abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_132570619

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen moordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)
In de regel is er ongeveer 1 maffialid per 5 dorpsbewoners, dit kan lichtelijk variëren icm andere rollen.

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester 's nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava's, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 21.30 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemd heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM's kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht zal dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van de nacht. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet.; Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:;##unvote Jan, ##vote Piet;
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch. Burgemeestersverkiezing telt ook mee.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!

Deadlines

De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.


De nacht eindigt om 22.00. Na 22.00 worden de activiteiten van de speciale rollen bekend gemaakt met bijbehorende hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:30 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleider:
- Bartjebart

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deelnemers
1. Chuck-N0rr1s Profiel | History | Fotoboek
2. Maarten-Pieter Profiel | History | Fotoboek
3. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
4. AchJa Profiel I History I Fotoboek
5. Timmmmm Profiel I History I Fotoboek
6. DrNick Profiel | History | Fotoboek
7. Burner82 Profiel | History | Fotoboek Town Elder
8. Tamashii Profiel | History | Fotoboek
9. Nattekat Profiel | History | Fotoboek
10. tdrone Profiel | History | Fotoboek Mafia
11. TheVulture Profiel I History I Fotoboek
12. Lynda Profiel I History I Fotoboek
13. liesje1979 Profiel I History I Fotoboek
14. Rockfire Profiel I History I Fotoboek Dorp
15. toetsenbordridder Profiel I History I Fotoboek Dorp
16. BeamofLight Profiel | History | Fotoboek
17. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek
18. Dale. Profiel | History | Fotoboek

Belangrijke linkjes:
Dag 1 - burgemeester verkiezingen
Nacht 1
Dag 2

[ Bericht 0% gewijzigd door Bartjebart op 26-10-2013 19:03:49 ]
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_132570638
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 23:56 schreef Harajuku. het volgende:
[ afbeelding ]

PS kijkt hier wel bijna over haar schouder met daar links een busje. Nee toch, PS?
Die is wel briljant mooi gevonden :o
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:00:08 #3
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132570651
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 oktober 2013 23:56 schreef Harajuku. het volgende:
[ afbeelding ]

PS kijkt hier wel bijna over haar schouder met daar links een busje. Nee toch, PS?
Oh ja, en dan een scherp geslepen potlood als steekwapen :7

:')

Maar ik weiger te geloven dat ons PSje mafia is. No way dat een burgemeester de eerste nacht gaat lopen killen anyway.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132570666
Het lijstje in het nieuwe topic:

AchJa
Nieuwe oldtimer regeling #11 --> Auto, benzine e.d
Accijns op brandstof en drank omhoog. --> Tanken
NWS Zeer grote brand centrum Leeuwardenreeks +
Zeer grote brand centrum Leeuwarden #3reeks --> Rotje in tank, brand, set van 3
In zijn sig ook een set van 3, trouwens.
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen (3x)

Nattekat
De atmosfeer staat op ontploffen #658 Storm, of niet? +
Vuurwerk topic #21 - Almost Dday --> Rotje
Al die flikkerende kut knipperlichten hier rechts van mijn beeldscherm --> Tanklicht
NWS / Fukushima de lucht in? (auto de lucht in/ grote knal)
Verschillende F1 topics (snel naar huis/auto/competitie)

Dale
Tinder #3 + Dating(site)-ervaringen #384 + --> Eén of andere datingapp + 3 (set van)
Meerdere topics over seks + RTL5Ik heb HET nog nooit gedaan -Goede adviezen, hard verwoordreeks --> Spannende date
Spannende ( wink wink) date -> SEX / Vriend blijft niet hard tijdens seks
POL / Waarom verteld de regering niet dat er kernwapens liggen tegen... (bom/ ontploffing)

PS
AKQ SC #1543 PS en d'r auto-matties... --> auto
Maarja, ook al zou ze mafia zijn, moordt ze vast niet.
Een duister figuur-> foto in der fobo die een duister figuur bevat.

BoL
Plaatje bliksem --> Explosie
3 x 6 in usernummer en tennistopics
tinder topic + Wil hij nou wel of niet een derde date?! --> dates
Bodybuildingtopic --> spierpijn icm sport
06 nummer kopen -> sets met zessen
Daten -> R&P / Dating(site)-ervaringen #407 Foto's van top tot tiet willen we
Tennis->SPT / XL Tennisgame # 128 XL naar de WTF
V&A / [TK] Ray-Ban zonnebril (zonnebril, duister)
Veel vbl topics (competitie)

toetsenbordridder
Tinder --> dates

Chuck-Norris
Tikkend geluid aan voorkant van mijn auto - auto, bezineknipper perhaps
veel PTA-topics --> auto
Vuurwerk topic #21 - Almost Dday --> rotje
n 2055 zal onze sterrenstelsel botsen met de Andromeda stelsel --> Explosie
PTA / Accu/Dynamolampje (lampje)
GTA online (competitie)

Lynda
Alkmaar #61: Waar we Nijntjes inkleuren bij de McDonaldreeks --> fastfood
Blote bips -> spannende date

Liesje
Foto met Patat & snacks op de achtergrond --> fastfood

Thevulture:
SPT / XL Tennisgame # 128 XL naar de WTF (Tennis)
SHO / Anouk: ’Ik heb een beurt nodig’ (Date, wink wink)
"Since 1980" in profiel: 1+9+8=18 (3X6)
Heel seksueel --> spannende date

Tamashii
Heeft een masker in haar fotoboek
Heeft de spreuk "Liberté, égalité, fraternité" in haar fotoboek, dat refereert aan de Franse Revolutie, een tijd waarin veel werd geschermd met steekwapens
Spannende date wink --> SEX-mod
pi_132570739
MEN / [AKQ SC #1535] Lijstjestopic
lijstjes.. al is dat weer 1e kill
PS kom eens hier en vertel eens wat je gedaan hebt afgelopen nacht :(

[ Bericht 3% gewijzigd door lynda op 26-10-2013 00:07:24 ]
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:02:29 #6
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_132570744
Welke teringhond zit er naar mij te hinten? Flikker toch op. Enige reden waarom ik me hier nog niet gemeld heb is omdat ik dorp ben. Dan vind ik er geen.reet aan en dan dit...
Mensen die mij kennen weten dat ik de waarheid spreek.
pi_132570776
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:02 schreef BeamofLight het volgende:
Welke teringhond zit er naar mij te hinten? Flikker toch op. Enige reden waarom ik me hier nog niet gemeld heb is omdat ik dorp ben. Dan vind ik er geen.reet aan en dan dit...
Mensen die mij kennen weten dat ik de waarheid spreek.
Nee vorige ronde was je lekker actief als spion

[ Bericht 0% gewijzigd door lynda op 26-10-2013 00:04:01 (omdat hara ) ]
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:03:44 #8
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132570798
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:03 schreef lynda het volgende:

[..]

Nee vorige ronde was je lekker actief als spion zijnde
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:04:09 #9
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132570805
Misschien kan ik morgen 20 euro of een steekwapen vinden.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:05:42 #10
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_132570863
1 hint voor de mede-dorpjes: om 18.16 uur kreeg ik de rol. Jullie ook? Je maakt onderdeel deel uit van het: dorp

Letterlijk. Waar of niet? Anders was het de mafia ofzo??
Anyway, ik ga trekken ofzo. Xx
pi_132570875
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:02 schreef BeamofLight het volgende:
Welke teringhond zit er naar mij te hinten? Flikker toch op. Enige reden waarom ik me hier nog niet gemeld heb is omdat ik dorp ben. Dan vind ik er geen.reet aan en dan dit...
Mensen die mij kennen weten dat ik de waarheid spreek.
Flikker op met je 'tering hond'. Doe normaal of speel niet. Kind....
pi_132571025
quote:
13s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:05 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

Flikker op met je 'tering hond'. Doe normaal of speel niet. Kind....
Dat flikker op is lekker volwassen :+
pi_132571059
Laten we het gezellig houden O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_132571093
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:02 schreef BeamofLight het volgende:
Welke teringhond zit er naar mij te hinten? Flikker toch op. Enige reden waarom ik me hier nog niet gemeld heb is omdat ik dorp ben. Dan vind ik er geen.reet aan en dan dit...
Ga met je luie kadaver hints zoeken dan. Dat houdt je van de dorpsstraat.
pi_132571121
dat 'wink wink' vind ik ook te opvallend in de tekst
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:12:23 #16
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571150
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:11 schreef TheVulture het volgende:
dat 'wink wink' vind ik ook te opvallend in de tekst
Komt dat uit stuk één? Want dan kan die mooi bij Nattekat, die had toch knipperende smileys in zijn AT?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:12:57 #17
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571167
Ik denk dat ik PP wel geloof vandaag en meer richting Nattekat neig.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132571203
quote:
5s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:12 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Komt dat uit stuk één? Want dan kan die mooi bij Nattekat, die had toch knipperende smileys in zijn AT?
Nee uit het tweede stuk
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_132571205
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:10 schreef AchJa het volgende:

[..]

Ga met je luie kadaver hints zoeken dan. Dat houdt je van de dorpsstraat.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:13:50 #20
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571208
Alleen mis ik die zessen dan wel behoorlijk, dat lijkt me toch een hint
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:14:05 #21
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571219
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:13 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Nee uit het tweede stuk
Oh kak.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:21:38 #22
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571503
OEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEH OEEEEEEEEEEEEH OEEEEEEEEEEEH

CHIPPENDALE

NAAKTE BREDE MANNEN

BODYBUILDEN SPIEREN FITNESS

OEEEEEEHHHHHHHHH
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:22:13 #23
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571524
Oeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132571532
Chippendale?
pi_132571537
bedacht Rockfire zich dat hij zijn floret en zijn masker in de trainingsruimte had laten liggen. Vervelend, maar niet verschrikkelijk.

Masker.. Jim Cary was toch the mask?
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:23:05 #26
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571558
Die dingen heten toch chippendale!? En dan Jim Carey's The Mask inderdaad.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132571565
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:22 schreef lynda het volgende:
bedacht Rockfire zich dat hij zijn floret en zijn masker in de trainingsruimte had laten liggen. Vervelend, maar niet verschrikkelijk.

Masker.. Jim Cary was toch the mask?
:Y
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:23:22 #28
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571570
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:23:32 #29
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571579
OEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132571596
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:23 schreef Harajuku. het volgende:
Die dingen heten toch chippendale!? En dan Jim Carey's The Mask inderdaad.
Sorry, maar ik begrijp überhaupt niet waar je het over hebt. Naar wie is er een hint, en waar haal je het vandaan?
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:24:11 #31
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571607
quote:
2s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:23 schreef Maarten-Pieter het volgende:

[..]

Sorry, maar ik begrijp überhaupt niet waar je het over hebt. Naar wie is er een hint, en waar haal je het vandaan?
Oh. Dale dus. chippenDALE.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132571613
chipmunks heten chip en dale :Y
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:24:22 #33
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571620
EN HIJ HEEFT JIM CAREY MET ZN MASK ENZO OMG
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:24:50 #34
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571642
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:24 schreef lynda het volgende:
chipmunks heten chip en dale :Y
Neehee, dat tweede stuk gaat over intensief trainen en hopelijk geen spierpijn. ChippenDALES zijn mannelijke strippers vol spieren.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:25:12 #35
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571656
Als dit de hints niet zijn zouden ze het moeten zijn!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132571710
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:24 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Neehee, dat tweede stuk gaat over intensief trainen en hopelijk geen spierpijn. ChippenDALES zijn mannelijke strippers vol spieren.
Ja dat zeg ik tochhhhhhhhh alleen dan als Chip en Dale :(
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:26:56 #37
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571732
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:26 schreef lynda het volgende:

[..]

Ja dat zeg ik tochhhhhhhhh alleen dan als Chip en Dale :(
Oh zo, hihi :@ Ja dat ook! CHIPPENDALE CHIP AND DALE OH JEZUS DALE JIJ VUIGE MAFIA
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:27:21 #38
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571752
FUCK DIT DAN MAN

BoL (1) Chuck
Dale. (1) Hara
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132571767
Ik moet zometeen gaan stemmen want ik zit morgen de hele dag in Belgie en ik weet niet op wie :')

Ik twijfel nu tussen Dale, PS en Tamashi
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_132571790
FUCK DIT DAN MAN x 2

BoL (1) Chuck
Dale. (2) Hara, Lynda

Ow en als ik morgen nou dus dood ga in de nacht he.. Even zoeken wie er dan mee moet :')
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:28:38 #41
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571803
Omg Dale heeft toch echt de meest prachtige awesome hints tegen _O_
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:29:08 #42
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571827
Dale reageerde ook al zo dom op nietszeggende hints tegen hem.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:29:25 #43
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571838
Bart krijgt wel een chapeau als dat inderdaad de hints zijn.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:30:58 #44
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132571902
Voor de mensen die morgen komen kijken

Dale
Chippendales --> intensief trainen, spieren
Chip and Dale --> Die eekhoorns met kutstemmen
Masker --> Jim Carey in the Mask
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:33:13 #45
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132572011
Dat mensen hem bekijken past ook goed bij chippendales, trouwens. :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132572025
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:30 schreef Harajuku. het volgende:
Voor de mensen die morgen komen kijken

Dale
Chippendales --> intensief trainen, spieren
Chip and Dale --> Die eekhoorns met kutstemmen
Masker --> Jim Carey in the Mask
Die eekhoorns met kutstemmen weet ik niet waarom die dan weer op dat stuk tekst van de moord zouden slaan? :D

Hij heeft wel dansende chipmunks in zijn fotoboek en die Tinder-hint naar spannende date trekken mij over de streep
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 26 oktober 2013 @ 00:34:10 #47
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_132572043
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2013 00:33 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Die eekhoorns met kutstemmen weet ik niet waarom die dan weer op dat stuk tekst van de moord zouden slaan? :D

Hij heeft wel dansende chipmunks in zijn fotoboek en die Tinder-hint naar spannende date trekken mij over de streep
Ja die chipmunks heten Chip and Dale
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_132572046
Ja, maar kijk nou eens:

Die Rockfire toch. Terwijl iedereen bij de tennisbanen te vinden reed hij net zijn straat in met zijn brommertje. Hij kwam net terug van een trainingsavond van de regionale schermvereninging. Schermen, dat was echt al jaren zijn passie. Deze avond bestond uit een intensieve training in een naburig dorp. Al bijna bij huis bedacht Rockfire zich dat hij zijn floret en zijn masker in de trainingsruimte had laten liggen. Vervelend, maar niet verschrikkelijk. Morgenavond zou hij, voor zijn date, toch weer gaan trainen. Hij hoopte stiekem wel dat hij dan niet zoveel spierpijn zou hebben want het beloofde een spannende (wink wink) date te worden.
Met regelmaat keek Rockfire over zijn schouder. Hij had steeds het gevoel dat mensen bij hem in de buurt waren en hem bekeken. Hij zag nog net een busje de hoek omslaan. Rockfire vroeg zich af wat dat voor een busje was, maar nog voordat hij daar goed over nadacht was zijn aandacht alweer verslapt en zag hij een briefje van 20 euro op de grond liggen. Altijd mooi meegenomen. Wat Rockfire alleen niet zag was dat er een piano aan een verhuishaak hing. En ook het duistere figuur tussen de auto’s had hij niet gezien. Terwijl Rockfire bukte om het geld op te rapen liet het duistere figuur het touw los. De piano viel naar beneden en raakte Rockfire (dorp) direct op zijn nek. De piano was nog grotendeels in tact. En het duistere figuur? Die speelde nog snel een deuntje op de toetsen en maakte zich toen al snel uit de voeten.

Trainen: okay, maar schermen.
En spierpijn.

Maar bodybuilden etc.?
pi_132572048
Vote Dale.

BoL (1) Chuck
Dale. (3) Hara, Lynda, TV
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_132572053
Wat een stilte ineens ;( Als ik het post dan natuurlijk weer niet :D

Maar stel deze hint klopt.. Dan zal de rest dus ook moeilijker zijn
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')