quote:Op maandag 14 oktober 2013 14:26 schreef Lienekien het volgende:
Ik zou benieuwd zijn wie die man zijn begeleider is. En dan met die een gesprekje voeren.
Girlygirl was niet duidelijk genoeg?quote:Op maandag 14 oktober 2013 14:26 schreef Latert het volgende:
Verander eerst eens je poppetje in een vrouwtje, dat maakt topics als deze meteen een stuk duidelijker.
*zucht*quote:Op maandag 14 oktober 2013 15:17 schreef iScream. het volgende:
Pics om te beoordelen of de aantrekkingskracht richting de man terecht is?
Ik zou het er zeker met je leidinggevende over hebben. Dit is seksuele intimidatie.quote:Op maandag 14 oktober 2013 13:59 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
24.
Ik denk dat het beter is om van verdieping te veranderen en dit verder met niemand (noch collega, noch leidinggevende) te bespreken. Het zou daarna alleen maar akward worden. Mijn contract loopt tot eind december, daarna was ik al sowieso van plan om ergens anders te gaan werken (ivm verhuizing).
ditquote:Op maandag 14 oktober 2013 22:53 schreef Argento het volgende:
Met een IQ van minder dan 70 ben je 'officieel' verstandelijk gehandicapt. Dat betekent overigens helemaal niks in deze, althans niet dat zijn gedrag jegens jou daarmee gerechtvaardigd is. Je hoeft dit natuurlijk niet te accepteren.
Dit dus. Ben benieuwd.quote:Op maandag 14 oktober 2013 14:45 schreef motorbloempje het volgende:
Hem er (op een vriendelijke doch dringende manier) op aanspreken, en als dat niet helpt leidinggevende opzoeken.
Nee hoor, het enige wat hij heeft gedaan is vlak achter haar gaan staan en haar lichaam kort aanrakend. Maar dat heb ik ook wel eens gehad bij mensen (per ongeluk). Wie niet eigenlijk? En ik neem niet aan dat hij, terwijl zij ergens stond, vlak achter haar is gaan staan? Maar dat het lopend is gebeurt.quote:Op maandag 14 oktober 2013 22:02 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik zou het er zeker met je leidinggevende over hebben. Dit is seksuele intimidatie.
Hoe zou jij het verwoorden, tegen deze collega?quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 06:28 schreef Letsstaytogether het volgende:
[..]
Nee hoor, het enige wat hij heeft gedaan is vlak achter haar gaan staan en haar lichaam kort aanrakend. Maar dat heb ik ook wel eens gehad bij mensen (per ongeluk). Wie niet eigenlijk? En ik neem niet aan dat hij, terwijl zij ergens stond, vlak achter haar is gaan staan? Maar dat het lopend is gebeurt.
Verder stelt ze zich echt heel erg aan: zeg gewoon dat je het niet tof vindt. Zo moeilijk is dat toch niet als je 24 bent? Zulke mannen zijn er zoveel op de werkvloer.
Eerder onhandig gedrag van een man die toenadering heeft gezocht tot TS en aangezien TS zoals ik het hier lees een wat te grote behoefte lijkt te hebben om aardig te worden gevonden heeft bij die man de gedachte postgevat dat TS in hem ook meer dan gewoon een collega ziet.quote:Op maandag 14 oktober 2013 22:02 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Ik zou het er zeker met je leidinggevende over hebben. Dit is seksuele intimidatie.
Dat valt denk ik wel mee. Ik ben het met je eens dat gedrag pas ongewenst is als te kennen is gegeven dat het idd. ongewenst is.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 08:57 schreef DS4 het volgende:
[..]
Eerder onhandig gedrag van een man die toenadering heeft gezocht tot TS en aangezien TS zoals ik het hier lees een wat te grote behoefte lijkt te hebben om aardig te worden gevonden heeft bij die man de gedachte postgevat dat TS in hem ook meer dan gewoon een collega ziet.
M.i. moet TS gewoon zelf e.e.a. even rechtzetten. Als die man niet ophoudt nadat hem duidelijk te verstaan is gegeven dat zijn gedrag ongewenst is... dan is het misschien tijd voor het inschakelen van leidinggevenden. Als TS dat nu doet wordt die man wellicht ontslagen terwijl hij van wat ik hier lees alleen maar sociaal enorm onhandig is geweest.
Bij dit soort zaken, ook bij bv. belediging, is er altij sprake van een 'zender' en een 'ontvanger'.. De één zal er geen last van hebben en een grote strot opzetten of een grap terugmaken, de ander voelt zich er ongemakkelijk mee. Als dubbelzinnige opmerkingen, te dicht op iemand gaan staan, iemand steeds achterna lopen en aandacht vragen en 'terloopse' aanrakingen als storend worden ervaren, kan dat in principe wel als intimidatie worden gezien.quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 06:28 schreef Letsstaytogether het volgende:
[..]
Nee hoor, het enige wat hij heeft gedaan is vlak achter haar gaan staan en haar lichaam kort aanrakend. Maar dat heb ik ook wel eens gehad bij mensen (per ongeluk). Wie niet eigenlijk? En ik neem niet aan dat hij, terwijl zij ergens stond, vlak achter haar is gaan staan? Maar dat het lopend is gebeurt.
Verder stelt ze zich echt heel erg aan: zeg gewoon dat je het niet tof vindt. Zo moeilijk is dat toch niet als je 24 bent? Zulke mannen zijn er zoveel op de werkvloer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |