Oefenen tegen landen als Slowakije en Roemenië en nog verliezen ookquote:Op maandag 14 oktober 2013 10:38 schreef indiaantje89 het volgende:
België
België 2 - 2 Montengro = gelijk (vriendschappelijk)
Engeland 1 - 0 België = verlies (vriendschappelijk)
België 4 - 2 Nederland = winst (vriendschappelijk)
Wales 0 - 2 België = winst (WK Kwalificatie)
België 1 - 1 Kroatië = gelijk (WK kwalificatie)
Servië 0 - 3 België = winst (WK kwalificatie)
België 2 - 0 Schotland = winst (WK kwalificatie)
Roemenië 2 - 1 België = verlies (vriendschappelijk)
België 2 - 1 Slowakije = winst (vriendschappelijk)
Macedonië 0 - 2 België = winst (WK kwalificatie)
België 1 - 0 Macedonië = winst (WK kwalificatie)
VS 2 - 4 België = winst (vriendschappelijk)
België 2 - 1 Servië = winst (WK kwalificatie)
België 0 - 0 Frankrijk = gelijk (vriendschappelijk)
Schotland 0 - 2 België = winst (WK kwalificatie)
Kroatië - 1 - 2 België = winst (WK kwalificatie)
Ik was je voorquote:Op maandag 14 oktober 2013 10:50 schreef Vasion het volgende:
[..]
Oefenen tegen landen als Slowakije en Roemenië en nog verliezen ook
Ja, makkelijk dat je stijgt. als die Belgen zouden oefenen tegen Duitsland, Portugal en Italië..
Sommige Nederlanders blijven maar zeuren over belgie. Nu belgie zich opnieuw kwalificeert voor een WK, zonder verlies, zeuren ze over een experimenteel oefenpotje tegen Roemenië.quote:Op maandag 14 oktober 2013 10:50 schreef Vasion het volgende:
[..]
Oefenen tegen landen als Slowakije en Roemenië en nog verliezen ook
Nee, die Belgjes lopen blij te doen dat ze oranje hebben gepasseerd op de ranglijst, terwijl ze niet hebben geoefend op het niveau van landen die die plek waardig zijn. Iets dat wij wel doen en daardoor punten hebben laten liggen.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:03 schreef BramKVO het volgende:
[..]
Sommige Nederlanders blijven maar zeuren over belgie. Nu belgie zich opnieuw kwalificeert voor een WK, zonder verlies, zeuren ze over een experimenteel oefenpotje tegen Roemenië.
quote:Op maandag 14 oktober 2013 10:22 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ja, op een EK waar belgie dus niet eens was. Maar blijkbaar levert dat minder puntverlies op dan 3x verliezen.
Als je niet meedoet, ga je hoogstens achteruit omdat men je inhaalt (aantal punten hetzelfde).quote:
En dan nog 13x meer gescoord hebben en 2 doelpunten minder tegenquote:Op maandag 14 oktober 2013 11:06 schreef Vasion het volgende:
[..]
Nee, die Belgjes lopen blij te doen dat ze oranje hebben gepasseerd op de ranglijst, terwijl ze niet hebben geoefend op het niveau van landen die die plek waardig zijn. Iets dat wij wel doen en daardoor punten hebben laten liggen.
Waar komt dat 'Turkijke' vandaan?quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:08 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
En dan nog 13x meer gescoord hebben en 2 doelpunten minder tegen.
Nja snap niet heel veel van die FIFA ranking. Maar als je de teams tegen over elkaar zet begrijp ik het grote "gat" tussen de Belgen en de Nederlanders niet.
Kan me niet voorstellen dat Slovenië, Wales, Macedonië nou veel hoger staan dan Roemenië, Hongarije en Turkijke.
Dat snap ik wel, het is niet zo zeer dat ik niet snap hoe het in elkaar zit, ik vind de manier waarop het in elkaar steekt gewoon debiel.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:08 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
Als je niet meedoet, ga je hoogstens achteruit omdat men je inhaalt (aantal punten hetzelfde).
Als je wel meedoet en verliest, ga je hard achteruit omdat je punten verliest.
Denk ik dan eh.. Weet het niet zeker.
1 2 3 4 5 6 7 | POINTS IN THE PAST 4 YEARS AVERAGE WEIGHT AVG. WEIGHT 2010 963.14 20% 192.63 2011 727.05 30% 218.12 2012 329.29 50% 164.64 2013 482.9 100% 482.9 TOTAL 1058 |
1 2 3 4 5 6 7 | POINTS IN THE PAST 4 YEARS AVERAGE WEIGHT AVG. WEIGHT 2010 315.58 20% 63.12 2011 468.5 30% 140.55 2012 367.7 50% 183.85 2013 771.97 100% 771.97 TOTAL 1159 |
http://www.fifa.com/worldranking/rankingtable/index.html.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:11 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat snap ik wel, het is niet zo zeer dat ik niet snap hoe het in elkaar zit, ik vind de manier waarop het in elkaar steekt gewoon debiel.
Maar ergens stom dat doelpunten niet gelden. Een 8-1 overwinning op Hongarije hoort natuurlijk meer punten op te leveren dan een nipte 1-0 overwinning op Macedonië.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
http://www.fifa.com/worldranking/rankingtable/index.html.
Links het land selecteren. Onder het zwarte-knopje (rechtsboven) staat de uitleg.
Winst is winst, drie punten is drie punten. Doelpunten tellen is mierenneuken.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:26 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar ergens stom dat doelpunten niet gelden. Een 8-1 overwinning op Hongarije hoort natuurlijk meer punten op te leveren dan een nipte 1-0 overwinning op Macedonië.
Dit dus. Doelsaldo's beginnen meetellen, kom op zeg ...quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:37 schreef zarGon het volgende:
[..]
Winst is winst, drie punten is drie punten. Doelpunten tellen is mierenneuken.
Oefenen tegen Landen zoals Nederland en nog winnen ookquote:Op maandag 14 oktober 2013 10:50 schreef Vasion het volgende:
[..]
Oefenen tegen landen als Slowakije en Roemenië en nog verliezen ook
Ja, makkelijk dat je stijgt. als die Belgen zouden oefenen tegen Duitsland, Portugal en Italië..
Niet echt, hoe kan het zo zijn dat een team die veel meer scoort en minder doelpunten tegen krijgt. Ver achter een team staat die minder scoort, en meer doelpunten tegen heeft gehad. En niet meer wedstrijden heeft gewonnen of verloren? Is toch bizar. En ga je wedstrijden tellen dan heeft Nederland nog meer punten:quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:37 schreef zarGon het volgende:
[..]
Winst is winst, drie punten is drie punten. Doelpunten tellen is mierenneuken.
In jouw geval toch erg makkelijk?quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
capuchon_jongen denkt na over een systeem
Omdat het niet alleen maar gaat om winnen, maar ook om van wie je wint. Zo won België van Kroatië en stijgen ze daardoor van 1159 naar 1214. Nederland won van Hongarije en stijgt van 1058 naar 1079.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:50 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Niet echt, hoe kan het zo zijn dat een team die veel meer scoort en minder doelpunten tegen krijgt. Ver achter een team staat die minder scoort, en meer doelpunten tegen heeft gehad. En niet meer wedstrijden heeft gewonnen of verloren? Is toch bizar. En ga je wedstrijden tellen dan heeft Nederland nog meer punten:
quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:06 schreef zarGon het volgende:
Omdat het niet alleen maar gaat om winnen, maar ook om van wie je wint.
Je spreekt je zelf tegen.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:37 schreef zarGon het volgende:
Winst is winst, drie punten is drie punten
Dat doe ik niet. Wat ik zeg sluit de ander niet uit. Verder sloeg mijn reactie op het tellen van de doelpunten.quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:16 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
[..]
Je spreekt je zelf tegen.
NL in 2013:quote:Maar de resultaten van de Belgen vind ik in geen enkel opzicht beter dan die van de Nederlanders. Daarom begrijp ik de grote inhaalrace + voorsprong in punten niet.
En ik weet dat de FIFA regulering op ranking werkt. Maar op Kroatië na heeft België natuurlijk ook geen zware poule.
Typisch Belgisch. Achteraf een mes in iemand zijn rug steken. Belgen zijn het meest achterbakse volk wat ik ken. Heb er helaas veel mee moeten werken, maar eerlijk zijn en iets recht in je gezicht zeggen durven ze niet.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:10 schreef capuchon_jongen het volgende:
Toch gek dat jullie die "domme Belgen" niet voorbij kunnen
Zwitserland is gewoon gelijkwaardig aan Nederland joh. Worden enorm onderschat.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:43 schreef Pedroso het volgende:
Landen als Zwitserland en vooral Belgie hebben vooral dit jaar gepresteerd en aangezien ze voorgaande jaren dat niet deden is de stijging verklaard. Vanaf volgend jaar zullen ze wel weer zakken aangezien ze dan punten te verdedigen hebben. Vreemd dat de WK loting dus gebaseerd is op de huidige stand.
Aan de andere kant vind ik het verder prima om als 2e land in een poule te zitten als je bv Belgie of Zwitserland als 1e land er bij hebt.
Maar de Belgen hebben dus verloren van Roemenië (31ste). En Engeland (17e) en een gelijk tegen Kroatië (nummer 10 van de wereld) en Frankrijk (nummer 25 van de wereld).quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:31 schreef zarGon het volgende:
[..]
Dat doe ik niet. Wat ik zeg sluit de ander niet uit. Verder sloeg mijn reactie op het tellen van de doelpunten.
Op de website van FIFA staat verder ook de formule van de berekening.
[..]
NL in 2013:
Nederland 1 - 1 Italië [4de]
Nederland 3 - 0 Estland [88ste]
Nederland 4 - 0 Roemenië [31ste]
Indonesië 0 - 3 Nederland [170ste]
China 0 - 2 Nederland [99ste]
Portugal 1 - 1 Nederland [11ste]
Estland 2 - 2 Nederland [88ste]
Andorra 0 - 2 Nederland [200ste]
Nederland 8 - 1 Hongarije [30ste]
BE in 2013:
België 2 - 1 Slowakije [60ste]
Macedonië 0 - 2 België [75ste]
België 1 - 0 Macedonië [75ste]
VS 2 - 4 België [13de]
België 2 - 1 Servië [43ste]
België 0 - 0 Frankrijk [25ste]
Schotland 0 - 2 België [63ste]
Kroatië - 1 - 2 België [10de]
België heeft gewonnen van twee sterke tegenstanders. Verder heeft Nederland gelijkgespeeld met een zwakke tegenstander (en Nederland heeft vaker gelijkgespeeld (3 vs. 1)). En zo te zien had België over het algemeen genomen ook de sterkere tegenstanders.
Ik welquote:Op maandag 14 oktober 2013 12:33 schreef valek het volgende:
[..]
Typisch Belgisch. Achteraf een mes in iemand zijn rug steken. Belgen zijn het meest achterbakse volk wat ik ken. Heb er helaas veel mee moeten werken, maar eerlijk zijn en iets recht in je gezicht zeggen durven ze niet.
Niet in 2013. Dat was 2012.quote:Op maandag 14 oktober 2013 13:27 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar de Belgen hebben dus verloren van Roemenië (31ste).
Ook 2012.quote:En Engeland (17e) en een gelijk tegen Kroatië (nummer 10 van de wereld)
Compenseert een beetje voor het gelijkspel van Nederland met Portugal en Italië.quote:en Frankrijk (nummer 25 van de wereld).
2012.quote:Waar wij van de Belgen verloren (nummer 6 van de wereld).
2012. Tevens vijf maanden daarvoor nog verloren van Duitsland.quote:En gelijk speelde tegen Duitsland (3e),
Precies, geen winst tegen sterke tegenstanders, gelijkspel tegen een zwakke Estland.quote:Italië (4e), Portugal (11e). En dan een gelijkspel tegen het matige Estland (88ste).
Nee, want je mixt 2012 met 2013.quote:Dus eigenlijk komt het verlies aan punten van een gelijkspelletje tegen Estland op aan?
1 2 3 4 5 6 7 | POINTS IN THE PAST 4 YEARS AVERAGE WEIGHT AVG. WEIGHT 2010 963.14 20% 192.63 2011 727.05 30% 218.12 2012 329.29 50% 164.64 2013 482.9 100% 482.9 TOTAL 1058 |
1 2 3 4 5 6 7 | POINTS IN THE PAST 4 YEARS AVERAGE WEIGHT AVG. WEIGHT 2010 315.58 20% 63.12 2011 468.5 30% 140.55 2012 367.7 50% 183.85 2013 771.97 100% 771.97 TOTAL 1159 |
Je interpreteert het dan ook niet helemaal correct.quote:Had Nederland dus vriendschappelijk gespeeld tegen het respectievelijke Mali (nummer 38 van de wereld), Kaapverdische Eilanden (nummer 47 van de wereld) en Ghana (nummer 24 van de wereld). Dan had dat meer punten opgeleverd dan de gelijkspelen tegen Duitsland, Italië en Portugal.
Ach ze zoeken het maar uit, verwacht niet we kans maken dit WK. Maar kan me niet helemaal vinden in deze ranking.
Ik snap wel hoe het werkt hoor, maar kan me er gewoon niet in vindenquote:Op maandag 14 oktober 2013 13:51 schreef zarGon het volgende:
Op http://www.fifa.com/world(...)procedure/index.html staat alles uitgelegd.
Je kunt die wedstrijden dus niet even zwaar wegen. 2012 telt voor 50% mee, 2013 voor 100%.quote:Op maandag 14 oktober 2013 13:59 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik heb gewoon alle wedstrijden na het afgelopen EK bekeken van beide landen
Frankrijk doet het al jaren bagger. Ek 2008, WK 2010, EK 2012...quote:Ik snap wel hoe het werkt hoor, maar kan me er gewoon niet in vinden. En echt niet om dit nou om Nederland gaat. Het is ook onbegrijpelijk dat een land als Frankrijk nog onder Ghana of een USA geplaatst staat. Of nog erger Griekenland.
Frankrijk staat 2e in een poule ( i ) met Spanje, Wit Rusland, Georgië en Finland.
Griekenland staat 2e in een poule (G) met Bosnië, Slowakije, Litouwen, Letland en Liechtenstein.
Het is voor Frankrijk dan bijna onmogelijk om dik punten te pakken met zo'n loting?
Zucht. Alleen staan brengt geen punten, er moeten wedstrijden gewonnen worden.quote:
De Belgen stonden er helemaal niet....quote:Op maandag 14 oktober 2013 14:09 schreef zarGon het volgende:
[..]
Zucht. Alleen staan brengt geen punten, er moeten wedstrijden gewonnen worden.
EK 2008: 3 keer gespeeld, 1 punt binnengeharkt
WK 2010: 3 keer gespeeld, 1 punt binnengeharkt
EK 2012: 4 keer gespeeld, 4 punten binnengeharkt
10 wedstrijden gespeeld, 6 verloren, 3 gelijkspel, 1 gewonnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |