Hij had het uiteraard over Ruud Lubbers.quote:
Elect oraal!quote:Op maandag 21 oktober 2013 21:32 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jij met je orale obsessie. Maar goed, daarin verschilt het PVV-electoraat dus niet met dat van de PvdA of SP.
Gewoon op het stembureau de vertegenwoordiger van de partij van je keuze pijpen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 22:44 schreef Reya het volgende:
[..]
'Hoofdelijk stemmen' krijgt een nieuwe betekenis.
Slavendrijvers doen geen moeite om iets te verzinnen.quote:
Tena Lady Googelen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:17 schreef robin007bond het volgende:
Wat zouden jullie doen wanneer al jullie zoekopdrachten zouden lekken?
Zeggen dat alles in een context is te plaatsen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:17 schreef robin007bond het volgende:
Wat zouden jullie doen wanneer al jullie zoekopdrachten zouden lekken?
Ja, inderdaad.quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:20 schreef remlof het volgende:
[..]
Zeggen dat alles in een context is te plaatsen.
Ik google af en toe ook op de meest dubieuze termen als ik op zoek ben naar een plaatje voor in deze reeksquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:21 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja, inderdaad.
Voor de grap ook wel eens gegoogled op bijvoorbeeld 'how to kill yourself' en dergelijke.
Het lek in een bos begraven.quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:17 schreef robin007bond het volgende:
Wat zouden jullie doen wanneer al jullie zoekopdrachten zouden lekken?
Ik wil leven.quote:Op maandag 21 oktober 2013 22:08 schreef gelly het volgende:
Hollanders kan iedereen missen als kiespijn.
Hepimiz Avrupalıyız.quote:
Daar ben ik het niet mee eens. Als je bijvoorbeeld bepaalde handelingen doet met de kennis die hebt maar dat eigenlijk niet de handigste manier is, maakt je dat niet dom.quote:
Als je je kennis niet uitbreidt terwijl dat zo eenvoudig is tegenwoordig vind ik je gewoon dom.quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:37 schreef hexje het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet mee eens. Als je bijvoorbeeld bepaalde handelingen doet met de kennis die hebt maar dat eigenlijk niet de handigste manier is, maakt je dat niet dom.
omdat jij de stelling uitbreidde naar: wie geen kennis vergaard is dom.quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:40 schreef remlof het volgende:
[..]
Als je je kennis niet uitbreidt terwijl dat zo eenvoudig is tegenwoordig vind ik je gewoon dom.
Vraag me dan ook af waarom je de rest van m'n antwoord weghaalde.
En dat vind ik dan ook.quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:43 schreef hexje het volgende:
[..]
omdat jij de stelling uitbreidde naar: wie geen kennis vergaard is dom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |