Dank jullie wel allemaal voor de harten onder de riem

Tot nu toe is er behalve die ene stroom bloed vanmiddag op het werk, niets echt meer iets gekomen. Vanmiddag was ongeveer een inlegkruisje vol schat is (lastig inschatten als het zo op papier zit en in de wc druppelt

). Nu alleen nog een beetje roze slijm met afvegen dus dat geeft moed.
de MVM-vrouw is net geweest (ze deed me denken aan iemand die aan de deur bv stofzuigers verkoopt, maar dan net iets anders dus

). Had een mooie positieve test en het superzachte dekentje. Nu maar hopen dat ik vanaf volgende week die potten helemaal vol mag zeiken.
quote:
Op maandag 14 oktober 2013 19:27 schreef Kwisted het volgende:[..]
Bij mij was het bij de mk rond dit termijn wel ineens veel bloed (bleef stromen zeg maar..) en ook veel kramp. Voelde echt mijn baarmoeder samentrekken.
Ik zou sowieso de vk bellen. Ik kreeg toen meteen een echo, en daarop was dus helaas te zien dat het mis was. Maar toen het goed was bij mij kon ik met 6w4d het hartje al horen.
In elk geval heel erg klote, en de onzekerheid is gewoon kut. Hopelijk verder geen bloed meer. Het kan overigens wel degelijk komen door sex! Ik had dat dus ook een keer gehad bij mijn vorige zwangerschap, en daarna hoefde t niet meer voor mij..
Ik heb vanavond mijn eerste afspraak gehad bij de vk. Ze kende me nog

Ze wist zich zelfs nog details te herinneren, heel leuk! Het voelde ook meteen weer vertrouwd.
Nog 3 nachtjes slapen tot mijn echo

Die neiging heb ik idd ook, om te zeggen geen seks meer

Maar dat slaat nergens op natuurlijk want het is gewoon veilig om te doen. Het lijkt me alleen zo laat, dat de bloeding pas 24 uur later komt

Bellen doe ik wel als ik morgen weer meer bloed verlies. Ik wil ook niet aanstellerig overkomen daar door al te bellen bij een beetje bloedverlies, juist omdat ik weet dat het veel voorkomt en ze toch niks kunnen doen. En ervan uitgaande dat ik nu vijf weken ben, kunnen ze ook niks zien want het hartje is nog niet detecteerbaar.
Fijn dat het goed voelde bij de vk

en

voor de kwaaltjes (ik zou willen dat ik er meer had dan voelde ik me vast beter

) Wat schattig van die collega trouwens

Ikina een

voor je gummybeertje

En ook een

voor Nellie