Heb je daarbij nog een grens? Bijvoorbeeld afhankelijk van de kans op, of de ernst van de aandoening.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 20:48 schreef kingtoppie het volgende:
Ik denk er sowieso niet al te moeilijk over als het kind niet ''gezond'' is, ik vind dit dan ook een erg legitieme reden.
Sure... Het is niet heel erg zwart-wit in veel situaties.. Maar deze schets van TS is wel erg duidelijk.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 20:49 schreef Piye het volgende:
[..]
Heb je daarbij nog een grens? Bijvoorbeeld afhankelijk van de kans op, of de ernst van de aandoening.
Wat?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 20:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Sure... Het is niet heel erg zwart-wit in veel situaties.. Maar deze schets van TS is wel erg duidelijk.
Ik zou voor een veel moeilijkere keuze staan krijg je dit soort situaties.
Daarnaast ben je er (als man) nooit alleen in.
Als de ernst van een aandoening niet zo erg is of de kans op erg klein dan wordt het een ander verhaal.quote:
Ik vind dat wij als mannen best een kutpositie hebben, aangezien de vrouw altijd het laatste woord heeft.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 20:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Sure... Het is niet heel erg zwart-wit in veel situaties.. Maar deze schets van TS is wel erg duidelijk.
Ik zou voor een veel moeilijkere keuze staan als er variabelen in de vergelijking staan.
Daarnaast ben je er (als man) nooit alleen in.
Kben het daar ook wel mee eens, heb er topics over geopend.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:03 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik vind dat wij als mannen best een kutpositie hebben, aangezien de vrouw altijd het laatste woord heeft.
Nee de schets van TS is juist helemaal niet duidelijk, want dat wat hij in de OP als afwijkingen noemt kom je niet allemaal tijdens de zwangerschap achter.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 20:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Sure... Het is niet heel erg zwart-wit in veel situaties.. Maar deze schets van TS is wel erg duidelijk.
Ik zou voor een veel moeilijkere keuze staan als er variabelen in de vergelijking staan.
Daarnaast ben je er (als man) nooit alleen in.
Hangt af van de relatie he, bij ons kan ik niet zeggen dat ik het laatste woord heb in dit soort dingen aangezien ik de beslissing om een kind te nemen niet als iets eenzijdigs zie. Dat was net zo goed zijn keuze als de mijne. Zijn woord zou dus even zwaar gelden als de mijne.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:03 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik vind dat wij als mannen best een kutpositie hebben, aangezien de vrouw altijd het laatste woord heeft.
Ja, lijkt mij ook, stoppen jullie die rotzooi maar in je lijf, maar nog wel met condoom graag want erop vertrouwen dat je braaf slikt kunnen we natuurlijk niet.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:09 schreef kingtoppie het volgende:
Hoe dan ook, volgens mij wordt het aardig tijd voor een mannenpil.
Volgens de situatieschets van TS wel.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:12 schreef Leandra het volgende:
uidelijk, want dat wat hij in de OP als afwijkingen noemt kom je niet allemaal tijdens de zwangerschap achter.
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, lijkt mij ook, stoppen jullie die rotzooi maar in je lijf, maar nog wel met condoom graag want erop vertrouwen dat je braaf slikt kunnen we natuurlijk niet.
Ik vind de optie een half kind toch niet zo geschikt eerlijk gezegd.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:12 schreef erodome het volgende:
[..]
Hangt af van de relatie he, bij ons kan ik niet zeggen dat ik het laatste woord heb in dit soort dingen aangezien ik de beslissing om een kind te nemen niet als iets eenzijdigs zie. Dat was net zo goed zijn keuze als de mijne. Zijn woord zou dus even zwaar gelden als de mijne.
Wat ben je mopperig Leandra, wil je een glaasje Roosvicee?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, lijkt mij ook, stoppen jullie die rotzooi maar in je lijf, maar nog wel met condoom graag want erop vertrouwen dat je braaf slikt kunnen we natuurlijk niet.
Mannenpil is een condoom.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:09 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kben het daar ook wel mee eens, heb er topics over geopend.
Ze zouden misschien moeten doen als de man nalatig is geweest in de anticonceptie dat hij hoe dan ook moet meebetalen.
En als zwangerschap in principe niet mogelijk was dat er niks van een man verwacht zou kunnen worden.
PUnt wordt dan weer alleen hoe je dat alles moet bewijzen.
Hoe dan ook, volgens mij wordt het aardig tijd voor een mannenpil.
Daarin heb je gelijk. Maar op het moment dat je er samen niet uitkomt heeft de vrouw het laatste woord. Begrijpelijk op zich, maar toch best kut.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:12 schreef erodome het volgende:
[..]
Hangt af van de relatie he, bij ons kan ik niet zeggen dat ik het laatste woord heb in dit soort dingen aangezien ik de beslissing om een kind te nemen niet als iets eenzijdigs zie. Dat was net zo goed zijn keuze als de mijne. Zijn woord zou dus even zwaar gelden als de mijne.
Een half kind gaat niet werken, maar over alles valt te praten en als hij echt bezwaren zou houden dan zou het dus een afbreken van de zwangerschap worden.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:15 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik vind de optie een half kind toch niet zo geschikt eerlijk gezegd.
Wat ik wel enorm treurig vind..quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:21 schreef erodome het volgende:
[..]
Een half kind gaat niet werken, maar over alles valt te praten en als hij echt bezwaren zou houden dan zou het dus een afbreken van de zwangerschap worden.
Natuurlijk ga ik er dan wel vanuit dat het redelijk is, dat er rekening wordt gehouden met mijn gevoelens en zienswijze. Maar als ik het gevoel had dat ik daarin niet op hem kon rekenen had ik geen kind met hem gewild, niet eens een relatie met hem gewild.
We wilde samen een gezin, het kind dat geboren zou worden was net zoveel van hem als van mij. Ik kan namelijk geen kind in mijn 1tje maken.
Daarom ben ik ook een groot voorstander van goed praten voordat het zover is, zodat je goed weet hoe de ander erin staat en dat dat overeen komt. Zelfs dan is het lastig zat als dat wat als echt gebeurd, maar dan heb je iig wat meer zekerheid over of je op de ander kan rekenen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:16 schreef Piye het volgende:
Daarin heb je gelijk. Maar op het moment dat je er samen niet uitkomt heeft de vrouw het laatste woord. Begrijpelijk op zich, maar toch best kut.
Oh nee, ik kan me andersom heel prima voorstellen en wat een ramp moet dat zijn, wat een onmacht moet je dan voelen als man zijnde, brrrrrr.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:22 schreef Piye het volgende:
Jullie gaan er nu trouwens wel een beetje vanuit dat de man het kind weg wil en de vrouw het kind wil houden. Beetje bevooroordeeld.
Kzou niet het bed delen met iemand waarvan ik het dus echt niet goed zou vinden zou ik daar nageslacht van krijgen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:24 schreef erodome het volgende:
[..]
Daarom ben ik ook een groot voorstander van goed praten voordat het zover is, zodat je goed weet hoe de ander erin staat en dat dat overeen komt. Zelfs dan is het lastig zat als dat wat als echt gebeurd, maar dan heb je iig wat meer zekerheid over of je op de ander kan rekenen.
Verder gewoon heel voorzichtig zijn, als je niet weet hoe de ander erin staat, als je niet op die ander kan vertrouwen, zorg dan dat een zwangerschap niet plaatsvind, dan kom je ook niet voor een nare verrassing te staan. Zorg dan dat je de touwtjes zelf in handen houdt, zeker als man zijnde.
Kind ongewenst weghalen lijkt mij erger dan ongewest laten blijven (voor 1 ouder), want de opvoeding kan in principe door 1 ouder gedaan worden.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:25 schreef erodome het volgende:
[..]
Oh nee, ik kan me andersom heel prima voorstellen en wat een ramp moet dat zijn, wat een onmacht moet je dan voelen als man zijnde, brrrrrr.
Serieus? Dat is wel prijzenswaardig, maar geen belofte die ik mezelf zou kunnen maken.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kzou niet het bed delen met iemand waarvan ik het dus echt niet goed zou vinden zou ik daar nageslacht van krijgen.
Kan hem ook niet echt maken want ik heb het ook wel eens gedaan, maargoed, fouttennnnquote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:27 schreef Piye het volgende:
[..]
Serieus? Dat is wel prijzenswaardig, maar geen belofte die ik mezelf zou kunnen maken.
Dat vind ik een vergaande gedachte, prijzenswaardig, maar een lastige. Want wanneer weet je dat je het ok zou vinden een kind met iemand te krijgen?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kzou niet het bed delen met iemand waarvan ik het dus echt niet goed zou vinden zou ik daar nageslacht van krijgen.
Oeh, dan mag ik nooit meer seks hebbenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kzou niet het bed delen met iemand waarvan ik het dus echt niet goed zou vinden zou ik daar nageslacht van krijgen.
Mee eens en ik vind dan de zwangerschap moeten voldragen een offer die gemaakt zou moeten kunnen worden. Net zoals ik vind dat als de man niet wil nadenken en zonder condoom iemand neukt zonder op iemand te kunnen vertrouwen dat hij ook maar op de blaren moet zitten en zijn verantwoordelijkheid moet nemen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:27 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kind ongewenst weghalen lijkt mij erger dan ongewest laten blijven (voor 1 ouder), want de opvoeding kan in principe door 1 ouder gedaan worden.
Wat zegt ze dat ze de pil slikt oid?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:39 schreef erodome het volgende:
[..]
Mee eens en ik vind dan de zwangerschap moeten voldragen een offer die gemaakt zou moeten kunnen worden. Net zoals ik vind dat als de man niet wil nadenken en zonder condoom iemand neukt zonder op iemand te kunnen vertrouwen dat hij ook maar op de blaren moet zitten en zijn verantwoordelijkheid moet nemen.
Ligt aan je relatie. Zomaar een scharrel zou ik niet zonder condoom neuken omdat ze de pil slikt.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:23 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Wat zegt ze dat ze de pil slikt oid?
Kvind het te ver gaan als mensen met een argument komen dat dat niet 100% is.
Dat zegt verdomde weinig zonder vertrouwen. Het is erg handig om te weten hoe iemand is, vergeet iemand bv weleens de pil(overkomt bijna elke vrouwe weleens trouwens)? Hoe denkt de vrouw in kwestie daarover, zegt ze op tijd fuck ik ben de pil vergeten? Kent ze de risico's van vergeten of andere zaken die de werking kan verminderen en gaat ze daar verstandig mee om? Hoe denkt ze over de morning after pil als er wat aan de hand is wat die werking van de pil kan verminderen? Hoe denkt ze over abortus als onverhoopt er toch wat gebeurd en ze ongepland zwanger wordt?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:23 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Wat zegt ze dat ze de pil slikt oid?
Kvind het te ver gaan als mensen met een argument komen dat dat niet 100% is.
Leven is geen hoop, een paar baby's minder per jaar geeft meer hoop voor de wereldquote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:18 schreef complicate het volgende:
Een kind op de wereld brengen vind ik al op zich egoïstisch en om die reden wil dus zelf geen kinderen. MAAR moest ik toch per accident een kind in mijn buik hebben, zou ik het NOOIT -in welke omstandigheid dan ook -laten wegdoen uit principe: voor mij is dat hetzelfde als euthanasie en weglopen van verantwoordelijkheid!
En daarbij Leven= Hoop, en zoals men zegt HOOP doet leven.
Aan jou om na te gaan wat JOUW principes, grenzen, idealen zijn ...Voor iedereen (zoals hier trouwens blijkt) is het anders...
Zou je geen TVDOMINEE worden, je KLEMTONEN geven aan dat je daar zeker wel geschikt voor bent!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:18 schreef complicate het volgende:
Een kind op de wereld brengen vind ik al op zich egoïstisch en om die reden wil dus zelf geen kinderen. MAAR moest ik toch per accident een kind in mijn buik hebben, zou ik het NOOIT -in welke omstandigheid dan ook -laten wegdoen uit principe: voor mij is dat hetzelfde als euthanasie en weglopen van verantwoordelijkheid!
En daarbij Leven= Hoop, en zoals men zegt HOOP doet leven.
Aan jou om na te gaan wat JOUW principes, grenzen, idealen zijn ...Voor iedereen (zoals hier trouwens blijkt) is het anders...
Dit is een perfecte voorbeeld van wat ik net bedoelde!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:20 schreef kristalhelder het volgende:
[..]
Leven is geen hoop, een paar baby's minder per jaar geeft meer hoop voor de wereld
Weer een perfecte voorbeeld hoe iedereen anders interpreteert, nadenkt en een ander mening heeft...op de vraag van TS bestaat geen goede of foute antwoorden!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:26 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Zou je geen TVDOMINEE worden, je KLEMTONEN geven aan dat je daar zeker wel geschikt voor bent!
Wel of geen kind op de wereld brengen, het is beide "egoistisch".quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:18 schreef complicate het volgende:
Een kind op de wereld brengen vind ik al op zich egoïstisch en om die reden wil dus zelf geen kinderen. MAAR moest ik toch per accident een kind in mijn buik hebben, zou ik het NOOIT -in welke omstandigheid dan ook -laten wegdoen uit principe: voor mij is dat hetzelfde als euthanasie en weglopen van verantwoordelijkheid!
En daarbij Leven= Hoop, en zoals men zegt HOOP doet leven.
Aan jou om na te gaan wat JOUW principes, grenzen, idealen zijn ...Voor iedereen (zoals hier trouwens blijkt) is het anders...
Alles wat je ooit zult doen in het leven is egoistisch. Ik vind het altijd een raar argument om geen kinderen te willen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:30 schreef erodome het volgende:
[..]
Wel of geen kind op de wereld brengen, het is beide "egoistisch".
Opnieuw...het is jou mening , ik heb een anderen mening en de volgende persoon zal een andere mening hebben....Lees eerder wat ik net heb gepost!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:30 schreef erodome het volgende:
[..]
Wel of geen kind op de wereld brengen, het is beide "egoistisch".
Tuurlijk, jij hebt je redenen om niet aan kinderen te beginnen, ik heb mijn redenen om wel aan kinderen te beginnen. Maar hoe je het ook wend of keert, het zijn "egoistische" redenen aangezien je ze zelf "verzonnen" hebt. Voor beide kanten valt namelijk wat te zeggen, uiteindelijk komt het neer op gevoel, je eigen gevoel.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:33 schreef complicate het volgende:
[..]
Opnieuw...het is jou mening , ik heb een anderen mening en de volgende persoon zal een andere mening hebben....Lees eerder wat ik net heb gepost!
Het gaat meer dan om wat we daarover denken!
Het gaat om TS en HAAR eigen waarden en normen en nog veel meer over HAAR als persoon...
Ik snap je punt MAAR lees mijn laatste reactie!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:40 schreef erodome het volgende:
[..]
Tuurlijk, jij hebt je redenen om niet aan kinderen te beginnen, ik heb mijn redenen om wel aan kinderen te beginnen. Maar hoe je het ook wend of keert, het zijn "egoistische" redenen aangezien je ze zelf "verzonnen" hebt. Voor beide kanten valt namelijk wat te zeggen, uiteindelijk komt het neer op gevoel, je eigen gevoel.
Ik geloof niet dat er echt redenen zijn om geen kinderen te nemen behalve dat je het niet ziet zitten, het geen verrijking van je leven vindt, net zoals er eigenlijk geen andere redenen zijn om wel aan kinderen te beginnen dan dat je het wel ziet zitten, het wel als een verrijking van je leven ziet.
De rest eromheen zijn alleen gezochte redenen om je al gekozen standpunt te "rechtvaardigen".
TS is volgens mij een vent.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 23:40 schreef complicate het volgende:
Het is toch niet moeilijk te verstaan...
1. Ik vind het een goede stap van TS dat ze wil weten wat anderen denken over haar positie
2. Er gaat NOOIT een moment komen op deze aarde dat mensen een zelfde mening zullen hebben, denk maar aan Abortus, Euthanasie, ...en nog VEEL meer
3. Ik begrijp TS haar positie, maar ik ben bang dat ze via deze forum waar er geen deskundigen bij zijn een verkeerde beslissing zou kunnen nemen.
4. Dus zou TS beter met een deskundige praten om achter te komen wat haar normen en waarden zijn: principes, grenzen, de mogelijkheid van schuldgevoelens achteraf....
5. OPNIEUW , het is nu ook maar mijn mening, en TS moet er mee doen wat voor HAAR het beste is en aangezien ze het niet weet is het beter met een deskundige te praten (zei punt 4).
En dus niet doen of denken wat voor ONS het beste zou zijn!
Verander overal "zij" door "hij", inhoud blijft hetzelfdequote:
Ik heb voor misverstanden te vermijden de "zij" in "hij" verandert in de oorsponkelijke text:quote:
Ah neen?quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 00:02 schreef motorbloempje het volgende:
Ts hoeft helemaal niet met een deskundige te praten joh.
Man, het is een hypothetische vraagquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 00:05 schreef complicate het volgende:
[..]
Ah neen?
Perfect antwoord op de vraag van TS bestaat niet!
En ik vrees dat TS het niet weet, anders zou hij geen forum openen voor dit!
Anyway.....ik vind het wel durven jou mening over de deskundige..
En op deze manier kunnen we dus verder gaan tot in het oneindige over wat goed en slecht is....
wat mag , wat niet mag, wat je vindt , wat ik vind, .....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |