ze vallen geen andere landenquote:Op zondag 20 oktober 2013 12:41 schreef zwaaien het volgende:
[..]
[..]![]()
waarom dan? Iran is het meest gevaarlijke regime ter wereld, dit soort gekken mogen niet in het bezit komen van de meest gevaarlijke wapens ter wereld.
quote:Op zondag 20 oktober 2013 12:42 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
ze vallen geen andere landen
Ik zie in dat filmpje geen aanval van Iran op een ander land. Ja, een aanval met woorden.quote:
Ja en wat zegt hij nou precies? Vertaal het even voor ons.quote:
maakt niet uit, genoeg reden om een preventieve aanval te rechtvaardigenquote:Op zondag 20 oktober 2013 13:04 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik zie in dat filmpje geen aanval van Iran op een ander land. Ja, een aanval met woorden.
Nee hoor, Iran heeft al genoeg gezegd dat het zionistisch regime snel voorbij zal zijn. Nu met de nieuwe president zijn ze voorzichtiger, maar de echte macht ligt bij de ayatollahsquote:Op zondag 20 oktober 2013 13:06 schreef Peunage het volgende:
Iran zegt; als wij aangevallen worden slaan we terug.
Je postte dat filmpje als bewijs dat Iran andere landen aanvalt. Maar het bewijst niks, daar doet ene "maakt niet uit, ja maar om toch" niks aan af.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:18 schreef zwaaien het volgende:
[..]
maakt niet uit, genoeg reden om een preventieve aanval te rechtvaardigen
Alleen? Voor het gemak worden even alle andere groepen vergeten waar de nazi's het op hadden gemunt. Typisch weer.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 00:07 schreef zwaaien het volgende:
70 jaar geleden stonden de Joden er alleen voor tegen Hitler. Nu, 70 jaar later staat de Joodse staat er alleen voor tegen Iran. Hetzelfde doel, andere methode.
Als ze nog eens een lesje oorlogsvoeren willen krijgen van de Joden: val maar aan.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:16 schreef Resistor het volgende:
Wel goed om vrede tussen de moslims onderling voor elkaar te krijgen: met z'n allen tegen Israël.
Als een land een ander land met de dood bedreigt, en ondertussen zijn ze een allesvernietigende bom aan het maken, is het normaal dat het bedreigde land alles zal doen om te voorkomen aangevallen te wordnquote:Op zondag 20 oktober 2013 13:20 schreef Igen het volgende:
[..]
Je postte dat filmpje als bewijs dat Iran andere landen aanvalt. Maar het bewijst niks, daar doet ene "maakt niet uit, ja maar om toch" niks aan af.
En alle geallieerden, van de VS tot de Sovjetunie, die te hulp schoten. Alsof de Joden zelf met hun blote handen Hitler op de knieën hebben gedwongen. Een beetje dankbaarheid daarvoor kan er blijkbaar niet vanaf, tenminste niet bij zwaaien.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Alleen? Voor het gemak worden even alle andere groepen vergeten waar de nazi's het op hadden gemunt. Typisch weer.
Het zionistische regime ja. Weet je wat dat betekent? Niet de massaslachting op het Joodse volk die jij voor ogen hebt.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:18 schreef zwaaien het volgende:
[..]
maakt niet uit, genoeg reden om een preventieve aanval te rechtvaardigen
[..]
Nee hoor, Iran heeft al genoeg gezegd dat het zionistisch regime snel voorbij zal zijn. Nu met de nieuwe president zijn ze voorzichtiger, maar de echte macht ligt bij de ayatollahs
Ja hoor, de VS en de Sovjetunie deden het om de Joden te helpen.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:22 schreef Igen het volgende:
[..]
En alle geallieerden, van de VS tot de Sovjetunie, die te hulp schoten. Alsof de Joden zelf met hun blote handen Hitler op de knieën hebben gedwongen. Een beetje dankbaarheid daarvoor kan er blijkbaar niet vanaf, tenminste niet bij zwaaien.
zionistisch regime = Israëlquote:Op zondag 20 oktober 2013 13:22 schreef Peunage het volgende:
[..]
Het zionistische regime ja. Weet je wat dat betekent? Niet de massaslachting op het Joodse volk die jij voor ogen hebt.
Net als dat Israël tegen het regime/regering van Ahmadinejad was.
Zonder de hulp van de Amerikanen en Sovjets zouden er nu geen joden meer bestaan.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:22 schreef zwaaien het volgende:
[..]
Ja hoor, de VS en de Sovjetunie deden het om de Joden te helpen.
bedreigdequote:Op zondag 20 oktober 2013 13:22 schreef zwaaien het volgende:
[..]
Als een land een ander land met de dood bedreigt,
dat is speculatie, en bovendien zou het hen alleen op ooghoogte met Israël brengen.quote:en ondertussen zijn ze een allesvernietigende bom aan het maken,
Israël heeft zelf ook kernwapens. In de Koude Oorlog was dat voldoende, dan zal het dat nu vast ook wel zijn, denk je niet?quote:is het normaal dat het bedreigde land alles zal doen om te voorkomen aangevallen te wordn
Iran bedreigt Israël niet meer openlijk, maar de macht ligt nog altijd bij dezelfde. Ze zijn nu alleen voorzichtiger omdat ze van hun sancties af willenquote:Op zondag 20 oktober 2013 13:24 schreef Igen het volgende:
[..]
bedreigde
[..]
dat is speculatie, en bovendien zou het hen alleen op ooghoogte met Israël brengen.
[..]
Israël heeft zelf ook kernwapens. In de Koude Oorlog was dat voldoende, dan zal het dat nu vast ook wel zijn, denk je niet?
Knip de rest van mijn post even weg als je toch alleen maar op het eerste woord reageert.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:27 schreef zwaaien het volgende:
[..]
Iran bedreigt Israël niet meer openlijk, maar de macht ligt nog altijd bij dezelfde. Ze zijn nu alleen voorzichtiger omdat ze van hun sancties af willen
Wanneer hebben ze dan een heel land met de dood bedreigd?quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:27 schreef zwaaien het volgende:
[..]
Iran bedreigt Israël niet meer openlijk, maar de macht ligt nog altijd bij dezelfde. Ze zijn nu alleen voorzichtiger omdat ze van hun sancties af willen
Er zijn genoeg youtube filmpjes waar Iran Israël bedreigt met de vernietigingquote:Op zondag 20 oktober 2013 13:29 schreef Peunage het volgende:
[..]
Wanneer hebben ze dan een heel land met de dood bedreigd?
Jij en Israëlische politici verdraaien zijn woorden in oorlogstaal. En vervolgens wil je met oorlog reageren op die oorlogstaal, wat helemaal geen oorlogstaal is maar wat jij er van gemaakt hebt.
In feite ben jij dan gevaarlijker.
Maakt het wat uit? Ze deden het i.i.g. niet om de Joden te pesten, en zonder hun ingrijpen waren er nog veel meer Joden uitgeroeid. Dus ja, ik vind dat je hen wel dankbaar zou mogen zijn.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:22 schreef zwaaien het volgende:
[..]
Ja hoor, de VS en de Sovjetunie deden het om de Joden te helpen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |