Download de app:quote:Op zaterdag 21 september 2013 13:37 schreef Clemenza het volgende:
Hi mensen!
Kennen jullie Tinder al? Het is een soort datingapp voor jongeren, je verbindt Tinder met je profiel op Facebook (post niet maar gebruikt je likes en vriendenlijst) en kiest maximaal vijf foto's en dan kan het beginnen. De app laat willekeurige mensen zien die binnen de ingestelde referentiewaarden passen (leeftijd, geslacht en afstand) waarna je de personen op hun foto's en gemeenschappelijke likes/ vrienden kunt afkeuren of natuurlijk goedkeuren. De persoon krijgt van beide nooit een bericht maar als je toevallig iemand tegenkomt die jou ook 'geliked' heeft dan kun je gaan chatten, als je dat wilt. Het slaat helemaal nergens op maar stiekem is het toch best wel goed voor je ego
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zie het wel vaker. Aantal foto's waarvan je denkt "die ziet er verdomd goed uit" totdat je de meest natuurlijke foto (en meestal laatste) foto ziet. Dan is het net een afgedroogde kat.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 18:57 schreef robben93 het volgende:
Ik heb een super lekke chick gematchd!
Haar 1e foto:
[ afbeelding ]
Haar 2e foto:
[ afbeelding ]
Wtf is dit? waarom nemen die wijven de foto zo dat ze lekker lijken -.-
Precies dit inderdaad kutwijvenquote:Op donderdag 24 oktober 2013 21:39 schreef Drexciyan het volgende:
[..]
Zie het wel vaker. Aantal foto's waarvan je denkt "die ziet er verdomd goed uit" totdat je de meest natuurlijke foto (en meestal laatste) foto ziet. Dan is het net een afgedroogde kat.
Vraag of ze dik is, werkt altijdquote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:10 schreef MAHL het volgende:
Hmm een match met een leuk koppie maar als ik die foto's nu zo bekijk is er een kans dat het stiekem een fattie is... Hoe kom ik er achter?
Join the clubquote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:04 schreef admiraal_anaal het volgende:
1 week selectief geliked en 2 weken iedereen liken en nog geen enkele match
Ga nou toch twijfelen aan mijzelf
Ja nee laat ik dat maar niet doen. Vragen of ze zin heeft in een lekkere worst lijkt me een beetje te suggestief dus laat ik dat ook maar laten.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:12 schreef Dr.Smoke het volgende:
[..]
Vraag of ze dik is, werkt altijd
Vraag of je langs mag komen met pizza.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:14 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja nee laat ik dat maar niet doen. Vragen of ze zin heeft in een lekkere worst lijkt me een beetje te suggestief dus laat ik dat ook maar laten.
Mwah, zou zomaar eens annorexia kunnen hebben. Van mij mogen ze wel wat meer vlees hebbenquote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:22 schreef MAHL het volgende:
Wie zei er ook alweer dat er te weinig leuke brunettes waren?
[ afbeelding ]
Ja slank staat gelijk aan anorexiaquote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:31 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Mwah, zou zomaar eens annorexia kunnen hebben. Van mij mogen ze wel wat meer vlees hebben
feeder?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:33 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ja slank staat gelijk aan anorexiafeeder gespot
Wat er op die foto te zien is, ziet er toch hartstikke gezond uit johquote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:31 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Mwah, zou zomaar eens annorexia kunnen hebben. Van mij mogen ze wel wat meer vlees hebben
Schattig, lief..ik ben verliefd. Wat is haar nummer?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:22 schreef MAHL het volgende:
Wie zei er ook alweer dat er te weinig leuke brunettes waren?
[ afbeelding ]
Geen idee en waarschijnlijk zal ik er ook niet achter komen aangezien ze waarschijnlijk zelf wel redelijk veeleisend mag zijn qua likes uitdelen. Maar ach, a man can hope.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:36 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Schattig, lief..ik ben verliefd. Wat is haar nummer?
Nicequote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:44 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik ging vanavond op een like-spree want ik wou snelle matches zodat ik wat kon ouwehoeren. Had binnen 15 minuten al enkele matches en twee daarvan waren echt prachtige brunettes. Gesprekken vorderen goed.
Post eens een foto van je eigen kop, die vorige chick die ik postte die er op de 1e foto goed uitzag (die ook lelijk bleek te zijn) vond je lelijk en deze is ook niet goed?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:31 schreef Snoepje5 het volgende:
Mwah, zou zomaar eens annorexia kunnen hebben. Van mij mogen ze wel wat meer vlees hebben]
Dat heb ik een beetje als er een paar gezamelijke vrienden zijn. Druk dan maar op 'nee'.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:59 schreef kurk_droog het volgende:
Jeeh beet, brunette. Jammer dat het niet de ander op de foto is en te dichtbij om te kutten met haar
Ja ik bedoel meer dat ik geen kut opmerkingen ga makenquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:01 schreef Bucketlist het volgende:
[..]
Dat heb ik een beetje als er een paar gezamelijke vrienden zijn. Druk dan maar op 'nee'.
Ohquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:05 schreef pindaplukker het volgende:
hoor ik daar brunettes?
[ afbeelding ]
Die hipsterbril verpest hetquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:07 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ja ik bedoel meer dat ik geen kut opmerkingen ga maken
Op 60km vind ik genoeg nu maar geen idee of ik bij hun dan ook verschijn.
Deze is na veel blond en paarden de eerste schattige brunette die ik tegenkom.
[ afbeelding ]
Soms stel ik een diepzinnige vraag aan het begin. Voor de rest hou ik het vooral erg relevant, interessant en speels. Probeer jezelf een beetje te onderscheiden.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:52 schreef MAHL het volgende:
[..]
NiceHoe pak jij het zoal aan qua gesprek op gang laten komen? Iedere keer met saaie smalltalk beginnen gaat ook wat vervelen.
quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:04 schreef admiraal_anaal het volgende:
1 week selectief geliked en 2 weken iedereen liken en nog geen enkele match
Ga nou toch twijfelen aan mijzelf
Dit kan toch bijna niet.. Ligt het dan niet aan dat je app niet werkt ofzo?quote:
Je kan idd beter alles liken en bij een match het definitieve oordeel vellenquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
En weer een match, weliswaar geen hele knappe dame, maargoed. Guys, ga op een like-spree. Like zolang je kunt, serieus. Je komt meisjes tegen die interessanter en leuker zijn dan diegene die je in eerste instantie zou liken.
DH hier maar bij 20km heb ik geen resultaten meerquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:28 schreef Bucketlist het volgende:
60 km is verIk zit centraal in de randstad, dus dan pakt ie' Amsterdam, Den Haag en Rotterdam zelfs. Doe zelf volgens mij 15 miles (volgens mij staat het hier in miles). Maar ik keek ook op mijn werk, dus het zoekgebied is een stuk groter.
Dat iemand geen likes heeft kan natuurlijk wel. Als jij 40+ bent en zoekt tussen de 18 en de 21 dan is een match vinden lastig. Ik ben 29 en zoek tussen de 21 en de 30 (ouder is op zich geen probleem, maar heb geen zin in gezeik van vrouwen die last hebben van hun biologische klok)
Naja, care. Ik wil een beetje ouwehoeren. Wachten op een match schiet ook niet op.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:39 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Je kan idd beter alles liken en bij een match het definitieve oordeel vellenWel een beetje de magie eraf dan. Hoppa weer een nieuwe
[..]
DH hier maar bij 20km heb ik geen resultaten meerHeb het gevoel dat die app niet helemaal 100% werkt
Eckte hosselaarquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Naja, care. Ik wil een beetje ouwehoeren. Wachten op een match schiet ook niet op.
Ik heb gewoon alles binnen 100 km (maximaal). Genoeg dames. Eén van die brunettes woont dus in Amsterdam en zit op dezelfde school als ik. Ik vertelde haar dus dat ik vier uur per dag reis omdat ik nog geen kamer heb en vroeg d'r of ik misschien bij haar op de bank kon slapen. Ze zei eerst van 'Ik heb ook nog wel een balkon', waarna ze toch snel van mening veranderde door 'Hahaha, nee, natuurlijk mag jij dat" te zeggen. Vervolgens zei ik "En dan moet ik zeker bevriezen.
Gelukkig ben je snel van gedachten verandert. Ik weet in ieder geval waar ik slaap als ik in Amsterdam strand!
" waarop zei antwoordde "Ik ben een lief meisje! Ik doe jou dat niet aan
" en "Haha, elke dag dus?".
bam
picsquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 00:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Naja, care. Ik wil een beetje ouwehoeren. Wachten op een match schiet ook niet op.
Ik heb gewoon alles binnen 100 km (maximaal). Genoeg dames. Eén van die brunettes woont dus in Amsterdam en zit op dezelfde school als ik. Ik vertelde haar dus dat ik vier uur per dag reis omdat ik nog geen kamer heb en vroeg d'r of ik misschien bij haar op de bank kon slapen. Ze zei eerst van 'Ik heb ook nog wel een balkon', waarna ze toch snel van mening veranderde door 'Hahaha, nee, natuurlijk mag jij dat" te zeggen. Vervolgens zei ik "En dan moet ik zeker bevriezen.
Gelukkig ben je snel van gedachten verandert. Ik weet in ieder geval waar ik slaap als ik in Amsterdam strand!
" waarop zei antwoordde "Ik ben een lief meisje! Ik doe jou dat niet aan
" en "Haha, elke dag dus?".
bam
Wees creatief man. Ik vertel gewoon grappige bullshit wat he-le-maal nergens op slaat, maar toch relevant en niet too much is, en de andere keer is het redelijk normaal. Wissel het af.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 01:01 schreef robben93 het volgende:
[..]
Eckte hosselaar
Ik heb zes 9-10en gematchd maar komt maar niets uit.. Elke X van die droge gesprekken
Nope, niet hier.quote:
Jupquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 07:31 schreef DaMart het volgende:
Ik heb eergisteren de app ook maar eens geïnstalleerd. Ik schat ongeveer 50% van de vrouwen die ik te zien kreeg, geliked, maar tot op heden nog geen matches.
Wat me wel opvalt is dat aardig wat mannen hun geslacht verkeerd hebben ingevuld... krijg je ineens een vrouw met baard te zien die Patrick heet of zo![]()
.
En even een vraagje. Krijgen de vrouwen die jij beoordeelt jouw foto tegelijkertijd te zien, of kan het gebeuren dat zij jouw foto pas een paar dagen later te zien krijgen en je dan ineens een match hebt?
Ik heb een foto waar ik op sta met een dolfijn, En ik sta op een bootquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:36 schreef Probability het volgende:
Dus geen vage kroegfoto's maar 1 van goede kwaliteit, liefst op vakantie in Azië
Daarnaast nog een foto van jou op een boot
Als je een goede torso hebt, 1 met ontbloot bovenlijf of anders een sportieve foto
een foto van jou met vrienden (wel leuke niet te veel gamers)
En als bonus nog een hipster foto gemaakt door de fotograaf van het feestje waar je bent of anders op een festival
Als dat allemaal niet werkt kun je nog een profielfoto nemen met een puppy, kitten of babietje
#pro tips
Ik zit als meisje op Tinder dat is best grappig.. Het begon als even te kijken met vriendinnen en zie steeds vage bekenden of leuke mannen die dan bevriend zijn met vriendinnen waar dan weer een heel date/scharrel verhaal achter zitquote:
Die klik ik meestal weg, tenzij je ziet dat die jongen echt heel knap is.. En dan vaak toch niet.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:51 schreef DaMart het volgende:
Ik moet alleen nog even een foto zodanig verkleinen dat Tinder hem moet opblazen om te tonen, waardoor je pixels kunt tellen en vagelijk een hoofd ziet. Dat is ook hip, zag ik al.
Is dit serieus?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:36 schreef Probability het volgende:
Dus geen vage kroegfoto's maar 1 van goede kwaliteit, liefst op vakantie in Azië
Daarnaast nog een foto van jou op een boot
Als je een goede torso hebt, 1 met ontbloot bovenlijf of anders een sportieve foto
een foto van jou met vrienden (wel leuke niet te veel gamers)
En als bonus nog een hipster foto gemaakt door de fotograaf van het feestje waar je bent of anders op een festival
Als dat allemaal niet werkt kun je nog een profielfoto nemen met een puppy, kitten of babietje
#pro tips
Dat doe ik ook hoor bij de vrouwen die zulke foto's hebben. Net als vrouwen die in bruidsjurk op de foto staan of die op elke foto hun lippen moeten tuiten richting camera...quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:51 schreef Probability het volgende:
[..]
Die klik ik meestal weg, tenzij je ziet dat die jongen echt heel knap is.. En dan vaak toch niet.
Hahahaquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:57 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat doe ik ook hoor bij de vrouwen die zulke foto's hebben. Net als vrouwen die in bruidsjurk op de foto staan of die op elke foto hun lippen moeten tuiten richting camera....
Damn, ik heb zulke foto's niet behalve op een festival ofzoquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:55 schreef Probability het volgende:
[..]
Het werkt in ieder geval wel!
Het gaat om die 1e foto hequote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:03 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Damn, ik heb zulke foto's niet behalve op een festival ofzo![]()
Ik heb wel een wazige profielfoto, maar ook een duidelijke tweede
Ja mijn eerste foto is een beetje wazig (maar je ziet wel dat ik niet lelijk ben).quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:04 schreef Probability het volgende:
[..]
Het gaat om die 1e foto he
Eerst interesse wekken, dan verder kijken..
Mwah, willen gewoon <25 jarigen ballen denk ik. Ik heb overigens al best wel wat aardige 30+ vrouwen gezien.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:58 schreef Probability het volgende:
[..]
Hahaha
Mannen van 30+ die er goed uitzien en op Tinder staan, daar is vast iets mis mee denk ik dan..
Wat vind je van een foto tijdens een fotoshoot gewoon duidelijk?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:04 schreef Probability het volgende:
[..]
Het gaat om die 1e foto he
Eerst interesse wekken, dan verder kijken..
Als het een beetje een corny zwart wit fotoshoot is en je draag een gilletje en hebt stekeltjes, dan niet..quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:18 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Wat vind je van een foto tijdens een fotoshoot gewoon duidelijk?
Lach/kijk wel in de camera (natuurlijk)
Beter dan een wazigere foto?![]()
Maar wanneer wel?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:20 schreef Probability het volgende:
[..]
Als het een beetje een corny zwart wit fotoshoot is en je draag een gilletje en hebt stekeltjes, dan niet..
Ik ben geen homo, maar een giletje met (vooral blonde) stekeltjes ziet er indd belachelijk uitquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:22 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Maar wanneer wel?
Hoe oud ben je eigenlijk?
Dat heb ik beide niet gelukkig. Maar kan zo'n foto normaal wel dan?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:41 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Ik ben geen homo, maar een giletje met (vooral blonde) stekeltjes ziet er indd belachelijk uit
Lekker kortzichtig.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 08:58 schreef Probability het volgende:
[..]
Hahaha
Mannen van 30+ die er goed uitzien en op Tinder staan, daar is vast iets mis mee denk ik dan..
Dat is bij vrouwen net zo.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:22 schreef ElkeKeerWeer het volgende:
Wat ook irritant is: mannen die alleen foto's hebben waar ze een zonnebril ophebben. Soms bij zonnebril foto's als eerste foto, valt de 2e tegen.
quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 01:17 schreef R-dry het volgende:
Als je alles liked en je hebt geen match gaat er toch wat mis hoor
`quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:47 schreef Snoepje5 het volgende:
http://www.nu.nl/lifestyl(...)in-rode-kleding.html
De verfgooierquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 12:11 schreef japiedevlugge het volgende:
http://www.upcoming.nl/di(...)welijke-tinder-types
Volgens mij omdat jij zelf gewoon stiekem een wit kleurtje erop wil gooien.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 14:03 schreef Mortaxx het volgende:
Ik heb eigenlijk wel een zwak voor colorrunmeisjes
Is overkomen waaien uit murica. Is een stukkie lopen en onderweg wordt je bekogeld met gekleurd poeder. Want dat is hipquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 14:23 schreef Seikcid het volgende:
Wat de neuk zijn colorrunmeisjes? Met uitgelopen make-up ofzo?
quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 14:20 schreef MAHL het volgende:
[..]
Volgens mij omdat jij zelf gewoon stiekem een wit kleurtje erop wil gooien.
Schuldigquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 14:20 schreef MAHL het volgende:
[..]
Volgens mij omdat jij zelf gewoon stiekem een wit kleurtje erop wil gooien.
Gek, misschien gaat het op het begin niet zo snelquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 15:16 schreef kurk_droog het volgende:
Na 3 dagen 0 matches vliegen ze je ineens om de oren
quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 14:03 schreef Mortaxx het volgende:
Ik heb eigenlijk wel een zwak voor colorrunmeisjes
Dan heb je best een knappe kop.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 12:08 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik heb maar één foto, enkel van het gezicht. Verder heb ik wat life principles/values in het tekstvak die ik belangrijk vind. Een stuk of 7 woorden die ook gelijk eindigen met een punt. Geen zinnen.
Heb nu acht chats.
Tenzij hij er 200 heeft gelikedquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:18 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Dan heb je best een knappe kop.
Als je aan een stuk 200 mensen liked mag ik hopen dat je er meer dan 7 terug krijgtquote:
Ik heb 1000+ geliked 0 chats lol.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:22 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Als je aan een stuk 200 mensen liked mag ik hopen dat je er meer dan 7 terug krijgt
Tenzij je wat ouder bent, daar de doelgroep van de app volgens mij onder de 25 is.
Ligt het dan toch aan de foto?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:22 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Ik heb 1000+ geliked 0 chats lol.
Maar hoe werkt dat dan? Als jij iemand liked kom je meteen bij diegene bovenaan? Ongeacht het zoekgebied?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:22 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Als je aan een stuk 200 mensen liked mag ik hopen dat je er meer dan 7 terug krijgt
Tenzij je wat ouder bent, daar de doelgroep van de app volgens mij onder de 25 is.
Voor mijn gevoel zit ik wel op 100 tot 200 die ik geliked heb en ik heb nog geen matches... maar goed, ik ben dus gewoon te oudquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:22 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Als je aan een stuk 200 mensen liked mag ik hopen dat je er meer dan 7 terug krijgt
Tenzij je wat ouder bent, daar de doelgroep van de app volgens mij onder de 25 is.
Ja..quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:25 schreef Ambicioso het volgende:
[..]
Maar hoe werkt dat dan? Als jij iemand liked kom je meteen bij diegene bovenaan? Ongeacht het zoekgebied?
Hoelang heb je de app al?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:25 schreef DaMart het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel zit ik wel op 100 tot 200 die ik geliked heb en ik heb nog geen matches... maar goed, ik ben dus gewoon te oud.
Ik hoor van meerde dat het de eerste dagen minder is maar het daarna opeens aantrekt.quote:
Oké. Maar log je dan uit of open je hem gewoon niet meer?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:27 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Ja..
Tenminste, als ik de app een dag uit heb staan en ik opende die, was de eerste altijd een match. De 2e ook en dan ging dat door tot alle personen die je hebben geliked volgens mij.
Gebruik deze:quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 16:36 schreef kurk_droog het volgende:
Alleen nu wat moet je zeggen
hey
hoi
Zullen we samen een ijsje eten![]()
Ik mis de smileys van fok in de app
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |