Was van het werk naar huis, morgenochtend weer terug. Vond 85 km in 1 dag nog een beetje teveel van het goede. Dat is het doel voor volgend seizoenquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:27 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
was een pittig windje hoor. Heb je nachtdienst?
quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:54 schreef Wombcat het volgende:
Ik vind al die zwarte frames wel wat discriminerend![]()
En dan er nog een wit zadel en stuur erop zetten ookDus de blanke zit bovenop de zwarte en stuurt ´m aan
Ajoh man dat ouwe ding, koop toch wat nieuws. Volgend jaar zak je er door.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:47 schreef Tommeke het volgende:
Pro-Lite is idd een mooi merk, maar ik vind m'n Trek gewoon zo mooi
Bij Cycletrend dachten ze dattem van carbon was
Die van mij is ouderquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 20:23 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ajoh man dat ouwe ding, koop toch wat nieuws. Volgend jaar zak je er door.
ff melden via https://strava.zendesk.com/quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 18:31 schreef Oksel het volgende:
Goeftedomme! (zoals Kaas zou zeggen). Mooi wind mee, frisse benen, dacht efkes KOM te scoren:
http://www.strava.com/activities/90630963#1897267322
45km/h gemiddeld. Had ik dus die KOM mee gepakt, is hij spontaan als gevaarlijk geflagged.. en dat terwijl het een rechte, brede weg is, zonder auto's of zijwegen![]()
Jawel hoor. Op voorwaarde dat ik eentje weg doequote:Op dinsdag 22 oktober 2013 20:38 schreef Patroon het volgende:
Tom mag van zijn meisje geen nieuwe fiets
You've got mequote:Op dinsdag 22 oktober 2013 20:41 schreef kaasplankje het volgende:
Als ik haar was zou ik dat ook zeggen met al die roestbakken in de schuur.
Okee. Koop volgend jaar een Izalco of een Tarmac.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 20:23 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ajoh man dat ouwe ding, koop toch wat nieuws. Volgend jaar zak je er door.
Ja, maar dat is oud ijzer.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 21:22 schreef ultra_ivo het volgende:
175 voor een no-name frame. Ik betaalde 255 voor de Somec, inclusief chaotisch afmontage. Het hangt er nog ff vanaf hoeveel onderdelen ervan ik kan verpatsen wat de uiteindelijke kosten worden, maar het zal ergens in de buurt van de 500 Euro zijn.
Helaas pindakaas, ik moet zaterdag rond de middag een ritje catering doen met de bakfiets.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 09:52 schreef Gripper het volgende:
Wie gaat er zaterdag mee voor een lekkere lange duurtraining, van Utrecht naar de Posbank ofzo?
Voordat ik in Utrecht ben, zijn jullie alweer thuis aan het diner.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 09:52 schreef Gripper het volgende:
Wie gaat er zaterdag mee voor een lekkere lange duurtraining, van Utrecht naar de Posbank ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |