Gefeliciteerd.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 19:24 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Da´s dichtbij. Er is hier wat verjaardagsbezoek vanwege mijn jongste zoon (vandaag 1 geworden).
Mijn broer woont daar vlakbij, mijn zoon zit er zo´n beetje naast op school.
Anyway, verjaardagsbezoek is o.a. 2cv, en die gaat hem oppikken en meenemen richting het westen. Vanwege nacht-dag legt hij hem morgen pas weer ergens neer.
Je maakt het wel lekker spannend op deze manier.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 23:23 schreef 2cv het volgende:
Ook namens mij
Enneh, 3 keer raden waar de stok nu ligtHint: het is niet aan een plaatsnaambord.
Heb je al nieuwe foto's gezien?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 08:27 schreef zeeppaardje het volgende:
Ligt de stok al op zijn plaats? Want dan weet ik of ik me kan opmaken voor een fietstochtje of dat ik thuis kan blijven.
Nee maar bedoel meer of die er elk moment aan komen.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 08:52 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Heb je al nieuwe foto's gezien?
Moest binnen 24 uur toch?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 09:00 schreef zeeppaardje het volgende:
[..]
Nee maar bedoel meer of die er elk moment aan komen.
Ja klopt maar hij is gister avond weggehaald, dus als die 's ochtends al op een plek ligt binnen fietsbereik dan kan ik hem wel verplaatsen, maar als die pas aan het einde van de middag op een plek ligt dan lukt het me niet meer, snap je?quote:
Ik denk dat Nobody gelijk krijgt met zijn opmerking. Is dat nog fietsbaar?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 09:03 schreef zeeppaardje het volgende:
[..]
Ja klopt maar hij is gister avond weggehaald, dus als die 's ochtends al op een plek ligt binnen fietsbereik dan kan ik hem wel verplaatsen, maar als die pas aan het einde van de middag op een plek ligt dan lukt het me niet meer, snap je?
Was gewoon even benieuwd
op zich wel maar niet vandaag denk ik, want zaterdag staat er ook al 230-250km op het programmaquote:Op donderdag 24 oktober 2013 09:05 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik denk dat Nobody gelijk krijgt met zijn opmerking. Is dat nog fietsbaar?
Gigantisch fietsbereik zegquote:Op donderdag 24 oktober 2013 09:07 schreef zeeppaardje het volgende:
[..]
op zich wel maar niet vandaag denk ik, want zaterdag staat er ook al 230-250km op het programmadan wordt het een andere keer dus
Ik wordt dan afgezet door mn ouders in utrecht en ga dan via de posbank bij Arnhem weer terug naar Veendam. Volgens de voorspellingen heb ik de wind in de rug het grootste deel dus dat moet te doen zijn.quote:
250 km vind ik toch wat veelquote:Op donderdag 24 oktober 2013 12:04 schreef zeeppaardje het volgende:
[..]
Ik wordt dan afgezet door mn ouders in utrecht en ga dan via de posbank bij Arnhem weer terug naar Veendam. Volgens de voorspellingen heb ik de wind in de rug het grootste deel dus dat moet te doen zijn.
Klinkt als een leuk ritje.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 12:04 schreef zeeppaardje het volgende:
[..]
Ik wordt dan afgezet door mn ouders in utrecht en ga dan via de posbank bij Arnhem weer terug naar Veendam. Volgens de voorspellingen heb ik de wind in de rug het grootste deel dus dat moet te doen zijn.
Ik vind de fok stok ook zo'n leuk idee omdat het valt te combineren met mijn fietstochten, dat geeft weer een beetje een soort van extra motivatie.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 12:41 schreef Maringo het volgende:
[..]
Klinkt als een leuk ritje.
Ik heb vroeger ook veel gefietst, met hele fietsvakanties zelfs. Helaas door m'n knie gaat dat niet meer. Niet zulke lange stukken achter elkaar in ieder geval.
Motivatie is ook belangrijk. Ik had meestal nieuwe routes als motivatie. Door een gebied fietsen waar ik nog niet geweest was. Zo heb ik wel bijna heel Nederland en half België al eens gezien. En op de fiets is dat anders dan met de auto.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 12:44 schreef zeeppaardje het volgende:
[..]
Ik vind de fok stok ook zo'n leuk idee omdat het valt te combineren met mijn fietstochten, dat geeft weer een beetje een soort van extra motivatie.
Dat is niet het westen!quote:Op donderdag 24 oktober 2013 17:45 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik denk dat die stok in Friesland belandt. Ergens bij Grou ofzo.
Als er maar een trein kan komen is het toch goed genoeg? Grou heeft een NS station.quote:
7 uur op reis is ook weer zo veel...quote:Op donderdag 24 oktober 2013 18:55 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Als er maar een trein kan komen is het toch goed genoeg? Grou heeft een NS station.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |