Lief...quote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:17 schreef Dottey het volgende:
Manlief net voordat ik hem wegbracht naar tilburg voor een concert..
Nu je eisprong komt er is of moet komen soon.... moeten we dan nog even aan de slag? Of kan dat ook als ik weer thuis ben vanacht.. of morgenochtend.. of...
Stilte...
Of moet het allemaal om er toch zeker van te zijn....
*glimlach*
Leuk als je vent er zo mee bezig is..
das wel vaker in die regio he, met ongesteld zijnquote:Op donderdag 24 oktober 2013 22:47 schreef Risu het volgende:
Balen zeg, ook al verwacht je het wel, het blijft kut.
maar dat is ook spannend! succes!quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 11:17 schreef Risu het volgende:
ik heb gewoon een solicitatiegesprek... een stageplek dat wel, maar ik had nooit verwacht dat ik antwoord zou krijgen op mijn verplicht-door-het-uwv solicitaties. Meh, ik zie wel wat het wordt.
ondertussen is inderdaad dat beginnende verkoudheidje van gisteren weer verdwenen. Ik zei toch dat ik nooit ziek ben.
Ja, zit in die fase. Dus dat kan het zijn. In ieder geval al de hele dag opgetrokken met een verkouden persoon, 's avonds kwam er een tweede bij. Dus als ik morgen niet ziek ben, ben ik nog steeds immuun voor al die ziektes.quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 12:04 schreef BlueEyes het volgende:
Gedurende de luteale fase kan je weerstand naar beneden gaan he.
Weet niet of dat zo is bij jou dat je in die faes zit?
Oooh en fijn dat je gesprek hebt! Lijkt het je een leuke baan?
Merk je dat zo duidelijk dan?quote:Op zondag 27 oktober 2013 01:01 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik ben misselijk.
Wel handig, dan weet ik een week voor nod al dat het niet gelukt is en is menstruatie niet zo'n teleurstelling meer.
ik had nooit de link gelegd, maa nu was het alles bij elkaar. Het bekende vocht, de streepjes op de testen... en dus dat er iets aan de gang was.. dus wij nemen het maar aan dat het dit was..quote:Op zondag 27 oktober 2013 09:45 schreef Dyre het volgende:
Bij misselijkheid zou ík aan iets heel anders denkenBen je vaak misselijk als je ongesteld moet worden?
Dottey, wat fijn dat je je eisprong (waarschijnlijk) hebt gevoeld. Ik probeer er altijd heel erg op te letten, maar merk er nooit iets van. Misschien heb ik hem altijd 's nachts
Misselijkheid kan ook een andere reden hebben hequote:Op zondag 27 oktober 2013 01:01 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik ben misselijk.
Wel handig, dan weet ik een week voor nod al dat het niet gelukt is en is menstruatie niet zo'n teleurstelling meer.
Ja, altijd.quote:Op zondag 27 oktober 2013 09:45 schreef Dyre het volgende:
Bij misselijkheid zou ík aan iets heel anders denkenBen je vaak misselijk als je ongesteld moet worden?
Ja ik teste de eerste ker meteen twee streepjes, dus ik dacht dat ik zo iemand was die altijd twee streepjes had, tot ie ineens verdween. Dus toen hadden we hem al gemist. Volgende keer dus eerder beginnen met testen. Gelukkig hebben we met seks niet afgewacht ofzo, maar gewoon ons ding blijven doen. Helemaal gemist is het dus niet. Maar goed, ik dacht dat mijn eisprong altijd op de 19e dag was, dus ik begon met testen op dag 16 ofzo. Blijkbaar is dat deze keer te laat geweest. Op het pakketje stond zelfs beginnen op dag 18 met een cyclus van 35 dagen, dus ik dacht ruim op tijd te zijn.quote:Op zondag 27 oktober 2013 00:14 schreef Dottey het volgende:
Nou... vandaag was het tweede streepje na twee duidelijk positievere streepjes plassen op de ovulatietesten.. hij donkerder dan dw controle streep, krampjes soort van twintig minuten aan een kant... dus dat zal de sprong wel geweest zijn.
Genoeg bestellingen geplaatst voor een babybouwpakketje.. dus we hopen dat we goede zwemmers hebben die de juiste kant op zwemmen.
Duimen maar![]()
Wij vonden het wel fijn om die testen te hebben gekocht
om te zien wanneer de eisprong nou was
... want dat is dus veel later dan wij hadden verwacht...
Wie was nou nogmeer voor het eerst met
Die testen bezig? Was jij dat Risu!?
Hoe verging dat bij jullie?
Hier wel twee keerquote:Op zondag 27 oktober 2013 11:40 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik maak mezelf niet gek hoor. Het is hier telkens een teken van een naderende menstruatie. Misselijkheid zo vroeg voor nod wijst meestal niet op een zwangerschap, lijkt mij. Hier wel consequent op een menstruatie die komen gaat.
Daarom.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:48 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hier wel twee keer.
Maar als je elke maand misselijk bent, zal het wel niet zo veel zeggen.
ik was dag elf geloof ik begonnen en gelijk streepjes.... dus ik zal wel zo iemand zijn die ze steeds heeft. Maar ik was echt wel laat met mijn eisprong.. dus ik heb wel wat test gebruikt.quote:Op zondag 27 oktober 2013 11:41 schreef Risu het volgende:
[..]
Ja ik teste de eerste ker meteen twee streepjes, dus ik dacht dat ik zo iemand was die altijd twee streepjes had, tot ie ineens verdween. Dus toen hadden we hem al gemist. Volgende keer dus eerder beginnen met testen. Gelukkig hebben we met seks niet afgewacht ofzo, maar gewoon ons ding blijven doen. Helemaal gemist is het dus niet. Maar goed, ik dacht dat mijn eisprong altijd op de 19e dag was, dus ik begon met testen op dag 16 ofzo. Blijkbaar is dat deze keer te laat geweest. Op het pakketje stond zelfs beginnen op dag 18 met een cyclus van 35 dagen, dus ik dacht ruim op tijd te zijn.
Volgende ronde begin ik op dag 10, en dan 2 per dag (heb toch zat van die dingen). Kan ik meteen een eventuele opbouw zien en wat echt negatief is enzo.
Verder nieuws, is dat wij eindelijk een badkamersetje hebben. Met een kastje bij de gootsteen en erboven ook een (ikea godmorgon, grijze en storjorm spiegelkastje). Eindelijk mijn verbandjes, tamponnetjes en make-upjes enzo in een la ipv een mandje op de grond.![]()
Nu dus alleen nog de kinderkamer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |