SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat zouden we zijn zonder de VS? Allemaal moslims? Vrij van oorlog? misschien onzin, misschien niet. Wat vinden jullie?En altijd het laatste woord.
Wellicht. Grote kans dat het gros van de joden uitgeroeid waren en dat israel nooit bestaan zou hebben.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 11:25 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Israel zou allang op een andere manier of in andere waarschijnlijk meer vredige vorm bestaan met z'n buren, maar goed dat ligt toch nog stukje ingewikkelder wellicht.
Dus eigenlijk heeft de VS alleen maar nadeel gebracht?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 11:25 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Als amerika niet zo'n grote bemoeial zou zijn geweest?
Nou hmm dat word een flink lijstje.
Iran zou een redelijk modern land zijn geweest zonder islam als belangrijkste religie.
De irak-iran oorlog zou er nooit zijn geweest.
Olie zou waarschijnlijk in verschillende valuta's verhandelbaar zijn.
Goud/zilver zou nog steeds deels gekoppeld zijn aan verschillende valuta's.
Het midden-oosten zou niet zoveel macht hebben dankzij olie ondanks de talloze mensenrechtschendende landen op dit moment in dat gehele gebied.
Israel zou allang op een andere manier of in andere waarschijnlijk meer vredige vorm bestaan met z'n buren, maar goed dat ligt toch nog stukje ingewikkelder wellicht.
Miljoenen mensen zouden niet zijn gestorven, dat is 1 ding dat absoluut zeker is in dat opzicht, gezien de talloze oorlogen niet zou zijn gebeurt.
Noord-Vietnam had het zuiden relatief eenvoudig overgenomen zonder serieus te verspreiden, zoals ook na die oorlog het geval was.
Afghanistan zou nu ook net als Iran redelijk modern zijn geweest, goed de russen hadden daar ook wat gezeik geleverd maar enfin Amerika maakte de boel weer tot een chaos met hun militaire CIA trainingen en wapen leveringen en niet te vergeten Osama die door de CIA destijds is betaalt en getraind.
En zo kun je nog wel even doorgaan.
Vanuit hun standpunten en acties als regering/land zijnde voornamelijk wel ja.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 11:30 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Dus eigenlijk heeft de VS alleen maar nadeel gebracht?
quote:
Goedkopere wodkaquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 12:22 schreef Woestijnvos het volgende:
Dan hadden de Russen Europa wel even bevrijd.
Dan was er geen genocide gepleegt op de Natve americans.
Dan was er minder Obesitas.
quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 11:17 schreef BlauweTijger het volgende:
''Sorry hoor maar zonder de VS was Europa nooit bevrijd van ww2 , en ja er zullen altijd onschuldige slachtoffers vallen wat heel triest is. Maar ik heb liever een wereld met de VS als wereldpolitie als dat al die dictators en terroristen hun gang kunnen gaan.''
Wat vinden we hiervan? Is de VS goed voor de wereld, of is de VS een smerige hypcriete agglomeratie van staten die, wat nu weer blijkt onschuldige burgers hebben gedood en altijd maar slachtofferrol spelen.Ik ben van mening dat Hitler had nooit zoveel macht gekregen als hij geen financiele hulp heeft gekregen van t buitenland (veel vanuit t VS.)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat zouden we zijn zonder de VS? Allemaal moslims? Vrij van oorlog? misschien onzin, misschien niet. Wat vinden jullie?
Het algemeen publiek in t V.S. wilden het niet dus ze hadden iets nodig om steun krijgen :
Pearl Harbor.
Het publiek in t V.K. hadden ook niet erg veel zin want ze hadden zoveel mensen verloren maar 20 jaar eerder.
Hitler was set-up als 'n fall guy.
Oorlog is ook 'n grote geldmakerij....ten kosten van miljoenen mensen.
Maar Amerika heeft wel mooie muziek geleverd maar dat is allemaal 'n mengeling van negro spirtuals en engelse,schotse,frans,duits volksliedjes.
Ze hebben ook 'n paar mooie filmen gemaakt maar 99% zijn sh!t....ik bewonderen me nog steeds hoe iemand kan zoveel geld uitgeven om zoveel ontzettende slechte filmen te maken.
Over het algemeen :IMO: Het wereld zou zeker 'n leuker en veiliger plaats geworden zonder Amerika.
Its not like they've even done anything really out of this world,like put people on the moon.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
Ik denk van niet.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 13:39 schreef theguyver het volgende:
Beste Tingo, er staan een paar foutjes in je verhaal.
sorry het is jou mening, dus mijn excuus.quote:
Is OK....maar je weet ook dat Pearl Harbor was 'n opzetje.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 14:05 schreef theguyver het volgende:
[..]
sorry het is jou mening, dus mijn excuus.
Maar wat ik hier net boven heb geplaatst, klopt tot de laatste regel!
We zullen nooit weten of de VS had mee gedaan als deze volgordere anders was geweest, misschien had de VS dan alleen gezeik gehad met Japan..
Maar goed het is ook maar een vermoeden.
Ik denk ook niet dat het een ongelukje was dat er meer dan 300 japanse vliegtuigen, perongeluk een aantal bommen en torpedo's in een grote belangrijke amerikaanse haven lieten vallen.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 14:20 schreef Tingo het volgende:
[..]
Is OK....maar je weet ook dat Pearl Harbor was 'n opzetje.
En als Japan had niet aangevallen dan was t niet zo makkelijk voor t VS om mee te doen.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 14:36 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat het een ongelukje was dat er meer dan 300 japanse vliegtuigen, perongeluk een aantal bommen en torpedo's in een grote belangrijke amerikaanse haven lieten vallen.
Ik denk dat er wel opzet was.
Joden zijn zolang als het volk bestaat al het doelwit van onderdrukking.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 14:45 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ze wisten ook al jarenlang wat er aan de hand was tegen joodse mensen e.a.
Ik heb 'n paar vietnam vets ontmoeten.Echt fantastische gozers.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 14:46 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Joden zijn zolang als het volk bestaat al het doelwit van onderdrukking.
Verder denk ik vooral de de VS de grootste fouten heeft gemaakt in de Vietnam oorlog ( operation Desert storm) en door irak binnen gevallen met hun ''mass destruction weaponry''
Ben je nu serieus?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 14:46 schreef BlauweTijger het volgende:
Verder denk ik vooral de de VS de grootste fouten heeft gemaakt in de Vietnam oorlog ( operation Desert storm)
Dat geloof ik niet.quote:
oh sorry haal het indd door elkaar met irak.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:35 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Dat geloof ik niet.
Iedereen weet dat Desert Storm niks maar dan ook niks met Vietnam van doen had, weet jij een desert in 'Nam te noemen?
Ach, wat maakt het uit, paar details.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 17:37 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
oh sorry haal het indd door elkaar met irak.Maar ach, daar waren ze ook tevergeefs
Het meervoud van film is films -edit-.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 13:05 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik ben van mening dat Hitler had nooit zoveel macht gekregen als hij geen financiele hulp heeft gekregen van t buitenland (veel vanuit t VS.)
Het algemeen publiek in t V.S. wilden het niet dus ze hadden iets nodig om steun krijgen :
Pearl Harbor.
Het publiek in t V.K. hadden ook niet erg veel zin want ze hadden zoveel mensen verloren maar 20 jaar eerder.
Hitler was set-up als 'n fall guy.
Oorlog is ook 'n grote geldmakerij....ten kosten van miljoenen mensen.
Maar Amerika heeft wel mooie muziek geleverd maar dat is allemaal 'n mengeling van negro spirtuals en engelse,schotse,frans,duits volksliedjes.
Ze hebben ook 'n paar mooie filmen gemaakt maar 99% zijn sh!t....ik bewonderen me nog steeds hoe iemand kan zoveel geld uitgeven om zoveel ontzettende slechte filmen te maken.
Over het algemeen :IMO: Het wereld zou zeker 'n leuker en veiliger plaats geworden zonder Amerika.
Its not like they've even done anything really out of this world,like put people on the moon.
Allemaal tegenstanders met zwart haar dus ik begrijp de verwarring wel.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 19:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ach, wat maakt het uit, paar details.
quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 20:44 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Allemaal tegenstanders met zwart haar dus ik begrijp de verwarring wel.
Gelijjk. En ze hebben t expres gedaan....want ze willen graag vijanden hebben.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 01:36 schreef Tengu het volgende:
Denk dat als de Amerikanen niet zo eindeloos veel had geintrigeerd in het verre oosten we veel minder moslim extremisme hadden gehad. sind de jaren 70 op zeker en ik denk al vanaf de 50's zijn ze constant bezig geweest om te zorgen dat het midden oosten ontregeld is door hier groepen tegen elkaar op te zetten, daar een dictator aan de macht te brengen overal splintergroepjes te helpen met trainingen en financien die later dan weer terroristen worden.
Extremisme is vooral een reactie ergens op en dat is in dit geval over het algemeen de politiek van de Amerikanen geweest die hele groepen en landen met de rug tegen de muur bleef zetten en langzaam aan het arabische collectief een antipatie tegen hen te laten ontwikkelen.
Het is overwegend angst die er voor zorgt dat mensen zich te buiten gaan aan excessen zoals tunnelvisie in geloof. Een angst die de Amerikanen tot op de dag van vandaag blijven aanwakkeren. En waar iedereen de vruchten van mag plukken.
En over waar-de-wereld-nu was. we zijn qua beschaving de laatste 2.000 jaar bar weinig op geschoten, we zijn nog steeds beesten en we denken dat we het ver geschopt hebben met onze smartphones en ouderschapsverlof maar helaas....allemaal uiterlijk vertoon.
Dus ik denk dat het weinig uitgemaakt zou hebben.
Precies. Er is altijd wel iets te vinden.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 11:09 schreef ems. het volgende:
Nah. Moslimextremisten zijn nou weer niet de schuld van de Amerikanen. Die clowns hadden wel iets anders gevonden om boos op te zijn en om te gaan moorden.
Zeker.VS is heel goed in.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 11:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Precies. Er is altijd wel iets te vinden.
In wat, je favoriete zondebok zijn en alle blaam van je zelfverzonnen frustraties ontvangen?quote:
Oh zo. Nouuuu, dat weet ik nog zo net niet. Komt de house uit Amerika oorspronkelijk?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 22:36 schreef Trejo het volgende:
[..]
Zonder de VS was er geen house muziek geweest, denk ik!
Ja. En ook veel invloeden die eraan vooraf gingen.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 22:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh zo. Nouuuu, dat weet ik nog zo net niet. Komt de house uit Amerika oorspronkelijk?
En ik maar denken dat house zijn oorsprong vindt in Europa. Zit ik er dus helemaal naast.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 22:43 schreef Trejo het volgende:
[..]
Ja. En ook veel invloeden die eraan vooraf gingen.
Detroidquote:Op donderdag 24 oktober 2013 22:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En ik maar denken dat house zijn oorsprong vindt in Europa. Zit ik er dus helemaal naast.
En de hardcore? Weet je ook welk land daar het eerste mee was? Zweden?quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 09:53 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Detroidmaar de detroid scene heeft wel weer heel goed geluisterd naar de duitsers zoals cluster en kraftwerk. En die hebben weer goed geluisterd naar de 'musique concrete' scene uit duitsland en frankrijk in de jaren 50 maar ook nederland speelt daar een grote rol in
Maar ook in de musique concrete zijn er erg grote amerikaanse invloeden geweest zoals Edgar Varese.
Ik denk dat we moeten concluderen dat er ook zonder de VS vast wel een vorm van house geweest zou zijn
Hardcore punk of gabber. Gabber is uitgevonden in rotterdamquote:Op vrijdag 25 oktober 2013 10:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En de hardcore? Weet je ook welk land daar het eerste mee was? Zweden?
Ja van Gabber wist ik natuurlijk maar ik bedoelde eigenlijk of het er al eerder ergens anders op de wereld was.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 11:58 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hardcore punk of gabber. Gabber is uitgevonden in rotterdammaar dat is toch algemeen bekend
Gabber was een reactie op de 'softe' artifarty amsterdamse dance scene
Nope (misschien duitsland een beetje maar dan tegelijkertijd)quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 12:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja van Gabber wist ik natuurlijk maar ik bedoelde eigenlijk of het er al eerder ergens anders op de wereld was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |