Je wil niet weten hoeveel van die oudjes nooit bezoek krijgenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:16 schreef tralalala het volgende:
Ik zag volgens mij een stuk of 6 kleinkinderen op een foto, die kunnen het dan toch even doen.
Sowieso zag je duidelijk aan Gerard zijn bed enz dat er in was geslapen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 14:17 schreef icloud het volgende:
Mijn oom woont trouwens in dezelfde straat en beweerd dat geer en goor er echt geslapen hebben, volgens hem was er totaal geen luxe of dure autos in de straat, en was het wijkfeestje(laatste aflevering) ook geen luxe ofzo maar echt volgens het aow budget.
Dat kan gemaakt zijn.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:26 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Sowieso zag je duidelijk aan Gerard zijn bed enz dat er in was geslapen.
True maar ik geloof het wel. Je bed zo laten lijken alsof er in geslapen is, je kleding uitdoen etc. lijkt me erg ver gaanquote:
Dan hadden die buren echt ook wel gemerkt dat er elke avond een auto vertrok en de volgende ochtend vroeg weer aan kwam idd, dat geloof ik ook niet.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:33 schreef Amarantha het volgende:
[..]
True maar ik geloof het wel. Je bed zo laten lijken alsof er in geslapen is, je kleding uitdoen etc. lijkt me erg ver gaan
Het heeft toch ook geen zin hierquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 21:21 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik blijf kijken![]()
nu hou ik op
Er zijn meer goede kringloopwinkels hoor, heb bij Kringloop Hergebruik plus in Appingedam eens 2 leatherlook banken gekocht voor 20eu per stuk, zagen er nog nieuw uitquote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:50 schreef Zapata het volgende:
[..]
Luxe kringloop hoor. Kringlopen hier hebben 3 afgerukte bankstellen staan maar daar komen ze een mega zaal binnen met bijna nieuwe bankstellen.
Heb zelf ook een matras van de kringloop maar die was nieuw, plastic zat er nog om. Kwam bij een winkel weg die failliet was gegaan. Heb er toen 25eu voor betaald, 2 persoons met binnenvering. Maar 1 waar al mensen op geslapen hebben zou ik er nooit kopen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 11:34 schreef Ole het volgende:
ach, voor hun doen bijten ze op een houtje. Die auto hebben ze nodig om naar de verschillende projecten te gaan. Misschien hebben ze ook nog een optreden dat niet meer kon worden afgezegd. Had Froger toen ook. Maar die moest toen ook met een barrel rijden. Tuurlijk is de werkelijkheid erger.
Maar wie weet heeft de regie nog iets voor ze in petto.. kapotte koelkast, kapotte wasmachine allemaal tegelijk. Zoiets..
Zag trouwens dat ze wel op schoon matras en onder fris beddengoed sliepen. Dat zou ik ook niet van de kringloop willen
Dit is volgens mij de eerste keer dat ik naar een liedje van Goor luister en het valt meequote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:14 schreef ato het volgende:
Ik had nooit gedacht dat ik een liedje van Gordon leuk zal vinden.."kom dichterbij"klinkt wel lekker.
Overigens vind ik het wel een leuk programma en zie dat zij het wel menen bij de oudjes.
Hij deed het niet eens bij mij ....quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 17:03 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Maar de CD zou ik niet kopen
Ligt aan jou hoor, bij mij wel...quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 18:36 schreef chufi het volgende:
[..]
Hij deed het niet eens bij mij ....
Enkele nummers zijn soms leuk, maar een hele CD/DVD Ja nee dank jequote:Op zaterdag 12 oktober 2013 18:58 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ligt aan jou hoor, bij mij wel...
Dat negende heb ik opgezocht hoorquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 20:59 schreef ato het volgende:
Ja Geer was zelf nog favoriet in 1988 en werd 9e, goed van jou.
Gordon bij de toppers daarentegen :-)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |