quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:04 schreef Federer-fan het volgende:
Replay? Was DP in de buurt van de bal dan?
quote:
Jep. Nou gaf Nadal ook wel heel veel centrale ballen die lekker in Del Potro's strikezone stuiterde zonder al te veel vaart.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:06 schreef Norrage het volgende:
Goede stats... Djoko drukt Delpo volledig achter in het veld, en geeft hem totaal geen tijd.
Precies. Dat is wel het verschil tussen Djoko en Rafa. Djoko kan veel makkelijker echt een pot domineren en de bal snel nemen, dan dat Rafa dat kan. Rafa wordt niet voor niks best vaak volledig van de baan gemept.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:07 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Jep. Nou gaf Nadal ook wel heel veel centrale ballen die lekker in Del Potro's strikezone stuiterde zonder al te veel vaart.
Best vaak?quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:09 schreef Norrage het volgende:
[..]
Precies. Dat is wel het verschil tussen Djoko en Rafa. Djoko kan veel makkelijker echt een pot domineren en de bal snel nemen, dan dat Rafa dat kan. Rafa wordt niet voor niks best vaak volledig van de baan gemept.
Rafa heeft al iets van 10+ keren met standen as 6-1 6-2, 6-3 6-3 en 6-2- 6-2 potten verloren, omdat ie volstrekt overklast werd. Dat overkomt Fed, Djoko en Murray nooit. Rafa is vaak erg afhankelijk van het spel van zijn tegenstander.quote:
Je valt er net in? Da's even schrikken dan.quote:
Nooit? Murray en Federer in elk geval wel. Je weet toch dat Nadal Federer een paar keer helemaal gesloopt heeft (vier games in de RG-finale bijvoorbeeld)? En Nadal heeft ook met 6-1 6-2 en 6-3 6-2 van Murray gewonnen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:12 schreef Norrage het volgende:
[..]
Rafa heeft al iets van 10+ keren met standen as 6-1 6-2, 6-3 6-3 en 6-2- 6-2 potten verloren, omdat ie volstrekt overklast werd. Dat overkomt Fed, Djoko en Murray nooit. Rafa is vaak erg afhankelijk van het spel van zijn tegenstander.
Ja onderling...maar niet tegen andere (sub)toppers. En Fed heeft Rafa ook een paar keer met 6-4 6-0 en dat soort standen geveegd hoor. Maar Rafa verliest ook hard van spelers als Delpo, Tsonga, Gonzalez, Cilic, Nalbandian..dat zie je de andere toppers niet gebeuren. Ok, Murray misschien (zie 2x de oorwassing tegen Wawa dit jaar)quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:13 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Nooit? Murray en Federer in elk geval wel. Je weet toch dat Nadal Federer een paar keer helemaal gesloopt heeft (vier games in de RG-finale bijvoorbeeld)?
Hopelijk geeft hem dat wat vertrouwen voor de 2e set.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:17 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Del Potro redt twee bagelpunten, 5*-1.
Ja, maar je hoort mij toch ook niet betwisten dat het Nadal niet overkomt?quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:15 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja onderling...maar niet tegen andere (sub)toppers. En Fed heeft Rafa ook een paar keer met 6-4 6-0 en dat soort standen geveegd hoor.
Hmm, nee, dat is geloof ik wel waar.quote:Maar Rafa verliest ook hard van spelers als Delpo, Tsonga, Gonzalez, Cilic, Nalbandian..dat zie je de andere toppers niet gebeuren. Ok, Murray misschien (zie 2x de oorwassing tegen Wawa dit jaar)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |