Dan heb jij het niet goed doorgelezen. Alleen enkelen hebben het daar over. En trouwens wil je zeggen dat mensen die gelovig zijn minder betrouwbaar zijn dan mensen die niet geloven? Dat riekt naar discriminatie....quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 13:58 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat zijn dezelfde mensen die zeggen dat God het heeft bepaald? Dat zijn de mensen die jij 'gelooft'?
Dan interpreteer je het niet goed.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 17:35 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dan heb jij het niet goed doorgelezen. Alleen enkelen hebben het daar over. En trouwens wil je zeggen dat mensen die gelovig zijn minder betrouwbaar zijn dan mensen die niet geloven? Dat riekt naar discriminatie....
Heb trouwens een leuke gevonden over dat onderschrift van jequote:Op maandag 28 oktober 2013 23:24 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Op je gevoel vertrouwen overmoedig? Nee hoor. Lees mijn onderschrift maar. Wijze mensen zijn het met me eens. Zeker in deze wereld waar je eigenlijk niks meer kunt vertrouwen (en dan wijs ik bv op alle schandalen wat betreft eten wat we de laatste tijd gehad hebben) is dat het beste wat je kunt doen. Probeer het maar eens wat vaker!
Hoe weet jij nou hoe zij het bedoelt?quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 17:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan interpreteer je het niet goed.
Omdat ik het goed lees. En hoe jij daar discriminatie uit kunt halen is mij een raadsel.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 17:50 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Hoe weet jij nou hoe zij het bedoelt?
Mmensen die vanuit hun geloofsovertuiging kiezen om niet te vaccineren doen dat om heel andere redenen dan die waar jij je op baseert.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 17:35 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dan heb jij het niet goed doorgelezen. Alleen enkelen hebben het daar over. En trouwens wil je zeggen dat mensen die gelovig zijn minder betrouwbaar zijn dan mensen die niet geloven? Dat riekt naar discriminatie....
Precies het tegenovergestelde zelfs.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 07:02 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Mmensen die vanuit hun geloofsovertuiging kiezen om niet te vaccineren doen dat om heel andere redenen dan die waar jij je op baseert.
Nee Jappie gelooft niet omdat het niet 100% werktquote:Op woensdag 30 oktober 2013 09:20 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Precies het tegenovergestelde zelfs.
Gelovigen enten niet in omdat ze geloven dat het werkt, je mag niet in gods plannen ingrijpen. Als vaccinaties niet zouden werken zouden gelovigen er geen probleem mee hebben.
Japie en cornuiten zijn er tegen omdat ze niet geloven dat het werkt
Ik had het over Jappiequote:Op woensdag 30 oktober 2013 10:48 schreef Japie77 het volgende:
Grappig al die mensen die zeggen Japie dit en Japie dat. Jullie weten blijkbaar beter wat ik geloof dan ik zelf.....
En dat zegt degene die uit een zin van 2 woorden kan bepalen dat ik voor een politiestaat zou zijnquote:Op woensdag 30 oktober 2013 10:48 schreef Japie77 het volgende:
Grappig al die mensen die zeggen Japie dit en Japie dat. Jullie weten blijkbaar beter wat ik geloof dan ik zelf.....
Je wou mij geband hebben en vind BNW onderwerpen aantoonbaar schadelijk.......quote:Op woensdag 30 oktober 2013 11:00 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
En dat zegt degene die uit een zin van 2 woorden kan bepalen dat ik voor een politiestaat zou zijn
Zeg Jappie77, wat vind je van mijn linkjes die aantonen dat men in de jaren 70 al wist dat vaccins wel werken en welke specifieke aspecten van vaccins staan jou tegen?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 11:14 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Je wou mij geband hebben en vind BNW onderwerpen aantoonbaar schadelijk.......
Als je de context er ook even bij zet hebben we een discussie.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 11:14 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Je wou mij geband hebben en vind BNW onderwerpen aantoonbaar schadelijk.......
Wat mij vooral tegenstaat is dat men blindelings achter de vaccinatiepushers zoals het RIVM en Big Pharma aanloopt zonder in staat te zijn tot het zien van de belangenverstrengeling die er heerst bij de adviezen van het RIVM etc. Dat men het RIVM als een objectief instituut ziet vind ik waanzinnig. Hoe denk jij daar over?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 11:38 schreef .SP. het volgende:
[..]
Zeg Jappie77, wat vind je van mijn linkjes die aantonen dat men in de jaren 70 al wist dat vaccins wel werken en welke specifieke aspecten van vaccins staan jou tegen?
Waarom vraag je mij om de context? Het zijn jouw woorden uit een van jouw posts. Dat van die politiestaat komt uit dezelfde context. Dus als ik het uit de context haal, heb jij dat net ook gedaan.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 12:13 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Als je de context er ook even bij zet hebben we een discussie.
dat van die Politiestaat is ff niet relevant, mocht je daar een leuk topic voor hebben, zou zeggen maak er 1 aan ik vind het wel interresant.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 13:24 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Waarom vraag je mij om de context? Het zijn jouw woorden uit een van jouw posts. Dat van die politiestaat komt uit dezelfde context. Dus als ik het uit de context haal, heb jij dat net ook gedaan.
Welke belangenverstrengelingen heersen er bij het RIVM, een adviesorgaan van de overheid, dan? Welke van hun adviesen zijn niet verifieerbaar?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 13:21 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Wat mij vooral tegenstaat is dat men blindelings achter de vaccinatiepushers zoals het RIVM en Big Pharma aanloopt zonder in staat te zijn tot het zien van de belangenverstrengeling die er heerst bij de adviezen van het RIVM etc. Dat men het RIVM als een objectief instituut ziet vind ik waanzinnig. Hoe denk jij daar over?
Het RIVM is bij wet onafhankelijk, dus daar ben ik ook wel nieuwsgierig naar ja.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 14:14 schreef .SP. het volgende:
[..]
Welke belangenverstrengelingen heersen er bij het RIVM, een adviesorgaan van de overheid, dan? Welke van hun adviesen zijn niet verifieerbaar?
Er zal wel zo'n wollig "guilty by association" rant komen waar geen feitelijke informatie tegenop kan.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 14:19 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Het RIVM is bij wet onafhankelijk, dus daar ben ik ook wel nieuwsgierig naar ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |