niet direct correct.quote:Op maandag 21 oktober 2013 18:34 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Wat eraan gaat is cursussen muziek en dans voor kinderen, museums niet
Externen dragen weer consistenter nette kleding, dat rechtvaardigt de extra kosten ruimschoots.quote:Op maandag 21 oktober 2013 18:48 schreef Monolith het volgende:
[..]
Bij ons klagen ze ook dat ze geen mensen kunnen vinden, maar dat is idd deels ook gewoon een kwestie van meer bieden. Ik verdien zeker niet slecht, maar ben kostentechnisch echt nog stukken goedkoper dan externen.
Zelfs dat niet.quote:Op maandag 21 oktober 2013 18:56 schreef waht het volgende:
[..]
Externen dragen weer consistenter nette kleding, dat rechtvaardigt de extra kosten ruimschoots.
Ik denk dat ik het wel zou mogen in mijn huidige functie. Ik draag echter eigenlijk altijd gewoon een overhemd en spijkerbroek.quote:Op maandag 21 oktober 2013 19:04 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Hoe ga jij naar je werk? Volgens mij zou jij niet in zoiets mogen aankomen:
[ afbeelding ]
Ah, gewoon normaal dus.quote:Op maandag 21 oktober 2013 19:10 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het wel zou mogen in mijn huidige functie. Ik draag echter eigenlijk altijd gewoon een overhemd en spijkerbroek.
Ingenieurs kan je dan ook prima uit India halen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 18:33 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat doen ze in Duitsland ook, terwijl er daar tienduizenden ingenieurs zonder werk zitten.
Wat men eigenlijk bedoelt is dat men een tekort heeft aan jonge ingenieurs, omdat die zo lekker goedkoop zijn.
Maar goed, zo werkt de praktijk natuurlijk niet.quote:Op maandag 21 oktober 2013 19:29 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ingenieurs kan je dan ook prima uit India halen.
Als rijke westerse ingenieur moet je jezelf in een beroep manoeuvreren met zoveel mogelijk (klant)contactmomenten, sociale verplichtingen en powerpointpresentaties. Dan heb je al geen concurrentie van autisten of rare koeienaanbidders.
Dat je nog een redelijk salaris kan verdienen als je iets meer kan dan AutoCAD of balkjes doorrekenen?quote:Op maandag 21 oktober 2013 19:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Maar goed, zo werkt de praktijk natuurlijk niet.
Ze mogen Rotterdam Centraal wel eens uitbreiden.quote:
Het was weer schandalig wat de NS er vandaag weer van bakte. Vandeweek maar eens geld terug proberen te krijgen.quote:
Mwoah, op zich zijn Indiërs vaak best capabel, alleen ontbreekt het ze vaak aan zaken als eigen initiatief. Daar kun je zeker als Nederlandse techneut ook nog wel je meerwaarde halen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 19:29 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ingenieurs kan je dan ook prima uit India halen.
Als rijke westerse ingenieur moet je jezelf in een beroep manoeuvreren met zoveel mogelijk (klant)contactmomenten, sociale verplichtingen en powerpointpresentaties. Dan heb je al geen concurrentie van autisten of rare koeienaanbidders.
Ik kom steeds meer briljante Indiërs tegen die de Nederlanders op vrijwel alle vlakken inhalen. Maar inderdaad zit het niet in hun aard om naar voren te treden binnen een team wanneer ze die rol niet officieel hebben.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mwoah, op zich zijn Indiërs vaak best capabel, alleen ontbreekt het ze vaak aan zaken als eigen initiatief. Daar kun je zeker als Nederlandse techneut ook nog wel je meerwaarde halen.
GL vliegt weer eens uit de bocht.quote:Zij denkt dat het terughalen van de jongeren die wel voor de jihad naar Syrië gingen, een goede kans biedt om ze te ‘de-radicaliseren’ en ze te helpen met het verwerken van eventuele trauma’s.
De communicatie met die lieden laat ook behoorlijk te wensen over. Nog afgezien van het feit dat ze geen idee hebben wat de Nederlandse consument verwacht.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mwoah, op zich zijn Indiërs vaak best capabel, alleen ontbreekt het ze vaak aan zaken als eigen initiatief. Daar kun je zeker als Nederlandse techneut ook nog wel je meerwaarde halen.
Voldoende probleemgevallen die we al hadden.quote:
Mja, de vraag is een beetje in hoeverre ze dat moeten weten. Als je maar goede specs aanlevert dan is dat niet noodzakelijk. Probleem is natuurlijk wel dat je dan vervolgens veel meer overheadkosten hebt.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:26 schreef remlof het volgende:
[..]
De communicatie met die lieden laat ook behoorlijk te wensen over. Nog afgezien van het feit dat ze geen idee hebben wat de Nederlandse consument verwacht.
Het blijven Nederlandse jongeren.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:33 schreef waht het volgende:
[..]
Voldoende probleemgevallen die we al hadden.
Het is maar een handjevol en het zijn testosteron-gedreven jongeren die zichzelf en de situatie verkeerd ingeschat hebben. Die kun je niet aan hun lot overlaten.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:33 schreef waht het volgende:
[..]
Voldoende probleemgevallen die we al hadden.
Als je precies weet wat je wil zou het nog kunnen, maar als het een ongoing process is waarbij dingen moeten toegevoegd en/of veranderd is outsourcing gewoon geen optie als de communicatie niet soepel verloopt.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mja, de vraag is een beetje in hoeverre ze dat moeten weten. Als je maar goede specs aanlevert dan is dat niet noodzakelijk. Probleem is natuurlijk wel dat je dan vervolgens veel meer overheadkosten hebt.
Ik zit nu in een soepel lopend Scrum team met wat outsourcing. Op zich werkt dat prima hoewel de business veel liever wil insourcen dan offshoren.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Als je precies weet wat je wil zou het nog kunnen, maar als het een ongoing process is waarbij dingen moeten toegevoegd en/of veranderd is outsourcing gewoon geen optie als de communicatie niet soepel verloopt.
Masā' al-khayr Muttie.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:37 schreef Mutant01 het volgende:
Oh, ik zie dat het standaardonderwerp weer is aangesneden. Fijne avond.
Je zegt het zelf, "wat" outsourcing. Maar mijn beleving, tot 2010 althans, is dat men behoorlijk terug kwam van outsourcing, eerst van India naar Bulgarije (want dan kan je er zelf nog makkelijk langswippen) naar gewoon alles weer hier laten doen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:42 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik zit nu in een soepel lopend Scrum team met wat outsourcing. Op zich werkt dat prima hoewel de business veel liever wil insourcen dan offshoren.
Nee, ik heb het speciaal voor jou opgezochtquote:Op maandag 21 oktober 2013 20:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat is dit? Heb je Arabisch gestudeerd?
quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee, ik heb het speciaal voor jou opgezocht
Mja, het outsourcen van grotere projecten zonder strakke aansturing levert vermoedelijk wel wat meer problemen op inderdaad.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Je zegt het zelf, "wat" outsourcing. Maar mijn beleving, tot 2010 althans, is dat men behoorlijk terug kwam van outsourcing, eerst van India naar Bulgarije (want dan kan je er zelf nog makkelijk langswippen) naar gewoon alles weer hier laten doen.
Maar misschien is het ondertussen weer veranderd.
Wat respectloos richting al die kiezers van de PVV. Dat zijn gewoon normale mensen zoals jij en ik, Disana!quote:
Hij komt van Joopquote:Op maandag 21 oktober 2013 21:13 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Wat respectloos richting al die kiezers van de PVV. Dat zijn gewoon normale mensen zoals jij en ik, Disana!
Mja, zo werkt het wel bij de PVV met hun GBL.quote:Op maandag 21 oktober 2013 21:16 schreef Webschip het volgende:
Ik denk dat Geert dat niet zo leuk vindt.
Het leven is hard.quote:Op maandag 21 oktober 2013 21:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Mja, zo werkt het wel bij de PVV met hun GBL.
Yep, maar dat middenmanagement zou ondertussen beter moeten weten en zich niet meer voor het outsourcingkarretje moeten laten spannen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 20:55 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mja, het outsourcen van grotere projecten zonder strakke aansturing levert vermoedelijk wel wat meer problemen op inderdaad.
Mijn persoonlijke ervaring is dat de grootste voorstanders van dat soort outsourcing de managers / CIOs zijn die snel willen snijden in de kosten, zonder dat ze voldoende kennis hebben om te beoordelen wat het effect op de kwaliteit van het geleverde werk is en dat bovendien lekker in de schoenen kunnen schuiven van het middenmanagement dat verantwoordelijk is voor dergelijke teams.
Je wou zeggen dat het slim is om PVV te stemmen?quote:Op maandag 21 oktober 2013 21:20 schreef Friek_ het volgende:
Ik heb het even gerapporteerd hoor. Dat er zomaar zo'n groep respectabele kiezers aan de kant wordt geschoven als dom, wat een arrogantie!
Nou, dan neem ik maar vast afscheid voordat ik mijn permban krijg. Het was leuk jullie te kennen.quote:Op maandag 21 oktober 2013 21:20 schreef Friek_ het volgende:
Ik heb het even gerapporteerd hoor. Dat er zomaar zo'n groep respectabele kiezers aan de kant wordt geschoven als dom, wat een arrogantie!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |