 6 november 2013 15:17 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk zeggen de disc based versie kopen voor 25 euro maar daar heb je nu weinig aan. Heb je Sony al geprobeerd te benaderen via mail, facebook / twitter?
Ah vagig!quote:Op woensdag 6 november 2013 16:01 schreef Nebo het volgende:
[..]
Yeah mijn PS3 leest geen discs meer, het is de oude van mijn broertje die ik nu gebruik voor downloads. Inmiddels is het al opgelost, ik moest het bestand van 5gb opzoeken in mijn download-lijst en deze handmatig nog een keer downloaden (dit deed ie niet door de game in de store te selecteren). Dat heeft gewerkt, blijkbaar was dit het bestand om te spelen! (wel wazig, ik heb nog nooit eerder twee bestanden hoeven downloaden waarvan de kleinste de daadwerkelijk speelbare was).
Ik heb er naar gekeken, en het valt inderdaad mee! Maar met de beperkte hoeveelheid tijd en een Xbox 360, heb ik echt meer dan genoeg aan mijn Plus-abo (met een uitzondering voor games als Ni No Kuni uiteraard)quote:Op woensdag 6 november 2013 16:03 schreef Poit het volgende:
[..]
Ah vagig!
Relaxed dat het werkt. Moet zelf ook nog een keer aan de game... Heb em nog niet![]()
Ennuh, die ps3 drive is volgens mij niet zo heel prijzig meer om te laten repareren door hobby bobby op de hoek!
Duidelijk! Disc based games zijn overratedquote:Op woensdag 6 november 2013 16:13 schreef Nebo het volgende:
[..]
Ik heb er naar gekeken, en het valt inderdaad mee! Maar met de beperkte hoeveelheid tijd en een Xbox 360, heb ik echt meer dan genoeg aan mijn Plus-abo (met een uitzondering voor games als Ni No Kuni uiteraard)
Liberation is voor de Vita dacht ik.quote:Op woensdag 6 november 2013 17:21 schreef Ixnay het volgende:
Ik zie ook geen reden om een ps4 aan te schaffen. Upcoming games voor mij zijn:
Assassins creed liberation
Final fantasy lightning returns
Castlevania Lords of shadow 2
Thief 4
Southpark stick of truth
Watch dogs
Kingdom hearts 2.5 hd
Final fantasy x/x-2 hd
Allemaal ps3 en veel daarvan zijn niet eens te spelen op ps4.
De ps2 zat ongeveer op 117 miljoen toen de ps3 uit kwam.quote:Op woensdag 6 november 2013 17:54 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)n-ps3s-verkocht.html
Nog steeds helft van PS2
Zeker omdat het ook goedkoop isquote:Op woensdag 6 november 2013 18:02 schreef Poit het volgende:
[..]
De ps2 zat ongeveer op 117 miljoen toen de ps3 uit kwam.
Over 5 jaar maar weer eens kijken of ze dan nog op de 80 miljoen zitten.
Ik verwacht stiekem dat de PS3 voorlopig nog wel goed blijft verkopen.
Absoluut, veel interessanter voor onze Sinterbaas om als cadeautje te gevenquote:Op woensdag 6 november 2013 18:02 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Zeker omdat het ook goedkoop is
Kloptquote:Op woensdag 6 november 2013 18:03 schreef Poit het volgende:
[..]
Absoluut, veel interessanter voor onze Sinterbaas om als cadeautje te geven
Klopt en vanaf Januari voor PS3.quote:Op woensdag 6 november 2013 17:32 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Liberation is voor de Vita dacht ik.
En dat vraag je niet hier?quote:Op donderdag 7 november 2013 11:17 schreef Bolters het volgende:
Even een vraagje aan iemand met Call of Duty: Ghosts. Hoe zit het met prestige? Klopt het dat je meerdere characters kunt maken en dat je per personage maar 1 keer kunt levelen? En wat is het maximale level eigenlijk
mediaserver probleem zou ik niet weten maar er is onderhoud op psn nuquote:Op donderdag 7 november 2013 18:17 schreef Breach het volgende:
Mijn PS3 heb ik vandaag geupdate met nieuwe software. Echter maakt hij nu geen connection meer met de mediaserver. Kan geen spellen online spelen, de PS-store kan ik niet meer openen etc. etc.
Hij geeft na controleren van de verbinding aan dat de uPnP-verbinding uitgeschakeld is, maar ik heb niks veranderd. Modem is al gerest en PS3 aan- en uit geweest.
Iemand een idee wat er aan de hand is? En beter nog, hoe dit te verhelpen?
Is dat al sinds half zes aan de gang?quote:Op donderdag 7 november 2013 19:00 schreef Poit het volgende:
[..]
mediaserver probleem zou ik niet weten maar er is onderhoud op psn nu
Bedankt voor deze post. Zat al te kutten hierquote:Op donderdag 7 november 2013 19:00 schreef Poit het volgende:
[..]
mediaserver probleem zou ik niet weten maar er is onderhoud op psn nu
Ik sta er wel van te kijken dat Microsoft een kleine voorsprong heeft. In april 2011 had Sony nog een half miljoen consoles meer verkocht dan MS (bron:http://www.nu.nl/games/24(...)-in-qua-verkoop.html).quote:Op woensdag 6 november 2013 18:02 schreef Poit het volgende:
[..]
De ps2 zat ongeveer op 117 miljoen toen de ps3 uit kwam.
Over 5 jaar maar weer eens kijken of ze dan nog op de 80 miljoen zitten.
Ik verwacht stiekem dat de PS3 voorlopig nog wel goed blijft verkopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |