Naar werk fietsen gaat heel makkelijk worden, terug echterquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 18:47 schreef aloa het volgende:
De nieuwe run van gfs is heftiger dan voorgaande runs wat betreft de windstoten. Het gehele land zit ruim boven de 100 km/u.... Volgens de 'geleerden' is gfs altijd wat aan het overdrijven, maar als dit uitkomt dan gaan er flink wat bomen sneuvelen en waaien er bulten dakpannen van de daken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Volgens mij kan je dan beter gaan lopen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 19:23 schreef kepler het volgende:
[..]
Naar werk fietsen gaat heel makkelijk worden, terug echter
Ik had het woensdag al zwaarquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 19:25 schreef aloa het volgende:
[..]
Volgens mij kan je dan beter gaan lopen.
Heeft de ns de noodstormdienstregeling al klaar? :'-) zit serieus te overwegen om maandag thuis te werken.. Laatste keer dat het stormde lag ook alles finaal plat.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 19:25 schreef aloa het volgende:
[..]
Volgens mij kan je dan beter gaan lopen.
Als die windstoten er gaan komen gaat het weer plat maandag. Een boom op het spoor etc etc dan rijdt er geen trein meer.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 20:03 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Heeft de ns de noodstormdienstregeling al klaar? :'-) zit serieus te overwegen om maandag thuis te werken.. Laatste keer dat het stormde lag ook alles finaal plat.
Daar zou ik toch best een fikse tik van balen...quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 20:11 schreef Frutsel het volgende:
Teletekst houdt het gewoon bij windkracht zes :p
Je drijft overquote:
Als mensen hier zitten te stuiteren van enthousiasme en op teletekst staat dat het mee gaat vallen maak ik mij zorgen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 20:11 schreef Frutsel het volgende:
Teletekst houdt het gewoon bij windkracht zes :p
Dafuq?! windstoten van 140+ km/u in het ZO van het land.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 18:47 schreef aloa het volgende:
De nieuwe run van gfs is heftiger dan voorgaande runs wat betreft de windstoten. Het gehele land zit ruim boven de 100 km/u.... Volgens de 'geleerden' is gfs altijd wat aan het overdrijven, maar als dit uitkomt dan gaan er flink wat bomen sneuvelen en waaien er bulten dakpannen van de daken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
hm, als het zo gaat op de terugweg in ZW richting door het Vondelpark hier in Amsterdam, met die slecht gewortelde bomenquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 19:23 schreef kepler het volgende:
[..]
Naar werk fietsen gaat heel makkelijk worden, terug echter
wtf..quote:
Ik op een of andere manier ook. Ik was toen 9, en moest naar de tandarts. Ik woonde toen (en nu nog steedsquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 22:48 schreef Againzender het volgende:
[..]
hm, als het zo gaat op de terugweg in ZW richting door het Vondelpark hier in Amsterdam, met die slecht gewortelde bomen
Ik wacht tot er wat zekerheid is, ik kan vanaf huis werken. Ook buiten het park met dit weer bloedlink door rondvliegende zooi. 25 januari 1990 staat mij nog erg goed bij.
53 had met 2006 en 2007 de duur en de windrichting gemeen idd. In 53 was het springvloed dacht ik. Maar in 53 waren de dijken veel slechter, niet gek ook na zo'n oorlog en daarvoor crisisjaren, als het goed is hebben we met de deltawerken nu een kustlijn die VEEL meer kan hebben.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 14:02 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Lees mijn eerdere post daarover. De situatie in 1953 was stevig, maar ook weer niet veel extremer dan in 2006 en 2007. In Noord-Nederland heeft de stormvloedsituatie van 2006 de records in handen, niet eens 1953! Wat er natuurlijk veranderd is sinds 1953 is dat er serieus werk gemaakt is van een voldoende sterke zeewering. Binnendijkse problemen met hoogwater zijn verleden tijd in Nederland, tenzij die ene superstorm langs komt, maar die kans is zeer klein.
quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 22:59 schreef Resistor het volgende:
Fun fact:
Als 1953 iets anders was verlopen was mijn vader (en zijn ouders) niet geëvacueerd, waren ze niet in het midden van het land (Soest, Woudenberg) terechtgekomen, had hij mijn moeder (heel wat jaren later natuurlijk, hij is van 1948) nooit ontmoet en had ik deze onzin hier niet neer kunnen zetten
Dat is allemaal directe modeluitvoer, daar is geen meteoroloog aan te pas gekomen. Het meest betrouwbaar is de KNMI-guidance, daarin bespreekt een meteoroloog de verschillende weermodellen. De guidance loopt tot +48 uur en dat is ook precies de voorspelbaarheidshorizon van zo'n mini-storm die maandag vermoedelijk op het programma staat. Afwachten dus en pas zaterdagavond of zondag beginnen de definitieve lijnen voor maandag zichtbaar te worden.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 01:05 schreef quirina het volgende:
Het zal wel meevallen, net op Weatherpro gekeken want die is heel betrouwbaar.
Toch erg jammer dat de luchtdruk boven Frankrijk niet wat hoger is. Aan het laag ligt het niet als het niet tot storm komt.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 18:40 schreef aloa het volgende:
Diept op de Noordzee nog verder uit tot 965 mb. Dit gaat een korte maar krachtige storm worden.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |