Daarom zei ik er ook tot nu toe bij. Ik ga alleen niet een kwartier wachten voor ik een reactie op de eerste vijf minuten geefquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:09 schreef Moody het volgende:
[..]
De climax komt nog
Maar het is geen popmuziek he. Het broeit vaak, soms echte explosies. Dat is de trip-hop invloed
Probeer het al minstens 2-3 jaar onder de aandacht te brengen zonder succes.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:19 schreef Norrage het volgende:
Haha Archive, dat dat hier nog besproken wordtnooit verwacht. Bandje wat nooit de liefde heeft gekregen die het verdient
Raar is dat soms hè. Dat een act als Massive Attack wereldfaam heeft en talloze bands die eigenlijk vrijwel dezelfde potentie hebben helemaal niet. Geldt ook voor een boel andere genres.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:19 schreef Norrage het volgende:
Haha Archive, dat dat hier nog besproken wordtnooit verwacht. Bandje wat nooit de liefde heeft gekregen die het verdient
Nopequote:Op zondag 13 oktober 2013 00:20 schreef Moody het volgende:
[..]
Probeer het al minstens 2-3 jaar onder de aandacht te brengen zonder succes.
Schande idd
Moet ze live nog eens zien. Is jou dat al gelukt??
Zaterdag staan ze in Brussel. Lijkt me een prima weekendtripje.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:20 schreef Moody het volgende:
Moet ze live nog eens zien. Is jou dat al gelukt??
Goed, maar minder dan de restquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:21 schreef Norrage het volgende:
[..]
Nopeheb ze ook lang niet meer geluisterd trouwens, nieuwe album goed dus?
Ja...kunnen zo heel veel voorbeelden noemenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Raar is dat soms hè. Dat een act als Massive Attack wereldfaam heeft en talloze bands die eigenlijk vrijwel dezelfde potentie hebben helemaal niet. Geldt ook voor een boel andere genres.
Ehm. Niet echt, eigenlijk.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:23 schreef Moody het volgende:
[..]
Niet?
Wil je oppassen op mijn zoontje? Mijn vriendin zit in Florence nu
Right time, right place, right manager.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Raar is dat soms hè. Dat een act als Massive Attack wereldfaam heeft en talloze bands die eigenlijk vrijwel dezelfde potentie hebben helemaal niet. Geldt ook voor een boel andere genres.
Tja bij Hip-Hop ook heel erg, kijk maar naar al die praise van Kanye West terwijl veel andere dingen hard ondergesneeuwd worden.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:23 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja...kunnen zo heel veel voorbeelden noemen
Lastig verhaal. Mijn schoonmoeder is vorige week geopereerd en mijn moeder heeft momenteel een hernia.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ehm. Niet echt, eigenlijk.Heb je geen (schoon)ouders of een oppas waar je hem bij kunt stallen?
+1 voor vaderschapquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:26 schreef Moody het volgende:
[..]
Lastig verhaal. Mijn schoonmoeder is vorige week geopereerd en mijn moeder heeft momenteel een hernia.
Ik kan hem wel dumpen ergens, maar dat ga ik niet doen. Had me wel verheugd op wat quality time met mijn zoontjeArchive kan wel wachten.
Ze staan wel in de top-10 van "to-sees". Op nr. 1 een fatsoenlijk concert van Prince. Mijn vorige was na 3 kwartier al weer klaar, omdat hij er geen zin meer in hadquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:27 schreef Tchock het volgende:
[..]
+1 voor vaderschap-1 voor nepfan
Nee, grapje natuurlijk. Ik snap je volkomen.Bovendien, een band die al twintig jaar bestaat en al acht albums heeft is ook niet iets wat je nooit meer gaat kunnen zien, schat ik zo in.
Ik kan er eentje in mijn top 10 gaan afkruisen, morgen kaartjes bestellen voor Deltron 3030 namelijk, iemand weten te regelen die meewil.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:29 schreef Moody het volgende:
[..]
Ze staan wel in de top-10 van "to-sees". Op nr. 1 een fatsoenlijk concert van Prince. Mijn vorige was na 3 kwartier al weer klaar, omdat hij er geen zin meer in hadSoms gaat hij 3 uur door....
Hartstikke leuk zo'n persoonlijkheid maar als fan kan het flink kut zijn. Die gast kan verdrinken in zijn eigen ego volgens mij. Of hij heeft gewoon oprecht schijt aan alles.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:29 schreef Moody het volgende:
[..]
Ze staan wel in de top-10 van "to-sees". Op nr. 1 een fatsoenlijk concert van Prince. Mijn vorige was na 3 kwartier al weer klaar, omdat hij er geen zin meer in hadSoms gaat hij 3 uur door....
Dat tweede. 30-40% van zijn optredens zijn 2,5-3 uur en gaat hij helemaal los. Gezien op Youtube, nu nog in het echt.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hartstikke leuk zo'n persoonlijkheid maar als fan kan het flink kut zijn. Die gast kan verdrinken in zijn eigen ego volgens mij. Of hij heeft gewoon oprecht schijt aan alles.
17 of zo. Word alsjeblieft niet zo iemand met een krijsende dreumes of kleuter bij zich. Festivals zijn echt geen plek voor kinderenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:31 schreef Moody het volgende:
Vanaf welke leeftijd is het verantwoord om je zoontje mee te nemen naar een festival eigenlijk?
quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:32 schreef Tchock het volgende:
[..]
17 of zo. Word alsjeblieft niet zo iemand met een krijsende dreumes of kleuter bij zich. Festivals zijn echt geen plek voor kinderenZonde van je eigen festival ook maar ook onverantwoordelijk.
Nou ja, 15/16 kan natuurlijk ook prima. Ik wou dat mijn ouders dat hadden gedaan vroeger, had ik geweldig gevonden.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:33 schreef Moody het volgende:
[..]Niet van plan.
Maar wel lastig. Als hij oud genoeg is om te zuipen, gaat hij echt niet meer met zijn papa mee.
Hippe oudersquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:35 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nou ja, 15/16 kan natuurlijk ook prima. Ik wou dat mijn ouders dat hadden gedaan vroeger, had ik geweldig gevonden.
Overigens krijg mijn moeder elk jaar rond mijn festivals een enorm schuldgevoel dat ze nooit naar een festival ging toen ze jong was![]()
Dan komt ze om half 1 's nachts met een glas wijn naar je kamer om te vragen wáárom ze toch nooit gegaan is terwijl het prima had gekund
En dan zeg ik standaard dat ze best nog kan als ik maar niet mee hoef en dat mijn vader ook wel wil en dan is ze daar weer vrolijk over en dan mist ze de kaartverkoop voor Glasto![]()
/offtopic
Begin is wel een stuk beter idd, al was het eind niet superslecht, maar gewoon niet zo heel boeiend meer.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:35 schreef Moody het volgende:
Album van HAIM. Eerste helft een dikke 8, tweede helft een dikke 4
Gewoon op tijd afzetten dus.
Aangezien jij volgens mij bijna twee keer zo oud bent als trek ik de conclusie dat mijn ouders ook een stuk jonger zijn dan de jouwe.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:38 schreef Moody het volgende:
[..]
Hippe ouders
Mijn ouders hebben versleten heupen en hernia's en kunnen amper een concert op de bank volgen
Zo vroeg mogelijk maar absoluut niet te vroegquote:Maar idd. Je moet als ouder ook gewoon je dromen najagen, anders krijg je spijt. Daarom ook mijn vraag
Ik kom uit '81, maar loop nog halve marathons en fiets 200 km de berg op.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:39 schreef Tchock het volgende:
[..]
Aangezien jij volgens mij bijna twee keer zo oud bent als trek ik de conclusie dat mijn ouders ook een stuk jonger zijn dan de jouwe.
Top-40 kind is not going to happen. Top-40-kinderen worden gemaakt door ouders die geen muziekvoorkeur hebben.quote:Zo vroeg mogelijk maar absoluut niet te vroegMisschien krijg je wel een top 40-kind dat helemaal geen zin heeft in festivals
DAT ALBUM IS FUCKING GOED...Al 3x achter elkaar door geluisterdquote:
Mijn ouders hebben niet echt een aanwezige voorkeur, Pa zet af en toe een nummertje Metallica of Toto op maar dat was het dan ook, toch ben ik muziekverslaafd en luisteren mijn zusjes alleen maar top 40 dingen. Apart fenomeen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:43 schreef Moody het volgende:
[..]
Ik kom uit '81, maar loop nog halve marathons en fiets 200 km de berg op.
Zo'n opa ben ik dus nog niet
[..]
Top-40 kind is not going to happen. Top-40-kinderen worden gemaakt door ouders die geen muziekvoorkeur hebben.
Aan de andere kant lijkt het me ook heel interessant om een kind zijn eigen smaak te laten ontwikkelen.
quote:
quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:27 schreef Tchock het volgende:
Misschien was Indie Rewind een betere titel. In elk geval:
[ afbeelding ]
... de nieuwe Four Tet.
En het einde van het album is het bestequote:Op zondag 13 oktober 2013 00:49 schreef Felagund het volgende:
Eerste deel van het album klonk goed (van Wilson dus), morgen de rest opzetten.
Oh ik had even niet door dat het alternatief ook hetzelfde album zou betreffen...quote:
Dames en heren: het 'aan/uit-knopfenomeen'quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:53 schreef Norrage het volgende:
[..]
En het einde van het album is het beste
FazoneLovestrong
New Mexico
Godver, 3 nummers van het jaar.....
En mensen, het lijkt alsof ik elk album fantastisch vind dat uitkomt dit jaar...en dat klopt ook. 2013 is gewoon te ziekelijk voor woorden, hard op weg het beste jaar ooit te worden
Andere jaren heb ik dit niet hoor. Vorig jaar was gewoon bedroevend slecht. De top 3, op Christian Scott na, zou nu niet eens in mijn top 50 komen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:54 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dames en heren: het 'aan/uit-knopfenomeen'
Dit merk ik ook al inderdaad, ben nu dat Tricot album aan het raten opnieuw en merk gewoon dat die rond de 9 gaat komen, betekent dat ik de nieuwe QOTSA ook een beetje moet verhogen aangezien die beter is en die komt dan in de Yoshimi Battles the Pink Robots regionen, te gek voor woorden.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:53 schreef Norrage het volgende:
[..]
En het einde van het album is het beste
FazoneLovestrong
New Mexico
Godver, 3 nummers van het jaar.....
En mensen, het lijkt alsof ik elk album fantastisch vind dat uitkomt dit jaar...en dat klopt ook. 2013 is gewoon te ziekelijk voor woorden, hard op weg het beste jaar ooit te worden
2012 was niet echt memorabel nee.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:55 schreef Norrage het volgende:
[..]
Andere jaren heb ik dit niet hoor. Vorig jaar was gewoon bedroevend slecht. De top 3, op Christian Scott na, zou nu niet eens in mijn top 50 komen.
Waar er trouwens wel groeialbums waren die vorig jaar niet in mijn top 20 kwamen, en die misschien nu wel wat hoger in aanzien zijn gekomenquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:58 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
2012 was niet echt memorabel nee.
Nja hier buiten Lonerism en Christian aTunde Adjuah geen echte uitblinkers volgens mij, even opzoeken.quote:Op zondag 13 oktober 2013 00:59 schreef Norrage het volgende:
[..]
Waar er trouwens wel groeialbums waren die vorig jaar niet in mijn top 20 kwamen, en die misschien nu wel wat hoger in aanzien zijn gekomen
Hohoho.....dat is natuurlijk veel te vroegquote:Op zondag 13 oktober 2013 00:53 schreef Norrage het volgende:
hard op weg het beste jaar ooit te worden
Nee natuurlijk. Maar ik moet natuurlijk wel in superlatieven blijven schrijven om reacties bij Tchock te blijven uitlokkenquote:Op zondag 13 oktober 2013 01:03 schreef Moody het volgende:
[..]
Hohoho.....dat is natuurlijk veel te vroeg
Pas over 10-15 jaar weet je of 2013 een geweldig muziekjaar is. Voor nu zijn 1967, 1991 en 2001 mijn favorieten, maar dan kan over een paar jaar ook weer anders zijn.
Wilson gaat wel erg hoog eindigen hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |